Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   REV UP SQUAD (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/176945-rev-up-squad.html)

C_kst 17-03-10 09:42

REV UP SQUAD
 
Este vorba de un club nou,Rev up squad,infiintat de 3 membri :

Cristi - Seat leon top sport 1.8T 20V
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4
Vlad - Seat ibiza

Am avut prima aparitie la 4tuning days de anul acesta cu 2 masini...cele doua leoane...
https://www.youtube.com/watch?v=ZorqBQHKVlA

Sper sa facem treaba pe viitor si vrem sa ramanem in formula cat mai mica.

Bfta tuturor.

C_kst 17-03-10 09:49

Re: REV UP SQUAD
 
13 Attachment(s)
Cateva poze semnate Mihai Nutiu....

B51TNS 17-03-10 10:02

Re: REV UP SQUAD
 
9 Attachment(s)
Hai ca incep eu primul........Seat Ibiza 6L 2008

C_kst 17-03-10 11:15

Re: REV UP SQUAD
 
10 Attachment(s)
Cristi - Seat leon t.s 1.8T 20V,2003

Mircea-Finutz 17-03-10 11:30

Re: REV UP SQUAD
 
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*

C_kst 17-03-10 11:32

Re: REV UP SQUAD
 
8 Attachment(s)
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4,2002

C_kst 17-03-10 11:33

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by Mircea-Finutz (Post 3193187)
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*


Ms racheta :-)

trafy-vr6 17-03-10 22:01

Re: REV UP SQUAD
 
felicitari. multa bafta si la cat mai multe aparitii !

daffy duck™ 17-03-10 22:25

Re: REV UP SQUAD
 
bravo boi !!!!

felicitarile mele pentru club

cateva intrebari.....

ce motor are ibiza?
omu cu 4x4 o incearca cu un 4x4 benzina????

hai sa aveti o seara minunata!

te-am pupat cristisor!!!

C_kst 18-03-10 11:07

Re: REV UP SQUAD
 
Trafy...ms,bfta si voua la fel...

Daffy...ms,ibiza are motor mic :)

Daca vorbim de acelas 4x4 benzinar negru nu o incearca :D,nu ar fii corect...si tractorul nu are softul la masina...deci :D...ne mai auzim....

daffy duck™ 18-03-10 11:47

Re: REV UP SQUAD
 
am inteles...cand termina cu softul ( daca nu are unde sa il faca, da-mi un tel ceva si facem) ne auzim...chiar sunt curios

B51TNS 19-03-10 00:21

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3196418)

Daffy...ms,ibiza are motor mic :)

MIC ai u in chilot fraiere :))

C_kst 19-03-10 10:27

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3198925)
MIC ai u in chilot fraiere :))

Gandeste-te la ceva....cum e cu motorul e si cu chilotul :lol:

KENZO 19-03-10 18:01

Re: REV UP SQUAD
 
Bah ce sa va zic....va urez un drum cat mai lung,frumos si plin de realizari pe plan cat mai profesional.Nu incercati sa bateti recordul la membri,mergeti pe linia asta cu care ati inceput...putini da buni;)

C_kst 19-03-10 22:58

Re: REV UP SQUAD
 
Kenzo...ms mult,nici nu aveam in gand sa arunc cu parasolare in tot orasul....

B51TNS 19-03-10 23:03

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3199635)
Gandeste-te la ceva....cum e cu motorul e si cu chilotul :lol:

Nu prea ai nimerit-o pe asta......Un om isi ia masina cu motor puternic ca sa compenseze cu ce are in chilot :))))

C_kst 19-03-10 23:08

Re: REV UP SQUAD
 
Eee na...si u ti-ai luat motor mic ca sa arati ca esti smardoi in chiloti? :))))))))))

Vezi ca ii superi pe baietii cu motoare mari de pe aici :)))))

Rac3r 21-03-10 12:32

Re: REV UP SQUAD
 
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!

C_kst 21-03-10 13:16

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by Rac3r (Post 3205524)
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!

Multumim,si voua la fel,succes in tot ce v-ati propus.

C_kst 23-03-10 18:00

Re: REV UP SQUAD
 
18 Attachment(s)
Poze tot de la salon...

Inainte....intre...si dupa....

daffy duck™ 23-03-10 20:21

Re: REV UP SQUAD
 
no offence...urate pozele alea 2 editate...ma dor ochii sincer....

P.S C_kst : Mai ai putin si ii stergi si intermediara :lol::lol::lol::lol:

C_kst 23-03-10 21:37

Re: REV UP SQUAD
 
Da stiu...sunt prea editate...

As fi sters si intermediara daca o mai aveam :)))

C_kst 24-03-10 16:30

Re: REV UP SQUAD
 
Articol cu banana benzinara

https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...isti-5301.html

Si de curand...articol cu cealalta banana pe diesel :)

https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...0-cp-5628.html

askhy 02-04-10 10:17

Re: REV UP SQUAD
 
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit!

C_kst 03-04-10 00:32

Re: REV UP SQUAD
 
Multumim la fel.

TaZzY E30 03-04-10 18:37

Re: REV UP SQUAD
 
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!

C_kst 03-04-10 20:20

Re: REV UP SQUAD
 
La fel si voua...

kos_YRC 04-04-10 14:52

Re: REV UP SQUAD
 
Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!

C_kst 04-04-10 17:27

Re: REV UP SQUAD
 
Adevarat a Inviat,multumim,la fel.

GopPo 05-04-10 03:01

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3198925)
MIC ai u in chilot fraiere :))

ai o bere de la mine pt faza asta:lol::lol:

C_kst 05-04-10 11:00

Re: REV UP SQUAD
 
Da-i un suc ca bere il cearta iubi :)))))

B51TNS 25-04-10 17:15

Re: REV UP SQUAD
 
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??

daffy duck™ 25-04-10 18:49

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by B51TNS (Post 3309283)
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??

bai baiatule, dar ce te mai plimbi...m-am saturat de tine azi :lol::lol::lol::lol::lol:

B51TNS 26-04-10 15:13

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3309539)
bai baiatule, dar ce te mai plimbi...m-am saturat de tine azi :lol::lol::lol::lol::lol:

:)) p unde m-ai vazut??

B51TNS 06-05-10 12:59

Re: REV UP SQUAD
 
5 Attachment(s)
Sa mai inviam si noi topicul asta..................Asa arata masina mea acum :D

C_kst 06-05-10 17:00

Re: REV UP SQUAD
 
Iti tremura mana grav de emotii :)))

Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext...

daffy duck™ 06-05-10 17:02

Re: REV UP SQUAD
 
hehe....misto...foarte funny as putea spune....mi se pare ca te-am vazut si atunci cand te-ai dus la bogdan la magazin

C_kst 06-05-10 17:03

Re: REV UP SQUAD
 
Pai daca acolo lucreaza :D

kos_YRC 06-05-10 17:04

Re: REV UP SQUAD
 
Quote:

Originally Posted by C_kst (Post 3339015)
Iti tremura mana grav de emotii :)))

Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext...

ce au OZurile pe care le are acum?

PS:ti-am mai zis ..a iesit fitza

C_kst 06-05-10 17:08

Re: REV UP SQUAD
 
Nu au nimic o.z-urile...sunt perfecte....dar schimbate cul....


All times are GMT +2. The time now is 03:51.

- Copyright 2026 4Tuning