Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Rensit (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/161253-rensit.html)

Oltcit Rally Team 31-12-09 19:00

Rensit
 
Rensit este un joc in format RPG cu masini.Chiar foarte frumos.Poti pune o sumedenie de piese.Putem face meet, sa ne provocam la o "liniuta" sau o runda de drift.Site-ul este www.rensit.com ,va asteptam!

green_e30 31-12-09 20:01

Re: Rensit
 
Foarte Tare m-am inscris si eu pentru cei care ma cauta am nicknameul GRIN:D!!

Oltcit Rally Team 31-12-09 20:11

Re: Rensit
 
Ma bucur ca iti place jocul.Ar fi frumos ca cineva sa faca o echipa 4Tuning.:rolleyes2

green_e30 31-12-09 20:12

Re: Rensit
 
Acuma sunt la spalat geamuri:D!!!
Dar facem echipe:D!!!
Sa ne adunam mai multi si dupa aceea:D!!!

skyZZo 31-12-09 22:03

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Oltcit Rally Team (Post 2937421)
Ma bucur ca iti place jocul.Ar fi frumos ca cineva sa faca o echipa 4Tuning.:rolleyes2

sa facut echipa 4 tuning :lol:
eu sunt presedintele,vicepresedintele,purtatorul de cuvant siii...membrii:lol:
http://www.rensit.com/team.php
fiti "patrioti ce naiba"
4tuning rullz:lol:

Oltcit Rally Team 01-01-10 00:53

Re: Rensit
 
La multi ani!Sa jucam tot anu RENSIT!

Oltcit Rally Team 01-01-10 16:48

Re: Rensit
 
Va place baieti jocu'?

green_e30 01-01-10 16:50

Re: Rensit
 
Daaa tataie:lol::lol::lol:!!!!
Haideti ma 4Tunerilor in 4Tuning Club:D!!!

skyZZo 01-01-10 16:54

Re: Rensit
 
jocu are potential
dar omu; are nevoie de feed back ca sa il faca "operational"
cred ca o sa fie super ok in cateva zile :P

B-11-AYG 01-01-10 17:38

Re: Rensit
 
cine vrea sa li se spele masinile? vin eu, doar daca imi dai cate 150bod$ pe juma de metru:lol:

green_e30 01-01-10 17:39

Re: Rensit
 
AYG e coleg de parbrize cu mn:lol::lo:!!!
Bafta AYGule;):D!!!!

Oltcit Rally Team 01-01-10 18:32

Re: Rensit
 
Baieti sa va aduc o carpa si o sticla cu dero si apa?:lol:
Asteptam mai multi sa ne spuna cum li se pare jocu...

B-11-AYG 01-01-10 18:34

Re: Rensit
 
dero? tu ai masina? nu sti ca dero e infractoru nr 5 al vopselei? of.
adu si tu niste sampoon cu miros de ciocolata:lol:

tare jocu da prea scumpe gumele....

green_e30 01-01-10 18:37

Re: Rensit
 
al3lea urs nene al3lea urs da si cel mai puternic care l-am avut pana acuma>:)!!!
AYG lasa nene ca lui ii spalam masina cu dero:lol::lol::D!!!
Pe ale noastre cu sampon mai dam si cu putin polish;):D!!!

SIlviu96 01-01-10 21:37

Re: Rensit
 
Frumos jocu pacat ca mi-au bubuit gumele:))

Oltcit Rally Team 02-01-10 22:34

Re: Rensit
 
Va plac noile modifcari?:rolleyes2

andi_cimpean 02-01-10 22:36

Re: Rensit
 
Interesant jocul.

Ursul este cel mai puternic, odata pus Turbo Stage 2 pe el, decat penele si benzina va vor mai sta in calea succesului.

