![]() |
Audi A3
4 Attachment(s)
An 2000, 1.9tdi, 85kw, 200000 Km, abs, esp, geamuri electrice, oglinzi heliomate incalzite, clima, volan reglabil, scaune sport reglabile pe inaltime manual si lombar electric, toba sport cap-coada, stopuri clare. Nu bate si nu troncane nimic, doar revizia trebuie facuta, adica schimb ulei ,filtre , etc.
Variante mai ieftine +dif de minim 1000E. Pret 6200. La cash se mai negociaza. Masina se afla in Neamt. Si e pe numele meu. |
Re: Audi A3
Valabil.
|
Re: Audi A3
Quote:
Un E30 coupe impecabil, motor de M3 E36 te intereseaza + 800 de euro din partea mea??? |
Re: Audi A3
pai ai cv poze si mai multe date de el? Tks.
|
Re: Audi A3
Quote:
Uite aici http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...30-402576.html |
Re: Audi A3
Quote:
Si pune mai multe poze sau un link ceva cu masina ta. MS |
Re: Audi A3
Ms fr boss darnu vreau asa veche. makr din 96 sa fie si ea. Tks pt oferta.
Am uitat datele de contact. adytzuice"yahoo.com, sau 0726219434. Tks. |
Re: Audi A3
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...3799-euro.html si cu deiferenta in aur ...daca te intereseaza...
|
Re: Audi A3
nu mersi k am de facut si drumuri la bucuresti si stiu cum e k are soramea cu motor de 1.2 . Tks si bafta la vanzare.
|
Re: Audi A3
Valabil!!
|
Re: Audi A3
faina masina ..un schimb cu o laguna 2?:)
|
Re: Audi A3
Super laguna dar din pakte azi am facut rost de bani de kre aveam nevoie si nu se mai da masina. Asadar masina ramane in posesia mea. Va multumesc pt oferte si va doresc spor la vanzari!
Se poate inchide! |
Re: Audi A3
se poate inchide va rog. tks.
|
Re: Audi A3
Valabil din nou! Multumesc. Pret nou 5500E pt cash si 6000E variante. Tks.
|
Re: Audi A3
6 Attachment(s)
Poze noi. Scuzati mizeria dar pe vremea asta dau bani degeaba la spalatorie.
|
Re: Audi A3
Valabil!
|
Re: Audi A3
uppppp.
|
Re: Audi A3
Hai baietzi nimeni un A3 1,9Tdi, consum mic, agera, etc.
|
Re: Audi A3
|
Re: Audi A3
Valabil
|
Re: Audi A3
un nissan almera 1.6 16v + 1000e din partea mea ? ai link la semnatura daca esti interesat .
|
Re: Audi A3
Cred ca glumesti. Pai masina mea face 4000E plus ca a ta nu e inmatriculata? deci ce imi dai tu trebuie sa dau la inmatriculare daca nu sa mai pun de la mine:)). Bafta la vanzare. Ce daca e pe Bulgaria tot neinmatriculata este.
|
Re: Audi A3
te intereseaza https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...an-2001-a.html
|
Re: Audi A3
ceasurile de bord nu le dai?:)
|
Re: Audi A3
nu dau ceasurile. si alexanducu nu mersi de oferta dar mai stau. tks.
|
Re: Audi A3
Valabil !!!! La cash se mai negociaza. Pret 5500E
|
Re: Audi A3
Hai sus cu ea!
|
Re: Audi A3
Valabil!
|
Re: Audi A3
Valabil s-ar putea doar pana vineri......
|
Re: Audi A3
Valabil.....UP!
|
Re: Audi A3
Si inca un Up!
|
Re: Audi A3
Nu vrea nimeni aun A3? la cash negociabil.......
|
Re: Audi A3
Eu vreau....:) nici acum nu te intereseaza ? :)
|
Re: Audi A3
alexanducu as fi facut cu cea mai mare placere...dar...masina e prea mica si eu fac des drumuri la Bucuresti la ai mei...macar o masina k un golf 3 sau ceva asemanator + un motor ceva mai maricel pana in 2000cm3. Mersi mult.
|
Re: Audi A3
un e220 2002 motorina schimb pe schimb?numere germania
|
Re: Audi A3
Chiar imi plac modelele astea de MB dar sincer am nevoie de bani si din cauza asta dau masina. Altfel e o masina fr probleme cativa ani si nu as avea motive s-o dau. Mersi de oferta.
Valabil combinatii cu diferenta de minim 1000e. |
Re: Audi A3
e200 /95 inmatriculat + 1000e?
|
Re: Audi A3
boss pai pai 3500+1000e dif crezi k fac macar 5000e? Nu mai zic 5500 cat cer si face masina.....hai sa fim realisti k nu vand masina din 1900toamna. Sau nu ma pricep eu la matematica? :)
Bafta la combinatii.... |
Re: Audi A3
|
Re: Audi A3
Nu vreau octavi. Mersi nde oferta.
Bafta la vanzare. |
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning