Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!! (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/17347-duminica-14-gratar-4ss-and-evo-crew-aniversare-2-and-1-ani-existenta.html)

Hondarul 13-05-06 17:32

DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Maine in jurul orei 11:00 pe platforma deja binecunoscuta de la Casa Alba din Baneasa, toti prietenii celor 2 cluburi 4SPEED SQUAD si EVOLUTION CREW sunt invitati la un gratar, mici, bere si femei (separat:lol: ) pentru a sarbatori 2 ani de existenta ai clubului 4SS si 1 an pentru Clubul Evo, impreuna cu acestia.

Ce va fi ? Surprize !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RoSonic 13-05-06 18:09

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Va asteptam ;)


E vorba de gratar gratar... dala cu jar, mici etc... nu va ganditi la alte alea :D

Mustang 13-05-06 21:03

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
pentru ambele cluburi : un sincer la multi ani ... sa fiti sanatosi...sa o tineti TOT asa !!
din pacate nu vom putea ajunge din diferite motive...

pt collins si babyblue ... sa traiti ;)
asteptam o bere de la voi :lol: :lol:

GolfuletzS 14-05-06 08:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la multi ani 4ss :) and EVO !

criss 14-05-06 13:42

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani !!! :D

zetemte 14-05-06 14:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani din partea Insomnia Racing!!!!

SUN 14-05-06 15:14

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
LA MULTI ANI celor doua cluburi si la cat mai multi membri!

DAFTEK 14-05-06 15:30

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani si bafta in continuare!:drunk:

emmanuel 14-05-06 18:06

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Ia uite ca se termina cu bine si aceasta etapa de gratar viteza > cu multe victime (mici, carnati, beri) ! Evo a luat Bataie de la 4ss la fotbal cu 7-5 poate si pentru ca 4ss au fost 6 iar EvO doar 5 fotbaleatori dar asta-i viata > unde-s multi puterea creste (caii putere that is) ! V-am pupat dragii mosului si la cat mai multe astfel de intalniri !

NightClubRacer 14-05-06 18:21

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
poate cam tarziu, dar La Multi Ani!!! ;) Bafta si numai bine! :)

Hondarul 14-05-06 18:27

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
A fost super frumos. Multumim invitatilor care ne-au onorat cu prezenta - Michael (Insomnia) si Alexutzu (NSL).

Pozele in curand.:arrow:

RoSonic 14-05-06 18:43

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
3 Attachment(s)
Poze.. preview :D

DVDValy 14-05-06 18:51

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
revolutia a inceput la multi ani evo la multi ani 4ss a fost super tareeeee

AYF_stilo 14-05-06 18:55

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Ce sa zic !!o zi EXTREM DE TARE!!!la multi ani noua si celor de la EVO!!!si sa nu se supere pt "bataia" care au primit-o la fotbal si tenis cu picioru:P:P!!asteptam revansa!!!!inca o data la multi ani !!!!

tafff 14-05-06 19:09

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Fum de gratar + Fum de cauciuc = o zi superba... La Multi Ani 4ss shi EVO

ERY 14-05-06 19:35

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani si la cat mai multe aniversari......MERRY CHRISTMAS....:)

Psycho 14-05-06 19:52

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la mai mare si la multi ani .. mai ashteptam poze k se pare k a fost ceva fum de la gratare ;)

BabyBlue_EVO 14-05-06 19:58

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
LA MULTI ANI 4SS SA TRAITZI MUUULT SHI BINE ;) A FOST SUPER TARE DOMNE :D data viitoare shi mai lasa :d iar revansa va fi mare BUAHAH ... sper :D

B-83-DAC 14-05-06 20:30

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Long live evo...long live 4SS.

Golf 14-05-06 20:39

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
O zi mult prea tare! Si totul datorita unor baieti (si fete) extraordinari!

La multi ani!

