Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

mihai_bogdan 24-01-10 21:31

Ce propozitie va iese?
 
Luati din lista urmatoare fraza corespunzatoare lunii, zilei si primei litere a username-ului vostru.(idee luata de pe alt forum)

Fraza corespunzatoare lunii de nastere:
Ianuarie - M-am dat la
Februarie - Am sarit peste
Martie - M-a(m-au) stropit
Aprilie - M-a(m-au) batut
Mai - Am facut spam cu(ca)
Iunie - M-a(m-au) fugarit
Iulie - Am urlat la
August - Am jucat barbut cu(ca)
Septembrie - M-am impiedicat de
Octombrie - Am sa bat pe
Noiembrie - Vreau sa merg la
Decembrie - O sa beau cu

Fraza corespunzatoare zilei de nastere:
01 - cocalar(i)
02 - gagica(i)
03 - panarama(e)
04 - Basescu
05 - Mircea solcan
06 - Naomi
07 - Guta
08 - Rahat
09 - James bond
10 - Dinamovist(i)
11 - dobitioc(i)
12 - manelisti(i)
13 - houseri(i)
14 - Stelist(i)
15 - Rapidist(i)
16 - toti moderatorii
17 - fete (le)
18 - o gramada de rahat
19 - baieti(i)
20 - toti userii
21 - un muc
22 - rockeri(i)
23 - posturi
24 - rapperi(i)
25 - Rocky
26 - administrator (ii)
27 - parinti (i)
28 - Fani TH
29 - fani Evanescence
30 - Gustav
31 - userii de pe acest forum


Fraza corespunzatoare primei litere a nick-ului vostru:
a - pentru bani.
b - cu pretentii.
c - pentru multe post-uri.
d - pentru acadele.
e - de bucurie.
f - ca sa ajung moderator.
g - cu(de) scarba.
h - de foame.
i - ca sunt prost.
j - cu mare tristete.
k - de cracanat.
l - cu grija.
m - de frica
n - si apoi ma arunc in Dunare.
o - de jale.
p - de tampit.
q - cu mana pe burta.
r - cu balele curgande.
s - si o sa ma arunc in cap.
t - si-mi dau foc.
u - din cauza taHappy
v - de constipat.
w - in viteza.
x - ca sa nu-mi dea suspend.
y - cu mare tristete.
z - pentru ca locuiesc in Motru.


--------------------
eu:Am jucat barbut cu Basescu de frica

dog99 25-01-10 10:07

Re: Ce propozitie va iasa!
 
m-au fugarit dinamovistii pentru acadele.

asta mia iesit :):)

dolb 25-01-10 10:15

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am facut spam cu un muc pentru acadele.

KAY_ 25-01-10 10:20

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am facut spam cu panarame pentru acadele.

mafiozzo 25-01-10 11:00

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am facut spam cu toti moderatorii de frica:))

TazMan 25-01-10 11:57

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la toti userii si imi dau foc :lol:

TheFasterMan 25-01-10 13:17

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-a batut Basescu si imi dau foc.:)):D:))

mihai_bogdan 25-01-10 14:27

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by TheFasterMan (Post 3013025)
M-a batut Basescu si imi dau foc.:)):D:))

super tare:)) te-o lovit rau?

sandor406 25-01-10 14:47

Re: Ce propozitie va iasa!
 
m-am dat la gagica si o sa ma arunc in cap!!! :))

EaGle 25-01-10 14:52

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la dinamovisti de bucurie ! :lol: :)))))

bmwm5 25-01-10 16:03

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by TheFasterMan (Post 3013025)
M-a batut Basescu si imi dau foc.:)):D:))

Rusine Dinu Patriciu,e facatura,uite pixelu` albastru!
on topic:
Am jucat barbut cu baietii cu pretentii

3Mi_wrc 25-01-10 17:56

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am jucat barbut cu rapidistii de bucurie :)):)):))

Ingerasul99 25-01-10 18:08

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am sarit peste rapidist ca sunt prost . :)) funny

dragos1989 25-01-10 18:52

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Care e faza cu PENTRU CA LOCUIESC IN MOTRU ?

RoByNeT 25-01-10 18:58

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-au fugarit toti userii cu balele curgande. :))

DUB-R 25-01-10 19:05

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am urlat la userii de pe acest forum pentru acadele :lol:

glockedprod 25-01-10 21:26

Re: Ce propozitie va iasa!
 
m-am dat la un muc cu(de) scarba

canon 25-01-10 21:49

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-a batut Guta pentru multe posturi

Brian 25-01-10 22:03

Re: Ce propozitie va iasa!
 
wow, da n`am nimic cu ei :lol:
Am sa bat pe rapperi cu pretentii .

eMH 25-01-10 22:05

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-au fugarit toti moderatorii de bucurie.


Fenomenal =))))

Vj_AlecS 25-01-10 23:04

Re: Ce propozitie va iasa!
 
am facut spam cu rahat de constipat
:)))))))

RoByNeT 26-01-10 09:59

Re: Ce propozitie va iasa!
 
lol cum e asta ultima =)))

Cypos 26-01-10 10:23

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am dat la James bond pentru multe post-uri. :lol:

Luk@$ 26-01-10 15:02

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-au batut houserii cu grija. :bat:

alzn0rbert 26-01-10 21:13

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am sa bat pe Rapidisti pentru bani.

DTH 27-01-10 01:53

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Am facut spam cu Mircea Solcanu de frica :)):)):))

Babutz 27-01-10 07:44

Re: Ce propozitie va iasa!
 
vreau sa merg la o gramada de rahat cu pretentii =))=))

eMH 27-01-10 13:14

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3019556)
vreau sa merg la o gramada de rahat cu pretentii =))=))


Daca era "cu prietenii" era mult prea tare :)))

Cum sa te duci la o gramada de rahat? Zici ca te duci la un gratar :)) Mult prea tare asta!

Babutz 27-01-10 13:31

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3020495)
Daca era "cu prietenii" era mult prea tare :)))

Cum sa te duci la o gramada de rahat? Zici ca te duci la un gratar :)) Mult prea tare asta!

da =))))))))))))))))
aveam si eu un chestionar de-asta pe undeva ..da nu`l gasesc :))

l-am gasit:d
oare pot sa il pun aici?:???:

rs-dey 27-01-10 13:38

Re: Ce propozitie va iasa!
 
M-am impiedicat de Fani TH cu balele curgande : ) ) ) ) ) prea tare:) )

eMH 27-01-10 13:45

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by Babutz (Post 3020557)
da =))))))))))))))))
aveam si eu un chestionar de-asta pe undeva ..da nu`l gasesc :))

l-am gasit:d
oare pot sa il pun aici?:???:

Pune-l acum,ce sa mai...sau fa un topic la fel,tot pe sectiunea asta :D
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic.

Babutz 27-01-10 14:16

Chestionare
 
Chestionare

Babutz 27-01-10 14:16

Re: Chestionare
 
Luna in care sunteti nascuti:

1-am impuscat
2-am mancat
3-am lovit
4-am cantat unui/unei
5-m-am indragostit de
6-am omorat
7-i-am dat numarul meu unui/unei
8-I’am facut striptease
9-M-am innecat cu
10-Am suportat
11-M-am sarutat
12-Am facut sex

Ziua in care sunteti nascut:

1- un cersetor
2- menajera ta
3- o banana
4- o furculita
5- o maimuta
6- un gangster
7- un ninja
8- un ipod
9- prietenul/prietena prietenei/prietenului mele/meu
10- o capra
11- cainele meu
12- tatal meu
13- calculatorul
14- profesoara de fizica
15- vecinul meu
16- eu
17- un suc
18- o lama
19- o muratura
20- un animal impaiat
21- un marker permanent
22- un politist
23- un ambalaj de bomboana
24- o bata de baseball
25- psihoterapeutul meu
26- sosetele mele
27- un membru al tribului ...
28- un jucator de fotbal
29- un dvd player
30- o agrafa de birou
31- telefonul meu mobil

Alegeti culoarea tricoului/ camasii/etc. pe care il/o purtati in mom asta:

Alb---pentru ca eram drogat
Negru---pentru ca eram beat
Roz---pentru ca sunt homosexual
Rosu---pentru ca asa mi-au spus vocile
Albastru---pentru ca nu ma pot controla
Verde---pentru ca ma urasc
Mov---pentru ca sunt dezbracat
Gri—pentru ca asa fac eu
Galben—pentru ca cineva mi-a oferit 1 000 000 dolari
Portocaliu---pentru ca imi urasc familia
Alta---pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau

Babutz 27-01-10 14:17

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 3020605)
Pune-l acum,ce sa mai...sau fa un topic la fel,tot pe sectiunea asta :D
Sa imi dai si mie un PM te rog frumos daca faci topic.

frate ...cred ca am facut`o de oaie cu creatul topicului:)
ia vezi
https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post3020717

eMH 27-01-10 14:45

Re: Chestionare
 
E destul de funny si asta,dar trebuie pusa intai data nasterii si dupa aceea luna.

La mine iese:
Eu am omorat pentru ca eram drogat :)

Mi se cam potriveste :D

Babutz 27-01-10 14:47

Re: Chestionare
 
il aveam copiat intr`un notepad:))) l`am dat cu paste direct :))))

eu am..m`am sarutat cu o lama pt ca eram beat :))))))))))))))

Cypos 27-01-10 14:50

Re: Chestionare
 
Am impuscat prietena prietenului meu pentru ca eram drogat.

dolb 27-01-10 15:33

Re: Chestionare
 
m-am indragostit de un marker permanent pt ca eram beat.

Vj_AlecS 27-01-10 15:57

Re: Chestionare
 
m-am indragostit de un ipod pentru ca imi urasc familia:D

sandor406 27-01-10 15:59

Re: Chestionare
 
am impuscat menajera ta pentru ca nu ma pot controla...:)))


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning