Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Duminica 16 apr - Etapa de viteza (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/15735-duminica-16-apr-etapa-viteza.html)

tng 11-04-06 15:30

Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Asociatia Clubul Sportiv " LEGAL RACING " doreste sa va aduca la cunostinta urmatoarele:
- LEGAL RACING va oferi in curand pasionatilor amatori de automobilism o noua etapa de competitie de accelerare pe 400m, etapa a "CAMPIONATUL de ACCELERARE al ROMANIEI" 402m.
- Data de desfasurare este duminica 16.04.2006;
- Locatia Aeroportul International Bucuresti-Baneasa,
Calea de Rulare Delta;
- Orarul: - 09:45 - 11:45 inscrierile la intrarea Drumul Potcoavei
- 10:30 - incepe vanzarea biletelor de acces
- 11:45 – 12:00 permiterea accesului.
- 12:30 – 13:00 ora de start.
- 17:30 - ora de inchidere.
- Taxa de acces public este de 50 000lei/persoana;
- Taxa de participare este de 500 000lei;
- Accesul publicului se va face pe la poarta 1 ROMAERO, similar SIAB;
- Accesul participantilor se va face prin sat Pipera, Drumul Potcoavei, poarta de acces Pomieri a AIBB;
- Oricine poseda permis de conducere si un automobil intr-o stare tehnica buna se poate inscrie;
- Masurile de ordine vor fi asigurate de Jandarmerie, societate de paza, forte proprii de ordine, voluntari;
- Politia va supraveghea buna desfasurare a traficului in zona apropiata aeroportului;
- Unitati speciale ale Salvarii si pompierilor vor fi prezente la eveniment;
- Pentru orice relatii suplimentare sau colaborare va puteti adresa la:
[email protected]
0723608772
0788122991
Care merge ? Care se baga?

CobraArt 11-04-06 16:51

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Sincer chiar nu stiu ce sa fac...

dragos2900 11-04-06 16:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Se stie ca merg! Dar nu pot participa.....:cry:

RZV_1_XDD 11-04-06 18:48

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Prezent ca intotdeauna la curse, dar fara bolid (se foloseste in alte scopuri duminica) si sper sa fac rost de loc

dshockevo 11-04-06 19:03

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
...daca am cu cine, vin :D

tng 11-04-06 22:17

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
eu nu stiu daca voi veni, am cateva probleme de rezolvat .... si data coincide si cu o iesire la padure cu niste colegi

sa vedem ... :rolleyes2

GolfuletzS 12-04-06 13:13

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nu tng`uleeeeeeeeeeeee :(

Skma 12-04-06 16:31

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Si eu imi anunt lipsa !;) Numai bine si distractie placuta:!:

RZV_1_XDD 12-04-06 20:40

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ce-i fratilor cu voi?
pe 1 erati o gramada si acum la curse adevarate nu vine aproape nimeni
Ciudat

tng 12-04-06 21:44

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
mda.. nush ce se intampla, vorbim mai pe larg sambata ;)

Manson 13-04-06 14:24

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
xdd mergem noi 2 si nesomn ala :D o luam incep pe jos..plecam de maine sa ajungem duminik:D

RZV_1_XDD 13-04-06 15:00

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Perfect Manson, mergem, dar hai macar cu o bicicleta ceva, un skateboard ca sa facem mai putin

Skma 14-04-06 13:21

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:

T@zMania 14-04-06 22:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
huuuoooo!!!deci chiar nu va intzeleg....e primul mare eveniment de genul asta din an,prima cursa si totzi dau inapoi ca alea ca alea.....ce padure ma....ce treburi....fratzilor e cursa auto cu pm putetzi lipsi:(chiar ma dezamagitzi....:(halal comunitate daca nu suntem unitzi la momente de genul asta....

eko_X_cite_069 15-04-06 02:34

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)

Bmw_E30dak 15-04-06 08:15

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by eko_X_cite_069
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)


vin si eu dak am q cine taaz ai 2 locuri???sau care are????

Bmw_E30dak 15-04-06 08:17

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:

mai bine luam carucioare de la carre4 s merem q ele k sunt bune la rupt mana

pt cine stieee:) lol

DONU' 16-04-06 00:46

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D
Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan!
Onan Barbarul! :D

Bmw_E30dak 16-04-06 08:37

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by DONU'
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D
Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan!
Onan Barbarul! :D


crezi ce vrei mosule

Vladz 16-04-06 21:39

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Pacat de acel incident care a dat o alta imagine a oamenilor din afara forumului :(

DONU\' 16-04-06 21:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...

Vladz 16-04-06 22:03

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by DONU\'
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...

Sebastian a dat un pumn in portiera lui CRY cel cu BMW cu fostele flacari pe botul masinii pt ca a intrat la cerculete in timpul liberelor ... si lumea chiar a aplaudat cand a inceput si a huiduit cand l`a oprit ... pacat:rolleyes2

Pitu 16-04-06 22:10

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nu numai un pumn , i-a dat 2 picioare in usa de a strambat -o si la luat la bataie pe cry . Taranu a facut si el ce a putut , inainte a mai facut un tigan treaba asta si nu a avut tupeu sa comenteze . nu asa trebuia sa procedeze .

Pitu 16-04-06 22:23

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
detalii aici:https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei/15229-sanctiuni-ordine-publica.html

Vladz 16-04-06 22:27

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Daca a avut muschi in loc de creier ... asta a fost rezultatul

kraven_4_all 17-04-06 08:29

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nush dak ai observat ...dar au iesit discutii ...s-a lasat cu amenintzari de la acest incident!fiekre cu parerile lui acuma..dar ...shit happens!mie chiar imi pare rau pt. ce s-a intamplat!au fost amandoi de vina!fiekre cu partea lui...dar park unu mai mult vinovat k altu!si cea mai mare vina aua avut`o si spectatorii dupa cum spunea cineva pe forum!!!dar .....asta s-a intamplat,ar trebuii sa lasam discutiile deoparte!e pb lor de rezolvat nu a noastra...

cc13 17-04-06 08:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
ce bine ca nu am putut sa ajung :D

RZV_1_XDD 17-04-06 22:40

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Da, a fost naspa treaba cu bataia, in rest cursele au fost marfa, cu toate ca au venit multi ciobani care n-aveau nici o treaba cu masinile si nu vedeai mai nimic de ei, dar in rest a fost misto, ms T@Z pentru drum

dragos2900 17-04-06 23:41

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ce are dreptate fiecare in felul lui? Unii oameni pt. cerculetze si burnuri vin!
******************
post cenzurat ->tng:evil:

kraven_4_all 18-04-06 08:48

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
dragose....da mha pentru k a fost si vina lu CRY!! nu trebuia sa se apuce atunci de cerculete!!! ...pe bune!voi ati fost pe live akolo!dar din parerile la multora dupa forum ...au gresit amandoi!!1 cu vina mai mare dekt altu, asta e partea a 2-a!dar amandoi au fost de vina ...si pana si publicu` a fost vinovat!!oricum...a trecut!!

Pitu 20-04-06 00:12

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Originally Posted by dragos2900
Ce are dreptate fiecare in felul lui? Unii oameni pt. cerculetze si burnuri vin!
******************
post cenzurat ->tng:evil:

<<<<<<lol >>>>>


All times are GMT +2. The time now is 22:32.

- Copyright 2026 4Tuning