![]() |
VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Dezmembrez ISUZU TROOPER 3.2 benzina model american sau il vant cu totul la 2000 de E.
Revin maine cu poze!!!! |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
4 Attachment(s)
Pozele promise......:lol::lol::lol:
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
COMBINATII CU ORICE!!!!!!:lol::lol::lol::lol:
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
PRET NOU!!!!!!!!! 1000 E SAU SCHIMB CU JANTE 5X120 BMW 17 |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
are acte ?
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
ce monovolum ai langa el ?
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
Are acte, are tot masina e in regula. |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
Nu am treaba cu masina aia ca nu e a mea!!! |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
uupppppppp!!
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
1 Attachment(s)
Am eu un model de jante de aliaj cu prindere 5x120.
BBS echipate cu gume de iarna, aproape noi, Pirelli. Sunt impecabile, echilibrate. Singurul minus: sunt pe 15" |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
Si ce bani ai pus tu jantele alea???????? Nu ms. |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
uupppppppp!!
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
IN CE STARE ESTE MOTORUL??... SI CUM PUTEM LUA LEGATURA??
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
IMI POTI SCRIE PE ADRESA MEA DE MAIL [email protected]
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
Asta e numarul 0764 148 230 Suna-ma si vb!!!!!! |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
uppppp!!!!
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
700 DE EURO ULTIMUL PRET CARE IL ARE MASINA IN MOMENTUL DE FATA!!!!!!!!!!!
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
ofer 600 de euro ? il pot lua pe roti de la tine ?
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
Ms pt oferta ta dar nu ma intereseaza. |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
totusi e functionala ? o pot lua pe roti de la tine ? s vad cum fac de bani
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
2 Attachment(s)
Sau un schimb cu niste jante te-ar intersa plus o diferenta de bani ? ..ca si jante detin acest model din poza sunt pe 17 cu cauciucuri michelin rulate 2000de km in taraAttachment 1627058
|
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
NU!! MASINA O POTI LUA DOAR PE PLATFORMA! |
Re: VAND ISUZU TROOPER MODEL AMERICAN AN FABRICATIE 1994 BENZINA
Quote:
DA SUNT DRAGUTE.....DAR IMI MAI DAI 850 EURO!! |
| All times are GMT +2. The time now is 02:42. |
- Copyright 2026 4Tuning