Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Electrice si Electronica (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica.html)
-   -   vand chei necodate logan (https://forum.4tuning.ro/469-electrice-electronica/174665-vand-chei-necodate-logan.html)

gusti78 06-03-10 23:50

vand chei necodate logan
 
salut.
Mai am 10 chei necodate logan,cea cu butoane la 60lei/bucata
Sau toate la 500lei(deci pica pe 50 lei/bucata)
Mai am 25 chei fara buton(cea de rezerva)tot necodate la 30lei/bucata
Sau toate la 600lei.
:)

gusti78 07-03-10 21:54

Re: vand chei necodate logan
 
Salut.
Mai am doar 3 bucati cu butoane
up!!!!!!!!!!!!!!!!cu celelalte

gusti78 10-03-10 10:17

Re: vand chei necodate logan
 
valabil

gusti78 11-03-10 19:17

Re: vand chei necodate logan
 
nu doreste nimeni:(

sorcer 14-03-10 18:04

Re: vand chei necodate logan
 
m-ar interesa . 60 lei posta inclusa? sau fara trasnport?

gusti78 15-03-10 20:12

Re: vand chei necodate logan
 
60+transport posta(10 lei)sau fan curier parca 38lei?
Numai bine.

gusti78 17-03-10 05:25

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!!

gusti78 18-03-10 05:22

Re: vand chei necodate logan
 
Salut!!!!!!!!
Valabil!!!!!!!!!!!!!

gusti78 20-03-10 15:28

Re: vand chei necodate logan
 
up!!!!!!!!!!!!!!!

gusti78 26-03-10 12:25

Re: vand chei necodate logan
 
suss!!!!!!!!!!!!!!!1

gusti78 29-03-10 19:22

Re: vand chei necodate logan
 
nimeni nu vrea?!!!!!!!!!!
sau nu aveti logane?!!!!!!!!

gusti78 03-04-10 06:23

Re: vand chei necodate logan
 
Sarbatori Fericite!!!!!!!!!!!!

gusti78 07-04-10 03:58

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!
cu butoane NU mai am,doar cele fara butoane

gusti78 09-04-10 15:25

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!!

gusti78 30-04-10 05:23

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!

gusti78 09-09-10 13:20

Re: vand chei necodate logan
 
chei pe stoc cele cu buton/telecomanda
pret bucata 65lei+transport(posta 10 lei)
la comanda peste 20 buc negociem.

gusti78 15-09-10 13:22

Re: vand chei necodate logan
 
inca valabil!!!!!!!!!!!!!!

gusti78 19-09-10 06:45

Re: vand chei necodate logan
 
chei pe stoc cele cu buton/telecomanda
pret bucata 65lei+transport(posta 10 lei)
la comanda peste 20 buc negociem.

gusti78 24-09-10 14:44

Re: vand chei necodate logan
 
up!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gusti78 30-09-10 06:32

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!!!!

gusti78 07-10-10 20:04

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!
chei necodate Logan

gusti78 09-10-10 10:44

Re: vand chei necodate logan
 
nimeni nu doreste?
Sau nu aveti logan?!:)

gusti78 14-10-10 14:57

Re: vand chei necodate logan
 
valabil!!!!!!!!!!!!!

gusti78 31-10-10 07:05

Re: vand chei necodate logan
 
up!!!!!!!!!!!!!

gusti78 04-11-10 17:49

Re: vand chei necodate logan
 
valabil

gusti78 08-11-10 10:27

Re: vand chei necodate logan
 
UP!!!!!!!!!!

gusti78 13-11-10 11:54

Re: vand chei necodate logan
 
chei pe stoc cele cu buton/telecomanda
pret bucata 65lei+transport(posta 10 lei)
la comanda peste 20 buc negociem.

gusti78 08-03-11 20:12

Re: vand chei necodate logan
 
,,,,,,............,,,,,,,,,,,,,

gusti78 09-11-11 11:05

Re: vand chei necodate logan
 
mai am doar 2 chei........cu butoane si 2 fara butoane[astea merg la cei care vor sa faca pornirea motorului din telecomanda
pret 65lei/cu butoane si 40 lei fara butoane/simpla

gusti78 12-11-11 18:52

Re: vand chei necodate logan
 
inca valabil............

gusti78 20-11-11 13:25

Re: vand chei necodate logan
 
anuntul este valabil............


All times are GMT +2. The time now is 12:58.

- Copyright 2026 4Tuning