![]() |
Vand...mai multe
6 Attachment(s)
Vand volan sport JOM ->90E (nou in cutie) cu factura
set pedale exclusive line JOM ->36E 2 seturi pedale JOM 15E(set) 1 cap schimbator fiber race JOM 15E 1 cap schimbator ilumint JOM GP Lux 27E 2 seturi semnale clare chrome pentru BMW E46 60E/set relatii la tel: 0722429422 |
Re: Vand...mai multe
cum se prinde capu de schimbator iluminat?
|
Re: Vand...mai multe
pai la fel ca toate capetele de schimbator obisnuite doar ca are niste fire si alte chestii ca sa il poti alimenta la o sursa de curent sa fie iluminat
|
Re: Vand...mai multe
nu vrea chiar nimeni nimic?
|
Re: Vand...mai multe
esti in tara ? as lua eu schimbatorul ala iluminat ? Se aprinde albastru sau alb ?
|
Re: Vand...mai multe
albastru se aprinde!
|
Re: Vand...mai multe
deci esti in tara sau nu :)
|
Re: Vand...mai multe
Da e in tara,chiar in Bucuresti.
|
Re: Vand...mai multe
nu se referea la asta ca stie de unde sunt! da sunt in tara dar inca nu in Bucuresti!
|
Re: Vand...mai multe
up..................
|
Re: Vand...mai multe
Bai nene dar tu chiar nu prea te tii de cuvant ? Ai promis ca aduci una alta . Ba nu ai bani pe card , ba primesti un raspuns in 2-3 zile ..... Spune frate daca vinzi ceva sau doar iti place ideea .
|
Re: Vand...mai multe
care e problema? chiar nu inteleg... spune mai clar ca sincer nici nu imi pot da seama la ce te referi... daca e la ebay nu am cum sa-ti aduc... doar din Germania pot lua de pe ebay si nu direct ci prin intermediul unui amic de acolo... pentru ca nu iti trimit aici!
daca te referi la buton atunci scuze dar nu stiu care e neseriosul pentru ca tu ai zis ca ti-ai luat deja si nu mai ai nevoie... asa ca ;) |
Re: Vand...mai multe
Ai si uitat de spoiler , nu ? Asteptam raspunsul tau intr-o luni .... si nu era ieri . De Amal valve nu mai vorbim ....
|
Re: Vand...mai multe
de amal valve ti-am zis clar ca nu am gasit nimic... spoilerul ala nu il am pentru masina care mi-ai cerut-o ci numai pentru ford focus si este 350E
doar asa o am... |
Re: Vand...mai multe
pedale mai ai?
|
Re: Vand...mai multe
da mai am pedale... pe care le-ai vrea?
|
Re: Vand...mai multe
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand...mai multe
cat costa bara aia si daca merge pe nova ???
|
Re: Vand...mai multe
pretul pentru bara aia este pe pagina anterioara si Lucian tot pentru Nova o vrea..
|
Re: Vand...mai multe
team sunat da nimic mar interesa schimbatorul al fiber race jom cum face 0747227279
|
Re: Vand...mai multe
aa si ce va arcuri sport pt un audi 80 coupe din 85?
|
Re: Vand...mai multe
salut..ma intereseaza si pe mine niste pedale sport iluminate pt un seat leon.Vad ca schimbator iluminat ai.Ce zici imi faci rost?si la ce bani?
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:34. |
- Copyright 2026 4Tuning