![]() |
masinile tari din sm....by Criwar
Poze facute de mine cu telu prin oras...sa se minuneze lumea de ce masini sunt prin oraselul asta...si astea is mai nimic...asa k...priviti...si salivati :)
|
Re: poze...by Criwar
3 Attachment(s)
corvette...mandra masina...scuzati calitatea pozelor..am uitat sa il pun telu pe 640x480 X(...ce ciuda mi..imi vine sa imi dau pumni
|
Re: poze...by Criwar
3 Attachment(s)
octavia...pakt k nu e cu nr de SM :)
|
Re: poze...by Criwar
2 Attachment(s)
seria6...cam murdara :)
|
Re: poze...by Criwar
7 Attachment(s)
cea mai tare din parcare...si la propriu si la figurat...asa masina...
|
Re: poze...by Criwar
faine masinutze la noi in oras....bravo criwar...tot asa cu pozele
|
Re: poze...by Criwar
woow.Unde le gasesti? :)
|
Re: poze...by Criwar
mishto poze.asteptam si restu :D
|
Re: poze...by Criwar
4 Attachment(s)
cateva si de la me :D
|
Re: poze...by Criwar
Foarte frumos Corvetteu...lai pozat in sm?
|
Re: poze...by Criwar
care din ele? :D
|
Re: poze...by Criwar
corvetu e din negresti :d manta din sm
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am vazut ieri un A8 W12 deci am ramas masca!! Sper sa prind niste poze.Aaaa avea si numar de Sm.:shock:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
1 Attachment(s)
si una bucata H2 in fata la Dana.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
erai baut knd ai facut poza? :)...am vazut iara S6le lu Tibi Blaga...rupe tot...ce bengoasa ii...ioioioi...sper sa ii pot face poze odata...si calibra-ul ala cu paint mijto l-am urmarit pe pod :D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ce mai am vrut sa incapa masina in poza!! :-P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
incurand o bestie noua pe strazile dein sm!!!
dupa spusele proprietarului poate va fi vazut si in oradea la revenge! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aiaia :) ce tare ii eclipsu... cre ca l-am vazut prin oras sau poate il confund cu altul...sper sa il vedem la Oradea! marfa!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Frumos.A8 w12 nu la vazut nimeni? Am sa incerc sai trag o poza..
Respect. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
asa bine parcat era asta...k am trecut la 5cm de el...si de ala din dreapta...makr i-am facut poza :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
golfu ala rosu are acelas stapan k eclipsu negru, numai k umbla prietena lui cu golfu :D:D:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Lex-ul...fainuta masina...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
E problema dak se vad si nr. de inmatriculare? dak da sa imi ziceti si le colorez sa nu fie scandal...oricum cine vede masina vede si nr...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
criwar ... lol ...
stiu lexu` ... ca ii parcat in fata blocului zi de zi ... si aia rosie de langa ... era a mea .. :) :) :) cam modesta .. dar nah` ... nu credeam ca o sa ajunga la ... cele mai tari masini din sm :peace: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mult k sa nu puneti poze p kre se vad nr de inmatriculare si dak se vad atunci pls sa editati pozele astfel incat sa nu se mai vada.e destul dak se vede SM, restu sa-l cenzurati!!! va multumesc anticipat
@criwar ti-am ster postu cu audiu deoarece ..... stim cu totii a cui ii masina aia. dak vrei sa pui pozele inapoi sterge pls numaru!!! |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sterge-le toate :D...k le sterg nr...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
nu e nevoie sa stergem toate posturile unde apar nr de masini.va rog k de acum incolo sa stergeti numerele la masini! in rest......bagati mare k avem cu ce ne mandri!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
5 Attachment(s)
ok..nu se vad nr :P...sry pt mazgalituri..masina condeaza in fond :D...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
io nu mai am cablu de la tel :(...dah dak am poze fac rost de el :P...
ceva premiu nu imi dati pt ce masini am fotograt/ :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
eclipseu` ala nu e cumva de vanzare pe sit la bazar?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
nu e nimik nou, dar merita sa apare si printre masinile tari pt k....parerea mea e, masina e tare!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
6 Attachment(s)
Uite bag shi eu un CLS pe care l-am vazut prin orash... nush al cui e dar e de al nostru... shi cateva poze de la legale.. din toamna `05...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Golfu ala ultimu parca il stiu..:P :peace:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
ar trebui sa le stii pe toate ...
ca toate au fost prezente la .. ce cursa a fost atunci ca nu mai stiu ? zilele automobilistice satmarene ... parca ... nu ? faine curse o fost ... ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
stim noi a cui e si mertzanu :)...io dc nu stiu de zilele alea? :) pe unde umblam la vremea aia? :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:wink: :wink: :wink: :wink: ZKL si fetitza mea :D
n-ai clipuri de la legala aia din 2005 ??? |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
@alex2fast4you mai poze de la concursu ala?dak da da-mi un pm k vreau sa deschid un thread cu cursele din sm!
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mai am cateva da toate is facute cu telu` shi era cam noapte... nu ii calitate .. shi nu am foarte multe... dak vrei .. cauta-ma pe YM! .. alex_2fast_4u
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:27. |
- Copyright 2026 4Tuning