Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :) (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/19196-ext-dacia-logan-evo-powah.html)

blowwind 20-06-06 12:12

[EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
7 Attachment(s)
un logan care a EVOluat mult...f mult...printre cele mai frumoase

mmneg 20-06-06 13:05

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
foarte frumoasa, dar trebuie alte jante, nu se prea potrivesc cu unghiurile ascutite ale masinii.

mihai88 20-06-06 13:36

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
votat e frumoasa intradevar

nu sunt fan logan da nu as zice NU la unu


+ca poa sa iasa si ceva frumos din el




P.S:e prin buc un logan vb in cameleon....va suna cunoscut ceva ceva?!

orlando 20-06-06 17:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super tare masina...
si stapanul de nota 10 :)
votat extraordinara pentru ca dupa parerea mea este cel mai frumos logan din tara!

laur200445 20-06-06 18:54

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
am votat este extraordinara..imi place foarte mult..si dupa cum spunea si orlando cred ca e cel mai frumos..:D

bodyspeed 20-06-06 19:27

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
mie unu asta mi-a placut cel mai mult din toata adunatura de logane...
restul erau pistol cu apa pe langa el :lol: :lol: :lol:

Cabbano 20-06-06 19:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
e foarte frumoasa.dak nu e cea mai frumoasa oricum e una din cele mai frumoase din rom

P.S:cine naiba a votat "urata"?!?:evil:

sandrin 20-06-06 19:56

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Printre cele mai reusite loganuri jentile sunt piese de rezistenta

Eugen_TL 20-06-06 22:42

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
e frumoasa intradevar.... nu stiu ce as putea sa comentez la ea .. e misto imi place mie unu

ps: la bazar pe prima pagina e un logan dragut de vanzare STF face-ti un pool si cu el daca e permis

da`mi un PM cu linkul...si sa vedem ce iese ;)...blowwind

Bmwaldo 20-06-06 22:58

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
dap si STF`u e dragutz ...dar asta e ... :shock: bomba..suuper bodykit ...printre cele mai rasarite ... frumos frumos ... mishto si jantele ... :twisted:

zA_pRi3$t_EVO 21-06-06 06:10

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
:) proud to be EVO ...

B-69-TAU 21-06-06 16:43

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super bine facuta, felicitari vlad!

andrey2003 21-06-06 17:06

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
foarte frumos... cred ca cel mai frumos LOGAN ;)

SUN 21-06-06 17:13

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
E cel mai urat logan pe care l-am vazut!!!!!!!!!!!!...just kiddin' chiar e printre cele mai reusite pe care le-am vz prin buc! Numai bine!

F.R.Sonic 24-06-06 21:26

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
SUPER!! chiar se poate numi masina acum...nu prea-mi place loganu cum iasa din fabrica dar recunosc ca baietzii de la evolution crew au facut o super treaba acolo!!!! BRAVO

basy 26-06-06 13:41

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Masina e ok, dar culoarea chiar nu imi place, pur si simplu nu se potriveste, jentile sunt super tari, dar cam din alt film, per total frumoasa. Si lipseste un eleron, micutz, discret, dar arata f bine cu asa ceva.

orlando 26-06-06 15:27

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Din cunostintele mele...are eleron de la ZENDER ;)

Ace Axel 26-06-06 21:22

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
este foarte frumoasa ce e drept... din nefericire... am inceput sa vad o gramda cu un kit asemanator...

dj16xxs 08-07-06 00:46

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
ca sa fiu si on-topic ....este unul dintre cele mai frumos facute loganuri....bafta!

erol_rss 20-10-06 00:38

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
loganu acum are bad boy lock arata smecher rau bv tepese:D

ggd_87 20-10-06 00:47

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
un vot mic si de la mine! asa k de la logan la logan! ;)

fuzzy 20-10-06 10:28

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
numa ptr jantele alea am inebunit :D sunt dementiale si imi plac la nebunie :p

Mandella 20-10-06 14:30

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
F mult bun gust. Printre cele mai misto loganuri din ro. BRAVO
am vazut-o in ultimul COX cred

cls21b_EVO 20-10-06 21:23

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
De vazut ai vazuto , dar iarasi , acum... arata altfel ;)

Reme 24-10-06 13:13

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
super frumoasa dacia! superb!

sonik89 27-10-06 17:56

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
nu sunt fan logan sunt kiar impotriva loganelor da asta kiar imi place , un logan frumos , hai k am ziso :D

ShinyG 29-10-06 21:54

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Respect!
Un exemplu de urmat! Din categoria "ASA DA!"

Psycho 05-11-06 12:23

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
simplu si cu bun gust .. imi place ;)

bogdan100 27-02-07 18:05

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
cred ca ii cel mai reusit tuning la un logan pe care l-am vazut pana acum...ar merge alta culoare :)

Sindrom 01-03-07 12:40

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
schimba-i culoareaaaaaa ca sa arate si ea a masina....fao mov verde orice altceva da nu galben albastru portocaliu....

venom_sb 09-03-08 14:40

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
Arata foarte bine Loganul.

VLAD_85 09-03-08 15:03

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
1 Attachment(s)
masina nu o mai am din august anul trecut,dar inainte sa o vand arata asa

Psycho 09-03-08 15:52

Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
 
bravo este superba .... foarte mult bun gust ...


All times are GMT +2. The time now is 10:19.

- Copyright 2026 4Tuning