Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand volane MOMO, (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/17378-vand-volane-momo.html)

vortex80 14-05-06 15:53

Vand volane MOMO,
 
Cantitate, ofer reducere importanta.

Mario_Dub 14-05-06 20:44

Re: Vand volane MOMO,
 
sal poze ai sa vad si ieo ceva si sa-mi aleg eventual? ai si butuc de opel astra f la el? de asemenea si pret...

manole74 14-05-06 22:44

Re: Vand volane MOMO,
 
Ceva poze si preturi? Te rog.

florin_cars 14-05-06 23:26

Re: Vand volane MOMO,
 
poze, preturi..si modelul ..sau doar la cantitate le dai, en-gros?

fanete 16-05-06 10:47

Re: Vand volane MOMO,
 
sunt criminali unii... nu model, link, site... pana mea
probabil se asteapta sa si vinda ceea ce ar vrea el sa vinda

florin_cars 16-05-06 21:54

Re: Vand volane MOMO,
 
Hondarul wrote:
"Vanzatorul trebuie sa puna pretul cerut."

deci?? te rugam....marfa si pretul....banii sau viata :lol: :twisted: :lol:

hit-man 16-05-06 22:39

Re: Vand volane MOMO,
 
cu cat dai millenium evolution?

vortex80 22-05-06 08:33

Re: Vand volane MOMO,
 
doar la en-gros.
modelele sunt Racer, Comando, Millenium II,
pretul este de 160 RON pe bucata.

topser 22-05-06 08:53

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
millenium II asta e ??

florin_cars 22-05-06 15:09

Re: Vand volane MOMO,
 
si en-gross, presupune un numar de...cate bucati?!?!
iar noi trebuie sa intrebam, k asa vreau 2 la 320 RONi :-P

florin_cars 22-05-06 15:09

Re: Vand volane MOMO,
 
eroare :x

vortex80 24-05-06 17:48

Re: Vand volane MOMO,
 
@topser: Modelul postat de tine e MOMO Trek.
si la en-gros inseamna 10 bucati.
am 30 de bucati momentan. Poate mai primesc inca vreo 20.

vortex80 05-06-06 21:48

Re: Vand volane MOMO,
 
10 Attachment(s)
Tot m-ati condamnat ca nu am poze.
Acum sunt si poze.
Pretul este de 55 de euro bucata. Orice bucata. Racer (fara MOMO scris cu galben sus sunt 2 bucati, iar Champion sunt 3 bucati).

bob 05-06-06 22:55

Re: Vand volane MOMO,
 
trimiti in tara cu plata rambus?

vortex80 06-06-06 08:58

Re: Vand volane MOMO,
 
Da.
Dar nu cu posta romana. iti trimit cu un curier.

fanete 06-06-06 09:40

Re: Vand volane MOMO,
 
vreau si eu unu.
esti din bucuresti?
ai si "nuca" aia de prindere?
daca nu ai, poti aduce?
este inclusa in pret?

beck 06-06-06 10:20

Re: Vand volane MOMO,
 
il vreau pe asta

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885

cum facem? esti din buc?

vortex80 06-06-06 10:41

Re: Vand volane MOMO,
 
@fanete: Volanele le am asa cum sunt in poze. Nu mai am altceva la ele. Sunt din Timisoara.
@beck: Eu sunt din Timisoara. Cred ca ti-l pot trimite cu Fan Courier si sa il platesti cand il primesti. Platesti tu taxele de transport.

0743775527 e nr meu de telefon.

bob 06-06-06 17:04

Re: Vand volane MOMO,
 
sa inteleg ca nu ai nici partea de deasupra adica claxonul ?

florin_cars 06-06-06 18:24

Re: Vand volane MOMO,
 
UPS, no claxon? :( si numa ce ma gandeam...sa-i zic unui prieten..sa se arunce :sad:

vortex80 06-06-06 20:05

Re: Vand volane MOMO,
 
claxoane gasiti.
Cand va cumparati butucul si atunci va poate da claxon.
Nu sunt o problema.

beck 07-06-06 14:05

Re: Vand volane MOMO,
 
mi-a venit volanul

mai trebe si masina acum :D

vortex80 14-06-06 10:09

Re: Vand volane MOMO,
 
Up . . . . . .

vortex80 20-06-06 01:07

Re: Vand volane MOMO,
 
<<<<<up>>>>>

B-14-BYE 21-06-06 12:46

Re: Vand volane MOMO,
 
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1149536885 m-ar interesa asta.. merge pe dacia berlina ?:D si daka costa tot 55 de euro.

DanielSRE 21-06-06 12:53

Re: Vand volane MOMO,
 
butucii de unde se pot procura ????

topser 21-06-06 13:35

Re: Vand volane MOMO,
 
din vitan :D

DanielSRE 21-06-06 20:49

Re: Vand volane MOMO,
 
Quote:

Originally Posted by topser
din vitan :D

la cat ajunge unu` pt o pisicuta ???

florin_cars 21-06-06 22:32

Re: Vand volane MOMO,
 
doarr4u17, volanele merg pe orice masina..butucii sunt cei care fac diferentza :wink:

pai eu zic k fiecare are un bazar prin apropiere, gasiti destule modele.. :)

cryissty 08-03-07 18:36

Re: Vand volane MOMO,
 
dar de 28mm ai ceva??????????????????

pesteimputit 08-03-07 22:27

Re: Vand volane MOMO,
 
din piele intoarsa e vreunul?
daca e te rog da-mi un pm cu un numar de telefon sa vorbim

Lao 09-03-07 06:22

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
Spune-mi şi mie te rog, ăsta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885 (al treilea de la stanga la dr in postul #13), cam cāt este de adānc, vezi imaginea ataşată.

vdub 09-03-07 07:33

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
salut,
zi shi mie asta cati bani este?
cam cat costa fan curieru pana la cta

brgds
edi

AK-ZER 12-03-07 18:34

Re: Vand volane MOMO,
 
momo jet ai? ala ar tb sa vina cu tot cu partea centrala

quze 13-03-07 12:55

Re: Vand volane MOMO,
 
cred ca de 9 luni le-a vandut pe toate .....

hanneman 13-03-07 21:36

Re: Vand volane MOMO,
 
Daca vreti volane cu claxon cu tot mergeti in Otopeni!Gasiti o gramada de chestii la preturi bune

manole74 14-03-07 06:24

Re: Vand volane MOMO,
 
Din cate stiu, au fost vandute la pachet!

florin_cars 02-08-07 01:37

Re: Vand volane MOMO,
 
Quote:

Originally Posted by TSC-U (Post 1026000)
Diametrul volanului racing, in culoarea gri, este de 350mm in timp ce diametrului versiunii tuning, de culoare portocalie si imbracat in piele, este de 350 mm.


aiurea...ambele au acelasi diametru si gata :lol: :oops:

sincer as fi curios dk sunt ceva legaturi intre drift si aceste volane...pt k par la fel cu restul(forma, marime, prinderi...)..

ma rog..:rolleyes2

vortex80 02-08-07 13:34

Re: Vand volane MOMO,
 
cele din pozele de mai sus, cele de drift au 2 dimensiuni, 350 mm diametru si vazut adancime. vazut din profil dimensiuniea e undeva la 100-150 mm.

mihaimmm 02-08-07 13:49

Re: Vand volane MOMO,
 
1 Attachment(s)
vreau si eu unul modelul din foto anexata.
daca mai ai si vrei sa trimiti da un raspuns si iti trimit adresa.


All times are GMT +2. The time now is 16:57.

- Copyright 2026 4Tuning