![]() |
Fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
las comentariile pe voi.. tot va place :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
1 Attachment(s)
ai uitat poze cu motorul
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
...si asa s-a mai nascut un aspirator de femei...:)) sa-l folosesti sanatos si fara incidente :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
super tareeee
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
misto buburuza
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Mai ai ceva de munca la el ... dar oricum ... BRAVO !
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mai e de munca..ce era mai delicat a fost.. de acuma.. vant in panze :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
la motor ceva modificari :p?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
maybe later.. deocamdata are filtru sport.. si ceva painting ...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
are modificari la motor...adik am trecut de la 499 cmc 18 cai stock la 650 cmc 24 cai + mici modificari
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ajung 24 de cai... la cat ii de mica.. si apropo pe cat is rotile ca asha mortal arata pe mashina
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
13 ;)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
13 deocamdata...da am de gand sa trec pe 14 cu balon mic mic la cauciuc, mai la vara
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
2 Attachment(s)
sa vedetzi mai bine de la ce a pornit :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Super tare! Keep up the good work! :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
CAT? enorm de mult 2000 pt masina aia si in starea in care era
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
poate ca ii masina de epoca si deaia o costat atata......dute la unu cu un IMS si vezi cat iti cere pe el
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mi-a cerut unu pe un Fiat 600 ... in stare impecabila 2000 Euro ...
am ramas cu traume :P ... :)) . |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
in cazuri deastea tre' sa fi super pasionat de ceea ce faci ca sa nu te uiti la bani......oricum bravo fiat500 si multa bafta in continuare...........la tine creca se aplica ce am scris cu un rand mai sus:D:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
numa sa n-ai probleme la inmatriculat...ca se leaga astia de toate.
succes in continuare! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
la inmatriculat nu am probleme, adik deja e inmatriculata cu itp shi rar facute toate actele la zi:) , dar dupa ce e gata vreau sa omologhez toate modificarile facute sa nu am probleme mai tarziu |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
pot sa aflu cat te-a costat inmatriculatu`?
nu de alta...dar am un oltcit cu numere vechi, si trebuie sa il inmatriculez curand. |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
asta nu shtiu sa itzi spun...cam 200 euro cu toate shpagile date pe la buc pt k nu au vrut sa imi radieze mashina
decat sa umblii dupa o gramada da hartii shi sa stai la rand cu mashina sau sa nu itzi faca itpu din cauza unei tampenii...mai bine asha |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol.. lasa ma si tu cat poti clasified :))))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
daca nu am 18 ani pot sa inmatriculez o mashina pe numele meu?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
scuze de offtopic :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
E lucrata bine si cu cap. Sigur va arata super bine.
Bravo fiat500 si nu in ultimul rand, bravo Smoke Design. Succes in continuare ;) |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu o vinzi?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu o vand.
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Foarte tare motorul,restaurat ma refer,se vede k este munca de calitate.La 650 cmc nu mergea ceva de motocicleta pus?!un GSX :P....glumesc acum.Foarte tare masina!Osa se poate vedea sambata pe aeroport?
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
frumos exemplar, ce rasa e? :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu va fi gata pana atunci.. si pana vede linii auto.. tre sa vada o linie audio de calitate :),..., si Piry, exemplar pur sange, rasa SmokeDesign :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
imi place la nebunie buburaza asta mica!!! sa o faci cat mai misto!!!
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
da frumoasa rau.....da ati vazut ca o mai aparut una in cluj tot un fiat 500 numa ca rosu......
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
iap, a aparut, este al unui coleg de-al meu
el a preferat sa-l lase stock, classic fara nici o modificare |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
nu am nimik de comentat!!!
respekt si bafta!! e superrrrr!!! |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
ceva poze mai vreau si eu sa vad
cum evolueaza ca asa e frumos |
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning