![]() |
E46 - 320 CI
4 Attachment(s)
Pentru ca asa e frumos va prezint si eu masina mea:D
320 ci 2.2 170 cp /2004 |
Re: BMW E46 320 CI
bafta la masina , e superba :)
|
Re: BMW E46 320 CI
frumoasa !!!sa o stapanesti sanatos!!!poti spune cat te-a ajuns?astept p.m.!!sa ai grija de ea!!
|
Re: BMW E46 320 CI
cat te-a costat masina? Sa o stapanesti cu placere
|
Re: BMW E46 320 CI
Masina arata f bine, jantele nu sunt pe gustul meu.
Planuri? |
Re: BMW E46 320 CI
Va multumesc frumos.
Scuze ca am uitat sa precizez....masina o am din aprilie 2008...si in timpul asta am facut doar 14000 de km....nu o folosesc zilnic.....la firma unde lucrez am alta masina de zi cu zi....coupe-ul e doar pentru wk daca pot sa zic asa:D E bijuteria mea....iar pretul nu-i nici un secret...atunci m-a costat 22000....din pacate criza actuala a facut sa-i scada pretul undeva la 12-14000 in ziua de azi. Desi nu am poze din portbagaj....pentru sonorizare am si statie cu subwoofer(asa am luat-o)....nu ma omor prea tare cu ascultatul tare...prefer sound-ul motorului...e mult mai frumos:-) |
Re: BMW E46 320 CI
1 Attachment(s)
Quote:
Cand am luat-o masina nu avea pachet M...e modelul cu facelift...si avea alte jante pe 18...dar din cauza suspensiei sport am preferat sa le schimb cu unele pe 17 tip M...chiar daca nu arata la fel de frumos ca cele originale:sad: |
Re: BMW E46 320 CI
Lucrezi la Nescafe? Faci cinste cu o cafea?:))))
|
Re: BMW E46 320 CI
Quote:
|
Re: BMW E46 320 CI
Eu nu iti spun ce sa'i mai faci la masina , e foarte frumoasa , eventual narile ar merge negre dar si chrom arata bine. Frumoasa foc :D
|
Re: BMW E46 320 CI
superba!
|
Re: E46 - 320 CI
Foarte frumoasa masina, un E46 pe gustul meu :) pot sa te intreb cat consuma?
|
Re: E46 - 320 CI
In oras vara in jur de 13-14 % iar iarna ajunge la 15%....la drum lung consumul e undeva intre 10 si 11%...in functie de cat de tare mergi:D....la 90-100 la ora consumul coboara la 9%.
|
Re: E46 - 320 CI
pune-i nari negre si las-o cat mai clean..e dementiala
|
Re: E46 - 320 CI
Multumesc pentru aprecieri:D
Eu nu sunt adeptul "tuningului" acolo unde nu este nevoie....ma refer la kitsch sau alte tiganeli....imi place masina asa cum e acum:D....insa in urma sfaturilor voastre o sa incerc o imagine cu narile negre sa vad daca arata mai bine. |
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
masina arata foarte bine! nici eu nu iti recomand sa ii faci prea multe lucruri ! ce-i mult strica! incearca sa o pastrezi cat mai clean-look. Ia aminte de la COH-u ca el o are TZIPLA.
|
Re: E46 - 320 CI
nu inteleg de ce iti consuma asa mult eu am la 120km/h pe autostrada consum 7% si am acelasi motor ca al tau numai ca e an 2002 facelift sedan , si consumu urban mai mic 11-12 oras in super aglomeratie mers bara la bara . A m km parcursi cu masina in 2 ani 60 de mii de km
LE : am uitat e superba masina :D |
Re: E46 - 320 CI
Consumul e dat de calculatorul masinii...probabil ca real e ceva mai mic decat ce vad eu pe display...insa eu mai am si talpa grea....imi place sa merg mai turat .....sound-ul motorului e superb:D
Multumesc pentru aprecieri. |
Re: E46 - 320 CI
Salutare. Arata foarte bine masina. Am vazut-o prin Targoviste ;))
Sa o stapanesti sanatos. P.S. Pastreaz-o cat mai "clean", ca asa ii sta bine unui BMW :D |
Re: E46 - 320 CI
Felicitari!
E foarte frumoasa masina! |
Re: E46 - 320 CI
Merci.
Singurul lucru pe care mai vreau sa-l schimb este evacuarea stoc cu una din inox...probabil ca voi face un drum pana la Pitesti la cei de la Borla si voi pune tot traseul:D |
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
1 Attachment(s)
Pentru ca mi-a placut mult desi o luasem pentru urs, maciulia de schimbator din piele cu sigla M a ajuns la coupe:D
|
Re: E46 - 320 CI
frumos coupe-ul tau.
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
frumoasa rau masina!!! e46 qp fl rulzzzz
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
fa-i bandourile cromate .. se vede super ,bafta
|
Re: E46 - 320 CI
foarte frumoasa masina!arata ireprosabil!cat mai multi km fara incedente neplacute.
extreme88 ce ai patit???sry de of |
Re: E46 - 320 CI
Merci pentru aprecieri:D
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Frumoasa masina.
Tipa dupa un shadow line.Cauta poze cu una ca a ta neagra cu folie si shadow.Schimba total masina |
Re: E46 - 320 CI
Quote:
De schimbat ii voi schimba jantele si o sa-i montez o evacuare cat-back Magnaflow Oricum merci pentru sfat:-) |
Re: E46 - 320 CI
te-am vazut prin oras acu ceva timp ... super bine arata :D mai ai cumva si un coupe albastru tot mls? sau t confund :-"
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
Re: E46 - 320 CI
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning