Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

smoke 22-04-06 12:18

Fiat 500 at SmokeDesign
 
4 Attachment(s)
las comentariile pe voi.. tot va place :)

fiat500 22-04-06 12:38

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
ai uitat poze cu motorul

MaxX_82 22-04-06 14:11

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
...si asa s-a mai nascut un aspirator de femei...:)) sa-l folosesti sanatos si fara incidente :)

claudius 22-04-06 16:15

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
super tareeee

vlad_VSV 22-04-06 17:26

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
misto buburuza

X-Ray-Eyes 22-04-06 17:34

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Mai ai ceva de munca la el ... dar oricum ... BRAVO !

smoke 22-04-06 17:43

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mai e de munca..ce era mai delicat a fost.. de acuma.. vant in panze :))

claudius 22-04-06 18:49

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
la motor ceva modificari :p?

smoke 22-04-06 18:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
maybe later.. deocamdata are filtru sport.. si ceva painting ...

fiat500 22-04-06 19:07

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
are modificari la motor...adik am trecut de la 499 cmc 18 cai stock la 650 cmc 24 cai + mici modificari

claudius 22-04-06 22:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ajung 24 de cai... la cat ii de mica.. si apropo pe cat is rotile ca asha mortal arata pe mashina

Piry 23-04-06 04:59

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
13 ;)

fiat500 23-04-06 20:19

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
13 deocamdata...da am de gand sa trec pe 14 cu balon mic mic la cauciuc, mai la vara

fiat500 23-04-06 20:30

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
2 Attachment(s)
sa vedetzi mai bine de la ce a pornit :D

Cali...nV6 24-04-06 00:17

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Super tare! Keep up the good work! :)

Detman 24-04-06 01:06

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)

fiat500 24-04-06 10:38

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by Detman
si cat ai dat pe masina?? cand se afla in starea initiala :)

asta nu cred k are asha mare importantza, dar totus dak suntetzi curioushi va spun...2000 euro a fost mashina

Corse 24-04-06 10:54

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
CAT? enorm de mult 2000 pt masina aia si in starea in care era

vlad_VSV 24-04-06 11:12

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
poate ca ii masina de epoca si deaia o costat atata......dute la unu cu un IMS si vezi cat iti cere pe el

Detman 24-04-06 12:05

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
mi-a cerut unu pe un Fiat 600 ... in stare impecabila 2000 Euro ...
am ramas cu traume :P ... :)) .

sandrei 24-04-06 12:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...

vlad_VSV 24-04-06 12:59

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
in cazuri deastea tre' sa fi super pasionat de ceea ce faci ca sa nu te uiti la bani......oricum bravo fiat500 si multa bafta in continuare...........la tine creca se aplica ce am scris cu un rand mai sus:D:D

valib 24-04-06 13:13

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
numa sa n-ai probleme la inmatriculat...ca se leaga astia de toate.
succes in continuare!

fiat500 24-04-06 14:14

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by sandrei
cat a costat masina sau cat s-a invesstit in ea nu are nici o importanta,ci rezultatul final conteaza...

asha e, rezultatul conteaza...
la inmatriculat nu am probleme, adik deja e inmatriculata cu itp shi rar facute toate actele la zi:) , dar dupa ce e gata vreau sa omologhez toate modificarile facute sa nu am probleme mai tarziu

valib 24-04-06 22:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
pot sa aflu cat te-a costat inmatriculatu`?
nu de alta...dar am un oltcit cu numere vechi, si trebuie sa il inmatriculez curand.

fiat500 24-04-06 23:15

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
asta nu shtiu sa itzi spun...cam 200 euro cu toate shpagile date pe la buc pt k nu au vrut sa imi radieze mashina
decat sa umblii dupa o gramada da hartii shi sa stai la rand cu mashina sau sa nu itzi faca itpu din cauza unei tampenii...mai bine asha

smoke 24-04-06 23:25

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
lol.. lasa ma si tu cat poti clasified :))))))))))

claudius 25-04-06 10:04

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
daca nu am 18 ani pot sa inmatriculez o mashina pe numele meu?

claudius 25-04-06 10:10

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
scuze de offtopic :D

Tudy 25-04-06 11:11

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
E lucrata bine si cu cap. Sigur va arata super bine.

Bravo fiat500 si nu in ultimul rand, bravo Smoke Design.
Succes in continuare ;)

silviu_gsi 25-04-06 22:46

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
nu o vinzi?

fiat500 26-04-06 06:17

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
nu o vand.

TM-84-DMX 26-04-06 15:12

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Foarte tare motorul,restaurat ma refer,se vede k este munca de calitate.La 650 cmc nu mergea ceva de motocicleta pus?!un GSX :P....glumesc acum.Foarte tare masina!Osa se poate vedea sambata pe aeroport?

Piry 26-04-06 15:55

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
frumos exemplar, ce rasa e? :D

smoke 26-04-06 19:52

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
nu va fi gata pana atunci.. si pana vede linii auto.. tre sa vada o linie audio de calitate :),..., si Piry, exemplar pur sange, rasa SmokeDesign :))

captain pimp 27-04-06 18:44

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
imi place la nebunie buburaza asta mica!!! sa o faci cat mai misto!!!

vlad_VSV 27-04-06 18:52

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
da frumoasa rau.....da ati vazut ca o mai aparut una in cluj tot un fiat 500 numa ca rosu......

fiat500 27-04-06 21:39

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
iap, a aparut, este al unui coleg de-al meu
el a preferat sa-l lase stock, classic fara nici o modificare

DaNuTzU' 27-04-06 23:45

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
nu am nimik de comentat!!!
respekt si bafta!!
e superrrrr!!!

alexufo 27-04-06 23:59

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
ceva poze mai vreau si eu sa vad
cum evolueaza
ca asa e frumos


All times are GMT +2. The time now is 08:11.

- Copyright 2026 4Tuning