![]() |
Vreti poze?...luati poze...
3 Attachment(s)
aici pun poze facute in diferite locuri cu mashini shi daka vreti puteti pune in continuare sa iasa ca un mega album.
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
3 Attachment(s)
...
|
Ce mama dracu' e asta?
ART: o explicatie, cat mai repede... |
asta e inceperea unui mega album foto pt toti cei pasionati de fotografiat.orice,oriunde,oricum.shi te rog mult sa nu inchizi topicu cum faci de obicei.pt ca cel putin mie mi-ai inchis vreo 3-4 topicuri.ok?mersi pt intelegere...daka ma intelegi.
|
3 Attachment(s)
corect , daca ala a facut topic cu football , lasa-l si pe a lui art , cu poze....
acum .... art fii atent ce am reusit sa fac cu un canon a60... powershot , modificand timpul de expunere... |
ART: cand faci un topic, explica si sensul topicului, ca mai sunt cate unii \"batuti in cap\" ca mine care nu-si dau seama despre ce e vorba.
Santos: \"aluia\" i-am lasat topicul deschis pentru ca este intr-adevar un subiect pe care multi il abordeaza ( si de care multi sunt pasionati ) si a explicat despre ce e vorba. PS: ART - incadreaza topicurile unde trebuie! Topic mutat la Obiectiv |
bine ma lasal asha la obiectiv ca nu ma supar.
|
3 Attachment(s)
pe da ya sa pun si yo cev
|
2 Attachment(s)
niste poze funny...
|
Baaaaaa, ce-i cu ultima poza??
m-ati prins :twisted: :twisted: :suspiciou :chainsaw: :2gun: :twisted: |
1 Attachment(s)
aici ai dreptate te-am cam prins.
shi mai am o poza de pe forum care dupa parerea mea sunt facute la mishto. |
3 Attachment(s)
faimoasa dacie GEC din Constanta dar cu mici retushuri.o sa va dati seama.
|
1 Attachment(s)
shi akum mai nou forumul a ajuns la 1700 de useri.la mai multi.
|
galeria era plina daca daca mai erau poze si de la wc :P
glumesc.. sunt dragutze :peace: |
4 Attachment(s)
v-am trimes shi eu cateva
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:29. |
- Copyright 2026 4Tuning