![]() |
REV UP SQUAD
Este vorba de un club nou,Rev up squad,infiintat de 3 membri :
Cristi - Seat leon top sport 1.8T 20V Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4 Vlad - Seat ibiza Am avut prima aparitie la 4tuning days de anul acesta cu 2 masini...cele doua leoane... https://www.youtube.com/watch?v=ZorqBQHKVlA Sper sa facem treaba pe viitor si vrem sa ramanem in formula cat mai mica. Bfta tuturor. |
Re: REV UP SQUAD
13 Attachment(s)
Cateva poze semnate Mihai Nutiu....
|
Re: REV UP SQUAD
9 Attachment(s)
Hai ca incep eu primul........Seat Ibiza 6L 2008
|
Re: REV UP SQUAD
10 Attachment(s)
Cristi - Seat leon t.s 1.8T 20V,2003
|
Re: REV UP SQUAD
vrum vrum! :)) bafta ba cu clubul fututi brandul ala mare! :*
|
Re: REV UP SQUAD
8 Attachment(s)
Mihai - Seat leon cupra 4 1.9Tdi 4x4,2002
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
Ms racheta :-) |
Re: REV UP SQUAD
felicitari. multa bafta si la cat mai multe aparitii !
|
Re: REV UP SQUAD
bravo boi !!!!
felicitarile mele pentru club cateva intrebari..... ce motor are ibiza? omu cu 4x4 o incearca cu un 4x4 benzina???? hai sa aveti o seara minunata! te-am pupat cristisor!!! |
Re: REV UP SQUAD
Trafy...ms,bfta si voua la fel...
Daffy...ms,ibiza are motor mic :) Daca vorbim de acelas 4x4 benzinar negru nu o incearca :D,nu ar fii corect...si tractorul nu are softul la masina...deci :D...ne mai auzim.... |
Re: REV UP SQUAD
am inteles...cand termina cu softul ( daca nu are unde sa il faca, da-mi un tel ceva si facem) ne auzim...chiar sunt curios
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Bah ce sa va zic....va urez un drum cat mai lung,frumos si plin de realizari pe plan cat mai profesional.Nu incercati sa bateti recordul la membri,mergeti pe linia asta cu care ati inceput...putini da buni;)
|
Re: REV UP SQUAD
Kenzo...ms mult,nici nu aveam in gand sa arunc cu parasolare in tot orasul....
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Eee na...si u ti-ai luat motor mic ca sa arati ca esti smardoi in chiloti? :))))))))))
Vezi ca ii superi pe baietii cu motoare mari de pe aici :))))) |
Re: REV UP SQUAD
Ce sa va zic baetii,frumoase masini,chiar facute cu bun gust,succes in viitoarele proecte si toate cele bune din partea clubului HSD:D!!!
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
18 Attachment(s)
Poze tot de la salon...
Inainte....intre...si dupa.... |
Re: REV UP SQUAD
no offence...urate pozele alea 2 editate...ma dor ochii sincer....
P.S C_kst : Mai ai putin si ii stergi si intermediara :lol::lol::lol::lol: |
Re: REV UP SQUAD
Da stiu...sunt prea editate...
As fi sters si intermediara daca o mai aveam :))) |
Re: REV UP SQUAD
Articol cu banana benzinara
https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...isti-5301.html Si de curand...articol cu cealalta banana pe diesel :) https://www.4tuning.ro/tuning-4/masin...0-cp-5628.html |
Re: REV UP SQUAD
Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!
Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit! |
Re: REV UP SQUAD
Multumim la fel.
|
Re: REV UP SQUAD
Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!
|
Re: REV UP SQUAD
La fel si voua...
|
Re: REV UP SQUAD
Fie ca Sfanta Sarbatoare de Pasti sa va coboare in suflet minunea Invierii. Multa caldura, pace si liniste in suflet. Hristos a Inviat!
|
Re: REV UP SQUAD
Adevarat a Inviat,multumim,la fel.
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Da-i un suc ca bere il cearta iubi :)))))
|
Re: REV UP SQUAD
Cristian.............mai inviam si noi threadu asta??
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
|
Re: REV UP SQUAD
5 Attachment(s)
Sa mai inviam si noi topicul asta..................Asa arata masina mea acum :D
|
Re: REV UP SQUAD
Iti tremura mana grav de emotii :)))
Ai ca arata bine rau...imi place...jantele si e gata la ext... |
Re: REV UP SQUAD
hehe....misto...foarte funny as putea spune....mi se pare ca te-am vazut si atunci cand te-ai dus la bogdan la magazin
|
Re: REV UP SQUAD
Pai daca acolo lucreaza :D
|
Re: REV UP SQUAD
Quote:
PS:ti-am mai zis ..a iesit fitza |
Re: REV UP SQUAD
Nu au nimic o.z-urile...sunt perfecte....dar schimbate cul....
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:51. |
- Copyright 2026 4Tuning