![]() |
Caut intruniri cu GOLFURI
Va rog sa mi spuneti si mie pe unde se vad baietii cu golfuri sa vad si eu ce Golfulete mai circula prin tara. Merci anticipat
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Am si eu nevoie de pleoapa de glf 2 cu 2 faruri ... Caut persoane din Bucuresti... id mess ady_r_001
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
5 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
ce ai vrea sa ii faci la masina, in materie de tuning? :)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Deocamdat ii caut pleoapa, si ce ma roade pe mine e garda pe fata.......sta cam sus :D si as vrea sa stiu daca e bine sa tai din arcuri, am incercat niste praguri deastea din targ dar nu i vin bine....prea mari ...prea mici :(, poate sa mi fac unele pe comanda..manerele le as scoate la fel si placuta de inmatriculare spate, nu stiu nu toate odata.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
pei vezi ca sunt suspensii pentru ea, si o lasa frumos...rasfoieste forumu ca sigur gasesti si pleoape, cauta la bazar. ;)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
merci mult, oricum stiam de suspensiile sport, vroiam sa stiu daca se pot scurta arcurile.....merci inca o data. Imi poti spune si pe unde se inatlnesc posesorii de Golfulete??? Ai vreo poza cu masina ta....???
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
eu n-am golf, dar stiu mai multi baieti, o sa ii intreb si daca e o sa iti dau si un id de mess...mai bine le iei gata facute decat sa le faci tu, sau cauta un meserias. :D
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Salutare all...mi am dat comanda de pleoapa pt golf...si cred ca sapt viitoare o sa mi iau si pragurile...:)URAAAAA sal NightClub Racer
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Intruniri cu golf-uri nu stiu insa stiu intalnirea vw forum unde vin si golfuri. Este in fiecare joi la polivalenta.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
offfff...adica a fost azi??? :(( De ce aflu mereu ultimul?? Te bagi la liniute sau ce am inteles io de la tine...ce masina ai???
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
aaaaa....dar lasa ca azi oricum mi am schimbat rulmentii pe spate si sabotii:D
Rulmentii urlau urat iar un pistonas imi crapase si a aruncat lichid de frana prin tambur:( Dar le am schimbat:D si mi am luat si imprimanta azi...MULTIFUNCTIONALA :) |
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Sa le stapanesti sanatos...Care e treaba cu liniutele, ca nu cred ca am precizat asa ceva.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
nu sunt liniute, doar se intalnesc baietii si stau de vorba...si leutzu are un tico si nu a zis nimik de liniute si nu e bine sa scrii pe aici, de liniute. :lol:
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
De ce ma...eu tot timpul fac liniute!!! Fac liniute cu creta cand ma joc tenis de picior, fac liniute pe foi la facultate cand nu am chef sa scriu...fac multe liniute cu pix, creion, creta. De ce sa nu scrie aici, ce ne e rusine sa recunoastem ca liniem caiete sau tragem linii pe hartie sau asfalt? Mie nu.
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
eu vorbeam de alte linute, daca sti la ce ma refer....sa lasam offtopicu :)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Da ma stiu la ce marefer.
Ontopic. Intalnirile Vw au loc in fiecare joi cred ca de pe la 7 sau mai devreme. |
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Quote:
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Pleoapa e simpla si am facut comanda de la un baiat din Tg.Jiu ca pe aici nu am gasit....A costat 500 000 plus 50 000 taxa de transport.....Nu am vrut de aia de tunning pt ca era prea joasa si venea peste emblema de pe masca si se vedea jumate din ea si era urata rau....daca vrei sa vb cu el iti dau nr lui....
Razvan Alex Ionescu Tel:0723.344.327 |
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
eu osa am fatza de jetta si vrea un look mai agreisiv asa ca pana la urma o voi face la comanda sau vau eu....merci oricum
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
Ieri mi a venit pleoapa de la Tg Jiu, m am dus la posta si mi a cerut aia banii pe colet....io i am spus ca vreau sa vad intai coletu...in fine s a dus dupa pleoapa si cand a adus o....surpriza mare...pleoapa era VARZA...sparta in bucati...daca dadeam banii ramaneam cu ea asa...:(.bine ca m am gandit sa ma uit inainte la ea...asa ca aveti grija mare cu ce si de la cine comandati piesele....
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
ce faza de ***....totusi cred ca de la transport,da te mai gandesti si la tzeapa...oricum e aiurea,da cred ca un super glue rezolva tot:))
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
ziceai mai inainte daca poti sa tai din arcuri... io iti zic sa nu faci asta deoarece strici toata treaba. singurul lucru bun e ca se lasa masina mai jos, dar scade drastic stabilitatea...care cred k e mai importanta. daca ai dat 500 d mii p o pleoapa, io zic ca poti sa dai 500 si p doua arcuri sport de la dezmembrari(cu tot cu amortizor)...sau cu un mil si ceva iti iei chiar noi.(daca schimbi p fata tre sa schimbi si p spate)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
te inshel amarnic omule,ca nu-si pierde din stabilitate mai ales dc are amortizoare pe gaz si niste opritoare sa nu loveasca in aripi.......incearca sa te convingi,nu mai induce oamenii in eroare...
ps. gaseste tu al 1 milion arcuri si amortizoare noi,nici macar 1 amortizor nu iei....da poate stii tu ceva ce noi nu stim |
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
:P Yo nu mai stiu pe cine sa ascult acum...oricum deocamdata sunt in perioada de interesare pt ca nu vreau sa fac vreo prostie..... Daca ne intalnim pe 15 vom vorbi acolo ce si cum, pareri si opinii. Sper sa vina cat mai multa lume. Am inteles ca a ramas pe 15 iulie la Polivalenta, NU? Salut
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
din pacate eu nu pot venii,cel mai bine intreaba un mecanic sa te convingi,si iti poate spune sigur ce poti sa faci....;)
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
oricum.........cu un milion si ceva iti iei doar doua amortizoare noi pe gaz.........eu mi-am luat amortizoare pe gaz si arcuri stock si am ajuns la 11 mil........asa ca nu te lua dupa gura lumii si dute prin magazine ca sa vezi exact cat te costa piesele...
|
Re: Caut intruniri cu GOLFURI
asta am zis si eu.....:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:57. |
- Copyright 2026 4Tuning