Data viitoare si mai tare! speram cat mai curand. ;)

AYF_stilo 14-05-06 20:49

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Da ce sa mai asteptam cu nerabdare urmatoare aniversare:D!!ce ar fi sa facem in fiecare duminika aniversarea 4SS si EVO??!?!?!ce ziceti?!

Golf 14-05-06 20:56

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
De acord cu Dan! Ar fi super tare!

Iti dai seama cat am castiga la tenis si fotbal! ;)))))

AYF_stilo 14-05-06 20:57

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
asa e !!!!dar cine stie poate se intareste EVO si.....se skimba roata:D!!!!

AYF_stilo 14-05-06 21:12

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
oricum una peste alta a fost f frumos !!!ma repet dar.....asa a fost!!!inca o data la multi ani noua si celor de la EVO si sa ne vedem la anu tot asa!!!!!

cls21b_EVO 14-05-06 22:10

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Aceasta a fost o zii NU ca toate celelalte ...cu siguranta !!
A fost ziua a doua cluburi auto de prima mana ! S au incins gratarele si cauciucurile , (si spiritele la fotbal ) :D La MULTI ANI baieti ! Sa ramanem cu totii la fel de uniti si "sociabili" :D
Multumim Zoliat/Hondaru/Rosonic/Babyblue pt. poze , si tuturor celor care au venit si au bagat un mic si o bere alaturi de noi !

Vorba "Bondarului" " SA TRAIM BINE ! " (in continuare)

RoSonic 14-05-06 22:13

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
30 Attachment(s)
Za pictures :D

cls21b_EVO 14-05-06 22:18

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Mai mult....mai mult ...mai muuuuullltttttt ... :D ;)

RoSonic 14-05-06 22:30

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
30 Attachment(s)
and more....:lol:

RoSonic 14-05-06 22:39

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
20 Attachment(s)
si alte cateva...

Reme 14-05-06 22:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
super gratarul viteza de azi! Mici au fost bengosi( gratie lu MAPU'. SX-U' si asa mai departe stiu ei care au facut gratarul). Misto Meciul de fotbal cu SX-u i Hondaru' in prim plan! Dar cel mai tare au fost drifturile lu DVD si Hondarul! Beton Drifturi! La multi ani 4SS si la multi membrii! Apropo misto slick-uri si-a luat DVD si Gabi Kojo!

RoSonic 14-05-06 22:40

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Multumiri tuturor pentru prezenta si pentru urari ;)
Sa ne vedem cu bine cu urmatoarea ocazie.. care-o fi aia :D

Reme 14-05-06 22:44

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
BY the WAY LA MULTI ANI EVO!

Michael 14-05-06 23:05

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
pe felieee...

BabyBlue_EVO 14-05-06 23:08

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D

Michael 14-05-06 23:10

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
a fost frumos...mi-a placut, distractie...nebunie mare

AYF_stilo 14-05-06 23:34

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Quote:

Originally Posted by BabyBlue_EVO
La multi ani 4SS :) Bine te-am gasit michael shi pe tine acolo :) toate bune shi frumoase
P.S. Gluma gluma dar revansha aia cand va veni nu vetzi sti ce s-a intamplat buahaha sec :D

Vad ca esti pus pe treaba cu revansa aia !!!abea asteptam ...cu urmatoarea okazie cu cea mai mare placere:P:P:P:D

gaby_4ss 15-05-06 00:11

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
la multzi ani EVO&4SS si sa traiasca uleiul romanesc :D

DnI 15-05-06 01:21

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
La multi ani 4ss !!!! :D mai cu intarziere... dar merge...

DVDValy 15-05-06 10:17

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
multumim multumim .dar eu va zic ceva deabia am inceput :D inca asta nu e tot se mai pregateste ceva :D

Reme 15-05-06 11:32

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Traiasca 4SS si Skoda Felicia (GABY)- cea mai potenta masina din club!


All times are GMT +2. The time now is 22:59.

- Copyright 2026 4Tuning