Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW 318 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/175405-bmw-318-a.html)

ciocardase 10-03-10 09:11

BMW 318
 
9 Attachment(s)
* Informatii generale despre masina:
o Inmatriculabila
o An fabricatie: 1999
o 153000 kilometri
o Capacitate: 1895 cmc
o Putere: 116 CP
o Carburant: Benzina
o Norma poluare: Euro 3

* Dotari:
o Climatizare: Climatronic
o Airbaguri: 8
o Geamuri electrice cu impuls fata + spate
o Oglinzi electrice , incalzite si heliomate
o Alarma
o Inchidere centralizata pe cheie
o ABS , SRS , ASC , ESP
o Servo directie
o Pilot automat
o Comenzi pe volan
o Volan reglabil
o Computer de bord (OBC)
o Scaune 'M' cu reglaj electric
o Scaune cu memorie
o Incalzire in scaune
o Radio cass + magazie 6 cd-uri original BMW
o Cotiera originala
o Jante aliaj originale Bmw 16'
o Cauciucuri noi Dunlop 225/55/16
o Triple si semnalizari model 2002
o Faruri Bosch
o 3 chei
o Masina este recent adusa din Germania ,un propietar ,foarte bine intretinuta ,revizii la termen !
o Consumabile schimbate (discuri frinare , placute frinare , toata evacuarea , pompa de apa, ulei , filtre , telescoape fata + spate , arcuri fata + spate )
o Functionare ireprosabila , aspect tehnic si optic impecabil ...accept orice test sau verificare !
Numere Germania valabile 1 luna , dupa care se pot scoate numere rosii 3 luni

* Pretul masinii:
o Pret: 5500 Euro
o Pretul este negociabil
o Rog fara schimburi sau combinatii ! Multumesc !


Date de contact:

* Numar de telefon: 0767324555

ciocardase 16-03-10 07:41

Re: BMW 318
 
5300 euro ..pret neg !

ciocardase 18-03-10 19:25

Re: BMW 318
 
5250 euro neg

ciocardase 21-03-10 18:50

Re: BMW 318
 
5200 euro pret neg !

andreimp3 22-03-10 08:30

Re: BMW 318
 
schimb cu skoda mea?
lasa-mi pm

ciocardase 22-03-10 19:05

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by andreimp3 (Post 3207895)
schimb cu skoda mea?
lasa-mi pm

foarte frumoasa masina ta ... nu posed diferenta !:lol:
bafta multa la vinzare!

ciocardase 25-03-10 18:15

Re: BMW 318
 
5150 euro neg !

ciocardase 30-03-10 16:02

Re: BMW 318
 
5100 euro neg .. !

ciocardase 01-04-10 07:44

Re: BMW 318
 
OFERTA DE PASTE !
4800 EURO NEG!

ciocardase 06-04-10 08:34

Re: BMW 318
 
4790 euro neg !

hdc77ro 06-04-10 12:33

Re: BMW 318
 
poate iti place bmw-ul violet. daca iti place,astept propunerea ta. daca nu bafta la vanzare. e frumoasa masina.

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ck-violet.html

ciocardase 06-04-10 18:43

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by hdc77ro (Post 3251417)
poate iti place bmw-ul violet. daca iti place,astept propunerea ta. daca nu bafta la vanzare. e frumoasa masina.

https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...ck-violet.html

este frumoasa masina ta .. dar ceri prea mult pe ea.. bafta la vinzare!

AndreiAlex 07-04-10 11:27

Re: BMW 318
 
2 Attachment(s)
Facem schimb de interior? Scaunele m'ar interesa.
Tu oricum vinzi masina :-P

ciocardase 07-04-10 17:53

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by AndreiAlex (Post 3254850)
Facem schimb de interior? Scaunele m'ar interesa.
Tu oricum vinzi masina :-P

nu multumesc :D .. nu se vinde nimic de pe masina! imi pare rau !

ciocardase 11-04-10 17:26

Re: BMW 318
 
4760 euro neg !

ciocardase 12-04-10 19:08

Re: BMW 318
 
4750 euro neg !

ciocardase 15-04-10 11:18

Re: BMW 318
 
4740 euro neg !

petryy 15-04-10 11:37

Re: BMW 318
 
cat costa inmatricularea te-ai interesat?

ciocardase 15-04-10 11:39

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by petryy (Post 3280159)
cat costa inmatricularea te-ai interesat?

in jur de 650 euro !

ciocardase 23-04-10 08:55

Re: BMW 318
 
4750 euro .. am facut RAR la masina ,este euro 3 ,si am luat primul rind de numere rosii ..

hdc77ro 25-04-10 11:47

Re: BMW 318
 
salut,

mai spune mi te rog cat vrei diferenta la masina mea. multumesc.

ciocardase 25-04-10 12:34

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by hdc77ro (Post 3308477)
salut,

mai spune mi te rog cat vrei diferenta la masina mea. multumesc.

ti-am spus .. ceri prea mult pt o pisicuta ...nu are diferinte majore fata de altele .. 2 bari de "m" si atit .. nu stiu .. cit mai oferi tu ?

hdc77ro 25-04-10 15:50

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by ciocardase (Post 3308620)
ti-am spus .. ceri prea mult pt o pisicuta ...nu are diferinte majore fata de altele .. 2 bari de "m" si atit .. nu stiu .. cit mai oferi tu ?

sincer, in afara de geamurile electrice are cam tot ce se putea pune in 1996 pe e36. pachetul M este original de fabrica (se poate verifica dupa VIN). Masina are klimatronic dublu digital, scaune recaro semipiele cu reglaje multiple si incalzire, oglinzi heliomate, volan sport in piele. la astea se adauga o revizie totala (vezi lista).

Deci ca sa vezi ca pretul e cat se poate de justificat:
- 1300 euro taxa poluare
- 1000 euro verificare totala cu facturi si garantie
- 2400 euro masina in germania

as putea oferi daca platesti si taxa 1700 1800 euro iar fara taxa cam 1000 euro si iti mai las si jantele tale eventual.

ciocardase 25-04-10 19:57

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by hdc77ro (Post 3309095)
sincer, in afara de geamurile electrice are cam tot ce se putea pune in 1996 pe e36. pachetul M este original de fabrica (se poate verifica dupa VIN). Masina are klimatronic dublu digital, scaune recaro semipiele cu reglaje multiple si incalzire, oglinzi heliomate, volan sport in piele. la astea se adauga o revizie totala (vezi lista).

Deci ca sa vezi ca pretul e cat se poate de justificat:
- 1300 euro taxa poluare
- 1000 euro verificare totala cu facturi si garantie
- 2400 euro masina in germania

as putea oferi daca platesti si taxa 1700 1800 euro iar fara taxa cam 1000 euro si iti mai las si jantele tale eventual.

crede-ma nu o sa iti pice bine oferta .. cel mai bine pentru amindoi este... sa iti vinzi tu masina si sa o cumperi cu cash pe a mea ...asa cistigi si tu si eu .. poate o dai cu 4000 pe a ta si mai pui citeva sute si o iei pe a mea ..de ce sa imi dai 1000 si masina ta ..!oricum ti-as cere mult mai mult de 1000 euro diferenta!

hdc77ro 26-04-10 08:41

Re: BMW 318
 
OK. o idee foarte buna. iau ca pe un Up pentru masina ta. bafta

ciocardase 26-04-10 19:34

Re: BMW 318
 
Quote:

Originally Posted by hdc77ro (Post 3311003)
OK. o idee foarte buna. iau ca pe un Up pentru masina ta. bafta


multa bafta si tie .. multumesc frumos !

ciocardase 02-05-10 20:03

Re: BMW 318
 
4700 euro neg !

ciocardase 04-05-10 19:53

Re: BMW 318
 
4680 euro !

ciocardase 06-05-10 19:15

Re: BMW 318
 
se poate inchide!
sa vindut !


All times are GMT +2. The time now is 21:40.

- Copyright 2026 4Tuning