![]() |
Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Orice machete cu urmatoare conditii: -Plata in avans cu virament in cont. -Vanzatorul sa trimita WorldWide, EU sau Germania. -Particip si la licitatii cu conditia sa-mi spuneti cu ce suma a-ti fi de acord sa cumparati. -Livrare direct la client (pentru a va scuti de posta). -Comision 7 Euro pentru orice macheta. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu vreau o macheta insa vreau o trusa de creioane si niste carti de desenat. in total cam 50 EURO .Cat m-ar duce pana acasa cu tot.Adica comisionu dumneavastra si transportu si tot.avand in vedere ca stam la 3 blocuri distanta?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
vezi ca te-am cautat pe mess ... ca vreau si cate ceva de pe amazon ...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut....am si eu nevoie de ajutorul tau.....iti pun si niste link-uri.....si as vrea chiar doua din ele.....pe unul din link-uri este un Corsa C Super 1600...ala il vreau si inca una simpla.....astept un raspuns de la tine....multumesc
http://cgi.ebay.de/Modellauto-Minich...item588561ea26 http://cgi.ebay.de/Opel-Corsa-Super-...item20aece94db http://cgi.ebay.de/Opel-Corsa-C-Mode...item20aeca87df http://cgi.ebay.de/Opel-Corsa-1-43_W...item3358e40764 |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://cgi.ebay.de/Revell-AUDI-URQUA...item3efb98daa6
Un pret total as vrea daca se poate |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, m-ar interesa un Cadillac Escalade 1:18. poti gasi ceva la un pret rezonabil?
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
astept raspuns, daca poti sa ma ajuti |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
As fi interesat de
http://cgi.ebay.de/Peugeot-307-WRC-M...5#ht_500wt_975 http://cgi.ebay.de/Citroen-Xsara-WRC...d#ht_500wt_975 sau http://cgi.ebay.de/Modellauto-Ford-F...f#ht_500wt_975 http://cgi.ebay.de/Modelauto-Peugeot...2#ht_500wt_975 http://cgi.ebay.de/Modelauto-Peugeot...f#ht_500wt_975 http://cgi.ebay.de/Modellauto-Ford-F...9#ht_500wt_975 pentru ca sunt de la acelas vanzator.Daca se pot obtine informatii,merci. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
GAHU - Este licitatie, daca vrei sa licitezi zici un pret, altfel nu am cum sa-ti spun pretul final.
inchains0 - Aproximativ 55 Euro la tine acasa. Arctix - 50 Euro direct la tine acasa. r27kul - astept raspuns de la vanzatori. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
bafta |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
http://www.amazon.com/BMW-X5-SUV-199...770169&sr=8-12 Cat pentru asta la mine acasa?
Ma intereseaza si cat e partea ta + ce costuri mai sunt in afara de aia 7 euro deoarece vreau sa fac calculele dinainte, sa nu stau mereu sa te intreb la fiecare macheta. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Comision 7 euro atat. Pe asta care o vrei vanzatorul nu trimite si la noi in Ro.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Vreo 30 de E.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Ma intereseaza si pe mine niste preturi pentru urmatoarele machete: 1. http://cgi.ebay.de/1-18-Solido-VW-Go...item4a9dd0c194 2. http://cgi.ebay.de/VW-Golf-4-GTI-Rev...item414c48bef6 3. http://cgi.ebay.de/VW-Golf-4-IV-GTI-...item414c3be12a 4. http://cgi.ebay.de/Maisto-1-18-BMW-3...item2ea9eed4f1 5. http://cgi.ebay.de/1-18-BMW-M3-GTR-S...item45f080cd8e sorry ca am dat asa multe linkuri, dar vreau sa am de unde alege. nu prea inteleg bine germana, dar cred ca unele din modelele selectate sunt cu licitatii. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Golf 1 Rosu am licitat pentru cineva dar o sa sara de 300 lei.
Golf 4 o sa ajunga peste 200 lei. Golf 4 GTI - asta nici nu mai vorbesc peste 350 lei. Bmw - asta e fix 38 Euro cu totul. Bmw GTR scump tare :shock: |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Merci ca ai avut rabdare sa-mi calculezi pretul la fiecare.
Poate gasesti tu un golf 4 gti la pret mai convenabil ... si ne intelegem. As dori pe rosu in principal, dar in functie de pret e buna orice culoare. E36 ... am gasit poze cu el si nu imi pare prea bine facut ... modelul bburago ... asa ca momentan sunt in cautare de golf gti la pret bun. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Spune-mi te rog daca poti sa cumperi macheta asta si care sunt costurile pana in Iasi. LINK Astept un raspuns. Toate cele bune, Cristi ;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Astept raspuns cu pretul transportului.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
OK, imi dai un semn cand ai totul calculat.
Mersi. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
am 2 intrebari /nelamuriri
cum platesti tu astora ? unii nu trimit in romania....deci cum le aduci in tara? mersi. Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Are pe cineva in Germania, care le colecteaza de la vanzatori (ii vin pe adresa respectivului din Germania) si acest cineva i le trimite pe urma in Romania. Cred...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nuculetul ce spui tu e 100% adevarat.;) Bineinteles, omul plateste transportul pana in Ro.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
Vrea 43$ pentru prima macheta si 15$ pentru urmatoarele. Deci 23+43+10=76$ total. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut,
Nu te supara, dar eu nu am inteles ceva, de unde 43 de dolari prima macheta?? Ea e 23 pe site + transport + comisionul tau nu? Nu inteleg de unde scorul asta! Mai explica-mi odata mai amanuntit. Mersi! |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Vrea 43$ TRANSPORTUL pentru o singura macheta.
23$ costa ea si 10$ comisionul. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu Promo, e foarte simplu. Omul plateste pretul machetei + transportul afisat pentru Romania, spre exemplu 15 E si comisionul atat. Restul e treaba mea, transportul in Germania ma intereseaza pe mine.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Multumesc pentru ca te-am deranjat, dar prefer sa mai astept poate apare pe aici, sau stie altcineva cum as putea sa aduc mai ieftin.
Te salut, Cristi ;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
up...
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
1 Attachment(s)
salut. ma poti lamuri si pe mine cum e cu preturile astea din documentul atasat? toate sunt de pe ebay.de si au preturi de la 1euro,dar banuiesc ca "gebote" aia sunt licitatori. am vreo sansa sa castig licitatiile? daca nu a licitat nimeni le pot lua in preturi pana in 5 euro?
P.S. le-am bagat pe toate intr-un doc ca e mai usor sa le atasasez si sa le vizualizezi si tu. merci, salut |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Salut, m-am uitat pe toate. Nu ai nici o sansa sa cumperi vreuna sub 10 Euro, mai sunt cateva zile si deja au inceput sa liciteze la ele. Daca vrei da-mi niste preturi care-ti convin si licitez la toate. Sa te gandesti ca transportul este 15,16 E la fiecare macheta daca nu sunt de la acelasi vanzator.
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Quote:
merci oricum;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Spune-mi te rog cat ma costa asta la mine acasa.
http://cgi.ebay.com/1-18-Revell-Ital...item1c0fde22e1 si asta http://cgi.ebay.com/BMW-325i-Dark-Re...item5ad6c86c45 si asta http://cgi.ebay.com/BMW-Z1-1-24-Reve...item2eaad76043 Vreau un pret pentru fiecare la mine acasa cu toate taxele. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
salut.cat ma ajunge macheta asta cu totu http://cgi.ebay.de/RC-Mercedes-CL63-...item1c0fdffbd5
|
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Danny Kid - Ajung greu astea la tine acasa;), sunt licitatii si sunt si departe- America. Nu pot sa-ti dau preturi.
CT 23 CMY - 42 Euro la tine acasa, sti ca este de plastic si e radiocomandata.;) |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Pai, :lol: atunci nu mai inteleg rostul topicului.
Nu ai specificat ca aduci doar din Europa. Ciudat. |
Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
Nu ai inteles bine, la sfarsitul licitatiilor or sa fie scumpe + transportul din SUA e scump. Am scris mai sus, la licitatii trebuie sa-mi dai un pret daca vrei sa licitez, altfel nu i-ti pot da un pret final.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning