Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Tuning Pitesti S4C (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/164798-tuning-pitesti-s4c.html)

25 ADY 20-01-10 11:43

Tuning Pitesti S4C
 
6 Attachment(s)
STREET4CARS Tuning Garage...
Modificam masini in arges si in dambovita.
YM & Mail: [email protected]
Proiect actual : - Fiat 850 -1970
- 850CC
Poze cu suspensia lasata si cu multele "gaurele" astupate:lol::lol::lol::lol::lol:

Provenzano 20-01-10 11:58

Re: Tuning Pitesti S4C
 
bafta la proiecte.

25 ADY 20-01-10 15:42

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim

joe_gxg 20-01-10 22:33

Re: Tuning Pitesti S4C
 
abia astept sa vad finalizata activitatea voastra..
pana atunci spor la munca!

viorelu 24-01-10 08:43

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Spor la munca (si de la mine)...ca e nevoie:-)

squid 24-01-10 08:59

Re: Tuning Pitesti S4C
 
cred ca trebuie adus si un urs la voi pt pregatire ;)

bafta Adi & Giovanni

25 ADY 24-01-10 10:35

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Te asteptam cu cea mai mare placere Cipri si pe toti cei dornici sa faca cateceva pe la masini....sti prea bine de cand iti tot zic ca deabia astept sa lucrez la ursu tau:D

25 ADY 25-01-10 20:29

Re: Tuning Pitesti S4C
 
2 Attachment(s)
ceva poze de astazi cu evazarile la aripi si evacuarea...

Provenzano 25-01-10 20:39

Re: Tuning Pitesti S4C
 
e de munca la ea nu gluma

25 ADY 25-01-10 20:46

Re: Tuning Pitesti S4C
 
intradevar mai e de munca da usor usor capata forme si sper sa va si placa in acelas timp

Jovanny S4C 25-01-10 21:05

Re: Tuning Pitesti S4C
 
munca intotdeauna da roade cu ajutorul lui dumnezeu vom termina;)

edytzu 27-01-10 19:16

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Abia astept sa ne apucam de al meu logan :))) . :d

Jovanny S4C 28-01-10 10:48

Re: Tuning Pitesti S4C
 
si noi:D

bobby_gsi2 28-01-10 11:25

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Quote:

Originally Posted by edytzu (Post 3021702)
Abia astept sa ne apucam de al meu logan :))) . :d

Credeam ca abia astepti sa iei permisu` ;)

edytzu 28-01-10 11:37

Re: Tuning Pitesti S4C
 
il luam si pe ala :) ..

Jovanny S4C 30-01-10 09:47

Re: Tuning Pitesti S4C
 
=))=))

skyZZo 04-02-10 17:02

Re: Tuning Pitesti S4C
 
foarte sweet broscuta(stiu ca e fiat,nu te inflama draga cititorule)
sincer astept cu nerabdare finalizarea proiectului
sper ca ne veti tine la curent cu toate etapele lucrarii
sanatate!
ca restu' se rezolva ;)

25 ADY 15-02-10 19:23

Re: Tuning Pitesti S4C
 
1 Attachment(s)
o lucrare de astazi...portbagaj clean de logan

viorelu 15-02-10 19:30

Re: Tuning Pitesti S4C
 
...poi da...e la moda:D .Chestia e ca arata si bine...poate cine stie,o sa fie si la mine, si asa am o problema pe portbagaj,daca tot ma apuc...;)

rAdU87 24-02-10 09:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
cat ma costa sa imi montati si mie 2 kituri de xenon ( far+proiectoare) la un fiat linea?

25 ADY 24-02-10 09:43

Re: Tuning Pitesti S4C
 
trimite un pm cu id de messenger si ne auzim acolo

TwentyOne 15-03-10 09:54

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Poze cu spatele Fiatului?

edytzu 15-03-10 10:32

Re: Tuning Pitesti S4C
 
1 Attachment(s)
pun eu o poza :D

25 ADY 22-04-10 10:40

Re: Tuning Pitesti S4C
 
13 Attachment(s)
desi nu am mai postat de mult timp absolut nimic am zis sa mai punem cate o poza cu ce sa mai intamplat intre timp pe la garaj si anume....bad boy logan,astupat bandouri logan,portbagaj clean logan,bad boy fiat seicento plus mici modificari la bari si pleoape stopuri spate,reparat eleron astra bertone plus cateva poze cu fiatu 850 finalizat pentru cei care inca nu l-au vazut...

bobby_gsi2 22-04-10 10:43

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Aveti si vopsitorie?

25 ADY 22-04-10 11:15

Re: Tuning Pitesti S4C
 
cabina nu avem dar de vopsit ne ocupam tot noi daca e nevoie...fiatul 850 este vopsit de catre noi,barile la fiatul seicento tot de noi

bobby_gsi2 22-04-10 13:56

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Fa-mi un pret la vopsit praguri, prelungirile barilor fata-spate si o usa. Usa trebuie si indreptata oleak. Am eu vopseaua.

25 ADY 02-05-10 10:48

Re: Tuning Pitesti S4C
 
3 Attachment(s)
bad boy+grila dacia supernova...capota este vopsita provizoriu cu spray-ul

AG-20-MCA 02-05-10 11:50

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Cat costa bad boy look-ul ca la supernova asta fara vopsit?

morpheusmaster 02-05-10 12:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Frumoasa prezenta au facut buburuzele la 4TuningDays 2010. Am fost foarte placut surprins de amandoua. Succes Baieti!

25 ADY 02-05-10 13:11

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim frumos,si masina ta a lasat o impresie foarte buna....pe viitor speram ca buburuzele sa lase o impresie mult mai buna tuturor,fiatul 850 va intra in lucru din nou,acum si la interior

25 ADY 02-05-10 13:14

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Poftim id-ul meu de messenger adytzu_tuning si discutam acolo toate detaliile

morpheusmaster 02-05-10 13:34

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Quote:

Originally Posted by 25 ADY (Post 3326637)
Multumim frumos,si masina ta a lasat o impresie foarte buna....pe viitor speram ca buburuzele sa lase o impresie mult mai buna tuturor,fiatul 850 va intra in lucru din nou,acum si la interior

multumesc frumos de tot. Daca era gata...:)

Mult succes

robert_bobik 04-05-10 20:36

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Frumoasa rau de tot BROSCUTA(FIAT)poate am si yo ocazia sa o vad curand:D:D......bafta multa ADY.....

25 ADY 10-05-10 21:13

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Multumim Robert si cu cea mai mare placere esti invitatul meu sa o vezi mai ales ca broscuta(sau broasca dilie) cum ii zicem noi va intra din nou in garaj si din calculele noastre la anul va iesi pe strazi si completa,exterior+interior.....

robert_bobik 11-05-10 16:19

Re: Tuning Pitesti S4C
 
sper ca duminica asta sa vin cu masinuta me........trag sa o termin dar nu prea depinde doar de mine:((......bafta multa

25 ADY 11-05-10 21:08

Re: Tuning Pitesti S4C
 
9 Attachment(s)
Ceva lucrari de astazi....reparat carena spate yamaha aerox,portbagaj clean logan faza 2 si modificat grila fata logan faza 2(scoasa stema si unite dungile intre ele)

robert_bobik 11-05-10 22:54

Re: Tuning Pitesti S4C
 
hahaha......ADY ai adus tuningul la mioveni pe loganul ala:))))adica aproape de mioveni.....frumos CLEAN......tre sa ne apucam intr-o saptamana 2 maxim si de haionul meu......:)bafta si frumoase lucrari

25 ADY 12-05-10 08:44

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Mersi si cand doresti tu Robert atunci ne apucam de el.....oricum vorbim duminica la intalnire mai multe

robert_bobik 12-05-10 10:22

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Nu stiu daca o sa vin duminica pentru ca nu o sa fie gata masina:((astept de vineri un electrician dar nici pana astazi nu a venit sa imi faca instalatia toata:((sunt slabe sanse sa o termin saptamana asta:((poate daca e sa vin dar fara masina.....bafta


All times are GMT +2. The time now is 17:09.

- Copyright 2026 4Tuning