![]() |
Cadouri la 4TuningDAYS!
Sambata, la deschiderea expozitiei, vizitatorii vor primi, GRATUIT, cadouri!
Primii 10 vizitatori - tricouri 4Tuning model NOU! Primii 500 de vizitatori - odorizante 4Tuning pentru masina! Primii 1000 de vizitatori - stickere 4Tuning! |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Si pentru expozanti nu? :rolleyes2
ca de un an de zile mi-a promis Gratzian ca imi da unu:lol::oops: |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Pai fii smecher! Intra printre primii 10, 500 sau 1000, depinde de ce doresti!!! :D Si iti da si Gratzian!!!
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
ok, multumesc ma asez la coada de la ora 6 :lol:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Şi ăştia de vineri ce primim ? :lol: :woowoo:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
EU la 5-6 o sa fiu in Bucuresti,deci am ceva sanse pentru un tricou:)
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
La 5 6 dimineata sunt in Bucuresti sambata si stau la coada.
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Eu vin de astazi si stau acolo:)).........
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
primii 10 primesc si tricou si odorizant si sticker?:)):)):))..sau deja sunt obraznic?
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
la ce ora e deschiderea ? la 8 ? ca sa stiu daca plec la 6 din giurgiu :)
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
deschiderea e la 10 :)
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
primele 3 bilete vandute includ taxi-drift asta e o idee noua |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
O sa fie macel la poarta sunt sigur ! :)) numai sa nu fie probleme...
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
ingenioasa treaba ;))
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Dar daca nu prindem cadou`, (sticker ma refer) si totusi vrem sa cumparam, gasim pe undeva?? sau iarasi tre sa alergam ca descreieratii dupa gratian pe zona? Si daca da, vor fi preturi promotionale (totu` la juma` de pret) sau vor fi normale?
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Daca am inteles bine se intra intre 8-9.30, intra toti cei 50.000 la care se asteapta, si daca coada nu se termina se inchid portile?
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
1 Attachment(s)
COOOORECT ! Vor veni destui GURACASCA numai pentru abtipilduri si balonase,ca pensionarii la MALL ,multi veniti putini alesi ,*** MA LESI *** !!!:lol::lol::lol:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Ai dreptate.
Dar eu vin de la 200 km si cu radare din 200 in 200 metri pe DN. La cat sa plec de acasa sa fiu la poarta ca sa intru? |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Ok, imi cer scuze, am citit din graba si nu am inteles...
Romanu daca primeste ceva de pomana e in stare sa se calce in picioare, si daca tot faci efortul sa vi macar sa prinzi deschiderea. Iar daca stai 2 ore la coada si te imping taranoi sa intre in fata..... |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
de la ora 10...este valabil asta cu cadouri??
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Stiti care e chestia, afara e destul de frig, si nu stiu cat de multi or sa se incumete sa mai plece, stiind ce va fi acolo, asa ca din cei 50.000 asteptati, probabil ca or sa mai vina decat vreo 35-40.000...
Oricum, sa speram ca nu ne va face vremea surprize in zilele respective, ca ar fi de tot... |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Bun .. deschiderea o sa fie la ora 10 , se sta in vreo ordine ceva sau doar claie peste gramada sa prinda si lumea un tricou ?. Intrarea se face pe bilet ,aceleasi preturi ? :)
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
sa vezi imbulzeala dracu la coada pentru tricouri si parfumante :)). Ca doar ce e gratis e degeaba :))
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
si cei din echipa de sprijin nu primesc cadouri :D? :D
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
eu zic sa ramana doar odorizante si stickere pentru multime si tricourile pentru expozanti si cei care au o treaba in evenimentul asta.
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
Oricum cred ca s-au gandit organizatorii si la asta. |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Si daca nu o sa ma duc sa ma calce altii in picioare o sa am de unde sa achizitionez un tricou/sticker/odorizant ca si expozant?
Multumesc!:) |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Cu si fara premii o sa fie nebunieeee!!!!!!!!! abea astept sunt ca un copil dala mic :))
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Nu esti singurul om care e entuziasmat ca un copil :))
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Cu toata asteptarea asta am pus-o...
E ditamai zapada, inca ninge, astia de la dezapezire si-au pus sculele in pod, cica ninge toata ziua, maine ploua si dambata e soare, dar degeaba ca nu se topeste! Si daca baieti veseli din echipa de sprijin nu da zapada o sa ajungem la spital cu degeraturi si alte inconveniente legate de drum. O parte buna e ca nu o sa fie prea mare inghesuiala... |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
deci inseamna ca se vand biletele la intrarea in pavilion, ca altfel nu vad cum ar putea la intrarea in romexpo sa stie cate tricouri sau parfumante s-au dat la celelalte intrari
|
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Cum sa nu se stie?....Te-ai gandit macar putin inainte sa scrii asta?
Hai ca iti explic eu cum se afla. De exemplu sunt 2 intrari.La fiecare intrare sunt cate 5 tricouri , 250 de odorizante si 500 de stickere.Sper ca ai inteles. |
Re: Cadouri la 4TuningDAYS!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning