Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

C0lt4Subaru 07-05-06 20:50

Counter Strike 1.6
 
Cei care Jucati Counter Strike 1.6 ?! Dak jucati vreo unu ?! ia zi facem un Clan sa se numeasca 4T ? 4tuning ?:D astept sugestii !!

EvLSant0S 08-05-06 11:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
le ai ? mai era un topic cu numele asta, intra pe cstrike1.linkmania.ro:27016 , daca esti jucator.. inseamna ca stii de server.. te astept :)

scorpio GL 08-05-06 12:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Salut, si eu joc zilnic pe ram.rdsnet.ro. Nick-ul meu este Monteria.Poate ne-om intalni vreodata la o sala ca lumea...

C0lt4Subaru 08-05-06 17:07

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Santos .. Team mai vazut pe tine pe Sv . ;)! pe linkmania ..!! Deci Facem un CLAN AICI ?! 4TuninG ?:D !!

FatBastard 08-05-06 20:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Jok counter de vreo 2 ani.....nick acelasi ca si de pe forum numa pe server din mures de cs..........server intretinut de un netcafe. Daca vreti clan si nu trebuie sa fim din acelasi oras;) mai scrieti cum cand?? vb pe mesenger daca nu pe forum:D

ZerO_CooL 08-05-06 21:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
4TuningRO | Nick
Ce ziceti, merge ? Parca a fost ideea lui Blowwind... Cand ne strangem la un meci, doua ?

blowwind 08-05-06 21:27

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
4TuningRO | Nick
Ce ziceti, merge ? Parca a fost ideea lui Blowwind... Cand ne strangem la un meci, doua ?


yo cam de 1 luna ma joc cu nickul asta pe mousesports.gameszone.ro ...

EvLSant0S 08-05-06 21:32

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by scorpio GL
Salut, si eu joc zilnic pe ram.rdsnet.ro. Nick-ul meu este Monteria.Poate ne-om intalni vreodata la o sala ca lumea...

te-am prins jucand cu wall ... urat .. urat.. urat... :/


baieti eu p linkmania joc.. daca e .. n vdm acolo .. cat despre tag... :/ hm :)

C0lt4Subaru 09-05-06 17:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
4TuningRO | Nick
Ce ziceti, merge ? Parca a fost ideea lui Blowwind... Cand ne strangem la un meci, doua ?

Dap merge 4TuningRo | Nick ..... Deci pana acuma suntem 4 nu ? Santos C0lt ZeroCool Si Blowwind ?

Snoopy 09-05-06 17:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Pai si eu joc de ceva vreme Cs.Sa dam un meci cumva sa vedem fiecare ce stim ;)

C0lt4Subaru 09-05-06 18:28

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cei Care ii voi spune acuma vor fii primi 5 in Line uP Teamului 4TuningRo !! Deci .. EvLSantoS , C0ltz0r(eu) Snoopy, ZeRoCooL , Blowwind (vom mai avea nevoie de 2 rezerve ) !! Voi trebui decat sa jucati Sponsorizarile le voi Face eu.. (servere , website , IRC chan , NetCafe Din care vom jucam ) .. Dar Mai am o intrebare ptr cei care iam zis in Line up Sunteti Toti din BUC ???!!

EvLSant0S 10-05-06 05:17

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
inainte sa te apuci de orice, eu zic ca .. mai intai tre sa vedem daca stim sa "boxam..." .... nu ?

C0lt4Subaru 11-05-06 17:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
inainte sa te apuci de orice, eu zic ca .. mai intai tre sa vedem daca stim sa "boxam..." .... nu ?

Santos Eu pe tine te stiu .. de pe linkmania .. u unu trebui sa faci parte din clan ...!! dar si ceilalti .. nu trebui sa fii bun de la inceput . totul se face incetu cu incetu . !! Si eu la inceput nu prea stiam dar.. mau crescut alti ;) asa k eu zic ca si ceilalti sunt bineveniti !! 8)

alex_maxx 11-05-06 17:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cs.av3net.com pe asta joc eu serverul retelei mele ..Santos il stie k ne-am intalnit pe acoo ..[av3]maxxu' -->nickul meu! poate ne intalnim!

Snoopy 11-05-06 19:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Din pacate fratilor eu sunt din Satu Mare :(.Ce rau imi pare..

