![]() |
VW Golf I
7 Attachment(s)
vand sau schimb golf mk1 1979 motor 1.6 diesel. in acte este 1.1 benzina. mai am un motor de 1.8 benzina care vine in pretul masini. pana de la roata din spate este facuta. o sa revin cu poze mai noi. . scooter, atv, auto. astept ofertele voastre. geamuri electrice :))
0731.871.723 pret 14 mil sau schimb cu altceva |
Re: VW Golf I
up !!!!!!
|
Re: VW Golf I
4 Attachment(s)
Un schimb cu un omega nu te-ar interesa ?
|
Re: VW Golf I
sus cu machineta
|
Re: VW Golf I
suuus cu golfu !!!!!!!
|
Re: VW Golf I
sus cu el !!!!!!!!!
|
Re: VW Golf I
sus. valabil inca o luna maxim
|
Re: VW Golf I
se poate inchide am inceput sa o fac. multumesc
|
Re: VW Golf I
revine la vanzare. acelasi pret, variante scuter atv auto
|
Re: VW Golf I
Ti-am dat pm.
|
Re: VW Golf I
4 Attachment(s)
am revenit cu poze deoarece acasa imi merge foarte prost netu si nu am putut
|
Re: VW Golf I
suus cu el. cash sau variante cu scooter, moto, atv, auto
|
Re: VW Golf I
sus cu masina !!!!!! negociabil
|
Re: VW Golf I
schimbi cu scuter Piaggio Zip model nou ? ...stima
|
Re: VW Golf I
da-mi ceva poze. m-ar interesa in principiu
|
Re: VW Golf I
4 Attachment(s)
poze...
|
Re: VW Golf I
da ma intereseaza. dar va trebui sa vi cu o platforma sa o iei. vad ca stai in mioveni. iti dau si motoru ala de 1.8 benzina
|
Re: VW Golf I
Cu 14 milioane o luam eu daca aveam varsta si carnet de conducere . Dupa ce o cumparam ii faceam un Tuning :) Bafta la vanzare !
|
Re: VW Golf I
poi nu merge pe rotile ei ?
|
Re: VW Golf I
merge dar nu stiu daca pana la tine acolo :)). si oricum daca dai de garda ai probleme. repet: in acte este benzina iar pe masina este un motor diesel, nu are asigurare, nu are itp.. e 1 mil jum maxim o platforma
|
Re: VW Golf I
are radiator, ca in poze lipseste?
e conectata alimentarea, ca filtrul de motorina n-are nimic legat de el.. 1.6D e motorul de G1 sau G2? |
Re: VW Golf I
are radiator. a fost dat jos sa-l fac. are si alimentare dar nu de la rezervor ci de la vasul de expansiune. conducra de la rezervor este infundata. nu stiu sincer sa-ti spun daca e de g1 sau g2 motorul.
|
Re: VW Golf I
sus cu el !!!!!!
|
Re: VW Golf I
sus cu batrana. 10 milioane !!!!!
|
Re: VW Golf I
suuuus 10 milioane
|
Re: VW Golf I
la 10 mil arata ca in poze cu jante aliaj + motoru de 1.8?
|
Re: VW Golf I
Quote:
|
Re: VW Golf I
Sunt interesat de masina... ti-am dat PM cu id meu de mess.
|
Re: VW Golf I
vanduta. se poate inchide
|
Re: VW Golf I
Quote:
sau se poate vizita aici, pentru cine vrea piese din el:lol: :arrow: https://forum.4tuning.ro/501-anunturi...l-geamuri.html |
| All times are GMT +2. The time now is 23:54. |
- Copyright 2026 4Tuning