Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand e30 316i impecabil (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/18050-vand-e30-316i-impecabil.html)

andrey2003 28-05-06 15:27

Vand e30 316i impecabil
 
5 Attachment(s)
E30 316i
An: 1988
Motor: M40, 1600 cmc, 73 kw/99 cp
Adus in tara in 04.2004 (Germania) Kit distributie nou (axa cu came, culbutori)
C.I.P putere 10cp / 14N/m
Suspensie sport H&R
Amortizoare noi (fata ulei - spate gas)
Discuri ventilate noi, saboti noi+cilindri
Diferential lung
Set roti de iarna aliaj 14" originale BMW
Volan M
Unic Proprietar
Optiuni: Oglinzi electrice, trapa, jenti aliaj 15"/7j

Piese de schimb: cutie de viteze, diferential scurt, oglinzi(stg+dr)fuzete fata, capota, usi, macarale fata geamuri electrice, parbriz, luneta.

Pret: 3900 eur
Tel: 0722 364 079 - Nicu

Skillzu 28-05-06 16:30

Re: Vand e30 316i impecabil
 
fuck..de cand urmaream masina asta....:evil:

mihai88 30-05-06 17:27

Re: Vand e30 316i impecabil
 
anu e 1988 da e cumva iesita din fabrica in august?!

andrey2003 30-05-06 19:42

Re: Vand e30 316i impecabil
 
nu stiu... daca esti chiar interesat suna si intreaba ;)

giubau_v8 02-06-06 19:35

Re: Vand e30 316i impecabil
 
tare masina..da de ce o vinzi?

LKS 02-06-06 21:46

Re: Vand e30 316i impecabil
 
masina arata brici ...cred ca si merge brici ...care ar cumpara`o ..ar face o investitie destul de buna...presupun ca masina nu e a lui ...:D

andrey2003 03-06-06 10:17

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by LKS
masina arata brici ...cred ca si merge brici ...care ar cumpara`o ..ar face o investitie destul de buna...presupun ca masina nu e a lui ...:D

Presupui foarte bine... :-) masina este a unui prieten si o vinde ca vrea e46.


UP!!!:twisted:

andrey2003 05-06-06 08:47

Re: Vand e30 316i impecabil
 
UP!!!
10 caractere

Alfa_band 05-06-06 09:04

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Mai aveti putin si cereti pe o masina de 20 ani,5000 de euro!!!!!Si cu un *** de motor!

quze 05-06-06 22:34

Re: Vand e30 316i impecabil
 
pai cere si el acuma ... in 2007 o sa ceara 7-800 euro !

OaSe 08-06-06 17:39

Re: Vand e30 316i impecabil
 
un schimb cu un golf 2 nu t intereseaza? 1,6 disel, il gasesti la semnatura

andrey2003 09-06-06 10:06

Re: Vand e30 316i impecabil
 
nu...



UP... NEGOCIABIL!!!

<GXZ> 21-06-06 11:09

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Salut,
nu sunt interesat de acizitionarea masinii, dar am si eu o curiozitate... cum e inmatriculata masina asta in 2004 si adusa tot atunci din germania. (scuze daca am fost offtopic).

alecsutu1 21-06-06 11:15

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by <GXZ>
Salut,
nu sunt interesat de acizitionarea masinii, dar am si eu o curiozitate... cum e inmatriculata masina asta in 2004 si adusa tot atunci din germania. (scuze daca am fost offtopic).

Recarosare

andrey2003 21-06-06 13:05

Re: Vand e30 316i impecabil
 
exact... pentru mai multe detalii suna la acel numar daca te intereseaza mai mult legat de inmatriculare ;)

UP!!! SUS!!!!

teddy 21-06-06 18:52

Re: Vand e30 316i impecabil
 
e foarte misto masina si stati linistiti ca nu o sa va cumparati ursi cu 800 de euro la anul :lol:

316i 22-06-06 00:12

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Eh, lumea poate sa viseze...

quze 22-06-06 18:23

Re: Vand e30 316i impecabil
 
iti dai seama ca toata lumea viseaza la masini de 20 ani =)) ...

andrey2003 23-06-06 10:08

Re: Vand e30 316i impecabil
 
up!!!! Negociabil!!!!

andrey2003 27-06-06 12:06

Re: Vand e30 316i impecabil
 
....up....

