![]() |
Expo Arad Show - 13 iunie 2010
2 Attachment(s)
In data de 13 Iunie, Expo Arad si partenerii Logan Club Arad, Xmotor Sport si Club Opel Tigra, organizeaza in cadrul targului auto Transport-AR un eveniment auto care v-a contine drifturi, car audio, tuning si nelipsita proba de indemanare.
Participantii la oricare dintre probe se pot inscrie la adresa de e-mail: [email protected]. In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba la care doreste sa participe, cu ce masina si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc. Taxa de participare este ... 0 (zero) RON. Oferta in limita locurilor disponibile: 10 locuri la drift, 15 la car audio; 25 tuning si 40 la indemanare. Show-ul va incepe la ora 10, participantii urmand a se prezenta la eveniment pana la ora 9. Precizam ca datorita conformatiei traseului si a celorlalti expozanti din cadrul targului cei care nu vor fi prezenti la ora 9 nu vor mai putea intra in incinta unde se desfasoara concursul. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
S-a inscris cineva pana acuma ??? o sa fie probele ca si la Carrefour ??:D
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Da, s-au inscris.
Cam asa ceva: drift, muzica, indemanare, tuning, mai putin proba de exhaust. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
am trimis mail ul la show si indemanare...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu nu stiu daca mai ajung la ceva.. :( Nunta in 12 iunie => culcarea la 4-5 dimineata => imposibilitatea de a ma trezi la 9 :(
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Si eu am intilnirea de .. ani la Moneasa dar de venit vin si daca dorm in masina
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Inscrierile se pot face si la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected]
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
eu m-am inscris...speram la vreme buna...ca voie buna o sa avem noi...eu sincer nu m-as supara si daca ar ploua, ar fi mai interesant :D:D:D:D
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Iar rupi normele acolo? :)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
merem-merem.. sustinem tuningul din arad
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
Schita traseului de indemanare. Se vor efectua 2 manse a cate 2 ture mansa. In functie de timpul disponibil inainte de startul mansei fiecare concurent va efectua o tura de recunoastere sau se va face o recunoastere in coloana
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Pana cand se mai pot face inscrieri? :D oricum ma gandesc c-o fi tare :)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
LiLi tu te-ai inscris cu Perla ?...intreb si eu asa de curios
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu nu m-am inscris dar voi fi acolo alaturi de organizatorii acestui eveniment.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
LILI, mai sant locuri la indemanare si tuning? daca da, inscriema si pe mine pe lista. ms! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
o intrebare dupa linia aia dreapta mai precis la primul stalp nu se face o intoarcere de 360? parca asa am vazut in video..?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Inscrierile se fac doar la telefon 0730 188 287 (Gelu Aleonte) sau la adresa de e-mail [email protected] In mail trebuie sa se precizeze numele participantului, proba/probele la care doreste sa participe, cu ce masina, numarul de inmatriculare si daca face sau nu parte din ceva club, organizatie auto, etc. Vei primi e-mail de confirmare a inscrierii. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Eu vreau sa-mi inscriu masina la Car Wash Show... cu cine trebuie sa vb. ?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
concursul de indemanare se va desfasura in 2 manse a cate 2 ture de circuit fiecare.
inscrierile se fac pana vineri 11 iunie 2010 orele 24 (ora de primire a mailurilor) dupa aceasta ora limita nu mai inscriem pe nimeni sub nici o forma la nici una dintre sectiunile concursului: tuning, audio, indemanare. de asemenea este OBLIGATORIU sa veniti in ziua concursului cu fisa de inscriere completata (fisa pe care o aveti anexata la acest post). regulamentul il voi posta in cursul zilei de azi sau maine. Va rog cei care trimiteti mail de acum inainte sa precizati in mail urmatoarele: Nume Prenume Masina Motorizare Numarul de inmatriculare al masinii Proba la care vreti sa participati din motive obiective nu se poate participa la doua categorii din concurs In ziua concursului masinile care ajung mai tarziu de 9 nu mai au dreptul de a participa.Puteti sa faceti si voi un mic efort luand in considerare ca showul este gratis si sa ajungeti MAXIM pana in ora 9:00 Adresa de mail este: [email protected] Pentru alte detalii aveti numarul de telefon: 0730 188 287 (Gelu Aleonte) Pentru orice alte intrebari .... suntem prin zona. |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
Quote:
Pentru mai multe infiormatii poti suna la: 0730 188 287 (Gelu Aleonte) |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
Regulamentul concursului
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
"...iar echipajul va fi echipat cu casti de protectie."
adica sa facem rost de casti? de unde dracu? |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
vorbeste cu de astia cu piagio nu ai nici un vecin ?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
ai unu in plus?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
mah da-o-n colo de treaba....casca si centura????
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
dap.. pai ma-rog.. cine are centura :) pe fata le mai am si eu :)
p.s. vreu sa vad daca o sa fie verificat de catre cineva |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
si nu se poate nici cu geamul deschis :sad::shock::shock: (ptr cei ce nu au clima....cred ca fac sarmale inauntru..:D)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
vezi sa nu port casca si centura :)).....
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Casca + centura + geam inchis + 32 grade, suna foarte bine :lol: :lol:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Da' va luati casca de sezon cald, din aceea galbena de santier pe varful capului si gata, racoare garantata! Dar de vesta reflectorizanta nu zice nimeni nimic? Combinata cu casca galbena...hai ca nu m-am putut abtine. Ne vedem la show!
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
altceva?
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Va plangeti ca niste femei nef-***...v'a pus cineva pistolul la tampla sa participati? Cui convine bine, cui nu, la fel de bine.
Succes cu eventu' baieti! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Aici se mai si glumeste...nu trebuie sa iei totul in serios, nimeni nu se cearta sau se supara. Asta e! Si multumim pentru urare "morfeu". Vii? Te primim si fara casca.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:02. |
- Copyright 2026 4Tuning