![]() |
lucrarile mele cristy2boy
10 Attachment(s)
salut am facut si eu masini 3D dar eu le-am facut cu google sketch-up sper sa va placa
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Hmm...Frumusele...mai ales Fiat-ul...Asa de curiozitate cam cat timp iti ia sa faci una in Google Sketchup?
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
va rog mai datim sfaturi ce sa i mai fac la dacia supernova cea albastra pls.Defapt datimi pentru toate va rog
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
8 Attachment(s)
am mai facut masini un mitsubishi si o dacia logan taxi
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
si eu fac in google sketchup dar am crezut ca nu am voie sa mi le arat lucrarile numai daca lucrez in 3dsmax
imi place foarte mult evo-ul |
Re: lucrarile mele cristy2boy
si cum faci sa deschizi usile si asa mai departe ?
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
11 Attachment(s)
cine vrea sa faca in google sketch-up oltcituri am postat eu unul de downloadat.a si sa mai pun si eu pe aici 2 oltcituri facute depe 4tuning
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
5 Attachment(s)
inca o lucrare recenta.si mai am lucrari cu oltcituri care lep-am facut maidemult si le voi posta si pe acelea dar dupa ce le fac la toate poze.Si va rog mai datimi si voi sfaturi ce as mai putea face pela golf ca nu este terminat
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
le faci cu blueprinturi ?
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
8 Attachment(s)
inca o lucrare. este un oltcit care este si pe 4tuning si este din Bihor
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
super oltcit
sper ca nu te superi dar imi poti scrie si mie linkul de pe unde iti iei blue printurile ca sa fie sketchup model cand le bagi in in google sketchup ? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
eu iau schite depe the blueprint si le fac eu dupa schite
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
62 Attachment(s)
si sa mai postez si eu cateva lucrari deale mele care le-am facut mai demult
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
15 Attachment(s)
am mai facut o masina
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Daciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....foarte tare..omu..mi`ar place sa fac si eu ce faci tu dar nu am rabdare si pe deasupra sunt si lenes....
Spor la mai multe masinutze...:) |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
19 Attachment(s)
am mai facut o dacie
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte frumoase.... nationalele astea...!! cred ca ma apuc si eu cat de repede de virtual 3d....!!!
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
astazi voi mai posta cateva creati
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
uitati una din lucrarile mele mai am unele dar nu le postez azi ca nu prea am timp imi cer scuze ca pozele nu sunt asa clare dar promit ca voi face la masina o poza mai clara
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
20 Attachment(s)
inca unele lucrari
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
9 Attachment(s)
altele
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
:shock::shock::shock::shock:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
si un ursulet
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
si o mazda miata sper sa va placa
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Ursuletul arata bine:) :X mai incolo cand iau carnetul iau unul:X
Dar miata si ea este super..:X dar..nu ii genul meu.....tu intr`o zi faci o masina?: de la a la z?cu google ala? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
2 lucrari terminate azi nu termin intr-o zi eu ma apuc de ele mai dinnaintecam 2 zile cam asa ca am invatat sa lucrez cu el bine de tot acu
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
arata destul de bine...
dar mai incearca totusi sa gasesti un 3d max sau maya sau ceva care sa te ajute sa lucrezi mai real...satisfactiile o sa fie mult mai mari :D |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
10 Attachment(s)
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Multumesc mult este foarte frumoasa8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
16 Attachment(s)
un nou vt
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Foarte Frumos man,te pricepi nu gluma...:D Bafta in continuare
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
8 Attachment(s)
........
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning