![]() |
Ce propozitie va iese?
Luati din lista urmatoare fraza corespunzatoare lunii, zilei si primei litere a username-ului vostru.(idee luata de pe alt forum)
Fraza corespunzatoare lunii de nastere: Ianuarie - M-am dat la Februarie - Am sarit peste Martie - M-a(m-au) stropit Aprilie - M-a(m-au) batut Mai - Am facut spam cu(ca) Iunie - M-a(m-au) fugarit Iulie - Am urlat la August - Am jucat barbut cu(ca) Septembrie - M-am impiedicat de Octombrie - Am sa bat pe Noiembrie - Vreau sa merg la Decembrie - O sa beau cu Fraza corespunzatoare zilei de nastere: 01 - cocalar(i) 02 - gagica(i) 03 - panarama(e) 04 - Basescu 05 - Mircea solcan 06 - Naomi 07 - Guta 08 - Rahat 09 - James bond 10 - Dinamovist(i) 11 - dobitioc(i) 12 - manelisti(i) 13 - houseri(i) 14 - Stelist(i) 15 - Rapidist(i) 16 - toti moderatorii 17 - fete (le) 18 - o gramada de rahat 19 - baieti(i) 20 - toti userii 21 - un muc 22 - rockeri(i) 23 - posturi 24 - rapperi(i) 25 - Rocky 26 - administrator (ii) 27 - parinti (i) 28 - Fani TH 29 - fani Evanescence 30 - Gustav 31 - userii de pe acest forum Fraza corespunzatoare primei litere a nick-ului vostru: a - pentru bani. b - cu pretentii. c - pentru multe post-uri. d - pentru acadele. e - de bucurie. f - ca sa ajung moderator. g - cu(de) scarba. h - de foame. i - ca sunt prost. j - cu mare tristete. k - de cracanat. l - cu grija. m - de frica n - si apoi ma arunc in Dunare. o - de jale. p - de tampit. q - cu mana pe burta. r - cu balele curgande. s - si o sa ma arunc in cap. t - si-mi dau foc. u - din cauza taHappy v - de constipat. w - in viteza. x - ca sa nu-mi dea suspend. y - cu mare tristete. z - pentru ca locuiesc in Motru. -------------------- eu:Am jucat barbut cu Basescu de frica |
Re: Ce propozitie va iasa!
m-au fugarit dinamovistii pentru acadele.
asta mia iesit :):) |
Re: Ce propozitie va iasa!
Am facut spam cu un muc pentru acadele.
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am facut spam cu panarame pentru acadele.
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am facut spam cu toti moderatorii de frica:))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-am dat la toti userii si imi dau foc :lol:
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-a batut Basescu si imi dau foc.:)):D:))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
|
Re: Ce propozitie va iasa!
m-am dat la gagica si o sa ma arunc in cap!!! :))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-am dat la dinamovisti de bucurie ! :lol: :)))))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
on topic: Am jucat barbut cu baietii cu pretentii |
Re: Ce propozitie va iasa!
Am jucat barbut cu rapidistii de bucurie :)):)):))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am sarit peste rapidist ca sunt prost . :)) funny
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Care e faza cu PENTRU CA LOCUIESC IN MOTRU ?
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-au fugarit toti userii cu balele curgande. :))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am urlat la userii de pe acest forum pentru acadele :lol:
|
Re: Ce propozitie va iasa!
m-am dat la un muc cu(de) scarba
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-a batut Guta pentru multe posturi
|
Re: Ce propozitie va iasa!
wow, da n`am nimic cu ei :lol:
Am sa bat pe rapperi cu pretentii . |
Re: Ce propozitie va iasa!
M-au fugarit toti moderatorii de bucurie.
Fenomenal =)))) |
Re: Ce propozitie va iasa!
am facut spam cu rahat de constipat
:))))))) |
Re: Ce propozitie va iasa!
lol cum e asta ultima =)))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-am dat la James bond pentru multe post-uri. :lol:
|
Re: Ce propozitie va iasa!
M-au batut houserii cu grija. :bat:
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am sa bat pe Rapidisti pentru bani.
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Am facut spam cu Mircea Solcanu de frica :)):)):))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
vreau sa merg la o gramada de rahat cu pretentii =))=))
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
Daca era "cu prietenii" era mult prea tare :))) Cum sa te duci la o gramada de rahat? Zici ca te duci la un gratar :)) Mult prea tare asta! |
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
aveam si eu un chestionar de-asta pe undeva ..da nu`l gasesc :)) l-am gasit:d oare pot sa il pun aici?:???: |
Re: Ce propozitie va iasa!
M-am impiedicat de Fani TH cu balele curgande : ) ) ) ) ) prea tare:) )
|
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic. |
Chestionare
Chestionare
|
Re: Chestionare
Luna in care sunteti nascuti:
1-am impuscat 2-am mancat 3-am lovit 4-am cantat unui/unei 5-m-am indragostit de 6-am omorat 7-i-am dat numarul meu unui/unei 8-I’am facut striptease 9-M-am innecat cu 10-Am suportat 11-M-am sarutat 12-Am facut sex Ziua in care sunteti nascut: 1- un cersetor 2- menajera ta 3- o banana 4- o furculita 5- o maimuta 6- un gangster 7- un ninja 8- un ipod 9- prietenul/prietena prietenei/prietenului mele/meu 10- o capra 11- cainele meu 12- tatal meu 13- calculatorul 14- profesoara de fizica 15- vecinul meu 16- eu 17- un suc 18- o lama 19- o muratura 20- un animal impaiat 21- un marker permanent 22- un politist 23- un ambalaj de bomboana 24- o bata de baseball 25- psihoterapeutul meu 26- sosetele mele 27- un membru al tribului ... 28- un jucator de fotbal 29- un dvd player 30- o agrafa de birou 31- telefonul meu mobil Alegeti culoarea tricoului/ camasii/etc. pe care il/o purtati in mom asta: Alb---pentru ca eram drogat Negru---pentru ca eram beat Roz---pentru ca sunt homosexual Rosu---pentru ca asa mi-au spus vocile Albastru---pentru ca nu ma pot controla Verde---pentru ca ma urasc Mov---pentru ca sunt dezbracat Gri—pentru ca asa fac eu Galben—pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 dolari Portocaliu---pentru ca imi urasc familia Alta---pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau |
Re: Ce propozitie va iasa!
Quote:
ia vezi https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post3020717 |
Re: Chestionare
E destul de funny si asta,dar trebuie pusa intai data nasterii si dupa aceea luna.
La mine iese: Eu am omorat pentru ca eram drogat :) Mi se cam potriveste :D |
Re: Chestionare
il aveam copiat intr`un notepad:))) l`am dat cu paste direct :))))
eu am..m`am sarutat cu o lama pt ca eram beat :)))))))))))))) |
Re: Chestionare
Am impuscat prietena prietenului meu pentru ca eram drogat.
|
Re: Chestionare
m-am indragostit de un marker permanent pt ca eram beat.
|
Re: Chestionare
m-am indragostit de un ipod pentru ca imi urasc familia:D
|
Re: Chestionare
am impuscat menajera ta pentru ca nu ma pot controla...:)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning