Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FullSpeed Racing Club (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club.html)
-   -   Pregatiri pentru 4 tuning days . (https://forum.4tuning.ro/74-fullspeed-racing-club/165698-pregatiri-4-tuning-days.html)

pikollo 25-01-10 00:34

Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
A inceput anu si incepem sa ne pregatim pentru 4 tuning days.

Dam barile de serie jos cauciucurile de iarna jos si ne apucam .

Eu unu sper sa aveam intre 4 si 7 masini la aces eveniment .

Acuma depinte si cum o sa fie fiecare gata fiecare ... Eu unu PKL e ca si vandut si a venit deja alta . acuma sa vedem ce o iesi din ea .

Ne auzim curand cu noutati si cu o lista cu masinile care vor aparea la editia de 4tuning

sharky-vw 25-01-10 09:43

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
parca parca....as vrea sa intru in clubul vostru....cam ce ar trebui sa fac?:)....sunt din pitesti...astept cateva indicatii :)

MMihai 26-01-10 19:57

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by pikollo (Post 3011860)
u unu PKL e ca si vandut si a venit deja alta . acuma sa vedem ce o iesi din ea

eu am vazut S-ul ala pornire de pe schimbator si alte nebunii dar nu cred ca de asta e vb lamureste-ne un pic

pikollo 27-01-10 00:24

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Audi A3 1.8 T

crazzybmw 29-01-10 11:08

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
se respecta...:))



si pkl raspunde oamenilor....uite un baiat intreaba ce trebui facut..sa intre in club...

1: Posteaza cateva poze cu bijuteria...

pikollo 30-01-10 10:26

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by sharky-vw (Post 3012431)
parca parca....as vrea sa intru in clubul vostru....cam ce ar trebui sa fac?:)....sunt din pitesti...astept cateva indicatii :)

posteaza poze cu masina :)

clauwin 30-01-10 14:49

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
pot intra si eu in clubul vostru?

pikollo 30-01-10 18:59

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Quote:

Originally Posted by clauwin (Post 3031156)
pot intra si eu in clubul vostru?

acelasi lucru pune poze cu maina si dupa vb

sharky-vw 31-01-10 18:54

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
5 Attachment(s)
poze ...inca se mai lucreaza...

1.3 i, axa G40, suspensii reglabile , kit fata BBS,stopuri clare, jante ATS Classic 13" 8j, frane Brembo,xenon, evacuarea urmeaza sa fie pusa...am piesele, doar trebuie sudata...urmeaza sa montez eleronul Matting , masina este un Golf Mk1 , din 1977

pikollo 31-01-10 19:14

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Masina e frumoasa o sa te anuntam cand o sa aveam prima intalnire pe anu asta si te asteptam

crazzybmw 01-02-10 07:30

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
deci masina tine-o CAT MAI ORIGINALA ... ca la varsta ei.... e ok.

sharky-vw 01-02-10 16:37

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
2 Attachment(s)
masina....de fapt cand am luato..era o caruta....la exterior...in afara de jenti..totul este original...

[cash]SexY 02-02-10 21:12

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
sharky...eu cred ca noi ne cunoastem...destul de bine :) ... eu iti zic ca esti ca si intrat in club ;)

sharky-vw 03-02-10 17:51

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
da..sper sa ne vedem...si pikolo ma stie...ca i-am tot rezolvat problemele la net...:))...ca lucrez la RDS....sper sa mai am timp sa lucrez la ea....anul asta, spre toamna....mai mult ca sigur refac vopsea...nu imi place deloc cum este...saptamana viitoare sunt in concediu, o sa merg sa termin evacuarea....eee, sunt multe...dar usor usor iese ce vreau. :)...dar...cand si unde ne putem intalni....mai multi..ca de inatalniri nu prea am mai auzit pe la noi...

sharky-vw 03-02-10 17:54

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
si...da...ne cunoastem.....Nikola :D

[cash]SexY 03-02-10 18:10

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
ombladon_pitesti .... intra pe mess sa vb mai multe

pikollo 04-02-10 10:39

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
bagal si pe al meu
pikolloalex

crazzybmw 05-02-10 15:55

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
si ciubuc.. " baga-l si pe al meu " :))


si referitor la intalniri nu ne anuntzam intalnirile pe net...ca daia avem telefoane si mesaje :) ah si mess :P nu e nevoie sa stie lumea unde ne intalnim..si ce facem stam in umbra :))

crazzybmw 05-02-10 15:56

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
M-AM APUCAT DE SITE .... VREAU POZE CU MASINILE SA LE PUN LA MEMBRI ...VA FI TOTUL IN FLASH !

Antonyo20 07-02-10 21:26

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Aloooo ...gara...nu mai posteaza nimeni nimic pe aici ?:)))Pikolo..stf daca ai vandut mashina :))

crazzybmw 08-02-10 10:55

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
are alta

pikollo 09-02-10 17:58

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
http://www.cracker.go.ro/ By crazzy

sharky-vw 09-02-10 19:44

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
super tare !

crazzybmw 10-02-10 15:45

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
e doar inceputul......:D la terminare...va fi zic ceva frumos...fatza de siteurile cluburilor de masini...de prin RO ...

MMihai 15-02-10 22:37

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
sa inteleg ca este cu "finalizare"?

crazzybmw 16-02-10 09:56

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
hehehehe.... ssst :P ca merge banda.... mai e putin pana la terminarea site-ului .. :P

crazzybmw 17-02-10 21:03

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
am cumparat si domeniu pt site...mai trebui sa fac membri si gata..:P




www.FullSpeedRacing.info

daffy duck™ 18-03-10 16:25

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
3 Attachment(s)
pregatiti...erati , mai lipsea fumul...

2-3 poze si de la mine si pikollo, suna-ma tu sau crazy sa vedem ce facem cu bannerele

o zi buna,
Daffy -A.C.S Inferno MotorSport Romania

Antonyo20 18-03-10 21:08

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
Crazy zici ca a tras pe nes :))))))))))

mcm02206 30-04-10 21:36

Re: Pregatiri pentru 4 tuning days .
 
imi cer scuze daca postez unde nu trebuie. Fratilor tin sa va aduc la cunostinta ca userul Antonyo20 este de foarte mare neincredere. Am vrut sa iau de la el o bara fata de logan MCV, si mi-a zis sa-i trimit banii in avans (100 de roni) ca nu are de tratament de hepatita B.. ca sa ma tina 2 saptamani in lalaieli ca ba nu a gasit bara, ba a pus bara si io nu primeam nimic acasa, pana m-am trezit cu o bara de spate de logan BERLINA, si a dat vina pe taicasu ca el a impachetato si el nu sa uitat cand a trimiso, desi bara nu era impachetata cine stie ce si se vedea gaura care e facuta pt esapament. In cele din urma i-am zis sa-mi trimita banii inapoi, m-a tot amanat si cu astia bineinteles, ca ba nu i-a dat salariul, ba nu stiu ce, si acu nu mai dau de el de nici un fel.Va spun ca acestea s-au intamplat in decurs de mai mult de o luna. Asa ca va rog stati departe de acest om.


faza tare e ca nu sunt singurul care a luato in bot cu acestu utilizator

Cei care se indoiesc de ceea ce spun va stau la dispozitie cu multe dovezi si informatii.

Cei care ma pot ajuta sa-mi recuperez banii.. orice fel de indicatii si sfaturi sunt de mare folos. Stima si respect!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:25.

- Copyright 2026 4Tuning