EvLSant0S 12-05-06 16:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

C0lt4Subaru 12-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

Din Cate Stiu eu ... Nu prea Merge.. decat sa astepti sa iti scoate el banu :P :twisted:

C0lt4Subaru 12-05-06 16:48

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Si pana la Urma Santos .. hai ca u esti mai pe Counter Strike :P .. facem clanul ?:) 4TuningRO ? a ?

blowwind 12-05-06 16:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
cum schimb si eu ip`u ? ca sa-mi "dispara" ban`u ?

pey ai ip extern sau local ?
daca e extern ... vb cu in prieten sa facetzi schimb intre voi :D ... daca e local...nu prea ai ce sa`i faci :)

C0lt4Subaru 12-05-06 17:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cam asa zic si eu blowwind dar nu eram pe idee :)))

EvLSant0S 12-05-06 17:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
joc pe mousesports...

ZerO_CooL 12-05-06 20:00

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Am intrat si eu acum pe mousesports... poate jucam si noi in seara asta...

blowwind 12-05-06 20:12

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by ZerO_CooL
Am intrat si eu acum pe mousesports... poate jucam si noi in seara asta...

la 22 e bine ??

ZerO_CooL 12-05-06 20:24

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Tocmai mi-am luat ban pentru 40 de minute ca eram pe dust2, mai erau 25 de secunde si am zis ca nu mai are rost sa pun bomba. O sa intru dupa ora 22:00.

Snoopy 15-05-06 21:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Baieti vineri asta fac rost de un server si jucam. Bine..asa sa vedem fiecare ce poate. Va anunt eu pe la ce ora si va dau si ip. Papa

2fastboy 15-05-06 21:38

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pai sa facem un server 4tuning.ro sa ne distram ;) ar fi super

blowwind 16-05-06 18:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe mousesports pana acum au intrat Zero_cool...nexus...swat cat ... :) doar pe astia i`am vazut :P

Swat-Cat 16-05-06 19:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ba ce retardatiii.... mi-au dat ban...asa fara sa zica nimic... ce urasc oameni astia.... daca l-as prinde pe ala...... (jocul asta iti face niste nervi...aproape ca esti in stare sa omori pe cineva in bataie cand face figuri :) )

ZerO_CooL 16-05-06 19:20

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
O partida in seara asta, ceva ?

Swat-Cat 16-05-06 21:37

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
blowwind zi si mie cine m-a banat a 2-a oara!!!?!!?!?!?!?!?!?!?

blowwind 16-05-06 21:46

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Swat-Cat
blowwind zi si mie cine m-a banat a 2-a oara!!!?!!?!?!?!?!?!?!?

diavolo daca nu ma insel :)
ca cica aveai wall .. :) m`am certat cu prostul ala 10min..
las ca`l iau la bataie maine la scoala...si`ti scoate banu` ;)

mihai134 17-05-06 13:56

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
intrebare:
se accepta si d-astia mai habarnisti(ca mine)? :D:oops:

blowwind 18-05-06 18:35

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by mihai134
intrebare:
se accepta si d-astia mai habarnisti(ca mine)? :D:oops:

welcome :D

bano 18-05-06 19:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
pe ce ser va dati ?

mihai134 18-05-06 19:58

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
Quote:
Originally Posted by mihai134
intrebare:
se accepta si d-astia mai habarnisti(ca mine)?

welcome

ok, i'm in :D

EvLSant0S 19-05-06 19:44

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
p ce serv. jucam asta seara?

ZerO_CooL 19-05-06 19:45

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
mousesports ?

EvLSant0S 21-05-06 22:34

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
hai luni seara la 21:00 toata lumea pe mousesports cu 4TuningRO | nick ...

plm , no offence , but e retardat rau de tot serveru - din cauza lagului , iar adminii sunt inapti rau de tot ...

am pana acum 4 banuri , 1 ptr comportament neadecvat , adica .. mi-am bagat ceva in gatu mamicutzei aluia de abia ma omorase.. de 2 ori la rand.. =)) oamenii imi dau mie ban , nu aluia ptr 2 tk`uri intentionate... marfa de admini , 2 ptr aim , si 1 ptr wall =)) retardatii dreaq =)) cica si ei jucatori de CS =))

orlando 21-05-06 23:42

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
gata maine sunt de-al vostru la 9 ;)

ESPinoza 22-05-06 02:51

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
ma bag si eu zicetzi serverul intreg :)


All times are GMT +2. The time now is 11:49.

- Copyright 2026 4Tuning