Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Audi S3 2.0T vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/163313-audi-s3-2-0t-vs.html)

Hooya1985 13-01-10 01:38

Audi S3 2.0T vs. ...?
 
Audi s3 2.0 T 265+ vs ... orice in limita bunului simt!

elspa 16-01-10 18:04

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
vs subaru sti de vreo 300 cp ? (stock + evacuare + admisie).

Hooya1985 16-01-10 21:20

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ok...
Te referi la al tau??ca stiu ca ai peste 350 cp la roata
Banuiesc ca altul nu?
trimite-mi pm cu numarul tau

elspa 16-01-10 22:42

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
altul clar :). iti dau pm cand e gata masina (2-3 zile).

Hooya1985 16-01-10 22:44

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by elspa (Post 2984382)
altul clar :). iti dau pm cand e gata masina (2-3 zile).

Ok
astept PM de la tine
;)

dragusu 17-01-10 16:41

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
poate in primavara cand se incalzeste faci un loc si ptr fiatul meu...

Hooya1985 17-01-10 16:59

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
facem loc dar de pe loc ... :)

dragusu 17-01-10 18:53

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
normal..cursele se fac de pe loc pe 402 m

Kiki 17-01-10 22:01

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
el e obijnuit cu invitatii din mers:)) si tine sa precize si sa readuca aminte cum e liniutza;))

BYG'u 17-01-10 22:50

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 2987382)
el e obijnuit cu invitatii din mers:)) si tine sa precize si sa readuca aminte cum e liniutza;))


apropo kiki am auzit ca "ai fost egal cu mine ?" cand si cum ?? ca eu nu stiu sa fi fost asa

bitnet 17-01-10 23:03

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Cum asa, nu te-a intrecut??

BYG'u 17-01-10 23:15

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
m-a intrecut ...cu spatele :))

bitnet 17-01-10 23:31

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Aha, e bine si asa. Adevarul este ca numai cu spatele nu te batuse Ibiza.
Si acum pe bune, in configuratia actuala Ibiza poate fi cel mult egala GTI-ului pe 402m.

BYG'u 17-01-10 23:37

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
nu m-a batut nici cu spatele nici pe 400m nici in mers . singura data cand m-a batut a fost pe 200m la cta . :)))

Hooya1985 18-01-10 00:57

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
:))
Accept aproape orice provocare de pe loc

Kiki 18-01-10 06:28

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by BYG'u (Post 2987563)
apropo kiki am auzit ca "ai fost egal cu mine ?" cand si cum ?? ca eu nu stiu sa fi fost asa

nu am spus nici o data ca te-am batut pt ca ar fi o minciuna. cand ne-am dat din mers atunci de 3 ori, prima data pe 2 cat am derapat te-ai dus o masina in fata si pana la 200 nu te mai duceai dar nici nu veneam, a 2-a oara ai dat tu claxomu si am fost egali pana la 200 (am reusit sa nu mai derapez ca nebunu) si ultima data cand ne-am dat de la 60 a3-a te-ai dus o masina jumate, era si normal cuplu mai mare... io asa imi aduc aminte gresesc?
PS de pe loc nu vad sensu...poate sa sper ceva doar cu slikuri...

Hooya1985 18-01-10 12:56

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
nu va certati aiurea...

Kiki 18-01-10 13:21

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
nu e cearta poate a fost o neintelegere sau dezinformare....

Hooya1985 20-01-10 09:43

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Vad ca e liniste si pace ;p

dragusu 20-01-10 10:27

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pe zapada asta ma dau cu tine cu X5

Hooya1985 20-01-10 23:22

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
te astept si asa
de cat nimic :)

dragusu 21-01-10 03:47

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 2998171)
te astept si asa
de cat nimic :)

am ajuns la bz...
da nu am dat de nimeni pe traseu...

Hooya1985 21-01-10 15:11

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
:))
Ps: cum e drumu ?

dragusu 21-01-10 15:28

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
e bun nu e problema se merga cu 150 lejer

TOBA^ 24-01-10 05:25

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
cum se face mai cald si o sa gasim un cadru legal,pot venii sa ma aliniez si eu la start cu tine...daca vrei !

