Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Craiova - 28.08.2004 (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004.html)
-   -   Pentru cei din Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/49-craiova-28-08-2004/1687-bucuresti.html)

F_L_R 10-08-04 22:52

Pentru cei din Bucuresti
 
Ora si locul de intalnire am sa le postez in cateva zile! Cine are placerea de a merge impreuna cu noi la Craiova, sa ma anunte din timp la 0721731111. Orice alt punct de intalnire hotarat de altcineva este optiunea voastra :)

Astept confirmare de la\" Insomnia \"si \"4Speed\".


Locul este MC Donald\"s Militari langa Metro , ora astept sa o propune-ti voi!

COObra 11-08-04 06:18

4Speed e de acord sa mergem impreuna. Vb la tel sau cand ne vedem.
Multumim de invitatie.

B|shOp-VR6 11-08-04 10:47

4SpeedSquad e cu voi... BTW cati km sunt exact pana in Craiova?

zip 11-08-04 10:59

240-250

B|shOp-VR6 11-08-04 11:06

Eu am auzit de 300km... hai ca suntem offtopic...

Gabi 11-08-04 12:14

Nu sunteti offtopic. Aici se discuta plecarea voastra inspre Craiova. Trebuie specificate si detaliile, nu?

Pana la Craiova, din Bucuresti, sunt in jur de 240 km, dar depinde de unde plecati voi din Bucuresti. Craiova-Pitesti - 118 km + Pitesti-Bucuresti (A1) -125 km => 243 km.

0721902149 - numaru' meu de telefon

I-am dat si lui 200SX o explicatie (destul de nasoala :oops:), dar sper sa va fie de folos.
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Daca veniti pe A1 - Bucuresti-Pitesti, o sa treceti prin Slatina, Bals, Pielesti si apoi veti intra in Craiova. Pe partea stanga, este reprezentanta + service-ul VW (Serpico Craiova), Briari's (Iveco Craiova), Metro, iar pe dreapta, din dreptul Briari's, este aeroportul. Dupa ce treceti de Metro, la aproximativ 500-600 m, se face un drum la dreapta. Mergeti pe el, drept, pana o sa vedeti pista pe care se va tine cursa. Daca veniti direct la cursa, adica in jurul orei 11:00-11:30, o sa fie lume acolo, daca veniti mai devreme, dati un telefon si ne vedem undeva in oras (daca mergeti drept, sa intrati in oras, o sa ajungeti la un pod, dupa care, pe stanga, este Hotel EMMA si benzinaria OMV).

Ne descurcam, fiti linistiti

PS: Florian stie unde e OMV-u', pentru ca data trecuta, acolo a venit sa se intalneasca cu noi.

F_L_R 12-08-04 01:11

Bucuresti-Craiova de la iesire din Militari pana la Aeroport(Cr)

2 3 0 Km

Anonymous 12-08-04 01:15

cred ca o ora potrivita pt. a ne intalni este 8.30 am. si plecarea in jur de ora 9.00

F_L_R 12-08-04 01:35

Eu la ora 9 trebuie sa fiu acolo(Cr), tu daca vrei sa ne intalnim la 8 asteapta-ma acolo ca vin si eu :shock: :shock: :blahblah:

Al3xius 12-08-04 02:48

Florica daca e nevoie de ajutor sa ne spui si venim si noi acolo la 9(sper ca nu e vreo problema ca vb si in numele celorlalti ... probabil Gabi , G-Spott si Bossuletz pentru ca noi ne dam mai mult interesul pe-aci pe la Craiova in legatura cu 4tuning-ul si cursele-organizate de LR si NSL- :P ) !:wink:
Daca aveti nevoie de ceva : 0741081624



r3sp3kt !

Carmen 12-08-04 03:20

Eu pot sa vin la Metro sa`i astept pe cei care nu se descurca sa ajunga direct pe pista sau la OMV..sau in oricare alta parte.Presupun ca pana la Metro pot toti sa ajunga fara probleme.Mai vb pana atunci,dar just in case: 0740072719

COObra 12-08-04 06:48

pai si atunci la cat ne vedem?
pe la 6.30? la mc donald?

soimul 12-08-04 12:42

daca aveti nevoie de ajutor contati si pe mine

zetemte 12-08-04 14:56

Din Insomnia eu vin cu Polifem 99 la 100 si filimon. Nu stiu care mai merge, dar cred ca cativa masini. Restul nu stie despre cursa, voi vorbi cu ei si va anunt.

