![]() |
Counter Strike 1.6
Cei care Jucati Counter Strike 1.6 ?! Dak jucati vreo unu ?! ia zi facem un Clan sa se numeasca 4T ? 4tuning ?:D astept sugestii !!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
le ai ? mai era un topic cu numele asta, intra pe cstrike1.linkmania.ro:27016 , daca esti jucator.. inseamna ca stii de server.. te astept :)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Salut, si eu joc zilnic pe ram.rdsnet.ro. Nick-ul meu este Monteria.Poate ne-om intalni vreodata la o sala ca lumea...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Santos .. Team mai vazut pe tine pe Sv . ;)! pe linkmania ..!! Deci Facem un CLAN AICI ?! 4TuninG ?:D !!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Jok counter de vreo 2 ani.....nick acelasi ca si de pe forum numa pe server din mures de cs..........server intretinut de un netcafe. Daca vreti clan si nu trebuie sa fim din acelasi oras;) mai scrieti cum cand?? vb pe mesenger daca nu pe forum:D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
4TuningRO | Nick
Ce ziceti, merge ? Parca a fost ideea lui Blowwind... Cand ne strangem la un meci, doua ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
yo cam de 1 luna ma joc cu nickul asta pe mousesports.gameszone.ro ... |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
baieti eu p linkmania joc.. daca e .. n vdm acolo .. cat despre tag... :/ hm :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Pai si eu joc de ceva vreme Cs.Sa dam un meci cumva sa vedem fiecare ce stim ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cei Care ii voi spune acuma vor fii primi 5 in Line uP Teamului 4TuningRo !! Deci .. EvLSantoS , C0ltz0r(eu) Snoopy, ZeRoCooL , Blowwind (vom mai avea nevoie de 2 rezerve ) !! Voi trebui decat sa jucati Sponsorizarile le voi Face eu.. (servere , website , IRC chan , NetCafe Din care vom jucam ) .. Dar Mai am o intrebare ptr cei care iam zis in Line up Sunteti Toti din BUC ???!!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
inainte sa te apuci de orice, eu zic ca .. mai intai tre sa vedem daca stim sa "boxam..." .... nu ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cs.av3net.com pe asta joc eu serverul retelei mele ..Santos il stie k ne-am intalnit pe acoo ..[av3]maxxu' -->nickul meu! poate ne intalnim!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Din pacate fratilor eu sunt din Satu Mare :(.Ce rau imi pare..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si pana la Urma Santos .. hai ca u esti mai pe Counter Strike :P .. facem clanul ?:) 4TuningRO ? a ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
daca e extern ... vb cu in prieten sa facetzi schimb intre voi :D ... daca e local...nu prea ai ce sa`i faci :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cam asa zic si eu blowwind dar nu eram pe idee :)))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
joc pe mousesports...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Am intrat si eu acum pe mousesports... poate jucam si noi in seara asta...
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Tocmai mi-am luat ban pentru 40 de minute ca eram pe dust2, mai erau 25 de secunde si am zis ca nu mai are rost sa pun bomba. O sa intru dupa ora 22:00.
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Baieti vineri asta fac rost de un server si jucam. Bine..asa sa vedem fiecare ce poate. Va anunt eu pe la ce ora si va dau si ip. Papa
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pai sa facem un server 4tuning.ro sa ne distram ;) ar fi super
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe mousesports pana acum au intrat Zero_cool...nexus...swat cat ... :) doar pe astia i`am vazut :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ba ce retardatiii.... mi-au dat ban...asa fara sa zica nimic... ce urasc oameni astia.... daca l-as prinde pe ala...... (jocul asta iti face niste nervi...aproape ca esti in stare sa omori pe cineva in bataie cand face figuri :) )
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
O partida in seara asta, ceva ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
blowwind zi si mie cine m-a banat a 2-a oara!!!?!!?!?!?!?!?!?!?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
ca cica aveai wall .. :) m`am certat cu prostul ala 10min.. las ca`l iau la bataie maine la scoala...si`ti scoate banu` ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
intrebare:
se accepta si d-astia mai habarnisti(ca mine)? :D:oops: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pe ce ser va dati ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
p ce serv. jucam asta seara?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
mousesports ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
hai luni seara la 21:00 toata lumea pe mousesports cu 4TuningRO | nick ...
plm , no offence , but e retardat rau de tot serveru - din cauza lagului , iar adminii sunt inapti rau de tot ... am pana acum 4 banuri , 1 ptr comportament neadecvat , adica .. mi-am bagat ceva in gatu mamicutzei aluia de abia ma omorase.. de 2 ori la rand.. =)) oamenii imi dau mie ban , nu aluia ptr 2 tk`uri intentionate... marfa de admini , 2 ptr aim , si 1 ptr wall =)) retardatii dreaq =)) cica si ei jucatori de CS =)) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
gata maine sunt de-al vostru la 9 ;)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
ma bag si eu zicetzi serverul intreg :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:49. |
- Copyright 2026 4Tuning