![]() |
Vand Mitsu Eclipse
5 Attachment(s)
Vand Mitsubishi Eclipse 2.0 16V fabricatie 1992.
geamuri el servo pilot automat ABS masina merge foarte bine, are suspensie sport si este extrem de rigida. Are un comportament absolut neutru pe viraje. Acte valabile pana la sfarsitul anului. 1300 de euro negociabil. |
Re: Vand Mitsu Eclipse
up...negociabil...variante
are si A/C masina :D |
Re: Vand Mitsu Eclipse
1200 neg. variante ... hai ca sta si ingheata degeaba saraca.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
up cu japoneza
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
schimb cu renault 19 diesel inschris bg an 1995 faci acte la zi consum f mic
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
ai mp.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
up.....
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
Up cu eclipseul .... nu vrea nimeni un 4G63 ? 1000 de euroi !
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
https://forum.4tuning.ro/502-anunturi...rt-cabri0.html saIut , schimbi?
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
nu mersi. am avut doua pana acum.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
Quote:
schimbi?? https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2002-a.html |
Re: Vand Mitsu Eclipse
suna-ma maine sa vedem daciutza si poate ne intelegem.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
pana pe 20 martie rezervata in baza unui avans. se poate si inchide temporar.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
Quote:
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
Masina revine la vanzare. A primit azi parbriz nou ... cel vechi era fisurat si zgariat.
Se vinde pe 1000 de europeni. |
Re: Vand Mitsu Eclipse
uppp !
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
este euro 2 sau non euro ?
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
nu stiu.
|
Re: Vand Mitsu Eclipse
vanduta de ceva vreme ... se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:04. |
- Copyright 2026 4Tuning