Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA (https://forum.4tuning.ro/399-americane/170609-vand-isuzu-trooper-model-american-an-fabricatie-1994-benzina.html)

vipcox 16-02-10 18:07

VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Dezmembrez ISUZU TROOPER 3.2 benzina model american sau il vant cu totul la 2000 de E.





Revin maine cu poze!!!!

vipcox 17-02-10 23:26

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
4 Attachment(s)
Pozele promise......:lol::lol::lol:

vipcox 21-02-10 00:07

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
COMBINATII CU ORICE!!!!!!:lol::lol::lol::lol:

vipcox 25-02-10 19:29

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by vipcox (Post 3107487)
COMBINATII CU ORICE!!!!!!:lol::lol::lol::lol:






PRET NOU!!!!!!!!! 1000 E SAU SCHIMB CU JANTE 5X120 BMW 17

Fugarici 27-02-10 21:38

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
are acte ?

brownshark 27-02-10 22:52

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
ce monovolum ai langa el ?

vipcox 01-03-10 13:19

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by Fugarici (Post 3129962)
are acte ?




Are acte, are tot masina e in regula.

vipcox 01-03-10 13:20

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by brownshark (Post 3130194)
ce monovolum ai langa el ?





Nu am treaba cu masina aia ca nu e a mea!!!

vipcox 03-03-10 18:33

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
uupppppppp!!

andi_cimpean 03-03-10 18:44

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
1 Attachment(s)
Am eu un model de jante de aliaj cu prindere 5x120.
BBS echipate cu gume de iarna, aproape noi, Pirelli.
Sunt impecabile, echilibrate.
Singurul minus: sunt pe 15"

vipcox 03-03-10 18:46

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 3143516)
Am eu un model de jante de aliaj cu prindere 5x120.
BBS echipate cu gume de iarna, aproape noi, Pirelli.
Sunt impecabile, echilibrate.
Singurul minus: sunt pe 15"





Si ce bani ai pus tu jantele alea???????? Nu ms.

vipcox 08-03-10 20:58

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
uupppppppp!!

iustin0 15-03-10 16:36

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
IN CE STARE ESTE MOTORUL??... SI CUM PUTEM LUA LEGATURA??

iustin0 15-03-10 16:42

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
IMI POTI SCRIE PE ADRESA MEA DE MAIL [email protected]

vipcox 16-03-10 01:57

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by iustin0 (Post 3185938)
IMI POTI SCRIE PE ADRESA MEA DE MAIL [email protected]




Asta e numarul 0764 148 230

Suna-ma si vb!!!!!!

vipcox 19-03-10 13:32

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
uppppp!!!!

vipcox 13-05-10 23:09

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
700 DE EURO ULTIMUL PRET CARE IL ARE MASINA IN MOMENTUL DE FATA!!!!!!!!!!!

shyvvva 21-08-10 23:46

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
ofer 600 de euro ? il pot lua pe roti de la tine ?

vipcox 22-08-10 22:06

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by shyvvva (Post 3601072)
ofer 600 de euro ? il pot lua pe roti de la tine ?



Ms pt oferta ta dar nu ma intereseaza.

shyvvva 26-08-10 16:53

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
totusi e functionala ? o pot lua pe roti de la tine ? s vad cum fac de bani

shyvvva 26-08-10 17:15

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
2 Attachment(s)
Sau un schimb cu niste jante te-ar intersa plus o diferenta de bani ? ..ca si jante detin acest model din poza sunt pe 17 cu cauciucuri michelin rulate 2000de km in taraAttachment 1627058

vipcox 28-08-10 20:53

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by shyvvva (Post 3611911)
totusi e functionala ? o pot lua pe roti de la tine ? s vad cum fac de bani


NU!! MASINA O POTI LUA DOAR PE PLATFORMA!

vipcox 28-08-10 20:54

Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by shyvvva (Post 3611955)
Sau un schimb cu niste jante te-ar intersa plus o diferenta de bani ? ..ca si jante detin acest model din poza sunt pe 17 cu cauciucuri michelin rulate 2000de km in taraAttachment 1627058



DA SUNT DRAGUTE.....DAR IMI MAI DAI 850 EURO!!


All times are GMT +2. The time now is 02:42.

- Copyright 2026 4Tuning