Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Neamtzu_e36 28-01-10 21:37

E 30 DIVISION
 
Sal ,vrem sa anuntam ca in curand apare un nou club in Bucuresti, E30 Division ,un club de prieteni si nu in ultimul rand iubitori de ursi .Momentan suntem putini dar cu timpul sper sa fim mai multi .O sa revin cu poze si detalii pana atunci sper sa fim si noi primiti printre voi :D

junior07c 28-01-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
foarte buna idee ati avut.multa bafta!!ursii fac legile in europa :P

aalecutzu 28-01-10 21:44

Re: E 30 DIVISION
 
suna interesant,sper sa ne iasa cat mai multi ursari la iveala.multa bafta.

Neamtzu_e36 28-01-10 22:01

Re: E 30 DIVISION
 
ms mult baieti bagati id meu sa vb mai multe bmw_driver320 bafta si voua ;)

caddy26alex 28-01-10 22:24

Re: E 30 DIVISION
 
Hop si eu membru. Fortza Neamtzule sa dea domnu sa crestem mari.

Andu.JHN 28-01-10 22:33

Re: E 30 DIVISION
 
+ ink un urs negru mat in echipa...buna idee neamtzule....sa fie o brigada de ursi polari....:))

caddy26alex 28-01-10 22:54

Re: E 30 DIVISION
 
salut andule. hai ca ne strangem usor usor.:D:D

Neamtzu_e36 01-02-10 21:43

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Hop si o poza cu sigla :D

caddy26alex 01-02-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
eu tiam zis ca o sa iti placa;):D

Neamtzu_e36 01-02-10 21:48

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3040221)
eu tiam zis ca o sa iti placa;):D

de placut imi place acum vb cu baiatu ala ;)

caddy26alex 01-02-10 21:49

Re: E 30 DIVISION
 
P.S.: sigla e made by caddytza mea.:D:D:D da ma vb cu baiatu cand zici tu;)

dragos1989 01-02-10 22:14

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3040206)
Hop si o poza cu sigla :D

OAU :)) Ati luat sigla 4tuning,ati schimbat pisica cu ursul,si ati pus ursul din dreapta invers si gata e sigla :lol: Imi pare rau,va doresc succes,dar nu m-am putut abtine :))

caddy26alex 01-02-10 22:17

Re: E 30 DIVISION
 
dragos ms pt sarcasmul tau dar sa nu uitam ca amandoi stim ca mai este un club foarte asemanator la sigla si stii prea bine...

Andu.JHN 02-02-10 19:34

Re: E 30 DIVISION
 
5 Attachment(s)
pt baietzii care se ocupa de sigla va dau si yo cateva poze si vedetzi voi ce reusitzi ca sa iasa ceva mai unic zic eu....

junior07c 02-02-10 19:54

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 3040377)
OAU :)) Ati luat sigla 4tuning,ati schimbat pisica cu ursul,si ati pus ursul din dreapta invers si gata e sigla :lol: Imi pare rau,va doresc succes,dar nu m-am putut abtine :))

daca nu ai treaba cu bmw-urile abtinete si conduti seatul tau.sigla e modificata de mai demult ca si sigla 4 tuning daca nu te uiti pe forumul d la bmw mai des..

Neamtzu_e36 03-02-10 11:31

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 3043503)
daca nu ai treaba cu bmw-urile abtinete si conduti seatul tau.sigla e modificata de mai demult ca si sigla 4 tuning daca nu te uiti pe forumul d la bmw mai des..

Are dreptate junior07c sigla a fost motificata de OVIDIUMS pe forum la bmw si noi am mai modificato putin schimband numele ,am creat si o adresa de mail ,daca sunt doritori sa intre in E30 Division sa scrie la [email protected]

bobi-85 04-02-10 22:26

Re: E 30 DIVISION
 
-BMW DRIVER -
- E30 Under Construction -
E30 DIVISION

https://forum.4tuning.ro/signaturepics/sigpic39680_8.gif
MY CARS
plus inca un urs negru metalizat:peace::peace:

bobi-85 04-02-10 22:31

Re: E 30 DIVISION
 
pana la vara o sa apar si eu cu masina in public:peace::peace:pana atunci trebuie sa:2gun::2gun: o fac

daffy duck™ 13-02-10 09:54

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule...dar poze nu bagati si voi?:D:D:D:D

Neamtzu_e36 13-02-10 10:16

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3080654)
neamtzule...dar poze nu bagati si voi?:D:D:D:D

O sa punem si poze cand o sa ne intalnim toti ,momentan majoritatea masinilor sunt in lucru ( a le mele,KID la fel,Andu la fel .......)si asteptam vremea frumoasa :D

B83RUP 13-02-10 12:12

Re: E 30 DIVISION
 
Spor la treaba !

kelo 13-02-10 13:12

Re: E 30 DIVISION
 
Salutare la toata lumea !
Nu stiu daca postez la locul potrivit dar....
Eu si un prieten avem un proiect adica 2 .... vreau sa pun un 2.5 24v de pe e34 pe un urs ! si un 2.8 24v tot pe un urs !
M-am gandit ca poate ma ajutati cu niste sfaturi ! ce trebuie sa schim ce tampoane trebuie ? am inteles ca si cardanul trebuie schimbat sau taiata !
Vreau sa aud de la oameni care au facut asta !!! nu sa isi dea lumea cu presupusul sau cred ca ... am auzit la un preten si tot asa !

