![]() |
Audi S3 2.0T vs. ...?
Audi s3 2.0 T 265+ vs ... orice in limita bunului simt!
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
vs subaru sti de vreo 300 cp ? (stock + evacuare + admisie).
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
ok...
Te referi la al tau??ca stiu ca ai peste 350 cp la roata Banuiesc ca altul nu? trimite-mi pm cu numarul tau |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
altul clar :). iti dau pm cand e gata masina (2-3 zile).
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
astept PM de la tine ;) |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
poate in primavara cand se incalzeste faci un loc si ptr fiatul meu...
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
facem loc dar de pe loc ... :)
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
normal..cursele se fac de pe loc pe 402 m
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
el e obijnuit cu invitatii din mers:)) si tine sa precize si sa readuca aminte cum e liniutza;))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
apropo kiki am auzit ca "ai fost egal cu mine ?" cand si cum ?? ca eu nu stiu sa fi fost asa |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Cum asa, nu te-a intrecut??
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
m-a intrecut ...cu spatele :))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Aha, e bine si asa. Adevarul este ca numai cu spatele nu te batuse Ibiza.
Si acum pe bune, in configuratia actuala Ibiza poate fi cel mult egala GTI-ului pe 402m. |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
nu m-a batut nici cu spatele nici pe 400m nici in mers . singura data cand m-a batut a fost pe 200m la cta . :)))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
:))
Accept aproape orice provocare de pe loc |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
PS de pe loc nu vad sensu...poate sa sper ceva doar cu slikuri... |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
nu va certati aiurea...
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
nu e cearta poate a fost o neintelegere sau dezinformare....
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Vad ca e liniste si pace ;p
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
pe zapada asta ma dau cu tine cu X5
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
te astept si asa
de cat nimic :) |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
da nu am dat de nimeni pe traseu... |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
:))
Ps: cum e drumu ? |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
e bun nu e problema se merga cu 150 lejer
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
cum se face mai cald si o sa gasim un cadru legal,pot venii sa ma aliniez si eu la start cu tine...daca vrei !
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Normal ca vreau doar te-am sunat acum o saptamana jumate sa ne vedem si apoi a venit zapada si am intrat in standby :)
Ne vedem cand poti toba...doar trebuie sa imi iau revansa ;) |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Subscriu la ce zice Toba. Tot revansa, da cu Toba :P Si cu tine, daca esti prin zona ;)
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
ok nu ma deranjeaza,chiar vreau sa vad ce iese .. din cate stiu la baza ar fi wrx parca si dupa nu mai sti :)
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
ati sarit pe mine??:))))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
pai da.. :-)
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
e greu !!!!:)))
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
pana la urma cum ramane ?cand ne vedem?astept PM de la amandoi
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
Iar aud ca tu ai fost egal cu mine . Mai omule de unde le scoti ??? De unde pornesc zvonurile astea ?? Te astept la start .100 euro jos,la cine se duc banii ala a castigat asa nu vor mai exista discutii dupa cursa. |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
am mai explicat o data, vad ca m-ai citat si tu, nu am chef iar de polemici, asculta ce tot mesteca altii si enerveaza-te de fiecare data daca asa iti place.
Sau varianta 2 cea mai lejera. Masina ta e cea mai tare m-ai batut la 4 camioane ! ! ! e bine asa? ma bucur... PS: nu ma scald in bani si nu ma dau pe 100 de E nici cu un logan, asta e un sport nonprofit (din punctu meud e vedere), daca u ai...te dai cu altii;) bafta in continuare |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Salut baieti!
Nu va mai certati , mai aveti rabdare o luna si va astept la Tulcea sa vedem exact rezultatele! 9 mai 2010 - Delta Drag Racing -etapa internationala |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Poate ma dau si eu cu voi, cei cu tractiune fata, ca tare grea mai e plecarea..
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
cu cea mai mare placere accept
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Daca suntem egali inseamna ca poti fi si in fata ...deci castigi 100 euro. Te astept la start. Altfel sa nu iti mai aud papagalul pe strada ca noi 2 am fost egali.
|
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :)) Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine... Spor la treba!! |
Re: Audi s3 2.0 T vs......?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:08. |
- Copyright 2026 4Tuning