![]() |
Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Sincer chiar nu stiu ce sa fac...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Se stie ca merg! Dar nu pot participa.....:cry:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Prezent ca intotdeauna la curse, dar fara bolid (se foloseste in alte scopuri duminica) si sper sa fac rost de loc
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
...daca am cu cine, vin :D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
eu nu stiu daca voi veni, am cateva probleme de rezolvat .... si data coincide si cu o iesire la padure cu niste colegi
sa vedem ... :rolleyes2 |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nu tng`uleeeeeeeeeeeee :(
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Si eu imi anunt lipsa !;) Numai bine si distractie placuta:!:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ce-i fratilor cu voi?
pe 1 erati o gramada si acum la curse adevarate nu vine aproape nimeni Ciudat |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
mda.. nush ce se intampla, vorbim mai pe larg sambata ;)
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
xdd mergem noi 2 si nesomn ala :D o luam incep pe jos..plecam de maine sa ajungem duminik:D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Perfect Manson, mergem, dar hai macar cu o bicicleta ceva, un skateboard ca sa facem mai putin
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
huuuoooo!!!deci chiar nu va intzeleg....e primul mare eveniment de genul asta din an,prima cursa si totzi dau inapoi ca alea ca alea.....ce padure ma....ce treburi....fratzilor e cursa auto cu pm putetzi lipsi:(chiar ma dezamagitzi....:(halal comunitate daca nu suntem unitzi la momente de genul asta....
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
vin si eu dak am q cine taaz ai 2 locuri???sau care are???? |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
pt cine stieee:) lol |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
De ce minti ba ca ti-ai rupt mana la Carrefour?
Lasa ca stim noi ce-ai facut tu cu mana aia :D Ieri asta a fost cu mine la Expozitia de la Sindicate si a vazut fete frumoase... asa ca.... lasa vrajeala cu Carre4 ca nu tine bai.... Onan! Onan Barbarul! :D |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
crezi ce vrei mosule |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Pacat de acel incident care a dat o alta imagine a oamenilor din afara forumului :(
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ba da\' ce s-a intamplat exact? Ca eu n-am inteles prea bine...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nu numai un pumn , i-a dat 2 picioare in usa de a strambat -o si la luat la bataie pe cry . Taranu a facut si el ce a putut , inainte a mai facut un tigan treaba asta si nu a avut tupeu sa comenteze . nu asa trebuia sa procedeze .
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Daca a avut muschi in loc de creier ... asta a fost rezultatul
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
nush dak ai observat ...dar au iesit discutii ...s-a lasat cu amenintzari de la acest incident!fiekre cu parerile lui acuma..dar ...shit happens!mie chiar imi pare rau pt. ce s-a intamplat!au fost amandoi de vina!fiekre cu partea lui...dar park unu mai mult vinovat k altu!si cea mai mare vina aua avut`o si spectatorii dupa cum spunea cineva pe forum!!!dar .....asta s-a intamplat,ar trebuii sa lasam discutiile deoparte!e pb lor de rezolvat nu a noastra...
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
ce bine ca nu am putut sa ajung :D
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Da, a fost naspa treaba cu bataia, in rest cursele au fost marfa, cu toate ca au venit multi ciobani care n-aveau nici o treaba cu masinile si nu vedeai mai nimic de ei, dar in rest a fost misto, ms T@Z pentru drum
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Ce are dreptate fiecare in felul lui? Unii oameni pt. cerculetze si burnuri vin!
****************** post cenzurat ->tng:evil: |
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
dragose....da mha pentru k a fost si vina lu CRY!! nu trebuia sa se apuce atunci de cerculete!!! ...pe bune!voi ati fost pe live akolo!dar din parerile la multora dupa forum ...au gresit amandoi!!1 cu vina mai mare dekt altu, asta e partea a 2-a!dar amandoi au fost de vina ...si pana si publicu` a fost vinovat!!oricum...a trecut!!
|
Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:32. |
- Copyright 2026 4Tuning