Poate ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi !
Multumesc !

caddy26alex 13-02-10 14:32

Re: E 30 DIVISION
 
poze vor veni in curand. Bah neamtule ai uitat de troaca mea =))

P.s.: acum ca e vreamea frumoasa au inceput lucrarile la JJM.(pt neamtu). MUHAHAHAHAHAHaaa

Neamtzu_e36 13-02-10 19:45

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3081512)
poze vor veni in curand. Bah neamtule ai uitat de troaca mea =))

P.s.: acum ca e vreamea frumoasa au inceput lucrarile la JJM.(pt neamtu). MUHAHAHAHAHAHaaa

Bun asa bvbvbv mai astept si eu sa se incalzeasca putin si ma apuc si eu :D:D

Neamtzu_e36 13-02-10 19:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3081013)
Spor la treaba !

Multumin RUP-ule

alex4you 22-02-10 20:46

Re: E 30 DIVISION
 
pe mn ma primesti k simplu vizitator? :">

Neamtzu_e36 22-02-10 21:17

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3113838)
pe mn ma primesti k simplu vizitator? :">

Nu stiu ,vedem ,vorbim analizam situatia :D

alex4you 22-02-10 21:46

Re: E 30 DIVISION
 
aaaa.....deci esti cu negociatu?....am inteles........doar stii k sunt cuminte......:P

Lucian_GXZ 23-02-10 16:05

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3113998)
Nu stiu ,vedem ,vorbim analizam situatia :D

... frumoasa semnatura neamtzule... si mai mult de-atat.. originala... :lol::oops:

kimi 25-02-10 16:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 3116270)
... frumoasa semnatura neamtzule... si mai mult de-atat.. originala... :lol::oops:

Ba al dracu esti

alex4you 15-03-10 21:38

Re: E 30 DIVISION
 
ai fost la 4tuning? k nu te am vazut nici la cerculete si nici pe stand....am crezut k poate te bagi si tu cu noul tau club la stand, dar nu te am vazut, si nici la final knd a fost concursul nu te am vazut, am zis k poate te vad la niste cerculete :P....

Neamtzu_e36 15-03-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3187604)
ai fost la 4tuning? k nu te am vazut nici la cerculete si nici pe stand....am crezut k poate te bagi si tu cu noul tau club la stand, dar nu te am vazut, si nici la final knd a fost concursul nu te am vazut, am zis k poate te vad la niste cerculete :P....

Nu am avut stand si nici la cercuri nu am fost ,dar am fost sa vad ce si cum este pe acolo ,inca se lucreaza la masini eu unu sper sa o termin pana pe 16 mai sa merg cu ea la tulcea :D dar la anu o sa avem stand garantat ;)asta daca primim stand
P.s - o poza cu ticoul doar al meu este gresit in loc de S a pus Z :D

alex4you 16-03-10 12:02

Re: E 30 DIVISION
 
aha, am inteles.....frumos tricou....vreau si eu unu.....primesc? ;;)

caddy26alex 16-03-10 22:33

Re: E 30 DIVISION
 
la anu nu e problema de stand, masinile sa fie gata ca cel putin eu unu m-am saturat de a mea.:D:D

Neamtzu_e36 16-03-10 22:41

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3191942)
la anu nu e problema de stand, masinile sa fie gata ca cel putin eu unu m-am saturat de a mea.:D:D

Si eu m-am saturat de a mea sa o vad stok :D pana la anu a mea va fi gata :D app- ms pt ajutoru de azi sincer ;)
P.S- pana la nu mai este sa vedem cum facem sa ajungem in mai la cursele din Tulcea :D


ETAPA INTERNATIONALA DE CURSE TIP ACCELERARE 402m
DELTA DRAG CHALLENGE
16 MAI 2010
Locatie: Aeroportul Delta Dunarii, Tulcea

caddy26alex 16-03-10 22:53

Re: E 30 DIVISION
 
ajungem ce mama masii!!! :)):))

alex4you 17-03-10 13:38

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3187628)
Nu am avut stand si nici la cercuri nu am fost ,dar am fost sa vad ce si cum este pe acolo ,inca se lucreaza la masini eu unu sper sa o termin pana pe 16 mai sa merg cu ea la tulcea :D dar la anu o sa avem stand garantat ;)asta daca primim stand
P.s - o poza cu ticoul doar al meu este gresit in loc de S a pus Z :D

deci pana la urma nu mi ai raspuns....imi dai si mie un tricou?......:twisted:

Neamtzu_e36 18-03-10 06:22

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3193502)
deci pana la urma nu mi ai raspuns....imi dai si mie un tricou?......:twisted:

Cand o sa mai fac am sa te trec si pe tine cu unu pe lista ,dar mai dureaza ceva :-)

alex4you 18-03-10 08:44

Re: E 30 DIVISION
 
yupiiiiiiiii....nu conteaza cat dureaza........dar sa nu uiti....ms :*

kyd_ursu 21-03-10 22:38

Re: E 30 DIVISION
 
mai este un urs aici care vrea 2 tricouri :) ... am vazut destui oameni "rai" pe aici :P


All times are GMT +2. The time now is 14:27.

- Copyright 2026 4Tuning