![]() |
DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!!
Maine in jurul orei 11:00 pe platforma deja binecunoscuta de la Casa Alba din Baneasa, toti prietenii celor 2 cluburi 4SPEED SQUAD si EVOLUTION CREW sunt invitati la un gratar, mici, bere si femei (separat:lol: ) pentru a sarbatori 2 ani de existenta ai clubului 4SS si 1 an pentru Clubul Evo, impreuna cu acestia.
Ce va fi ? Surprize !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Va asteptam ;)
E vorba de gratar gratar... dala cu jar, mici etc... nu va ganditi la alte alea :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
pentru ambele cluburi : un sincer la multi ani ... sa fiti sanatosi...sa o tineti TOT asa !!
din pacate nu vom putea ajunge din diferite motive... pt collins si babyblue ... sa traiti ;) asteptam o bere de la voi :lol: :lol: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la multi ani 4ss :) and EVO !
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani !!! :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani din partea Insomnia Racing!!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
LA MULTI ANI celor doua cluburi si la cat mai multi membri!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani si bafta in continuare!:drunk:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Ia uite ca se termina cu bine si aceasta etapa de gratar viteza > cu multe victime (mici, carnati, beri) ! Evo a luat Bataie de la 4ss la fotbal cu 7-5 poate si pentru ca 4ss au fost 6 iar EvO doar 5 fotbaleatori dar asta-i viata > unde-s multi puterea creste (caii putere that is) ! V-am pupat dragii mosului si la cat mai multe astfel de intalniri !
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
poate cam tarziu, dar La Multi Ani!!! ;) Bafta si numai bine! :)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
A fost super frumos. Multumim invitatilor care ne-au onorat cu prezenta - Michael (Insomnia) si Alexutzu (NSL).
Pozele in curand.:arrow: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
3 Attachment(s)
Poze.. preview :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
revolutia a inceput la multi ani evo la multi ani 4ss a fost super tareeeee
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Ce sa zic !!o zi EXTREM DE TARE!!!la multi ani noua si celor de la EVO!!!si sa nu se supere pt "bataia" care au primit-o la fotbal si tenis cu picioru:P:P!!asteptam revansa!!!!inca o data la multi ani !!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Fum de gratar + Fum de cauciuc = o zi superba... La Multi Ani 4ss shi EVO
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani si la cat mai multe aniversari......MERRY CHRISTMAS....:)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la mai mare si la multi ani .. mai ashteptam poze k se pare k a fost ceva fum de la gratare ;)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
LA MULTI ANI 4SS SA TRAITZI MUUULT SHI BINE ;) A FOST SUPER TARE DOMNE :D data viitoare shi mai lasa :d iar revansa va fi mare BUAHAH ... sper :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Long live evo...long live 4SS.
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
O zi mult prea tare! Si totul datorita unor baieti (si fete) extraordinari!
La multi ani! Data viitoare si mai tare! speram cat mai curand. ;) |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Da ce sa mai asteptam cu nerabdare urmatoare aniversare:D!!ce ar fi sa facem in fiecare duminika aniversarea 4SS si EVO??!?!?!ce ziceti?!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
De acord cu Dan! Ar fi super tare!
Iti dai seama cat am castiga la tenis si fotbal! ;))))) |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
asa e !!!!dar cine stie poate se intareste EVO si.....se skimba roata:D!!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
oricum una peste alta a fost f frumos !!!ma repet dar.....asa a fost!!!inca o data la multi ani noua si celor de la EVO si sa ne vedem la anu tot asa!!!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Aceasta a fost o zii NU ca toate celelalte ...cu siguranta !!
A fost ziua a doua cluburi auto de prima mana ! S au incins gratarele si cauciucurile , (si spiritele la fotbal ) :D La MULTI ANI baieti ! Sa ramanem cu totii la fel de uniti si "sociabili" :D Multumim Zoliat/Hondaru/Rosonic/Babyblue pt. poze , si tuturor celor care au venit si au bagat un mic si o bere alaturi de noi ! Vorba "Bondarului" " SA TRAIM BINE ! " (in continuare) |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
30 Attachment(s)
Za pictures :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Mai mult....mai mult ...mai muuuuullltttttt ... :D ;)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
30 Attachment(s)
and more....:lol:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
20 Attachment(s)
si alte cateva...
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
super gratarul viteza de azi! Mici au fost bengosi( gratie lu MAPU'. SX-U' si asa mai departe stiu ei care au facut gratarul). Misto Meciul de fotbal cu SX-u i Hondaru' in prim plan! Dar cel mai tare au fost drifturile lu DVD si Hondarul! Beton Drifturi! La multi ani 4SS si la multi membrii! Apropo misto slick-uri si-a luat DVD si Gabi Kojo!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Multumiri tuturor pentru prezenta si pentru urari ;)
Sa ne vedem cu bine cu urmatoarea ocazie.. care-o fi aia :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
BY the WAY LA MULTI ANI EVO!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
pe felieee...
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
a fost frumos...mi-a placut, distractie...nebunie mare
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Quote:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la multzi ani EVO&4SS si sa traiasca uleiul romanesc :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani 4ss !!!! :D mai cu intarziere... dar merge...
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
multumim multumim .dar eu va zic ceva deabia am inceput :D inca asta nu e tot se mai pregateste ceva :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Traiasca 4SS si Skoda Felicia (GABY)- cea mai potenta masina din club!
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:59. |
- Copyright 2026 4Tuning