B-11-AYG 02-01-10 22:37

Re: Rensit
 
si parbrizele
:lol:

skyZZo 02-01-10 22:40

Re: Rensit
 
aveam si eu masina de 230 de cai si am vaduto pe 100$
pe mine ar trebui sa ma intrebe jocul de mai multe ori daca vreau sa vand sau sa cumpar ceva:lol:

andi_cimpean 02-01-10 22:42

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2940966)
aveam si eu masina de 230 de cai si am vaduto pe 100$
pe mine ar trebui sa ma intrebe jocul de mai multe ori daca vreau sa vand sau sa cumpar ceva:lol:

Ce masina ai avut de ti-a fost pusa in doar 100$? sau vrei sa spui 50$?

skyZZo 02-01-10 22:43

Re: Rensit
 
aveam urs
si pe vremea aia (ieri de dimineata:lol:) se vindea cu 100$
acum sau facut schimbari in bine :P:lol:

Oltcit Rally Team 03-01-10 09:43

Re: Rensit
 
Eu am cea mai puternica masina...Urs 262CP,care se dueleaza cu mine?

sdomto31 03-01-10 11:48

Re: Rensit
 
sal cum pot intra si eu in echipa Club e30??

Oltcit Rally Team 03-01-10 12:45

Re: Rensit
 
Fa o cerere la Meeting.;)

green_e30 03-01-10 13:08

Re: Rensit
 
sdomto31 baga IDul meu:grin_streets
Pentru alte detalii depsre Club e30 care pana ieri a fost pe primu loc adaugati :grin_steets:D!!!Multumesc:D

sdomto31 03-01-10 13:28

Re: Rensit
 
daca imi dai si accept ...

Oltcit Rally Team 03-01-10 14:48

Re: Rensit
 
1 Attachment(s)
:rolleyes2

skyZZo 03-01-10 14:52

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Oltcit Rally Team (Post 2942254)
:rolleyes2

poate pe viitor :lol:
toto mai are de lucrat ;)

XtreZz 03-01-10 17:04

Re: Rensit
 
mi-au bubuit gumele si n-am bani de altele...parbrize parbrize:rolleyes2

B-11-AYG 03-01-10 17:25

Re: Rensit
 
vand eu la jumate din pret :lol:

andi_cimpean 03-01-10 17:25

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by XtreZz (Post 2942676)
mi-au bubuit gumele si n-am bani de altele...parbrize parbrize:rolleyes2

Si eu am fost la parbrize...las-ca-s bune...
Mai aveam decat vreo 240 bod$ si gumele, cu sarmele iesite.

Cine vrea sa faca parte din echipa Legal Racing sa imi spuna. Este in TOP pe locul 2 si in curand va fi pe locul 1.

Legal Racing
Racing is our life

Claudia 04-01-10 00:28

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by skyZZo (Post 2940975)
aveam urs
si pe vremea aia (ieri de dimineata:lol:) se vindea cu 100$
acum sau facut schimbari in bine :P:lol:

Cred ca eu l-am luat... nu stiu cum functioneaza jocu, dar am luat ieri un urs rosu cu 100
PS: vreau sa intru in club

skyZZo 04-01-10 10:57

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 2944002)
Cred ca eu l-am luat... nu stiu cum functioneaza jocu, dar am luat ieri un urs rosu cu 100
PS: vreau sa intru in club

din cate stiu eu tiam dat add in 4 tuning :rolleyes2
iti mai dau o data just in case :lol:

Magos 04-01-10 11:06

Re: Rensit
 
Ok... spalat geamuri... si acolo cat trebuie sa stau, ca nu ma mai pot misca in alte parti :))

skyZZo 04-01-10 11:07

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2944592)
Ok... spalat geamuri... si acolo cat trebuie sa stau, ca nu ma mai pot misca in alte parti :))

3 ore
si e o prostie faptul ca ramai blocat acolo :???:

Magos 04-01-10 11:08

Re: Rensit
 
mlol :))
Si castigi vreun ban?

skyZZo 04-01-10 11:09

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2944604)
mlol :))
Si castigi vreun ban?

200$:rolleyes2(un plin si ceva:lol:)

Magos 04-01-10 11:19

Re: Rensit
 
la sfarsit, presupun.
caci momentan este afisata aceeasi suma :)

skyZZo 04-01-10 11:21

Re: Rensit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 2944658)
la sfarsit, presupun.
caci momentan este afisata aceeasi suma :)

yup
la sfarsit
si chiar daca tii iar da de la inceput
nu ai putea sa ii folosesti :lol:

mafiozzo 04-01-10 12:54

Re: Rensit
 
la multi ani la toti , mi am facut si eu cont, cum intru in club?..nick : mafiozzo


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning