![]() |
Vand volane MOMO,
Cantitate, ofer reducere importanta.
|
Re: Vand volane MOMO,
sal poze ai sa vad si ieo ceva si sa-mi aleg eventual? ai si butuc de opel astra f la el? de asemenea si pret...
|
Re: Vand volane MOMO,
Ceva poze si preturi? Te rog.
|
Re: Vand volane MOMO,
poze, preturi..si modelul ..sau doar la cantitate le dai, en-gros?
|
Re: Vand volane MOMO,
sunt criminali unii... nu model, link, site... pana mea
probabil se asteapta sa si vinda ceea ce ar vrea el sa vinda |
Re: Vand volane MOMO,
Hondarul wrote:
"Vanzatorul trebuie sa puna pretul cerut." deci?? te rugam....marfa si pretul....banii sau viata :lol: :twisted: :lol: |
Re: Vand volane MOMO,
cu cat dai millenium evolution?
|
Re: Vand volane MOMO,
doar la en-gros.
modelele sunt Racer, Comando, Millenium II, pretul este de 160 RON pe bucata. |
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
millenium II asta e ??
|
Re: Vand volane MOMO,
si en-gross, presupune un numar de...cate bucati?!?!
iar noi trebuie sa intrebam, k asa vreau 2 la 320 RONi :-P |
Re: Vand volane MOMO,
eroare :x
|
Re: Vand volane MOMO,
@topser: Modelul postat de tine e MOMO Trek.
si la en-gros inseamna 10 bucati. am 30 de bucati momentan. Poate mai primesc inca vreo 20. |
Re: Vand volane MOMO,
10 Attachment(s)
Tot m-ati condamnat ca nu am poze.
Acum sunt si poze. Pretul este de 55 de euro bucata. Orice bucata. Racer (fara MOMO scris cu galben sus sunt 2 bucati, iar Champion sunt 3 bucati). |
Re: Vand volane MOMO,
trimiti in tara cu plata rambus?
|
Re: Vand volane MOMO,
Da.
Dar nu cu posta romana. iti trimit cu un curier. |
Re: Vand volane MOMO,
vreau si eu unu.
esti din bucuresti? ai si "nuca" aia de prindere? daca nu ai, poti aduce? este inclusa in pret? |
Re: Vand volane MOMO,
|
Re: Vand volane MOMO,
@fanete: Volanele le am asa cum sunt in poze. Nu mai am altceva la ele. Sunt din Timisoara.
@beck: Eu sunt din Timisoara. Cred ca ti-l pot trimite cu Fan Courier si sa il platesti cand il primesti. Platesti tu taxele de transport. 0743775527 e nr meu de telefon. |
Re: Vand volane MOMO,
sa inteleg ca nu ai nici partea de deasupra adica claxonul ?
|
Re: Vand volane MOMO,
UPS, no claxon? :( si numa ce ma gandeam...sa-i zic unui prieten..sa se arunce :sad:
|
Re: Vand volane MOMO,
claxoane gasiti.
Cand va cumparati butucul si atunci va poate da claxon. Nu sunt o problema. |
Re: Vand volane MOMO,
mi-a venit volanul
mai trebe si masina acum :D |
Re: Vand volane MOMO,
Up . . . . . .
|
Re: Vand volane MOMO,
<<<<<up>>>>>
|
Re: Vand volane MOMO,
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1149536885 m-ar interesa asta.. merge pe dacia berlina ?:D si daka costa tot 55 de euro.
|
Re: Vand volane MOMO,
butucii de unde se pot procura ????
|
Re: Vand volane MOMO,
din vitan :D
|
Re: Vand volane MOMO,
Quote:
|
Re: Vand volane MOMO,
doarr4u17, volanele merg pe orice masina..butucii sunt cei care fac diferentza :wink:
pai eu zic k fiecare are un bazar prin apropiere, gasiti destule modele.. :) |
Re: Vand volane MOMO,
dar de 28mm ai ceva??????????????????
|
Re: Vand volane MOMO,
din piele intoarsa e vreunul?
daca e te rog da-mi un pm cu un numar de telefon sa vorbim |
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
Spune-mi şi mie te rog, ăsta https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1149536885 (al treilea de la stanga la dr in postul #13), cam cāt este de adānc, vezi imaginea ataşată.
|
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
salut,
zi shi mie asta cati bani este? cam cat costa fan curieru pana la cta brgds edi |
Re: Vand volane MOMO,
momo jet ai? ala ar tb sa vina cu tot cu partea centrala
|
Re: Vand volane MOMO,
cred ca de 9 luni le-a vandut pe toate .....
|
Re: Vand volane MOMO,
Daca vreti volane cu claxon cu tot mergeti in Otopeni!Gasiti o gramada de chestii la preturi bune
|
Re: Vand volane MOMO,
Din cate stiu, au fost vandute la pachet!
|
Re: Vand volane MOMO,
Quote:
aiurea...ambele au acelasi diametru si gata :lol: :oops: sincer as fi curios dk sunt ceva legaturi intre drift si aceste volane...pt k par la fel cu restul(forma, marime, prinderi...).. ma rog..:rolleyes2 |
Re: Vand volane MOMO,
cele din pozele de mai sus, cele de drift au 2 dimensiuni, 350 mm diametru si vazut adancime. vazut din profil dimensiuniea e undeva la 100-150 mm.
|
Re: Vand volane MOMO,
1 Attachment(s)
vreau si eu unul modelul din foto anexata.
daca mai ai si vrei sa trimiti da un raspuns si iti trimit adresa. |
| All times are GMT +2. The time now is 16:57. |
- Copyright 2026 4Tuning