![]() |
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
8 Attachment(s)
Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9dd5008417.jpg Carzone Specials a lansat un nou bodkit pentru Peugeot 206, denumit SHAVER. Fotografii: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Frumos kitul se potriveste bine tare la peugeot ;)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Cam simplu....
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Sincer cred ca este penal... Mai ales spoilerul din fata
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Arata parca e neterminata masina...mai bine o lasau nemodificata...
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
E prea simplu,mai bine arata nemodificata.Beah
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
n-are nici un haz ... zici cai tuning romanesc :-P
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
naspa... bine ziceti .. mai bine o lasau numa cu neste jenti :)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
la prima vedere e naspa rau...dar daca am vedea-o pe strada cred ca ne-am schimba un pik parerea...
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
lol, asta e Lada aia din reclama transformata in 206?
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
urat bodykit:rolleyes2 mie unu nu imi place....
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Mult prea "rotund".
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
i se potriveste numele de minune SHAVER.parca ii prea rasa,dar totusi decat stoc mai bine asa
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
Vrei sa zici k romanii nu stiu sa faca masini frumoase? Inseamna k nu ai vazut ce se poate face in Romania...!!!(daca dispui de suficiente resurse, bineinteles). |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Chiar naspha....total nereusit..din fata zici ca nu se imbina nimik.....penibil..
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu-mi place deloc ! e prea rotund si prea simplu !
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
mie imi place super mult. daca erau putin latite pasajele aripilor era perfecta. ganditi-va cum arata in alta culoare, spre exemplu negru mat, cu niste angel eyes-uri pe fond negru si stopuri pe leduri, numarul integrat in spoiler (spate) si locul unde este acum numarul acum indreptat. poate ne si ajuta cineva cu un virtual tuning :D
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu ma satisface deloc .... parerea mea nu va suparati domnilor dar ....
nu prea au avut imaginatie ..... rusinica |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Bleax. Mai bine se tineau de tendinta de design a Peugeot-urilor recente, si-i faceau o grila a la Ferrari 612.
N-as da banii pe asa ceva. Mai bine imi iau un sistem sonor suparat sau un chip. |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
1 Attachment(s)
prea simplu puteau sa fak o gura d aerisire mai mare
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
simplu simplu simplu
:(( |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Arata chiar bine....in ziua de azi "less is more"...;)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
nu stiu dc da in poze...acest bodykit nu este lacuit...poate mi se pare mie sau e dat doar cu o culoare mat....nu stiu.....da in general consta in simplitate...nu e prea dragutz...da decat nik....(fiecare cu parerea lui)
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Mie mi se pare foarte frumoasa, pacat ca la detalii nu prea au dat atentie.Majoritatea de aici uita ca de fapt kiturile exterioare ar trebui sa micsoreze cx-ul, nu sa faca masina tipatoare.
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cu grila aia de la radiator minuscula(uita'te la ctl). cel putin pe spate e chiar naspa .
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cineva isi bate joc de cineva cu kitu' asta
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Nu e foarte reusita ... dar cu putina imaginatie ar putea arata super! e un model simplu si fluent fara multe gageturi pe el, unora poate le place! eu unu i-as trage un chit la crapaturile de la imbinari ca sa para ca masina e dintr-o singura bucata,o vopsea mai dragutza si poate niste viniluri si zic ca o sa arate mai acceptabil! parerea mea
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
bleah e aiurea!
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
oribil! nu are nici un dzeu! urat..
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
yap.."less is more.."
un tuning ghost,MISTERIOASA... |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Desi masina se preteaza bine la tuning, body kitul de fata nu i se potriveste
Nu-i subliniaza nici un detaliu.:???: :???: Doar "curge" pe masina.:sad: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Sunt alte kitt-uri mult mai reusite! Chiar si barile standard arata mai bine
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
oribila, mie mi-ar fi rusine sa ies cu masina asta pe strada! dar sa mai merg si la pescarus cu ea!:lol: :oops: :oops: :lol: :lol:
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Quote:
Exact...:lol: mai repede as fi lovit de una la fel, decat sa fiu vazut la volanul ei...:rolleyes: |
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
ras de kit
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
Chiar ca mai bine arata stock
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
cel putin bara fata e naspa rau plus ca dupa cum vad sa cam zis cu racirea
|
Re: Peugeot 206 SHAVER - de la Carzone Specials
n-are nici o taina....zici ca a pus o coala de hartie...mai ales spoiler fata...
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:51. |
- Copyright 2026 4Tuning