Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   Plecare la 4tuning days 2010 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/172991-plecare-4tuning-days-2010-a.html)

450yfz 27-02-10 16:38

Plecare la 4tuning days 2010
 
cine unde cand ne vedem?????la c ora in c zi sambata sau duminica????

Yackone 27-02-10 18:34

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3128968)
cine unde cand ne vedem?????la c ora in c zi sambata sau duminica????

vineri...;)

tzutzu.2009 27-02-10 19:49

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
sambata dimineata!

coman razvan 28-02-10 01:38

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Vineri!

450yfz 28-02-10 10:05

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
cand e cel mai interesant si cel mai mare show?????

coman razvan 28-02-10 10:37

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
O sa apara calendarul saptamana viitoare .... :)

Yackone 28-02-10 12:31

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3130979)
cand e cel mai interesant si cel mai mare show?????

cand ne imbatam ca porci:lol:

450yfz 28-02-10 15:44

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3131460)
cand ne imbatam ca porci:lol:

yackone tu nu cand t imbeti esti funny u cand t spar...........esti comic....ok????

Yackone 28-02-10 16:00

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3132052)
yackone tu nu cand t imbeti esti funny u cand t spar...........esti comic....ok????

iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

450yfz 28-02-10 17:18

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3132111)
iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

eu zic sa plecam sambata dimineata....n intalnim toti la mc bem cafeluta si dupaia plecam asa batraneste la drum....

Sonny 28-02-10 17:19

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Batraneste cu ghilimele sau fara? :D

coman razvan 28-02-10 17:55

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 3132111)
iti dai seama ca daca e voi din amanadoua...revenim la subiect...care voteaza pentru vineri...razvan uimeste-ne cu ceva oferte de cazare;)

Astept niste preturi ... maine! :)

450yfz 28-02-10 19:59

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by Sonny (Post 3132346)
Batraneste cu ghilimele sau fara? :D

fara ghilimele k dak vin cu golful tot incet merge si ala si dak vin cu passatul nu mai zic.......asa k mergem regulamentar!!!

tzutzu.2009 28-02-10 21:45

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Sambata pe la 8 ar fi ok!

cata.tatuc 28-02-10 21:54

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba halchiuu plecat duminica adica yo ygo drn libarzi sch ilika kestase ...!plm duminca e mai mult show!cum vreti noi toti merem dumenica!

Paul 28-02-10 21:56

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3133454)
plm duminca e mai mult show!cum vreti noi toti merem dumenica!

oare e mai mult show? eu sunt in dilema

1. Sambata sunt calificarile la drift = o gramada de lume care se da, Duminica = doar cei care s-au calificat
2. Sambata e SPL, Duminica e SQ

so?

cata.tatuc 28-02-10 21:57

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba noi tot duminica merem!:))

Paul 28-02-10 21:59

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))

Yackone 01-03-10 00:23

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3133475)
ba noi tot duminica merem!:))

eu duminica vin acasa....seara;)

Unic 01-03-10 16:41

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
si eu ma inscriu pentru duminica

cata.tatuc 01-03-10 19:42

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!

450yfz 02-03-10 18:13

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by cata.tatuc (Post 3136690)
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!

tatuc vorbeste de duminica pt k el sambata lucreaza si nu poate...dar asta nu inseamna k tot satul sta dupa u nu????asteptam programul si vedem cand e mai fain atunci mergem!!!

pjo_dorin 02-03-10 18:57

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D

cata.tatuc 02-03-10 20:21

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
ba frectie drn e fratie si ma asteapta baaa!da merem smbata dacA e!!!

450yfz 03-03-10 14:51

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by pjo_dorin (Post 3139846)
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D

nu merge dar dc ma intrebi????:oops:

450yfz 03-03-10 15:07

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
vezi k sunt multe zvonuri cum k masina rupe si alte dinastea k patineaza in a 2 intr-una si alte vrajeli va rog sa nu credeti....si dak ati sta sa va ganditi bine e 1.9 tdi nu vr6 sau g60

cata.tatuc 03-03-10 18:26

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))))

blondu_glf 2 03-03-10 22:52

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
frectie....pe cine drrq prostesti ma???

