Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

Black Pearl 27-05-10 22:56

Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
2 Attachment(s)
In data de 13 Iunie, Expo Arad si partenerii Logan Club Arad, Xmotor Sport si Club Opel Tigra, organizeaza in cadrul targului auto Transport-AR un eveniment auto care v-a contine drifturi, car audio, tuning si nelipsita proba de indemanare.

Participantii la oricare dintre probe se pot inscrie la adresa de e-mail: [email protected]. In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba la care doreste sa participe, cu ce masina si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc.

Taxa de participare este ... 0 (zero) RON. Oferta in limita locurilor disponibile: 10 locuri la drift, 15 la car audio; 25 tuning si 40 la indemanare.

Show-ul va incepe la ora 10, participantii urmand a se prezenta la eveniment pana la ora 9. Precizam ca datorita conformatiei traseului si a celorlalti expozanti din cadrul targului cei care nu vor fi prezenti la ora 9 nu vor mai putea intra in incinta unde se desfasoara concursul.

Gianny23 31-05-10 21:16

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
S-a inscris cineva pana acuma ??? o sa fie probele ca si la Carrefour ??:D

Black Pearl 31-05-10 23:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Da, s-au inscris.
Cam asa ceva: drift, muzica, indemanare, tuning, mai putin proba de exhaust.

rangerxtr 01-06-10 11:48

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
am trimis mail ul la show si indemanare...

Gianny23 01-06-10 20:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3407053)
am trimis mail ul la show si indemanare...

bravo alex ;) eu numa la indemanare m-am inscris.. ne vedem acolo ;)

NEo007 01-06-10 23:04

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

Gianny23 02-06-10 08:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3409088)
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

dar nu te mai culci...vi direct acolo :P:P

Daci 02-06-10 12:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3409088)
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(

Las' ca de culcat se culca mirii in noaptea nuntii, tu te pui sa dormi, sari peste culcare...

Alin Puma 02-06-10 15:35

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Si eu am intilnirea de .. ani la Moneasa dar de venit vin si daca dorm in masina

Black Pearl 02-06-10 23:24

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Inscrierile se pot face si la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]

ar80rau 03-06-10 19:43

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
eu m-am inscris...speram la vreme buna...ca voie buna o sa avem noi...eu sincer nu m-as supara si daca ar ploua, ar fi mai interesant :D:D:D:D

NEo007 03-06-10 19:46

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Iar rupi normele acolo? :)

brummy 04-06-10 20:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
merem-merem.. sustinem tuningul din arad

Black Pearl 04-06-10 22:27

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Schita traseului de indemanare. Se vor efectua 2 manse a cate 2 ture mansa. In functie de timpul disponibil inainte de startul mansei fiecare concurent va efectua o tura de recunoastere sau se va face o recunoastere in coloana

AlexPGD 04-06-10 22:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Pana cand se mai pot face inscrieri? :D oricum ma gandesc c-o fi tare :)

Black Pearl 04-06-10 22:44

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24

razvan_shadow619 04-06-10 23:00

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
LiLi tu te-ai inscris cu Perla ?...intreb si eu asa de curios

Black Pearl 04-06-10 23:14

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu nu m-am inscris dar voi fi acolo alaturi de organizatorii acestui eveniment.

ar 79 dix 05-06-10 08:18

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3416695)
merem-merem.. sustinem tuningul din arad

brummy, tu te-ai inscris deja?
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms!

rangerxtr 05-06-10 08:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?

Black Pearl 05-06-10 09:38

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by ar 79 dix (Post 3417393)
brummy, tu te-ai inscris deja?
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms!

Mai sunt locuri.

Inscrierile se fac doar la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]

In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba/probele la care doreste sa participe, cu ce masina, numarul de inmatriculare si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc.
Vei primi e-mail de confirmare a inscrierii.

intel23 05-06-10 13:25

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?

Evoluti0n 05-06-10 20:13

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
concursul de indemanare se va desfasura in 2 manse a cate 2 ture de circuit fiecare.
inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24 (ora de primire a mailurilor) dupa aceasta ora limita nu mai inscriem pe nimeni sub nici o forma la nici una dintre sectiunile concursului: tuning, audio, indemanare.
de asemenea este OBLIGATORIU sa veniti in ziua concursului cu fisa de inscriere completata (fisa pe care o aveti anexata la acest post). regulamentul il voi posta in cursul zilei de azi sau maine.
Va rog cei care trimiteti mail de acum inainte sa precizati in mail urmatoarele:
Nume
Prenume
Masina
Motorizare
Numarul de inmatriculare al masinii
Proba la care vreti sa participati
din motive obiective nu se poate participa la doua categorii din concurs
In ziua concursului masinile care ajung mai tarziu de 9 nu mai au dreptul de a participa.Puteti sa faceti si voi un mic efort luand in considerare ca showul este gratis si sa ajungeti MAXIM pana in ora 9:00

Adresa de mail este: [email protected]
Pentru alte detalii aveti numarul de telefon: 0730 188 287 (Gelu Aleonte)
Pentru orice alte intrebari .... suntem prin zona.

Black Pearl 06-06-10 12:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by rangerxtr (Post 3417441)
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?

Asa e cum ai vazut, o intoarcere de 360.


Quote:

Originally Posted by intel23 (Post 3418011)
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?

Nu se fac inscrieri, dar daca in prima zi vor fi prea multe masini pt car wash, posibil ca in urmatoarele sa se schimbe regula.
Pentru mai multe infiormatii poti suna la: 0730 188 287 (Gelu Aleonte)

Evoluti0n 06-06-10 19:28

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Regulamentul concursului

brummy 07-06-10 07:37

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu?

Evoluti0n 07-06-10 14:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
vorbeste cu de astia cu piagio nu ai nici un vecin ?

ar88rol 08-06-10 01:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3421829)
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu?

te ajut eu cu casca daca vrei ;)

brummy 08-06-10 07:12

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
ai unu in plus?

ar88rol 08-06-10 09:56

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 3424889)
ai unu in plus?

da :)

ar_66_rau 09-06-10 16:53

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????

brummy 09-06-10 19:31

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
dap.. pai ma-rog.. cine are centura :) pe fata le mai am si eu :)
p.s. vreu sa vad daca o sa fie verificat de catre cineva

Gianny23 09-06-10 20:40

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
si nu se poate nici cu geamul deschis :sad::shock::shock: (ptr cei ce nu au clima....cred ca fac sarmale inauntru..:D)

ar_66_rau 09-06-10 20:58

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
vezi sa nu port casca si centura :)).....

NEo007 09-06-10 21:22

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:

ar_66_rau 09-06-10 21:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by NEo007 (Post 3429659)
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:

da da.......chiar perfect :))

Daci 10-06-10 07:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Da' va luati casca de sezon cald, din aceea galbena de santier pe varful capului si gata, racoare garantata! Dar de vesta reflectorizanta nu zice nimeni nimic? Combinata cu casca galbena...hai ca nu m-am putut abtine. Ne vedem la show!

Evoluti0n 10-06-10 13:07

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
altceva?

morpheusmaster 10-06-10 13:10

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Va plangeti ca niste femei nef-***...v'a pus cineva pistolul la tampla sa participati? Cui convine bine, cui nu, la fel de bine.

Succes cu eventu' baieti!

Daci 10-06-10 13:26

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.


All times are GMT +2. The time now is 04:02.

- Copyright 2026 4Tuning