![]() |
GTA: Bucuresti
2 Attachment(s)
Tocmai am inceput proiectu asta cu cativa prieteni. Cei care vreti sa intrati in proiect tre sa stiti una din urmatoarele:
Photoshop = texturi (2 oameni) ZModeller = masini ( 5 oameni) Lb. Engleza = traducere (unu sau doi oameni) Programele de convertire, traducere, 3d, le am eu .... daca sunteti interesati bagati-ma in lista ID: juiced_hell .... Toate numele voastre vor fi scrise in ReadMe-ul mod-ului Pana acum ce am facut noi: |
Re: GTA: Bucuresti
interesant >
|
Re: GTA: Bucuresti
succes! acum ceva vreme am modificat si eu vice city , si san andreas , dar m-am lasat de sportu asta....:(
|
Re: GTA: Bucuresti
belea ce scrie pe ziaru ala:))...succes la proiect
|
Re: GTA: Bucuresti
Succes la proiect......sper sa va reuseasca!Asteptam rezultatul!
|
Re: GTA: Bucuresti
mutzam ... da repet -ne mai tre oameni-
|
Re: GTA: Bucuresti
GTA - BUCURESTI , in jurnal scrie de MAMAIA , si pe harta apare ... MAREA ? :)
|
Re: GTA: Bucuresti
Wow frumos!!!!
|
Re: GTA: Bucuresti
Suna bine... Succes ;)
P.S. Chiar... bine a spus santos... care e faza? |
Re: GTA: Bucuresti
sunt foarte sceptic...oricum....ar fi frumos atunci cand schimbati masinile sa aiba toate carcols.dat,handling.cfg si data.cfg schimbate frumos si cu grija.e vorba de cateva nopti la masini si multa rabdare dar merita.aveti girja ce masini si pe unde apar....e urat sa pui de exemplu supra fnf portocalie si sa apara peste tot prin oras. cel putin ce am vazut pana acum la gta3 si vice city pe mine personal m-a scarbit iar pe altii i-a dat pe spate...:shock: :lol: :lol:
bafta multa si rabdare ;) |
Re: GTA: Bucuresti
personal nu mi-a placut jocul... mi se pare o cauza pierduta sa modificati Vice City, doar daca nu schimbati cu totul infatisarea jocului, si aici ma refer la alte cladiri, niste lacuri in loc de mare, poate chiar si un rau, vreo doua hipermarketuri, Casa Poporului, niste politicieni care iau spaga in mijlocul pietei, misiuni de sofer de autobuz si tramvai, o gara, taxiuri cu preturi exagerat de mari etc.
Eu am modificat putin din San Andreas, care dupa parerea mea este de 50 de ori mai complex decat Vice, dar tot m-am plictisit repede... Oricum, va urez succes pt proiect... daca se poate sa puneti si niste poze pe parcurs ar fi f bine |
Re: GTA: Bucuresti
2 Attachment(s)
noi screen-uri :D scz bmp-urile da nu sunt acasa si nu am timp sa le fac jpeg (sper ca ma intelegeti)
P.S. Am facut lei grei si un screen de meniu |
Re: GTA: Bucuresti
si la mamaia vice city sunt cateva modificari in afara de masini : leii in loc de $, posta romana, imbracaminte posta, spray axe
Succes cu proiectu .... sper sa iasa tipic romanesc :) si cu poze pe parcurs ;) da jpg sa fie :D |
Re: GTA: Bucuresti
super faza cu leii grei!!!
daca se poate facetil cat mai aproape de realitate!!! bft!! si daca puneti loganu in joc vedeti sa nu se rastoarne la prima curba ca la toate am vazut acelasi lucru!! (nu exagerati coportamentul masinii) |
Re: GTA: Bucuresti
succes in continuare adevarul ca e mult de munca la un asemenea mod si multe multe ore pierdute in fata PC_ului
|
Re: GTA: Bucuresti
ceva noutati cu proiectu ? :D
|
Re: GTA: Bucuresti
cel mai tare mi s-ar parea ca masinile din gta sa aiba si o camera din interiorul masiniii
|
Re: GTA: Bucuresti
SUPER TARE IDEEA!!!! BRAVO :shock: :shock: sa inteleg ca mai exista mod-uri romanesti la gta?
|
Re: GTA: Bucuresti
e tampenia aia de mamaia vice.e lasa sa facem si nooi un joc
|
Re: GTA: Bucuresti
succes..stiu si eu cum e.. eu cu un prieten modificam gta san andreas :D sa vezi aici munca..schimbam cladiri , masinile (care se pot tuna in garaj!!!) si.. mai vedem pe parcurs ;D
|
Re: GTA: Bucuresti
m-i-am mod shi eu vice city inainte...da eu am schimbat texturile la cladiri...la masini am pus vinyl pe ele...etc...la mag de undelte i-l facusem tuning shop...ma prinsesem pana la urma si de faza cu handling...ce trebuia sa modifik...alte alea...de fak masini...nush poate k m-ash riska...numai sa-mi dati timp...destull :D dk mai aveti nevoie nu neaparat de fak masini...asha ce aveti nevoie neaparat...eu pricep f repede...(unde nu cunosc) id meu matza_mihai
|
Re: GTA: Bucuresti
se mai aude ceva de proiect????(parea interesant:D )
|
Re: GTA: Bucuresti
1 Attachment(s)
...uite un proiect GTA Coca Cola.
|
Re: GTA: Bucuresti
Foarte tare frate(si amuzant,binenteles)
|
Re: GTA: Bucuresti
de ce nu mai posteaza nimeni nimic???daca nu mai posteaza atunci inchideti-l
|
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
|
Re: GTA: Bucuresti
cred k e o greseala de varsta...n-are cum...
|
Re: GTA: Bucuresti
am vorbit cu Ju!ceD si a spus ca e pe la 80% cu jocul
deci topicul nu se inchide si asteptam detalii de la el :) |
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
|
Re: GTA: Bucuresti
Ju!ced Cand apare jocul da'mi un private message.De abia astept sa apara!
|
Re: GTA: Bucuresti
Quote:
scrie ce ai de scris intr-un singur post ! |
Re: GTA: Bucuresti
a ma scuzati nu am psotat de vre'un an :) intradevar lucrasem ceva la el ... da am abadonat proiectu, adinx in proportie de 80% am termiant texturile, la masini nu am avut oameni deci l'am ambandonat ce rost are fara masini:) topic closed paote daca strang oameni il refacem.
|
Re: GTA: Bucuresti
Stie Cineva Unde Pot Gasi In Bucuresti Gta Mamaia Vice?:?: Multumesc.
|
Re: GTA: Bucuresti
bun venit pe forum
nu am inteles ce vrei pana la urma... sa cumperi GTA Mamaia Vice (lucru imposibil pt ca nu este original) sau sa-l dld... in principiu trebuie sa intri aici, intri la download si vezi ce iei de pe acolo... nu stiu daca este tot jocul sau numai patchul have phun ;) |
Re: GTA: Bucuresti
Topicul este inchis deoarece lucrarile la proiect au fost stopate... il rog pe eugen sa ma contacteze cand vrea sa redeschid topicul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:39. |
- Copyright 2026 4Tuning