OveR 27-06-06 15:51

Re: Vand e30 316i impecabil
 
sa fim sinceri la 4000 iti iei o pisicutza din 95 mai jaf putin dar cu 3 clase peste :) fara suparare da masina e veche rau ai bagat tu bani in ea da totusi nai cum sa schimbi chiar tot si are un motor rentabil si cu destula putere da daca ne uitam bine la bani astia iei un super urs super tunat ... drept urmare te las pe tine si zici :D

andrey2003 27-06-06 20:14

Re: Vand e30 316i impecabil
 
nu e fratilor 4000.:evil: unde vedeti voi 4000?????? am scris eu asta undeva?! 3900=4000???? Eu nu am invatat asta la matamatica... e 3900 negociabil... cine o vrea o ia cu aprox 3500!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

UP!!!!

andrey2003 30-06-06 11:03

Re: Vand e30 316i impecabil
 
....up!!!....

yknot 01-07-06 08:45

Re: Vand e30 316i impecabil
 
4 lei?... ce sa faci cu 3 lei, ia doi lei si lasa-ma.....

andrey2003 01-07-06 19:56

Re: Vand e30 316i impecabil
 
dezvolta ideea... ca nu inteleg ce vrei sa zici :|

yknot 03-07-06 11:16

Re: Vand e30 316i impecabil
 
era un banc ....cam asa vor sa negocieze multi :)

andrey2003 04-07-06 17:01

Re: Vand e30 316i impecabil
 
ok :)

UP!! :D

Cosmin255 06-07-06 13:55

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by andrey2003
nu e fratilor 4000.:evil: unde vedeti voi 4000?????? am scris eu asta undeva?! 3900=4000???? Eu nu am invatat asta la matamatica... e 3900 negociabil... cine o vrea o ia cu aprox 3500!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

UP!!!!

LOL , nu e 4000 ma , e 3900 , n-ar fi tot aia..... Doamne....
Cica masina e 3900 , nu 4000 da cine vrea sa o cumpere , da pe ea 3500 , esti pare pustiule

GolfuletzS 06-07-06 14:04

Re: Vand e30 316i impecabil
 
ba obraznick..... vrei sa cumperi masina suni.... si negociezi pretu.... da?



nu vrei sa cumperi nu te mai baga si tu in seama aiurea... ca pari penibil....


atata vrea omu sa ia pe masina atata cere...! fiecare are dreptu sa puna ce pret vrea el... corect?

claudiu lucian 06-07-06 19:49

Re: Vand e30 316i impecabil
 
acum o sa se negocieze preturile la toti ursii dupa B 66 NFS, K A 4500 ITI IEI SUPER URS

bavareze 07-07-06 23:11

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by OveR
sa fim sinceri la 4000 iti iei o pisicutza din 95 mai jaf putin dar cu 3 clase peste :) fara suparare da masina e veche rau ai bagat tu bani in ea da totusi nai cum sa schimbi chiar tot si are un motor rentabil si cu destula putere da daca ne uitam bine la bani astia iei un super urs super tunat ... drept urmare te las pe tine si zici :D

eu unul prefer ursu asta (daca merge asa bine precum arata) decat nu stiu ce urs "tunat" sau "super tunat" care e super obosit sau o pisica langa care mai mult trebuie sa stau sa lucrez. o pisica care arata precum acest urs nu se gaseste sub 6-7 mii.

edyedy 08-07-06 14:23

Re: Vand e30 316i impecabil
 
o gramada de bagatori in seama!!care e problema daca omu cere si 1 mil. eur pe masina??nu va inteleg,macar de v-ar interesa masina...cred ca nu aveti ocupatie,sau vreti in numar mare de posturi.??chilll baieti!!

andrey2003 15-07-06 11:53

Re: Vand e30 316i impecabil
 
...UP...
OO=[][]=OO e30 power :D

bavareze 16-07-06 22:38

Re: Vand e30 316i impecabil
 
Quote:

Originally Posted by edyedy
o gramada de bagatori in seama!!care e problema daca omu cere si 1 mil. eur pe masina??nu va inteleg,macar de v-ar interesa masina...cred ca nu aveti ocupatie,sau vreti in numar mare de posturi.??chilll baieti!!

e FORUM. iar asta e un TOPIC. pentru anunturi, e o categorie direct pe 4tuning. cine pune anuntul sub forma unui topic pe forum il pune tocmai in ideea de a se discuta pe tema anuntului. parca asa era, nu?

teddy 17-07-06 18:20

Re: Vand e30 316i impecabil
 
si da, din cate stiu masina merge precum arata, adica foarte bine. parca era proprietarul din bmw club... adica iubeste BMW-urile, nu le... terorizeaza. :)

andrey2003 17-07-06 22:01

Re: Vand e30 316i impecabil
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by teddy
si da, din cate stiu masina merge precum arata, adica foarte bine. parca era proprietarul din bmw club... adica iubeste BMW-urile, nu le... terorizeaza. :)

da :P... masina are si sticker BMWCLUB pe ea :D


Poze noi: :D

andrey2003 19-07-06 12:49

Re: Vand e30 316i impecabil
 
. . . s u s . . .

andrey2003 21-07-06 11:26

Re: Vand e30 316i impecabil
 
...BMW...e30...316i...1989...+...piese...

....up....

andrey2003 24-07-06 11:10

Re: Vand e30 316i impecabil
 
sus de tot!!!

andrey2003 25-07-06 19:06

Re: Vand e30 316i impecabil
 
UP!!!
10 cuvinte...


All times are GMT +2. The time now is 11:40.

- Copyright 2026 4Tuning