F_L_R 13-08-04 01:01

Ora 6:00- MC Donalds Militari langa Metro,
-Propun o ora asa matinala sa nu gonim cu viteza pana acolo!
-Probabil este dimineata pentru unii dintre voi dar la Craiova mai stam si noi la masa mai vedem masini poate daca ne ajuta cel de sus si ceva fetite :shock: :shock: dar totusi nu aparem acolo si gata mai stati si voi cu lumea la vorba ca stiti cum e ..........

Gabi 13-08-04 01:09

Florica - 0721902149. Dati si voi un semn cand treceti de Bals. Vrem sa venim sa va asteptam la Metro (intrarea in Craiova).

F_L_R 13-08-04 01:21

Oki-Doki

Carmen 13-08-04 01:29

Haha!Ce faci Gabi?Am zis io ca ma duc sa`i astept la Metro.Imi furi ideile? :twisted:

Gabi: offtopic crunt. Citeste o pagina in urma...

BogdanCMS 13-08-04 01:35

Ora 6 pare destul de bine, Florica...ramane sa discutam si in 4ss cine vine, noi speram sa venim cat mai multi sau macar mashinile care merita...Daca e nevoie de ceva ajutor la organizare, ti-l putem oferi...Numai bine si respect.

Anonymous 13-08-04 02:00

daca nu ai fii tu FLORICA nustiu ce am face :lol: :lol: :blahblah:

Gabi: Micutzule - si tu faci offtopic?
PS: ne vedem la Craiova :wink:

BoSsuL3TZ 13-08-04 07:24

drum bun sa avetzi baietzi.. ;)

BTW ducetzi-va mai multzi.. si Carmen si Gabi .. si nu numai ;) asa e frumos :lol:

Al3xius 13-08-04 13:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
drum bun sa avetzi baietzi.. ;)

BTW ducetzi-va mai multzi.. si Carmen si Gabi .. si nu numai ;) asa e frumos :lol:

...si eu si avatar ! :wink:
Quote:

Originally Posted by \"Carmen\"
Haha!Ce faci Gabi?Am zis io ca ma duc sa`i astept la Metro.Imi furi ideile? :twisted:

Gabi: offtopic crunt. Citeste cateva pagini in urma...

nu fura nimeni ideeile ...daca te uiti cu o pagina in urma eu pusesem un msg cu o jumatate de ora inaintea ta in legatura cu asteptatu si ajutatu ... si putem sa mergem toti nu conteaza cine ajunge primu sau cine cum se duce ...conteaza sa le facem primire frumoasa baietilor de la Bucuresti ...cum si ei ne-au facut 9 ! GET IT ? :roll:

sorry pentru offtopic(e ultimu!) :wink:

Carmen 16-08-04 18:42

Of of mai mai! Nu poate omu` sa faca o gluma ca gata,va dati cu curu` de pamant..Oare kiar trebuie la fiecare gluma sa scriu ca nu e serios?Credeti ca vreau sa fiu numai eu acolo?Din partea mea putem sa ne strangem juma` de Craiova sa`i asteptam...Nu poate omu` sa spuna ceva care nu are legatura cu topicu`...Bine a zis BogdanCMS cu sedintele de partid!

BogdanCMS 18-08-04 00:20

Deocamdata, de la 4ss se anunta urmatorii participanti:

Sierra V12

Bishop VR6

200SX

Aki - Honda Civic

Coobra BMW 520


Robert SGM - Dacia powered by Alpine

Daca se mai modifica lista, o sa anuntam...numai bine.

zip 19-08-04 02:11

florica saptamana asta trebe sa ma intalnesc cu tine ptr formularele ptr 4ss sau nu am intzeles eu bine :?: :roll:

Gabi: replica asta mergea de-un mesaj privat :evil:

PYT 27-08-04 20:42

ultima strigare: se cauta 2 oameni kre vor sa mearga din buc cu mine.. pretul este de 350k/persoana ma gasiti la 0724-307076 sau paul4ss pe yahoo messenger


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

- Copyright 2026 4Tuning