450yfz 04-03-10 07:50

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 3144675)
frectie....pe cine drrq prostesti ma???

miercuri seara e gata masina mea....o sa vedeti atunci....am zis si la versus k il provoc p tosiba....si sa vedeti k nu o sa fie mare diferenta.....nu va mai prostiti e 1.9 tdi people!!!

450yfz 04-03-10 07:51

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???

sKyNeT 04-03-10 17:06

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3145143)
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???

consuma mult nu ? :lol:

450yfz 04-03-10 21:19

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by sKyNeT (Post 3146676)
consuma mult nu ? :lol:

e putin cam joasa....si mie frica sa nu o rup

gabitza121 08-03-10 06:24

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3145141)
miercuri seara e gata masina mea....o sa vedeti atunci....am zis si la versus k il provoc p tosiba....si sa vedeti k nu o sa fie mare diferenta.....nu va mai prostiti e 1.9 tdi people!!!

frectie ce ai ma te doare capu?ai febra? eu faceam caterinca,al meu 1.9 116cp jumate impiedicati,si lasa vrajelile ca deja a zis toata lumea ca merge masina si stie toata lumea ca te-ai dat cu TOYotaaaaaaaaaaaaa si l-ai facut asa ca mai lasa falsa modestie pe care o afisezi pe aicea

450yfz 08-03-10 12:31

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by gabitza121 (Post 3158959)
frectie ce ai ma te doare capu?ai febra? eu faceam caterinca,al meu 1.9 116cp jumate impiedicati,si lasa vrajelile ca deja a zis toata lumea ca merge masina si stie toata lumea ca te-ai dat cu TOYotaaaaaaaaaaaaa si l-ai facut asa ca mai lasa falsa modestie pe care o afisezi pe aicea

minciuni si aberatii......masina e calma si stock.....pup!!!!la toti!!

gabitza121 08-03-10 12:37

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Quote:

Originally Posted by 450yfz (Post 3159854)
minciuni si aberatii......masina e calma si stock.....pup!!!!la toti!!

tovarusul meu drag lasa dracu vrajeala asta acra pe aicea ca masina ta e stock cum sunt 30 de grade afara si eu umblu cu bicicletape o roata fara maini.pupi la tine prietenii tai nu pe noi CA NOUA PLACE FEMEILE:twisted:

blondu_glf 2 08-03-10 12:56

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
:))))) frectie....iar aberezi pe aici???las-o draq de copilarie ....vrei sa pari interesant?

cmasaiu 08-03-10 20:07

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
credeam ca aici se vb de pelcare nu de cati cp are fiecare sub capota eu unu plec sambata pe la 8- 9 care mai vrea sa vina sa se anunte aici

450yfz 08-03-10 21:06

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
da fratie sambata la 8jum la mc in steagu si p la 9 plecam oricum nu se poate merge tare k drumul e perfect pt astia cu jeepurile

bogdan1991s 08-03-10 22:17

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
sambata ora 6 dim adunarea la petrom langa hotelu ramada. se sta la cafea pana la 6 jumate sa ne adunam toti dupaia pe cai usor usor max 100 km/h, suntem in jur de 6-7 masini cine mai doreste sa vina cu noi este binevenit

db_freak 08-03-10 22:44

Re: Plecare la 4tuning days 2010
 
Intrebare , de interes general , care plecati sambata aveti unde ramane? sau se face vreo seara alba prin vreo parcare? , din Rasnov plecam duminica dimineata deocamdata , la ce ora nu am stabilit exact , cred ca duminica va fii cel mai fain ...


All times are GMT +2. The time now is 03:50.

- Copyright 2026 4Tuning