![]() |
E36 - M43B18
6 Attachment(s)
Dupa cateva zile de gandire m-am hotarat pastrez pisica nu mai vreau urs dasta am si inchis vechiul thread .Cum spuneam este un E36 din 93 motor 1.8 ,interior piele,abs,servo,geamuri electrice fata,mai trebuie putin lucrat la ea dar o sa o fac si asta va ramane nu o mai dau ,legat de inmatriculat am sa o bag la BG cand am sa dau ursu ,am sa revin cu poze pe parcurs cu ce am sa fac pe la masina :D
|
Re: E36 - M43B18
sporr...k ai ceva de lucruu...;)
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
WELCOME BACK!Tot E36 ramane la putere momentan.Arata bine zic eu...dar cand te vei baga in ea va iesi crima!Am sa urmaresc topicul cu foarte mare interes!Spor la tunareala Neamtzule!Imi aduc aminte de cea de 2000.....ar fi iesit frumoasa si aia!Asta si mai si!
|
Re: E36 - M43B18
Iuda mare :D:D:D ai tradat tu pisica pentru urs ntz ntz ntz
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Ce sa fac Neamtzule.....uite sunt bucuros ca te-ai dat inapoi pe meleagurile lui E36 sa mai am cu cine discuta.Am avut niste divergente p-aci din cauza faptului ca postam mult si am zis sa o fac numai cand este strict necesar si nu prea am mai dat deoarece incerc sa strang bani sa-mi fac pisicuta asa incetu cu incetu si cam rar pe-acasa mai mult cu munca.Mai am si BACu acush acushik!Am incercat sa urmaresc celelalte thread-uri cu ursii aia mici si simpatici dar nu avea rostul.Acum....vreau sa vad ce iese din toata treaba asta cu noua ta achizitie si sper de data asta sa te tii de cuvant si s-o pastrezi sa iasa ceva beton din ea!Astept cu nerabdare poze si filmulete!
PS:zi-mi te rog raspunsul la o intrebare ca aici nu stiu......vine un interior de E36 coupe pe E36 limo?ma refer la scaune si mai ales la bancheta spate. |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Multumesc mult!Sper sa trec de el mai rapid ca e stress sincer.Pisicuta...probabil va intra la tuning capital dupa BAC stii cand poate voi scapa de saracia asta de oras sa ma angajez undeva cu bani mai multicei sa-mi permit sa o fac!Cat despre scaune in mare parte bancheta ramane problema!Am sa ma interesez oricum!Inca odata repet...pozici si filmuletze cu fiecare miscare ce-o faci in favoarea ei!Cu ocazia asta pana la urmatorul post Paste Fericit si sa vina iepurashul cu pachet /// m, jante interior bandouri ///M...sau tuning de calitate pe gustul tau!
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Au venit deja 2 lucruri pt masina
- Grila fata noua ( fara nas) - Volan M-teck |
Re: E36 - M43B18
fortza neamtule apucate de treaba!!!
|
Re: E36 - M43B18
Pisi a ta arata ca fosta mea cand am luat-o:D, cu putin timp si niste bani va iesi ceva frumos. bafta in continuare.
|
Re: E36 - M43B18
Matza blanda zgarie rau :P sau face cerculetze pe nisipu de la mare :P
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Quote:
caut plasticele de la radiator nu stiu cum se numeste (este un capac) si ala unde se inchide capota daca stiti de unde sa iau ms P.S -am cumparat si emblema de carbon :D |
Re: E36 - M43B18
4 Attachment(s)
Am inceput sa lucrez la pisica am schimbat grila fata ,a primit nari noi aduse la comanda si bara fata cam atat momentan ca ce este mult strica :D in poze nu apar narile noi
Si am cumparat si plasticele care lipseau la motor |
Re: E36 - M43B18
Quote:
a mers bine cu berea :-) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
4 Attachment(s)
Am luat si oglinzi de M dar nu aveau suportii asa ca am dat comanda la redzone tuning si abia astept sa vina si ma treb sa iau sticla din stanga :-)
Poze |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
bara fata... parca e ceva in neregula cu ea...
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
A dat report post, probabil din greseala, in loc sa posteze aici. |
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
Pozele :D
|
Re: E36 - M43B18
da bine cu oglinzile si bara. Imi pare putin matuita bara ,de ce nu o vopsesti undeva profi ?in rest masina e ok ,sa o stapanesti sanatos ,spor la modificari !!:D
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
un filmulet din tineretea mea :D
|
Re: E36 - M43B18
noroc ca tiam dat io filmuletu.bafta la proiect
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
vai nu imi vine sa cred ca dupa atata timp vad si eu filmuletzul asta.......imi completez colectia de filmulete cu tine :P....upsss :">......ce dor mie de matza aia.......... |
Re: E36 - M43B18
Quote:
Arata mai bine acum spor in continuare la treaba ... app sa-i pui si niste semnale smoked ca da bine rau, pleoape, niste proiectoare la fel smoked..grila de la bara si ce mai crezi tu |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
6 Attachment(s)
O pun si pe sora mai mica care nu prea vede lumina zilei ca sta sub prelata si asteapta sa fie inscrisa este un E36 1.6 ca dotari are doar oglinzi electrice :D asta va ramane simpla fara modificari eu zic ca arata destul de bine astept parerii
POZE : |
Re: E36 - M43B18
arata bine asa simpla asa sa o si lasi sa mergi zilnic cu ea iar 1.8 pentru ce vrei tu sa o faci
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:50. |
- Copyright 2026 4Tuning