![]() |
Gauri de aer!
1 Attachment(s)
Unde pot sa gasesc gauri din astea ca si in poza...de skoda?
|
Re: Gauri de aer!
Nu stiu de unde vii tu cu afirmatia asta, ca ar fi de Skoda. Dar de cand e Skoda etalon la capitolul dotari? Nu stiu cine ti-a bagat asta in cap, dar in fine.
Acest model de aerisiri e demult pe Golf IV: Golf IV GTI; Golf IV R32; Golf IV Variant dupa 2004. http://www.ahw-shop.de/shop/verkleidungen.html |
Re: Gauri de aer!
Quote:
|
Re: Gauri de aer!
Ce sa vad in linkul respectiv? Eu vad ca tu numai vezi bine. Tu nu observi diferentele din pacate. Cum arata unele si cum arata altele? Sunt identice dupa tine?
Daca vrei sa intelegi ca acest model de aerisiri e pe Golf IV demult, bine, daca nu tot bine. Ma refer pe Golf IV R32, