Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Peugeot tuning (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning.html)
-   -   Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials (https://forum.4tuning.ro/146-peugeot-tuning/16899-peugeot-206-shaver-carzone-specials.html)

RoSonic 04-05-06 12:57

Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
8 Attachment(s)
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9dd5008417.jpg

Carzone Specials a lansat un nou bodkit pentru Peugeot 206, denumit SHAVER.

Fotografii:

Andreus 04-05-06 13:17

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Frumos kitul se potriveste bine tare la peugeot ;)

G-power 04-05-06 14:11

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Cam simplu....

Andr3i 04-05-06 14:29

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata

zanga 04-05-06 14:41

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Arata parca e neterminata masina...mai bine o lasau nemodificata...

s3bby2000 04-05-06 14:50

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
E prea simplu,mai bine arata nemodificata.Beah

MKE 04-05-06 15:52

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P

paulbijnitzaru 04-05-06 16:23

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
naspa... bine ziceti .. mai bine o lasau numa cu neste jenti :)

Eugen_TL 04-05-06 16:29

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
la prima vedere e naspa rau...dar daca am vedea-o pe strada cred ca ne-am schimba un pik parerea...

J.D 04-05-06 16:47

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
lol, asta e Lada aia din reclama transformata in 206?

stefaneL 04-05-06 16:47

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
urat bodykit:rolleyes2 mie unu nu imi place....

andrei_1402 04-05-06 17:01

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Mult prea "rotund".

Mantra 04-05-06 17:02

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
i se potriveste numele de minune SHAVER.parca ii prea rasa,dar totusi decat stoc mai bine asa

Xender 04-05-06 18:27

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by b_22_mke
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P


Vrei sa zici k romanii nu stiu sa faca masini frumoase? Inseamna k nu ai vazut ce se poate face in Romania...!!!(daca dispui de suficiente resurse, bineinteles).

shaid-kid 04-05-06 18:55

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Chiar naspha....total nereusit..din fata zici ca nu se imbina nimik.....penibil..

wlady 04-05-06 19:18

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu-mi place deloc ! e prea rotund si prea simplu !

axxro 04-05-06 20:28

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
mie imi place super mult. daca erau putin latite pasajele aripilor era perfecta. ganditi-va cum arata in alta culoare, spre exemplu negru mat, cu niste angel eyes-uri pe fond negru si stopuri pe leduri, numarul integrat in spoiler (spate) si locul unde este acum numarul acum indreptat. poate ne si ajuta cineva cu un virtual tuning :D

crdi 04-05-06 21:18

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu ma satisface deloc .... parerea mea nu va suparati domnilor dar ....
nu prea au avut imaginatie ..... rusinica

neXus 04-05-06 21:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Bleax. Mai bine se tineau de tendinta de design a Peugeot-urilor recente, si-i faceau o grila a la Ferrari 612.
N-as da banii pe asa ceva. Mai bine imi iau un sistem sonor suparat sau un chip.

dyce 05-05-06 08:15

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
1 Attachment(s)
prea simplu puteau sa fak o gura d aerisire mai mare

Mic. 05-05-06 10:42

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
simplu simplu simplu
:((

SHOGUN-A8 05-05-06 11:09

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Arata chiar bine....in ziua de azi "less is more"...;)

Drako4Life 05-05-06 11:14

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
nu stiu dc da in poze...acest bodykit nu este lacuit...poate mi se pare mie sau e dat doar cu o culoare mat....nu stiu.....da in general consta in simplitate...nu e prea dragutz...da decat nik....(fiecare cu parerea lui)

scorpio GL 05-05-06 13:49

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Mie mi se pare foarte frumoasa, pacat ca la detalii nu prea au dat atentie.Majoritatea de aici uita ca de fapt kiturile exterioare ar trebui sa micsoreze cx-ul, nu sa faca masina tipatoare.

bogdan C.E.T. 05-05-06 17:54

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cu grila aia de la radiator minuscula(uita'te la ctl). cel putin pe spate e chiar naspa .

bakal 05-05-06 22:39

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cineva isi bate joc de cineva cu kitu' asta

Boltzmann 06-05-06 11:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Nu e foarte reusita ... dar cu putina imaginatie ar putea arata super! e un model simplu si fluent fara multe gageturi pe el, unora poate le place! eu unu i-as trage un chit la crapaturile de la imbinari ca sa para ca masina e dintr-o singura bucata,o vopsea mai dragutza si poate niste viniluri si zic ca o sa arate mai acceptabil! parerea mea

pharaon 06-05-06 12:10

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
bleah e aiurea!

vpower16v 06-05-06 13:43

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
oribil! nu are nici un dzeu! urat..

TSC-Us 08-05-06 21:36

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
yap.."less is more.."

un tuning ghost,MISTERIOASA...

alex-mishu 09-05-06 13:07

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Desi masina se preteaza bine la tuning, body kitul de fata nu i se potriveste
Nu-i subliniaza nici un detaliu.:???: :???: Doar "curge" pe masina.:sad:

cannavaro 09-05-06 16:45

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Sunt alte kitt-uri mult mai reusite! Chiar si barile standard arata mai bine

F.R.Sonic 09-05-06 17:46

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by Andr3i
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata

lasa ca e fain ala din spate:writers_b ...ciudat kitu...poate e o "revolutie" in materie de tuning....muahahhaha parca e facut de botezatu sau mai degraba de dezbracatu....cam NASHPA:bong: dak stau bine sa ma gandesc arata mai bine stock 206-le

F.R.Sonic 09-05-06 17:48

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by alex-mishu
Doar "curge" pe masina.:sad:

"EXAC"!!!:dance:

B-69-TAU 09-05-06 23:51

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:

J.D 10-05-06 01:38

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Quote:

Originally Posted by B-69-TAU
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:


Exact...:lol:
mai repede as fi lovit de una la fel, decat sa fiu vazut la volanul ei...:rolleyes:

iustin_x 10-05-06 02:59

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
ras de kit

Cosmin255 11-05-06 16:42

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
Chiar ca mai bine arata stock

bz99bas 12-05-06 07:24

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
cel putin bara fata e naspa rau plus ca dupa cum vad sa cam zis cu racirea

Gica 13-05-06 00:07

Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
 
n-are nici o taina....zici ca a pus o coala de hartie...mai ales spoiler fata...


All times are GMT +2. The time now is 14:51.

- Copyright 2026 4Tuning