![]() |
ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Asta seara VINTILA power pe pro-tv
ora anuntata 00.45 subiectul : 4TuningDAY Oradea, tuning, curse, lifestyle, ilegale si toate cele din viata de zi cu zi nu ratati ;) |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
53 Attachment(s)
poze ..........
|
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
3 Attachment(s)
o emisiune superba in care toata lumea a fost prezenta
o prezentare la obiect a 4TuningDAY Oradea si a pasionatilor de tuning in general merita vazuta de orice pasionat o sa atasez arhivele cu pricina care contin emisiunea trebuiesc downloadate toate nu uitati sa folositi un download manager o recomandare verificata este flashget-ul |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
abia astept filmuetul cu emisiunea! cred ca a iesit super misto!
in sfarsit ceva ceva despre lumea noastra, a pasonatiilor de tuning! a fost filmat si jkv cand a luat foc?:lol: sau cry-ul cand ii pleca masina de cur la 6o la ora? eu am ramas masca la asta! sau rip-ul cand facea cerculete in pescarus in plin trafic, acolo andenalina!:lol::lol: multumim vali esti de nota 2000+!:D |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
putin mai sus filmele si pozele din film ;)
|
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
foarte tare emisiunea.. dar cam scurta .. a tinut mai putin de 30 de minute...
cel mai mult mi'a placut cum si'a prezentat masina god2me.. cosmin dak nu ma insel.. La cat mai multe aparitii la TV!!!:peace: |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
A fost super tare emisiunea :twisted: :peace: :peace: :peace: :2gun:
BAfta si la mai multe ;) ...cat mai multe de genu asta ce e nevoie ...:-P |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
DVD-u frateee :D:woowoo: :tenisclap:
|
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
frumos ;) la cat mai multe emisiuni cu si despre tuning si 4tuning ;)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
super tare emisiunea am reusit sa o prind de la inceput si pana la sfarsit si tot am avut impresia ca nu a fost indeajuns
ce imi pare rau e ca nu a luat interviu si la vreun posesor de dacia ca inrest ce am vazut a fost super ce mia placut cel mai mult a fost cum sa inrosit esapamentul lu ala super belea si mai vrem astfel de emisiuni |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
pacat ca au taiat mult la montaj ....dar oricum super tare emisiunea
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
lasa ca ce au taiat acum or sa foloseasca in alte emisiune ... mereu se pastreaza cadre pt ocazii speciale
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Betoooooooooon... o emisiune de nota 10 in care a trebuit sa iti bage si politia putin nasul :P
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
alta masina sa dea burout nu gasise-ti decat dacia
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
vezi de treaba ta! |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
TAU-le, stai tata nu mai sari asa, ca n-a zis omu' nimic rau, doar ca pe Dacie o omori rau sa dai burnout fata de un ursuletz spre exemplu....
Ontopic: kiar mi-a placut cum s-a facut emisiunea asta....am fost noi insine...nu s-a intamplat nimic iesit din comun.... P.S: Merci TAU-le inca o data pt extinctor.... ;) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
sal...care imi zice si mie cum pot sa iau alea 3 fisiere ca tot mi se blocheaza downloadu?
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Quote:
in emisiune a fost prezentata viata noastra , noi asa cum suntem si nimic mai mult! la mai multe in genul asta...... |
Re: Asta seara VINTILA power pe pro-tv
Quote:
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
scrie si in primul post .. dar pesemne ca ai citit printre randuri
foloseste un download manager si toate problemele tale vor disparea o recomandare verificata ar fi flash get deschizi 4 conexiuni simultane la server si are el grija sa nu se mai intrerupa downloadul in cazul in care urmeaza o intrebare de genul : de unde il pot lua ? iata si raspunsul http://www.softpedia.com/progDownloa...load-2155.html |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
bravooo.in sfarsit o emisiune mortala la tv.sunteti cei mai tari
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Yuuuupyyyyyyy Am vazut si eu emisiunea! Awsome man! Ce sa mai zic, am vazut multe masini pe care le stiu de aici de pe forum.... si faza cu "RUS" k ar fi printre cele mai klumea din Europa yo zic k nu-i adevarata! "RUS" ESTE cel mai mijto Megane Coupe din Europa!!!
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
emisiunea a fost mai mult decat ok
la mai multe da ma facut curios-care sunt celelalte 2 megane din europa(scuze de experimare da nu imi vine altfel in minte) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Da unde era SUNu ma? :) oricum f tare emisiunea si dupa cum au spus cei de mai sus mai vede lumea ce se intampla in lumea noastra...Pacat ca nu au aparut mai multe masini...
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
zoliat.... cand dau... sa dezarhivez... fiserele... imi zice ca ... Fiserele sunt corupte !
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Probabil s-au downloadat prost.
S-a mai lucrat la server?.. ca a inceput iar sa-mi mearga bine :) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
fisierele sunt ok .. le-am verificat si eu .. mai download inca o data fisierul in care iti da eroare
severul a fost mereu ok .. problema era conexiunea .. si da .. aceasta a fost schimbata in weekend .. recordul obtinut la download pana acum de un utilizator este de 15 mbps .. suna promitator nu ? |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Eu ma multumesc si cu 3 :)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Tare emisiunea.....mai dureza ceva pana o sa ajunga tuningu din romania pe cel de afara...Cum a zis si baiatu ala, ca n-avem inca o masina klumea de drift in romania....In rest, mi-a placut asa Nissanu ala negru 350z8)
Tineti-o tot asa:mrhappy: |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
Super emisiunea.... la mai mult emisiuni despre tuning-ul din romania si de ce nu .. 4tuning ;)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
dvd is za best! Best "race car"!!! sper emisiunea!!! m-am vazut si yo prin cadrele alea!!!!
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
acu m`am apucat sa dau si eu jos .. si vb dupa ;) ... dar dupa ce am citit cred k e bine :)
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
mishto a fost reportajul de aseara . m`am uitat la toata eminsiunea shi mi`a placut foarte mult :D
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
L-am downlodat si io si o fo super tare , pakat ca noah trebuia baietii sa isi bage nasu ( politia ) dar stai , ca intr-un cadru apare si o masina de politie , o fi vreun garcea pasionat de tuning si o venit cu masina de serviciu ? :))
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
io nustiu ce-am facut...am downloadat toate 3 partile...si tot la fel is fiecare...daca ma intelegeti:D
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
pai .. sa iti explic eu ... in cele 3 fisiere este un singur film
arhiva este splituita in 3 volume daca ai lua doar o arhiva nu ai putea dezarhiva pentru ca iti lipsesc restul de doua daca dezarhivezi pe oricare din ele .. winraru dezarhiveaza automat si celalte doua ;) |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
foarte tare emisiunea
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
vazut emisiunea pe tivi.
placut, montat cu cap, interesant. unde-s lacune in tuning, cei care le vad le vor umple. intotdeauna e loc de mai bine, ma bucur ca e loc de asa ceva. ;) interesanta paralela cu faptul ca se maresc restrictiile, se aglomereaza camerele de supraveghere pe metru patrat dar tuning-ul, masini tari, viteza - cresc, din ce in ce mai mult. :yikes: finalul a fost un pic cu talc, pentru unii. vintila conducand un hummer toy radioghidat, zicand ceva de genu' "na, sa fiu si eu negru" :lol: |
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
1 Attachment(s)
mie unu nu-mi merge:( cam aceeasi problema intalnesc si la alte filme ... ma poate ajuta careva?
|
Re: ICSTRIM TV - VINTILA - o emisiune cu curse,tuning si multi cunoscuti
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:04. |
- Copyright 2026 4Tuning