Hooya1985 24-01-10 22:48

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Normal ca vreau doar te-am sunat acum o saptamana jumate sa ne vedem si apoi a venit zapada si am intrat in standby :)
Ne vedem cand poti toba...doar trebuie sa imi iau revansa ;)

Pinky 25-01-10 14:42

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Subscriu la ce zice Toba. Tot revansa, da cu Toba :P Si cu tine, daca esti prin zona ;)

Hooya1985 26-01-10 15:36

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ok nu ma deranjeaza,chiar vreau sa vad ce iese .. din cate stiu la baza ar fi wrx parca si dupa nu mai sti :)

TOBA^ 26-01-10 18:14

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ati sarit pe mine??:))))

Hooya1985 01-02-10 04:22

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pai da.. :-)

TOBA^ 01-02-10 05:54

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
e greu !!!!:)))

Hooya1985 30-03-10 01:31

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
pana la urma cum ramane ?cand ne vedem?astept PM de la amandoi

BYG'u 01-04-10 22:37

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 2987998)
nu am spus nici o data ca te-am batut pt ca ar fi o minciuna. cand ne-am dat din mers atunci de 3 ori, prima data pe 2 cat am derapat te-ai dus o masina in fata si pana la 200 nu te mai duceai dar nici nu veneam, a 2-a oara ai dat tu claxomu si am fost egali pana la 200 (am reusit sa nu mai derapez ca nebunu) si ultima data cand ne-am dat de la 60 a3-a te-ai dus o masina jumate, era si normal cuplu mai mare... io asa imi aduc aminte gresesc?
PS de pe loc nu vad sensu...poate sa sper ceva doar cu slikuri...



Iar aud ca tu ai fost egal cu mine . Mai omule de unde le scoti ??? De unde pornesc zvonurile astea ??
Te astept la start .100 euro jos,la cine se duc banii ala a castigat asa nu vor mai exista discutii dupa cursa.

Kiki 02-04-10 12:38

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
am mai explicat o data, vad ca m-ai citat si tu, nu am chef iar de polemici, asculta ce tot mesteca altii si enerveaza-te de fiecare data daca asa iti place.
Sau varianta 2 cea mai lejera. Masina ta e cea mai tare m-ai batut la 4 camioane ! ! ! e bine asa? ma bucur...
PS: nu ma scald in bani si nu ma dau pe 100 de E nici cu un logan, asta e un sport nonprofit (din punctu meud e vedere), daca u ai...te dai cu altii;) bafta in continuare

ianyST 02-04-10 13:45

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Salut baieti!

Nu va mai certati , mai aveti rabdare o luna si va astept la Tulcea sa vedem exact rezultatele!

9 mai 2010 - Delta Drag Racing -etapa internationala

ianyST 02-04-10 13:48

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Poate ma dau si eu cu voi, cei cu tractiune fata, ca tare grea mai e plecarea..

Kiki 02-04-10 13:49

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
cu cea mai mare placere accept

BYG'u 02-04-10 17:25

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Daca suntem egali inseamna ca poti fi si in fata ...deci castigi 100 euro. Te astept la start. Altfel sa nu iti mai aud papagalul pe strada ca noi 2 am fost egali.

Hooya1985 03-04-10 10:57

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :))
Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine...
Spor la treba!!

dragusu 03-04-10 11:44

Re: Audi s3 2.0 T vs......?
 
Quote:

Originally Posted by Hooya1985 (Post 3244280)
ce va infuriati voi aici pe topic albinutzelor.... :))
Eu v-am batut pe amandoi din mers si numai zic nimic.... :))
Glumesc... :)) nu are rost sa va certati , cel mai bine va dati de pe loc si cel mai bun sa castige... din mers la claxon e abureala cine da claxonul are avantaj zic eu... de aceea la start la mana e cel mai bine...
Spor la treba!!

daca ajungi la tulcea poate ne dam noi doi...


All times are GMT +2. The time now is 16:08.

- Copyright 2026 4Tuning