Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

cristy_dacia 28-04-10 21:32

lucrarile mele cristy2boy
 
10 Attachment(s)
salut am facut si eu masini 3D dar eu le-am facut cu google sketch-up sper sa va placa

andy design x 29-04-10 16:44

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Hmm...Frumusele...mai ales Fiat-ul...Asa de curiozitate cam cat timp iti ia sa faci una in Google Sketchup?

cristy_dacia 29-04-10 18:08

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by andy design x (Post 3320718)
Hmm...Frumusele...mai ales Fiat-ul...Asa de curiozitate cam cat timp iti ia sa faci una in Google Sketchup?

o zi intreaga iti ia sa faci si mai ales cu interior si toate alea

cristy_dacia 29-04-10 19:43

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
va rog mai datim sfaturi ce sa i mai fac la dacia supernova cea albastra pls.Defapt datimi pentru toate va rog

cristy_dacia 02-05-10 10:49

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
8 Attachment(s)
am mai facut masini un mitsubishi si o dacia logan taxi

lazar_tuning 02-05-10 21:20

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
si eu fac in google sketchup dar am crezut ca nu am voie sa mi le arat lucrarile numai daca lucrez in 3dsmax
imi place foarte mult evo-ul

lazar_tuning 02-05-10 21:45

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
si cum faci sa deschizi usile si asa mai departe ?

cristy_dacia 03-05-10 08:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by lazar_tuning (Post 3327795)
si cum faci sa deschizi usile si asa mai departe ?

dai mai multe clicuri pe ea pana cand te lasa sa dai clic pe usa si apoi apesi un clic pe usa si o rotesti

cristy_dacia 03-05-10 21:06

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
11 Attachment(s)
cine vrea sa faca in google sketch-up oltcituri am postat eu unul de downloadat.a si sa mai pun si eu pe aici 2 oltcituri facute depe 4tuning

cristy_dacia 05-05-10 08:29

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
5 Attachment(s)
inca o lucrare recenta.si mai am lucrari cu oltcituri care lep-am facut maidemult si le voi posta si pe acelea dar dupa ce le fac la toate poze.Si va rog mai datimi si voi sfaturi ce as mai putea face pela golf ca nu este terminat

lazar_tuning 05-05-10 13:34

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
le faci cu blueprinturi ?

cristy_dacia 05-05-10 15:38

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by lazar_tuning (Post 3335541)
le faci cu blueprinturi ?

eu iau schite depe the blueprint si le fac in sketchup;)

cristy_dacia 05-05-10 16:18

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
8 Attachment(s)
inca o lucrare. este un oltcit care este si pe 4tuning si este din Bihor

lazar_tuning 06-05-10 13:24

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
super oltcit
sper ca nu te superi dar imi poti scrie si mie linkul de pe unde iti iei blue printurile ca sa fie sketchup model cand le bagi in in google sketchup ?

cristy_dacia 06-05-10 18:27

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
eu iau schite depe the blueprint si le fac eu dupa schite

cristy_dacia 11-05-10 18:06

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
62 Attachment(s)
si sa mai postez si eu cateva lucrari deale mele care le-am facut mai demult

cristy_dacia 13-05-10 20:01

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
15 Attachment(s)
am mai facut o masina

mirceasilvyu 14-05-10 22:32

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....

Spor la mai multe masinutze...:)

cristy_dacia 14-05-10 23:53

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 3360678)
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....

Spor la mai multe masinutze...:)

multumesc.Si daca vrei sa te apuci te poti apuca cu incredere e super sa faci virtual tuning-uri 3D;)

cristy_dacia 19-05-10 16:43

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
19 Attachment(s)
am mai facut o dacie

mirceasilvyu 20-05-10 19:21

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!

cristy_dacia 21-05-10 07:27

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mirceasilvyu (Post 3376352)
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!

asa sa faci ca e super

cristy_dacia 02-06-10 09:37

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
astazi voi mai posta cateva creati

cristy_dacia 02-06-10 17:18

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
uitati una din lucrarile mele mai am unele dar nu le postez azi ca nu prea am timp imi cer scuze ca pozele nu sunt asa clare dar promit ca voi face la masina o poza mai clara

cristy_dacia 03-06-10 14:04

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
20 Attachment(s)
inca unele lucrari

cristy_dacia 09-06-10 13:31

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
9 Attachment(s)
altele

mirceasilvyu 09-06-10 14:33

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
:shock::shock::shock::shock:

cristy_dacia 10-06-10 11:10

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
si un ursulet

cristy_dacia 10-06-10 11:55

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
si o mazda miata sper sa va placa

cristy_dacia 11-06-10 14:09

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3430898)
si o mazda miata sper sa va placa

niciun comentariu pt ursulet si pt miata????

mirceasilvyu 11-06-10 19:39

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Ursuletul arata bine:) :X mai incolo cand iau carnetul iau unul:X

Dar miata si ea este super..:X dar..nu ii genul meu.....tu intr`o zi faci o masina?: de la a la z?cu google ala?

cristy_dacia 11-06-10 19:48

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
2 lucrari terminate azi nu termin intr-o zi eu ma apuc de ele mai dinnaintecam 2 zile cam asa ca am invatat sa lucrez cu el bine de tot acu

mba 11-06-10 20:16

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D

cristy_dacia 11-06-10 20:28

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 3434282)
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D

osa mai incerc dar nu acuma

Cosmin-SNR 13-06-10 23:05

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3433585)
niciun comentariu pt ursulet si pt miata????

Frumoase amandoua! Bafta astept Surpriza:D

cristy_dacia 14-06-10 11:46

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Cosmin-SNR (Post 3438814)
Frumoase amandoua! Bafta astept Surpriza:D

uiteti si sutptiza

Cosmin-SNR 14-06-10 11:48

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Multumesc mult este foarte frumoasa8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

cristy_dacia 15-06-10 08:43

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
16 Attachment(s)
un nou vt

Cosmin-SNR 15-06-10 09:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Foarte Frumos man,te pricepi nu gluma...:D Bafta in continuare

cristy_dacia 17-06-10 19:07

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
8 Attachment(s)
........


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning