Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Cadouri la 4TuningDAYS! (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/175286-cadouri-4tuningdays.html)

Hondarul 09-03-10 18:23

Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Sambata, la deschiderea expozitiei, vizitatorii vor primi, GRATUIT, cadouri!

Primii 10 vizitatori - tricouri 4Tuning model NOU!

Primii 500 de vizitatori - odorizante 4Tuning pentru masina!

Primii 1000 de vizitatori - stickere 4Tuning!

B-11-AYG 09-03-10 18:32

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Si pentru expozanti nu? :rolleyes2
ca de un an de zile mi-a promis Gratzian ca imi da unu:lol::oops:

Hondarul 09-03-10 18:36

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Pai fii smecher! Intra printre primii 10, 500 sau 1000, depinde de ce doresti!!! :D Si iti da si Gratzian!!!

B-11-AYG 09-03-10 18:39

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
ok, multumesc ma asez la coada de la ora 6 :lol:

MOUZE 09-03-10 19:57

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by B-11-AYG (Post 3164976)
Si pentru expozanti nu? :rolleyes2
ca de un an de zile mi-a promis Gratzian ca imi da unu:lol::oops:

sincer...tu ce masina expui ?

DTH 09-03-10 20:00

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Şi ăştia de vineri ce primim ? :lol: :woowoo:

Oltcit Rally Team 09-03-10 20:13

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
EU la 5-6 o sa fiu in Bucuresti,deci am ceva sanse pentru un tricou:)

B-11-AYG 09-03-10 20:17

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by MOUZE (Post 3165426)
sincer...tu ce masina expui ?

un Lamborghini Gallardo, este vreo problema? te dereanjeaza ceva?

Oltcit Rally Team 09-03-10 20:18

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
La 5 6 dimineata sunt in Bucuresti sambata si stau la coada.

no limits design 09-03-10 21:50

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Eu vin de astazi si stau acolo:)).........

big_ballz 09-03-10 22:05

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
primii 10 primesc si tricou si odorizant si sticker?:)):)):))..sau deja sunt obraznic?

Angel 5 09-03-10 22:30

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by big_ballz (Post 3165976)
primii 10 primesc si tricou si odorizant si sticker?:)):)):))..sau deja sunt obraznic?

Cred ca exagerezi :lol: dar... nu se stie niciodata :mrgreen:!

69WRX 09-03-10 23:16

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
la ce ora e deschiderea ? la 8 ? ca sa stiu daca plec la 6 din giurgiu :)

rtfm 09-03-10 23:55

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
deschiderea e la 10 :)

Gratzian 10-03-10 00:42

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by big_ballz (Post 3165976)
primii 10 primesc si tricou si odorizant si sticker?:)):)):))..sau deja sunt obraznic?

primii 10 au de toate, bineinteles
primele 3 bilete vandute includ taxi-drift

asta e o idee noua

dshockevo 10-03-10 02:57

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
O sa fie macel la poarta sunt sigur ! :)) numai sa nu fie probleme...

ReleaX 10-03-10 07:29

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
ingenioasa treaba ;))

lupalb 10-03-10 10:09

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Dar daca nu prindem cadou`, (sticker ma refer) si totusi vrem sa cumparam, gasim pe undeva?? sau iarasi tre sa alergam ca descreieratii dupa gratian pe zona? Si daca da, vor fi preturi promotionale (totu` la juma` de pret) sau vor fi normale?

taz_zy 10-03-10 10:54

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Daca am inteles bine se intra intre 8-9.30, intra toti cei 50.000 la care se asteapta, si daca coada nu se termina se inchid portile?

duesenberg 10-03-10 10:59

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
1 Attachment(s)
COOOORECT ! Vor veni destui GURACASCA numai pentru abtipilduri si balonase,ca pensionarii la MALL ,multi veniti putini alesi ,*** MA LESI *** !!!:lol::lol::lol:

taz_zy 10-03-10 11:04

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Ai dreptate.
Dar eu vin de la 200 km si cu radare din 200 in 200 metri pe DN.
La cat sa plec de acasa sa fiu la poarta ca sa intru?

69WRX 10-03-10 11:10

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by taz_zy (Post 3167404)
Ai dreptate.
Dar eu vin de la 200 km si cu radare din 200 in 200 metri pe DN.
La cat sa plec de acasa sa fiu la poarta ca sa intru?

de la 8 la 9:30 intra participantii la car audio etc...expozitia se deschide la 10 si poti sa intrii la orice ora

taz_zy 10-03-10 11:21

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Ok, imi cer scuze, am citit din graba si nu am inteles...
Romanu daca primeste ceva de pomana e in stare sa se calce in picioare, si daca tot faci efortul sa vi macar sa prinzi deschiderea.
Iar daca stai 2 ore la coada si te imping taranoi sa intre in fata.....

ReleaX 10-03-10 11:21

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
de la ora 10...este valabil asta cu cadouri??

bogddanel 10-03-10 11:34

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Stiti care e chestia, afara e destul de frig, si nu stiu cat de multi or sa se incumete sa mai plece, stiind ce va fi acolo, asa ca din cei 50.000 asteptati, probabil ca or sa mai vina decat vreo 35-40.000...
Oricum, sa speram ca nu ne va face vremea surprize in zilele respective, ca ar fi de tot...

MarioCrT 10-03-10 12:55

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Bun .. deschiderea o sa fie la ora 10 , se sta in vreo ordine ceva sau doar claie peste gramada sa prinda si lumea un tricou ?. Intrarea se face pe bilet ,aceleasi preturi ? :)

m3lcul 10-03-10 12:58

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
sa vezi imbulzeala dracu la coada pentru tricouri si parfumante :)). Ca doar ce e gratis e degeaba :))

alex.p7m 10-03-10 13:08

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
si cei din echipa de sprijin nu primesc cadouri :D? :D

m3lcul 10-03-10 13:10

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
eu zic sa ramana doar odorizante si stickere pentru multime si tricourile pentru expozanti si cei care au o treaba in evenimentul asta.

bogddanel 10-03-10 14:07

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by m3lcul (Post 3167734)
sa vezi imbulzeala dracu la coada pentru tricouri si parfumante :)). Ca doar ce e gratis e degeaba :))

Cu imbulzeala o sa fie o mare problema, ideal ar fi sa fie cativa prieteni de la BGS acolo, ca sa rezolve oarecum... Sau sa puna 3 fetite despuiete, sa danseze, inainte de intrare, si sa vezi cum intri apoi...
Oricum cred ca s-au gandit organizatorii si la asta.

Angel 5 10-03-10 14:29

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Si daca nu o sa ma duc sa ma calce altii in picioare o sa am de unde sa achizitionez un tricou/sticker/odorizant ca si expozant?
Multumesc!:)

Kolegosu' 10-03-10 14:35

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by Angel 5 (Post 3168044)
Si daca nu o sa ma duc sa ma calce altii in picioare o sa am de unde sa achizitionez un tricou/sticker/odorizant ca si expozant?
Multumesc!:)

Sau ca vizitator?

Hondarul 10-03-10 14:58

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by Angel 5 (Post 3168044)
Si daca nu o sa ma duc sa ma calce altii in picioare o sa am de unde sa achizitionez un tricou/sticker/odorizant ca si expozant?
Multumesc!:)

Da! :lol::lol::lol:

Angel 5 10-03-10 19:15

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by Hondarul (Post 3168123)
Da! :lol::lol::lol:

Bun bun! Merci inca o data! ;)

bogdy.ghetto 10-03-10 23:16

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Cu si fara premii o sa fie nebunieeee!!!!!!!!! abea astept sunt ca un copil dala mic :))

no limits design 11-03-10 01:47

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Nu esti singurul om care e entuziasmat ca un copil :))

taz_zy 11-03-10 07:57

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Cu toata asteptarea asta am pus-o...
E ditamai zapada, inca ninge, astia de la dezapezire si-au pus sculele in pod, cica ninge toata ziua, maine ploua si dambata e soare, dar degeaba ca nu se topeste!
Si daca baieti veseli din echipa de sprijin nu da zapada o sa ajungem la spital cu degeraturi si alte inconveniente legate de drum.
O parte buna e ca nu o sa fie prea mare inghesuiala...

Georg1q 11-03-10 09:10

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
deci inseamna ca se vand biletele la intrarea in pavilion, ca altfel nu vad cum ar putea la intrarea in romexpo sa stie cate tricouri sau parfumante s-au dat la celelalte intrari

no limits design 11-03-10 09:54

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Cum sa nu se stie?....Te-ai gandit macar putin inainte sa scrii asta?
Hai ca iti explic eu cum se afla. De exemplu sunt 2 intrari.La fiecare intrare sunt cate 5 tricouri , 250 de odorizante si 500 de stickere.Sper ca ai inteles.

Rebel_Boy 11-03-10 10:02

Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 3166504)
primii 10 au de toate, bineinteles
primele 3 bilete vandute includ taxi-drift
asta e o idee noua

la ce ora trebuie sa ajung sa primesc cadou o hostessa ? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:55.

- Copyright 2026 4Tuning