![]() |
Pentru cei din Bucuresti
Ora si locul de intalnire am sa le postez in cateva zile! Cine are placerea de a merge impreuna cu noi la Craiova, sa ma anunte din timp la 0721731111. Orice alt punct de intalnire hotarat de altcineva este optiunea voastra :)
Astept confirmare de la\" Insomnia \"si \"4Speed\". Locul este MC Donald\"s Militari langa Metro , ora astept sa o propune-ti voi! |
4Speed e de acord sa mergem impreuna. Vb la tel sau cand ne vedem.
Multumim de invitatie. |
4SpeedSquad e cu voi... BTW cati km sunt exact pana in Craiova?
|
240-250
|
Eu am auzit de 300km... hai ca suntem offtopic...
|
Nu sunteti offtopic. Aici se discuta plecarea voastra inspre Craiova. Trebuie specificate si detaliile, nu?
Pana la Craiova, din Bucuresti, sunt in jur de 240 km, dar depinde de unde plecati voi din Bucuresti. Craiova-Pitesti - 118 km + Pitesti-Bucuresti (A1) -125 km => 243 km. 0721902149 - numaru' meu de telefon I-am dat si lui 200SX o explicatie (destul de nasoala :oops:), dar sper sa va fie de folos. Quote:
|
Bucuresti-Craiova de la iesire din Militari pana la Aeroport(Cr)
2 3 0 Km |
cred ca o ora potrivita pt. a ne intalni este 8.30 am. si plecarea in jur de ora 9.00
|
Eu la ora 9 trebuie sa fiu acolo(Cr), tu daca vrei sa ne intalnim la 8 asteapta-ma acolo ca vin si eu :shock: :shock: :blahblah:
|
Florica daca e nevoie de ajutor sa ne spui si venim si noi acolo la 9(sper ca nu e vreo problema ca vb si in numele celorlalti ... probabil Gabi , G-Spott si Bossuletz pentru ca noi ne dam mai mult interesul pe-aci pe la Craiova in legatura cu 4tuning-ul si cursele-organizate de LR si NSL- :P ) !:wink:
Daca aveti nevoie de ceva : 0741081624 r3sp3kt ! |
Eu pot sa vin la Metro sa`i astept pe cei care nu se descurca sa ajunga direct pe pista sau la OMV..sau in oricare alta parte.Presupun ca pana la Metro pot toti sa ajunga fara probleme.Mai vb pana atunci,dar just in case: 0740072719
|
pai si atunci la cat ne vedem?
pe la 6.30? la mc donald? |
daca aveti nevoie de ajutor contati si pe mine
|
Din Insomnia eu vin cu Polifem 99 la 100 si filimon. Nu stiu care mai merge, dar cred ca cativa masini. Restul nu stie despre cursa, voi vorbi cu ei si va anunt.
|
Ora 6:00- MC Donalds Militari langa Metro,
-Propun o ora asa matinala sa nu gonim cu viteza pana acolo! -Probabil este dimineata pentru unii dintre voi dar la Craiova mai stam si noi la masa mai vedem masini poate daca ne ajuta cel de sus si ceva fetite :shock: :shock: dar totusi nu aparem acolo si gata mai stati si voi cu lumea la vorba ca stiti cum e .......... |
Florica - 0721902149. Dati si voi un semn cand treceti de Bals. Vrem sa venim sa va asteptam la Metro (intrarea in Craiova).
|
Oki-Doki
|
Haha!Ce faci Gabi?Am zis io ca ma duc sa`i astept la Metro.Imi furi ideile? :twisted:
Gabi: offtopic crunt. Citeste o pagina in urma... |
Ora 6 pare destul de bine, Florica...ramane sa discutam si in 4ss cine vine, noi speram sa venim cat mai multi sau macar mashinile care merita...Daca e nevoie de ceva ajutor la organizare, ti-l putem oferi...Numai bine si respect.
|
daca nu ai fii tu FLORICA nustiu ce am face :lol: :lol: :blahblah:
Gabi: Micutzule - si tu faci offtopic? PS: ne vedem la Craiova :wink: |
drum bun sa avetzi baietzi.. ;)
BTW ducetzi-va mai multzi.. si Carmen si Gabi .. si nu numai ;) asa e frumos :lol: |
Re:
Quote:
Quote:
sorry pentru offtopic(e ultimu!) :wink: |
Of of mai mai! Nu poate omu` sa faca o gluma ca gata,va dati cu curu` de pamant..Oare kiar trebuie la fiecare gluma sa scriu ca nu e serios?Credeti ca vreau sa fiu numai eu acolo?Din partea mea putem sa ne strangem juma` de Craiova sa`i asteptam...Nu poate omu` sa spuna ceva care nu are legatura cu topicu`...Bine a zis BogdanCMS cu sedintele de partid!
|
Deocamdata, de la 4ss se anunta urmatorii participanti:
Sierra V12 Bishop VR6 200SX Aki - Honda Civic Coobra BMW 520 Robert SGM - Dacia powered by Alpine Daca se mai modifica lista, o sa anuntam...numai bine. |
florica saptamana asta trebe sa ma intalnesc cu tine ptr formularele ptr 4ss sau nu am intzeles eu bine :?: :roll:
Gabi: replica asta mergea de-un mesaj privat :evil: |
ultima strigare: se cauta 2 oameni kre vor sa mearga din buc cu mine.. pretul este de 350k/persoana ma gasiti la 0724-307076 sau paul4ss pe yahoo messenger
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning