Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Programul Rabla 2013: cupoane valorice, cupoane rabla (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla.html)
-   -   vand voucher pentru programul rabla sau masina (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla/172354-vand-voucher-programul-rabla-masina.html)

cartman2009 24-02-10 18:45

vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
Vand voucher-ul pentru programul rabla sau masina o Dacie, pret 2000 de lei negociabil, sunt din Ploiesti astept oferte.

Multumesc!

UNDERC0VER 24-02-10 18:59

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
ar ajuta o poza cu masina...

pretul este negociabil?

cartman2009 24-02-10 20:34

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
1 Attachment(s)
da pretul este negociabil poza e reala :D

butzu2001 25-02-10 12:10

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
ofer 1000 ron. Te salut

cartman2009 25-02-10 17:06

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
mai astept oferte, ma gadeam sa negociez dar nu jumatate din suma. merci

CT-89-URS 26-02-10 21:12

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
ofer 12oo ron !cu tot cu actele aferente

cartman2009 26-02-10 23:38

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
distanta mare fata de tine plus inca astept oferte mai bune sorry

UNDERC0VER 28-02-10 23:34

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
up! negociabil

theutz 02-03-10 16:48

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
Ofer pe ticketul valoric 1500 RON + transport gratuit

Contact doar la :0725.093.693

cartman2009 02-03-10 22:26

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
inca astept oferte plus preferabil ar fi clientul sa fie din Prahova.

merci baieti

chiru_sorin 06-03-10 11:12

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
frumoasa dacie din c an e?

cartman2009 06-03-10 14:14

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
din '91 am multe amintiri cu ea si placute si neplacute imi este greu sa ma despart de ea, dar cu putin noroc saptamana asta o duc la "cimitir" :D RIP

cartman2009 09-03-10 19:07

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
anutul nu mai este valabil, se poate inchide, multumesc

cartman2009 15-03-10 11:03

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
datorita seriozitatii romanilor sunt nevoit sa continu cu vanzarea voucherului, deci anunt valabil

Nick__ 20-03-10 00:18

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
1400 ....... daca mai este

cartman2009 20-03-10 00:26

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
gata sa dat se poate inchide

danecdan 20-03-10 19:17

Re: vand voucher pentru programul rabla sau masina
 
ofer 300 Euro cu toate actele...
0721977179


All times are GMT +2. The time now is 23:48.

- Copyright 2026 4Tuning