![]() |
[EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
7 Attachment(s)
un logan care a EVOluat mult...f mult...printre cele mai frumoase |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
foarte frumoasa, dar trebuie alte jante, nu se prea potrivesc cu unghiurile ascutite ale masinii.
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
votat e frumoasa intradevar
nu sunt fan logan da nu as zice NU la unu +ca poa sa iasa si ceva frumos din el P.S:e prin buc un logan vb in cameleon....va suna cunoscut ceva ceva?! |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
super tare masina...
si stapanul de nota 10 :) votat extraordinara pentru ca dupa parerea mea este cel mai frumos logan din tara! |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
am votat este extraordinara..imi place foarte mult..si dupa cum spunea si orlando cred ca e cel mai frumos..:D
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
mie unu asta mi-a placut cel mai mult din toata adunatura de logane...
restul erau pistol cu apa pe langa el :lol: :lol: :lol: |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
e foarte frumoasa.dak nu e cea mai frumoasa oricum e una din cele mai frumoase din rom
P.S:cine naiba a votat "urata"?!?:evil: |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Printre cele mai reusite loganuri jentile sunt piese de rezistenta
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
e frumoasa intradevar.... nu stiu ce as putea sa comentez la ea .. e misto imi place mie unu
ps: la bazar pe prima pagina e un logan dragut de vanzare STF face-ti un pool si cu el daca e permis da`mi un PM cu linkul...si sa vedem ce iese ;)...blowwind |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
dap si STF`u e dragutz ...dar asta e ... :shock: bomba..suuper bodykit ...printre cele mai rasarite ... frumos frumos ... mishto si jantele ... :twisted:
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
:) proud to be EVO ...
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
super bine facuta, felicitari vlad!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
foarte frumos... cred ca cel mai frumos LOGAN ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
E cel mai urat logan pe care l-am vazut!!!!!!!!!!!!...just kiddin' chiar e printre cele mai reusite pe care le-am vz prin buc! Numai bine!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
SUPER!! chiar se poate numi masina acum...nu prea-mi place loganu cum iasa din fabrica dar recunosc ca baietzii de la evolution crew au facut o super treaba acolo!!!! BRAVO
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Masina e ok, dar culoarea chiar nu imi place, pur si simplu nu se potriveste, jentile sunt super tari, dar cam din alt film, per total frumoasa. Si lipseste un eleron, micutz, discret, dar arata f bine cu asa ceva.
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Din cunostintele mele...are eleron de la ZENDER ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
este foarte frumoasa ce e drept... din nefericire... am inceput sa vad o gramda cu un kit asemanator...
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
ca sa fiu si on-topic ....este unul dintre cele mai frumos facute loganuri....bafta!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
loganu acum are bad boy lock arata smecher rau bv tepese:D
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
un vot mic si de la mine! asa k de la logan la logan! ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
numa ptr jantele alea am inebunit :D sunt dementiale si imi plac la nebunie :p
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
F mult bun gust. Printre cele mai misto loganuri din ro. BRAVO
am vazut-o in ultimul COX cred |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
De vazut ai vazuto , dar iarasi , acum... arata altfel ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
super frumoasa dacia! superb!
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
nu sunt fan logan sunt kiar impotriva loganelor da asta kiar imi place , un logan frumos , hai k am ziso :D
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Respect!
Un exemplu de urmat! Din categoria "ASA DA!" |
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
simplu si cu bun gust .. imi place ;)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
cred ca ii cel mai reusit tuning la un logan pe care l-am vazut pana acum...ar merge alta culoare :)
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
schimba-i culoareaaaaaa ca sa arate si ea a masina....fao mov verde orice altceva da nu galben albastru portocaliu....
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
Arata foarte bine Loganul.
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
1 Attachment(s)
masina nu o mai am din august anul trecut,dar inainte sa o vand arata asa
|
Re: [EXT] Dacia Logan - evo powah .. :)
bravo este superba .... foarte mult bun gust ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:19. |
- Copyright 2026 4Tuning