![]() |
vectra A coupe ati vazut? poze
3 Attachment(s)
cateva poze
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
masina,beton.eu am vazut in ger unu k asta(cred)si am auzit k ar fi facut pt state.e real?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
e tare masina...la noi o fi vreo una?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nu cred ca este la noi vreuna si nici dc e facuta pt state , poate sunt modificate de la 4 la 2 usi , habar n-am da arata interesant
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Masina este facuta de un maniac in ale tuningului dintr-un Vectra A normal > dc vreti sa vedeti mai mult da-ti search la "vectra 2D"
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
intradevar ... masina o fost taiata si scurtata ... usile din fata lungite ... geamuri la comanda .... bla bla, in germania mi se pare ca s-a intamplat minunea, este si un site cu toti pasii si zeci de poze in lucru ;)
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
seamna oleak cu Skyline , are asa o tenta spre el
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
imi place aia din prima poza, ....nu stiu cum reusesc unii sa faca asa ceva, e super :D
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Deci pot zice ka ori nissanu a copiat prototipul asta si a facut skylinu ori baietu l-a furat de la nissan:D
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Skyline se face inca din anii '70 si in general si-a pastrat forma de-alungul generatiilor, deci e foarte improbabil ca nissan a copiat ceva dupa aratarea aia de mai sus...
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nici eu n-as prea crede ca ar putea nissanu sa copieze coupeul asta
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
super tare...imi place mult asa !
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
misto rau de tot!
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
prea jmekera masina nu am mai vazut frumos foc
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
calibra apare drept coupeul pt vectra a
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
misto masinuta.da la modelu asta s-a facut break cumva?
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
varianta break la vectra A nu cred ca exista. oricum coupe-ul e mishto-mishto. :D n-am mai vazut pana acum. super-tare.
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
calibra este considerata coupe-ul vectrei
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Quote:
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
multi considera "break" varianta cu hayon
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
aia multi o considera ca varianta sport desi ca titulatura e hatchback si parerea mea ca arata destul de rau....ma rog parerea mea repet... :-P
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Quote:
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
nu am salvat atunci site-ul ...iar acum la o scurta cautare n-am gasit decat http://kotisivu.suomi.net/mutek/palvelut.php?id=1&sid=4
ceea ce am vazut eu atunci era tot una visinie procesul explicat detaliu cu detaliu...poza cu poza ....erau vreo 100 si ceva de poze numa cum au lucrat ei .....daca stiti careva site-ul puneti link eu nu-l mai gasesc, totusi au trecut aproape 2 ani de atunci ... |
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
pur si simplu magnific
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
Wooow...sa-mi f... una... BESTIAL :o
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
arata bn mai ales aia din prima poza ... care ii da jos acoperishul in photoshop sa vedem cum i-ar sta ...
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
cred k ea era normala cu 4 ushi da au modificat-o ... chiar sunt curios dak cineva shte p bune kre e vrajeala
|
Re: vectra A coupe ati vazut? poze
gata baietzi ... am vazut p site ... ashtia cred k sunt nebuni...dar au facut ceva unikt,....
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning