Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez e30 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/171902-dezmembrez-e30.html)

Piese-Auto 22-02-10 17:53

Dezmembrez e30
 
5 Attachment(s)
E30 / 4 usi / 2.0 tipla cu 168.000 km


Tel : 0768.674.340 / id mess : TuningAutoBucuresti

mad_mario 22-02-10 23:11

Re: Dezmembrez e30
 
sincer nu iti este mila sa dezmembrezi asemenea masina? Considera-l ca un up

il76 h t h 23-02-10 00:09

Re: Dezmembrez e30
 
pretz fusta fata,,,ms

Alexutzul_1988 23-02-10 08:46

Re: Dezmembrez e30
 
salut un pret pentru torpedou...

Piese-Auto 23-02-10 17:02

Re: Dezmembrez e30
 
fusta fata 150 ron . torpedoul s`a dat

Boqdan 23-02-10 21:01

Re: Dezmembrez e30
 
pretz pt bot adic grilele cu tot cu nari si cu faruri :D

RSK 23-02-10 21:33

Re: Dezmembrez e30
 
pe masina cu totu sau cat mai e din ea cat vrei?

Piese-Auto 24-02-10 14:33

Re: Dezmembrez e30
 
Quote:

Originally Posted by Boqdan (Post 3117200)
pretz pt bot adic grilele cu tot cu nari si cu faruri :D

nasu - 50 ron / farurile 300 ron impecabile

Piese-Auto 24-02-10 14:37

Re: Dezmembrez e30
 
Quote:

Originally Posted by RSK (Post 3117343)
pe masina cu totu sau cat mai e din ea cat vrei?

suna`ma si vorbim

Ali_ump 03-03-10 23:13

Re: Dezmembrez e30
 
Plastic de sub bord la sofer, plastic de sub volan si manson schimbator? Cat?
A...si plasticurile care vin sa acopere sinele la scaune te rog !
Fa un pret!

NightClubRacer 04-03-10 09:26

Re: Dezmembrez e30
 
eu vreau un pret pentru: bari, grila de la faruri de pe ambele parti, fara nas, pedala de acceleratie si cam atat.

Piese-Auto 04-03-10 19:14

Re: Dezmembrez e30
 
aveti pm

squid 04-03-10 19:36

Re: Dezmembrez e30
 
plasticul din bord care acopera locul de la casetofon si butonul de avarii + incalzire luneta

Ali_ump 04-03-10 19:48

Re: Dezmembrez e30
 
motorasu de la ventilatoru de incalzire e cel cu carcasa mica? as avea eu nevoie de el cu tot cu palete! MAnsonu de la schimbator? mai e?

Nastase Bogdan 04-03-10 22:54

Re: Dezmembrez e30
 
Plasticul dintre triple, cu tot cu lampile de iluminare numar la ce pret, te rog

marius_81 05-03-10 10:25

Re: Dezmembrez e30
 
Ceasu din bord ce pret?

Piese-Auto 05-03-10 17:21

Re: Dezmembrez e30
 
aveti pm ....

Piese-Auto 09-03-10 21:32

Re: Dezmembrez e30
 
sus ....

freaks 13-03-10 21:57

Re: Dezmembrez e30
 
aripile au rugina ceva ?
ce pret pt amandoua ?

ms.

CobraArt 13-03-10 22:59

Re: Dezmembrez e30
 
Poze mai detaliate cu interiorul si pret la scaune,bancheta si fetele de usa.
Salut

le_motane 14-03-10 00:42

Re: Dezmembrez e30
 
salu ma intereseaza pompa de benzina astept un pret la ea
ms frumos

Marius_asy 14-03-10 07:30

Re: Dezmembrez e30
 
4 Attachment(s)
poze cu interioru
bancheta si scaunele 300lei
fetele 100lei

Piese-Auto 17-03-10 19:12

Re: Dezmembrez e30
 
up .....


All times are GMT +2. The time now is 02:53.

- Copyright 2026 4Tuning