Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

Criwar 05-05-06 20:22

masinile tari din sm....by Criwar
 
Poze facute de mine cu telu prin oras...sa se minuneze lumea de ce masini sunt prin oraselul asta...si astea is mai nimic...asa k...priviti...si salivati :)

Criwar 05-05-06 20:30

Re: poze...by Criwar
 
3 Attachment(s)
corvette...mandra masina...scuzati calitatea pozelor..am uitat sa il pun telu pe 640x480 X(...ce ciuda mi..imi vine sa imi dau pumni

Criwar 05-05-06 20:31

Re: poze...by Criwar
 
3 Attachment(s)
octavia...pakt k nu e cu nr de SM :)

Criwar 05-05-06 20:33

Re: poze...by Criwar
 
2 Attachment(s)
seria6...cam murdara :)

Criwar 05-05-06 20:35

Re: poze...by Criwar
 
7 Attachment(s)
cea mai tare din parcare...si la propriu si la figurat...asa masina...

ben23half 05-05-06 21:04

Re: poze...by Criwar
 
faine masinutze la noi in oras....bravo criwar...tot asa cu pozele

Snoopy 06-05-06 09:51

Re: poze...by Criwar
 
woow.Unde le gasesti? :)

juana_man 08-05-06 08:52

Re: poze...by Criwar
 
mishto poze.asteptam si restu :D

juana_man 08-05-06 10:47

Re: poze...by Criwar
 
4 Attachment(s)
cateva si de la me :D

Snoopy 08-05-06 14:24

Re: poze...by Criwar
 
Foarte frumos Corvetteu...lai pozat in sm?

Criwar 08-05-06 14:29

Re: poze...by Criwar
 
care din ele? :D

juana_man 09-05-06 08:45

Re: poze...by Criwar
 
corvetu e din negresti :d manta din sm

Snoopy 09-05-06 13:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Am vazut ieri un A8 W12 deci am ramas masca!! Sper sa prind niste poze.Aaaa avea si numar de Sm.:shock:

Snoopy 09-05-06 17:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
si una bucata H2 in fata la Dana.

Criwar 09-05-06 17:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
erai baut knd ai facut poza? :)...am vazut iara S6le lu Tibi Blaga...rupe tot...ce bengoasa ii...ioioioi...sper sa ii pot face poze odata...si calibra-ul ala cu paint mijto l-am urmarit pe pod :D

Snoopy 09-05-06 17:43

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ce mai am vrut sa incapa masina in poza!! :-P

juana_man 10-05-06 09:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
incurand o bestie noua pe strazile dein sm!!!
dupa spusele proprietarului poate va fi vazut si in oradea la revenge!

holdo 11-05-06 18:21

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
aiaia :) ce tare ii eclipsu... cre ca l-am vazut prin oras sau poate il confund cu altul...sper sa il vedem la Oradea! marfa!

Snoopy 11-05-06 18:38

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Frumos.A8 w12 nu la vazut nimeni? Am sa incerc sai trag o poza..
Respect.

Criwar 13-05-06 16:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
asa bine parcat era asta...k am trecut la 5cm de el...si de ala din dreapta...makr i-am facut poza :)

juana_man 15-05-06 09:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
golfu ala rosu are acelas stapan k eclipsu negru, numai k umbla prietena lui cu golfu :D:D:D

Criwar 15-05-06 21:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
Lex-ul...fainuta masina...

Criwar 15-05-06 21:36

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
E problema dak se vad si nr. de inmatriculare? dak da sa imi ziceti si le colorez sa nu fie scandal...oricum cine vede masina vede si nr...

Spark 15-05-06 22:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
criwar ... lol ...
stiu lexu` ... ca ii parcat in fata blocului zi de zi ...
si aia rosie de langa ... era a mea .. :) :) :)
cam modesta .. dar nah` ...
nu credeam ca o sa ajunga la ... cele mai tari masini din sm :peace:

juana_man 16-05-06 11:11

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mult k sa nu puneti poze p kre se vad nr de inmatriculare si dak se vad atunci pls sa editati pozele astfel incat sa nu se mai vada.e destul dak se vede SM, restu sa-l cenzurati!!! va multumesc anticipat
@criwar ti-am ster postu cu audiu deoarece ..... stim cu totii a cui ii masina aia. dak vrei sa pui pozele inapoi sterge pls numaru!!!

Criwar 16-05-06 14:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
sterge-le toate :D...k le sterg nr...

juana_man 16-05-06 14:24

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu e nevoie sa stergem toate posturile unde apar nr de masini.va rog k de acum incolo sa stergeti numerele la masini! in rest......bagati mare k avem cu ce ne mandri!

Criwar 16-05-06 14:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
ok..nu se vad nr :P...sry pt mazgalituri..masina condeaza in fond :D...

Criwar 16-05-06 14:26

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
io nu mai am cablu de la tel :(...dah dak am poze fac rost de el :P...
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D

juana_man 16-05-06 14:29

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by Criwar
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D

:ciggy: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

RuDoLf3721 16-05-06 14:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?

juana_man 16-05-06 14:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by RuDoLf3721
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?

cunosc proprietaru si nu e de vanzare 100%

juana_man 16-05-06 14:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
3 Attachment(s)
nu e nimik nou, dar merita sa apare si printre masinile tari pt k....parerea mea e, masina e tare!

Alex2Fast4U 17-05-06 20:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
6 Attachment(s)
Uite bag shi eu un CLS pe care l-am vazut prin orash... nush al cui e dar e de al nostru... shi cateva poze de la legale.. din toamna `05...

Snoopy 17-05-06 20:52

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Golfu ala ultimu parca il stiu..:P :peace:

Spark 17-05-06 21:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ar trebui sa le stii pe toate ...
ca toate au fost prezente la .. ce cursa a fost atunci ca nu mai stiu ?
zilele automobilistice satmarene ... parca ... nu ?

faine curse o fost ... ;)

Criwar 17-05-06 23:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
stim noi a cui e si mertzanu :)...io dc nu stiu de zilele alea? :) pe unde umblam la vremea aia? :)

juana_man 18-05-06 10:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:wink: :wink: :wink: :wink: ZKL si fetitza mea :D
n-ai clipuri de la legala aia din 2005 ???

juana_man 19-05-06 13:14

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
@alex2fast4you mai poze de la concursu ala?dak da da-mi un pm k vreau sa deschid un thread cu cursele din sm!

Alex2Fast4U 19-05-06 17:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai am cateva da toate is facute cu telu` shi era cam noapte... nu ii calitate .. shi nu am foarte multe... dak vrei .. cauta-ma pe YM! .. alex_2fast_4u


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

- Copyright 2026 4Tuning