![]() |
BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
3 Attachment(s)
BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Prima e a lui SORICELU, a doua a lui LYVYU si a treia ORIGINALUL Spor la vot ;) |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Soricioiu` a lucrat`o mult mai bine ..si un design klumea ...bv man
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
1 Attachment(s)
asta e viata ... cateodata mai si pierde ... lyvyu .... am facut si eu masina asta .... mi-o iesit cam naspa ...
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
sorycelule .... poate facem si noi 2 un battle ... contacteaza-ma pe id :D
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
facem ... dak participai .. sigur tu castigai .. tare mashina baiatu :D
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
votat soricelu
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
@lyvyu - cand ai scos maneru.. n`ai pastrat linia usii
@soricelu - culoarea o face ireala pe acel fond. (parerea mea) - ce`i cu patratu ala albastru de langa far? - pragu + partea de jos a spoilerului fata mi se par ciudate - e o culoare (gri) in jurul neonului.. ce`i aia? per total.. vot lyvyu! |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
VOTAT LYVYU ! ;)
@soricelule vezi ca atunci cand ai dat Flip , litera "D" se vede invers pe placuta ;) |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
si eu tot pe lyvyu l-am votat , se vede ca e mai curata si mai clara, bv
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
nu vad ma .. poate vad altii si imi arata si mie
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
lyvyu...e mai clara
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
e mai clara ca nu are modificari .. original + jenti x(
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
@soricelu : cred k cei care participa la POLL , concurentzii , ar trebuie sa taca din gura si sa nu critice lucrarile oponentului . Asteapta sa vezi finalul si dupaia comentezi !!!
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Votat Lyvyu!
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
grea decizie....amdoua lucrarile au greseli destul de evidente...in concluzie votul meu o sa mearga la cea mai originala ( sau care s-a incercat macar a fi originala)...adica la...soricelu;) ;) ;) no ofence lyvyu
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
eu zic asha...Lyvyu..are mai simpla si poate cashtiga din acest punct de vedere..
acu la shoricu mic, eleron fractionat :)) masca prea mare, acopera farul interior dreapta(partial acoperit de o pata blu) iar stanga pe interior farul e acoperit/anulat de un patrat blu, care nici acum shoarecu cika nu-l vede :)), neonul fazta are colturi gri..si o dunga neagra jos in stanga mashinii sub spoiler. luneta...e transparenta total :))..de unde am observat si lipsa eleronului ;)) la Lyvyu..trag o concluzie later..odata cu votarea ...oriucm dekat chestia aia verde..marmota aia..:)) mai bine astea 2..k mashini reale :) |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Votat Lyvyu pt calitate are si el cateva defecte...
Soricelu jenta fata nu are cauciuc ??? :???: |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
HAHAHA!! Ce tare faza! LOOL!! |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
l-am votat pe lyvyu, mi-a placut mai mult ;)
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
soricelule, eleronul se vede tata si prin luneta... la tine e invizibil
votat lyvyu |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
dar CALITATEA NU CANTITATEA |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Am votat cu lyvyu because e mai reala ! ;)
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
shi tzine minte ca te-ai votat .. shi ai recunoscut ca primii tis prieteni .. deci sa nu vorbim .. ca eu nu fac prokri de genu asta
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
mam votat k am crezut k te votezi si u asa am fakut de fiecare data SI NU MA VOTAT NIMENI K IAM ZIS YO ia intreabal pe andrey2003 ce ii ziceam si dupaia mai vb si u |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
nu e vorba ... ca sunt voturi cinstite .. da juma din cei care au postat tzis prieteni |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
dar dak masina mea lor fi plakut mai mult ce te oftici ? |
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
nu ma mai oftic mane .. las ma dai afara din team asta e ... da pe tine nu te provoc sa intru inapoi .. ca shi de fac o mashina de 10 ori mai faina ca a ta tot nu castig
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
ok .. inchidetzi topicu .. si bagatil pe lyvyu in vt ... eu am ieshit !
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Quote:
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
bine mai .. ca nu mai am chef .. asta e a castigat .. bv lui :D ..provoc shi eu pe altu
|
Re: BATTLE || Soricelu' vs lyvyu || Virtual Tuning Usergroup || BMW e30
Vot soricelu....ambele sunt misto ....ca sunt ursuletze dar unu trebuie sa castige
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:19. |
- Copyright 2026 4Tuning