![]() |
Plecare la 4tuning days 2010
cine unde cand ne vedem?????la c ora in c zi sambata sau duminica????
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
sambata dimineata!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Vineri!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
cand e cel mai interesant si cel mai mare show?????
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
O sa apara calendarul saptamana viitoare .... :)
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Batraneste cu ghilimele sau fara? :D
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Sambata pe la 8 ar fi ok!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ba halchiuu plecat duminica adica yo ygo drn libarzi sch ilika kestase ...!plm duminca e mai mult show!cum vreti noi toti merem dumenica!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
1. Sambata sunt calificarile la drift = o gramada de lume care se da, Duminica = doar cei care s-au calificat 2. Sambata e SPL, Duminica e SQ so? |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ba noi tot duminica merem!:))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
si eu ma inscriu pentru duminica
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ma sar putea sa venim sambata dar asta ramne de vz!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
poate vb sa stea un coleg in locu lui si mergem de sambata.
frectie dar nu ne-ai zis cum iti merge coparsheu??:D |
Re: Plecare la 4tuning days 2010
ba frectie drn e fratie si ma asteapta baaa!da merem smbata dacA e!!!
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
vezi k sunt multe zvonuri cum k masina rupe si alte dinastea k patineaza in a 2 intr-una si alte vrajeli va rog sa nu credeti....si dak ati sta sa va ganditi bine e 1.9 tdi nu vr6 sau g60
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))))
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
frectie....pe cine drrq prostesti ma???
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
il legatura cu plecarea eu ma inscriu in grupul ala care nu merge tare...ok???
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Quote:
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
:))))) frectie....iar aberezi pe aici???las-o draq de copilarie ....vrei sa pari interesant?
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
credeam ca aici se vb de pelcare nu de cati cp are fiecare sub capota eu unu plec sambata pe la 8- 9 care mai vrea sa vina sa se anunte aici
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
da fratie sambata la 8jum la mc in steagu si p la 9 plecam oricum nu se poate merge tare k drumul e perfect pt astia cu jeepurile
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
sambata ora 6 dim adunarea la petrom langa hotelu ramada. se sta la cafea pana la 6 jumate sa ne adunam toti dupaia pe cai usor usor max 100 km/h, suntem in jur de 6-7 masini cine mai doreste sa vina cu noi este binevenit
|
Re: Plecare la 4tuning days 2010
Intrebare , de interes general , care plecati sambata aveti unde ramane? sau se face vreo seara alba prin vreo parcare? , din Rasnov plecam duminica dimineata deocamdata , la ce ora nu am stabilit exact , cred ca duminica va fii cel mai fain ...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:50. |
- Copyright 2026 4Tuning