![]() |
Vand e30 316i impecabil
5 Attachment(s)
E30 316i
An: 1988 Motor: M40, 1600 cmc, 73 kw/99 cp Adus in tara in 04.2004 (Germania) Kit distributie nou (axa cu came, culbutori) C.I.P putere 10cp / 14N/m Suspensie sport H&R Amortizoare noi (fata ulei - spate gas) Discuri ventilate noi, saboti noi+cilindri Diferential lung Set roti de iarna aliaj 14" originale BMW Volan M Unic Proprietar Optiuni: Oglinzi electrice, trapa, jenti aliaj 15"/7j Piese de schimb: cutie de viteze, diferential scurt, oglinzi(stg+dr)fuzete fata, capota, usi, macarale fata geamuri electrice, parbriz, luneta. Pret: 3900 eur Tel: 0722 364 079 - Nicu |
Re: Vand e30 316i impecabil
fuck..de cand urmaream masina asta....:evil:
|
Re: Vand e30 316i impecabil
anu e 1988 da e cumva iesita din fabrica in august?!
|
Re: Vand e30 316i impecabil
nu stiu... daca esti chiar interesat suna si intreaba ;)
|
Re: Vand e30 316i impecabil
tare masina..da de ce o vinzi?
|
Re: Vand e30 316i impecabil
masina arata brici ...cred ca si merge brici ...care ar cumpara`o ..ar face o investitie destul de buna...presupun ca masina nu e a lui ...:D
|
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
UP!!!:twisted: |
Re: Vand e30 316i impecabil
UP!!!
10 caractere |
Re: Vand e30 316i impecabil
Mai aveti putin si cereti pe o masina de 20 ani,5000 de euro!!!!!Si cu un *** de motor!
|
Re: Vand e30 316i impecabil
pai cere si el acuma ... in 2007 o sa ceara 7-800 euro !
|
Re: Vand e30 316i impecabil
un schimb cu un golf 2 nu t intereseaza? 1,6 disel, il gasesti la semnatura
|
Re: Vand e30 316i impecabil
nu...
UP... NEGOCIABIL!!! |
Re: Vand e30 316i impecabil
Salut,
nu sunt interesat de acizitionarea masinii, dar am si eu o curiozitate... cum e inmatriculata masina asta in 2004 si adusa tot atunci din germania. (scuze daca am fost offtopic). |
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
|
Re: Vand e30 316i impecabil
exact... pentru mai multe detalii suna la acel numar daca te intereseaza mai mult legat de inmatriculare ;)
UP!!! SUS!!!! |
Re: Vand e30 316i impecabil
e foarte misto masina si stati linistiti ca nu o sa va cumparati ursi cu 800 de euro la anul :lol:
|
Re: Vand e30 316i impecabil
Eh, lumea poate sa viseze...
|
Re: Vand e30 316i impecabil
iti dai seama ca toata lumea viseaza la masini de 20 ani =)) ...
|
Re: Vand e30 316i impecabil
up!!!! Negociabil!!!!
|
Re: Vand e30 316i impecabil
....up....
|
Re: Vand e30 316i impecabil
sa fim sinceri la 4000 iti iei o pisicutza din 95 mai jaf putin dar cu 3 clase peste :) fara suparare da masina e veche rau ai bagat tu bani in ea da totusi nai cum sa schimbi chiar tot si are un motor rentabil si cu destula putere da daca ne uitam bine la bani astia iei un super urs super tunat ... drept urmare te las pe tine si zici :D
|
Re: Vand e30 316i impecabil
nu e fratilor 4000.:evil: unde vedeti voi 4000?????? am scris eu asta undeva?! 3900=4000???? Eu nu am invatat asta la matamatica... e 3900 negociabil... cine o vrea o ia cu aprox 3500!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
UP!!!! |
Re: Vand e30 316i impecabil
....up!!!....
|
Re: Vand e30 316i impecabil
4 lei?... ce sa faci cu 3 lei, ia doi lei si lasa-ma.....
|
Re: Vand e30 316i impecabil
dezvolta ideea... ca nu inteleg ce vrei sa zici :|
|
Re: Vand e30 316i impecabil
era un banc ....cam asa vor sa negocieze multi :)
|
Re: Vand e30 316i impecabil
ok :)
UP!! :D |
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
Cica masina e 3900 , nu 4000 da cine vrea sa o cumpere , da pe ea 3500 , esti pare pustiule |
Re: Vand e30 316i impecabil
ba obraznick..... vrei sa cumperi masina suni.... si negociezi pretu.... da?
nu vrei sa cumperi nu te mai baga si tu in seama aiurea... ca pari penibil.... atata vrea omu sa ia pe masina atata cere...! fiecare are dreptu sa puna ce pret vrea el... corect? |
Re: Vand e30 316i impecabil
acum o sa se negocieze preturile la toti ursii dupa B 66 NFS, K A 4500 ITI IEI SUPER URS
|
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
|
Re: Vand e30 316i impecabil
o gramada de bagatori in seama!!care e problema daca omu cere si 1 mil. eur pe masina??nu va inteleg,macar de v-ar interesa masina...cred ca nu aveti ocupatie,sau vreti in numar mare de posturi.??chilll baieti!!
|
Re: Vand e30 316i impecabil
...UP... OO=[][]=OO e30 power :D |
Re: Vand e30 316i impecabil
Quote:
|
Re: Vand e30 316i impecabil
si da, din cate stiu masina merge precum arata, adica foarte bine. parca era proprietarul din bmw club... adica iubeste BMW-urile, nu le... terorizeaza. :)
|
Re: Vand e30 316i impecabil
2 Attachment(s)
Quote:
Poze noi: :D |
Re: Vand e30 316i impecabil
. . . s u s . . .
|
Re: Vand e30 316i impecabil
...BMW...e30...316i...1989...+...piese...
....up.... |
Re: Vand e30 316i impecabil
sus de tot!!!
|
Re: Vand e30 316i impecabil
UP!!!
10 cuvinte... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:40. |
- Copyright 2026 4Tuning