![]() |
Tuning Pitesti S4C
6 Attachment(s)
STREET4CARS Tuning Garage...
Modificam masini in arges si in dambovita. YM & Mail: [email protected] Proiect actual : - Fiat 850 -1970 - 850CC Poze cu suspensia lasata si cu multele "gaurele" astupate:lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Tuning Pitesti S4C
bafta la proiecte.
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Multumim
|
Re: Tuning Pitesti S4C
abia astept sa vad finalizata activitatea voastra..
pana atunci spor la munca! |
Re: Tuning Pitesti S4C
Spor la munca (si de la mine)...ca e nevoie:-)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
cred ca trebuie adus si un urs la voi pt pregatire ;)
bafta Adi & Giovanni |
Re: Tuning Pitesti S4C
Te asteptam cu cea mai mare placere Cipri si pe toti cei dornici sa faca cateceva pe la masini....sti prea bine de cand iti tot zic ca deabia astept sa lucrez la ursu tau:D
|
Re: Tuning Pitesti S4C
2 Attachment(s)
ceva poze de astazi cu evazarile la aripi si evacuarea...
|
Re: Tuning Pitesti S4C
e de munca la ea nu gluma
|
Re: Tuning Pitesti S4C
intradevar mai e de munca da usor usor capata forme si sper sa va si placa in acelas timp
|
Re: Tuning Pitesti S4C
munca intotdeauna da roade cu ajutorul lui dumnezeu vom termina;)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Abia astept sa ne apucam de al meu logan :))) . :d
|
Re: Tuning Pitesti S4C
si noi:D
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
|
Re: Tuning Pitesti S4C
il luam si pe ala :) ..
|
Re: Tuning Pitesti S4C
=))=))
|
Re: Tuning Pitesti S4C
foarte sweet broscuta(stiu ca e fiat,nu te inflama draga cititorule)
sincer astept cu nerabdare finalizarea proiectului sper ca ne veti tine la curent cu toate etapele lucrarii sanatate! ca restu' se rezolva ;) |
Re: Tuning Pitesti S4C
1 Attachment(s)
o lucrare de astazi...portbagaj clean de logan
|
Re: Tuning Pitesti S4C
...poi da...e la moda:D .Chestia e ca arata si bine...poate cine stie,o sa fie si la mine, si asa am o problema pe portbagaj,daca tot ma apuc...;)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
cat ma costa sa imi montati si mie 2 kituri de xenon ( far+proiectoare) la un fiat linea?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
trimite un pm cu id de messenger si ne auzim acolo
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Poze cu spatele Fiatului?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
1 Attachment(s)
pun eu o poza :D
|
Re: Tuning Pitesti S4C
13 Attachment(s)
desi nu am mai postat de mult timp absolut nimic am zis sa mai punem cate o poza cu ce sa mai intamplat intre timp pe la garaj si anume....bad boy logan,astupat bandouri logan,portbagaj clean logan,bad boy fiat seicento plus mici modificari la bari si pleoape stopuri spate,reparat eleron astra bertone plus cateva poze cu fiatu 850 finalizat pentru cei care inca nu l-au vazut...
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Aveti si vopsitorie?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
cabina nu avem dar de vopsit ne ocupam tot noi daca e nevoie...fiatul 850 este vopsit de catre noi,barile la fiatul seicento tot de noi
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Fa-mi un pret la vopsit praguri, prelungirile barilor fata-spate si o usa. Usa trebuie si indreptata oleak. Am eu vopseaua.
|
Re: Tuning Pitesti S4C
3 Attachment(s)
bad boy+grila dacia supernova...capota este vopsita provizoriu cu spray-ul
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Cat costa bad boy look-ul ca la supernova asta fara vopsit?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Frumoasa prezenta au facut buburuzele la 4TuningDays 2010. Am fost foarte placut surprins de amandoua. Succes Baieti!
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Multumim frumos,si masina ta a lasat o impresie foarte buna....pe viitor speram ca buburuzele sa lase o impresie mult mai buna tuturor,fiatul 850 va intra in lucru din nou,acum si la interior
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Poftim id-ul meu de messenger adytzu_tuning si discutam acolo toate detaliile
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Quote:
Mult succes |
Re: Tuning Pitesti S4C
Frumoasa rau de tot BROSCUTA(FIAT)poate am si yo ocazia sa o vad curand:D:D......bafta multa ADY.....
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Multumim Robert si cu cea mai mare placere esti invitatul meu sa o vezi mai ales ca broscuta(sau broasca dilie) cum ii zicem noi va intra din nou in garaj si din calculele noastre la anul va iesi pe strazi si completa,exterior+interior.....
|
Re: Tuning Pitesti S4C
sper ca duminica asta sa vin cu masinuta me........trag sa o termin dar nu prea depinde doar de mine:((......bafta multa
|
Re: Tuning Pitesti S4C
9 Attachment(s)
Ceva lucrari de astazi....reparat carena spate yamaha aerox,portbagaj clean logan faza 2 si modificat grila fata logan faza 2(scoasa stema si unite dungile intre ele)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
hahaha......ADY ai adus tuningul la mioveni pe loganul ala:))))adica aproape de mioveni.....frumos CLEAN......tre sa ne apucam intr-o saptamana 2 maxim si de haionul meu......:)bafta si frumoase lucrari
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Mersi si cand doresti tu Robert atunci ne apucam de el.....oricum vorbim duminica la intalnire mai multe
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Nu stiu daca o sa vin duminica pentru ca nu o sa fie gata masina:((astept de vineri un electrician dar nici pana astazi nu a venit sa imi faca instalatia toata:((sunt slabe sanse sa o termin saptamana asta:((poate daca e sa vin dar fara masina.....bafta
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:09. |
- Copyright 2026 4Tuning