![]() |
Rensit
Rensit este un joc in format RPG cu masini.Chiar foarte frumos.Poti pune o sumedenie de piese.Putem face meet, sa ne provocam la o "liniuta" sau o runda de drift.Site-ul este www.rensit.com ,va asteptam!
|
Re: Rensit
Foarte Tare m-am inscris si eu pentru cei care ma cauta am nicknameul GRIN:D!!
|
Re: Rensit
Ma bucur ca iti place jocul.Ar fi frumos ca cineva sa faca o echipa 4Tuning.:rolleyes2
|
Re: Rensit
Acuma sunt la spalat geamuri:D!!!
Dar facem echipe:D!!! Sa ne adunam mai multi si dupa aceea:D!!! |
Re: Rensit
Quote:
eu sunt presedintele,vicepresedintele,purtatorul de cuvant siii...membrii:lol: http://www.rensit.com/team.php fiti "patrioti ce naiba" 4tuning rullz:lol: |
Re: Rensit
La multi ani!Sa jucam tot anu RENSIT!
|
Re: Rensit
Va place baieti jocu'?
|
Re: Rensit
Daaa tataie:lol::lol::lol:!!!!
Haideti ma 4Tunerilor in 4Tuning Club:D!!! |
Re: Rensit
jocu are potential
dar omu; are nevoie de feed back ca sa il faca "operational" cred ca o sa fie super ok in cateva zile :P |
Re: Rensit
cine vrea sa li se spele masinile? vin eu, doar daca imi dai cate 150bod$ pe juma de metru:lol:
|
Re: Rensit
AYG e coleg de parbrize cu mn:lol::lo:!!!
Bafta AYGule;):D!!!! |
Re: Rensit
Baieti sa va aduc o carpa si o sticla cu dero si apa?:lol:
Asteptam mai multi sa ne spuna cum li se pare jocu... |
Re: Rensit
dero? tu ai masina? nu sti ca dero e infractoru nr 5 al vopselei? of.
adu si tu niste sampoon cu miros de ciocolata:lol: tare jocu da prea scumpe gumele.... |
Re: Rensit
al3lea urs nene al3lea urs da si cel mai puternic care l-am avut pana acuma>:)!!!
AYG lasa nene ca lui ii spalam masina cu dero:lol::lol::D!!! Pe ale noastre cu sampon mai dam si cu putin polish;):D!!! |
Re: Rensit
Frumos jocu pacat ca mi-au bubuit gumele:))
|
Re: Rensit
Va plac noile modifcari?:rolleyes2
|
Re: Rensit
Interesant jocul.
Ursul este cel mai puternic, odata pus Turbo Stage 2 pe el, decat penele si benzina va vor mai sta in calea succesului. |
Re: Rensit
si parbrizele
:lol: |
Re: Rensit
aveam si eu masina de 230 de cai si am vaduto pe 100$
pe mine ar trebui sa ma intrebe jocul de mai multe ori daca vreau sa vand sau sa cumpar ceva:lol: |
Re: Rensit
Quote:
|
Re: Rensit
aveam urs
si pe vremea aia (ieri de dimineata:lol:) se vindea cu 100$ acum sau facut schimbari in bine :P:lol: |
Re: Rensit
Eu am cea mai puternica masina...Urs 262CP,care se dueleaza cu mine?
|
Re: Rensit
sal cum pot intra si eu in echipa Club e30??
|
Re: Rensit
Fa o cerere la Meeting.;)
|
Re: Rensit
sdomto31 baga IDul meu:grin_streets
Pentru alte detalii depsre Club e30 care pana ieri a fost pe primu loc adaugati :grin_steets:D!!!Multumesc:D |
Re: Rensit
daca imi dai si accept ...
|
Re: Rensit
1 Attachment(s)
:rolleyes2
|
Re: Rensit
Quote:
toto mai are de lucrat ;) |
Re: Rensit
mi-au bubuit gumele si n-am bani de altele...parbrize parbrize:rolleyes2
|
Re: Rensit
vand eu la jumate din pret :lol:
|
Re: Rensit
Quote:
Mai aveam decat vreo 240 bod$ si gumele, cu sarmele iesite. Cine vrea sa faca parte din echipa Legal Racing sa imi spuna. Este in TOP pe locul 2 si in curand va fi pe locul 1. Legal Racing Racing is our life |
Re: Rensit
Quote:
PS: vreau sa intru in club |
Re: Rensit
Quote:
iti mai dau o data just in case :lol: |
Re: Rensit
Ok... spalat geamuri... si acolo cat trebuie sa stau, ca nu ma mai pot misca in alte parti :))
|
Re: Rensit
Quote:
si e o prostie faptul ca ramai blocat acolo :???: |
Re: Rensit
mlol :))
Si castigi vreun ban? |
Re: Rensit
Quote:
|
Re: Rensit
la sfarsit, presupun.
caci momentan este afisata aceeasi suma :) |
Re: Rensit
Quote:
la sfarsit si chiar daca tii iar da de la inceput nu ai putea sa ii folosesti :lol: |
Re: Rensit
la multi ani la toti , mi am facut si eu cont, cum intru in club?..nick : mafiozzo
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:09. |
- Copyright 2026 4Tuning