Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Vreti poze?...luati poze... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/1758-vreti-poze-luati-poze.html)

CT-03-ART 22-08-04 10:09

Vreti poze?...luati poze...
 
3 Attachment(s)
aici pun poze facute in diferite locuri cu mashini shi daka vreti puteti pune in continuare sa iasa ca un mega album.

CT-03-ART 22-08-04 10:10

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:12

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:18

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:22

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:24

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:27

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:29

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:32

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:33

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 10:36

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:31

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:32

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:33

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:35

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:38

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:38

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:41

3 Attachment(s)
...

CT-03-ART 22-08-04 12:43

3 Attachment(s)
...

Gabi 22-08-04 19:13

Ce mama dracu' e asta?

ART: o explicatie, cat mai repede...

CT-03-ART 23-08-04 09:04

asta e inceperea unui mega album foto pt toti cei pasionati de fotografiat.orice,oriunde,oricum.shi te rog mult sa nu inchizi topicu cum faci de obicei.pt ca cel putin mie mi-ai inchis vreo 3-4 topicuri.ok?mersi pt intelegere...daka ma intelegi.

EvLSant0S 23-08-04 12:15

3 Attachment(s)
corect , daca ala a facut topic cu football , lasa-l si pe a lui art , cu poze....

acum ....


art fii atent ce am reusit sa fac cu un canon a60... powershot , modificand timpul de expunere...

Gabi 23-08-04 12:47

ART: cand faci un topic, explica si sensul topicului, ca mai sunt cate unii \"batuti in cap\" ca mine care nu-si dau seama despre ce e vorba.

Santos: \"aluia\" i-am lasat topicul deschis pentru ca este intr-adevar un subiect pe care multi il abordeaza ( si de care multi sunt pasionati ) si a explicat despre ce e vorba.

PS: ART - incadreaza topicurile unde trebuie!

Topic mutat la Obiectiv

CT-03-ART 23-08-04 15:04

bine ma lasal asha la obiectiv ca nu ma supar.

madfish 24-08-04 01:27

3 Attachment(s)
pe da ya sa pun si yo cev

CT-03-ART 25-08-04 15:03

2 Attachment(s)
niste poze funny...

BogdanSHA 29-08-04 13:26

Baaaaaa, ce-i cu ultima poza??

m-ati prins :twisted: :twisted: :suspiciou :chainsaw: :2gun: :twisted:

CT-03-ART 31-08-04 13:03

1 Attachment(s)
aici ai dreptate te-am cam prins.
shi mai am o poza de pe forum care dupa parerea mea sunt facute la mishto.

CT-03-ART 31-08-04 13:06

3 Attachment(s)
faimoasa dacie GEC din Constanta dar cu mici retushuri.o sa va dati seama.

CT-03-ART 01-09-04 21:06

1 Attachment(s)
shi akum mai nou forumul a ajuns la 1700 de useri.la mai multi.

tng 10-10-04 17:50

galeria era plina daca daca mai erau poze si de la wc :P
glumesc..
sunt dragutze :peace:

atzone 13-10-04 14:18

4 Attachment(s)
v-am trimes shi eu cateva


All times are GMT +2. The time now is 22:29.

- Copyright 2026 4Tuning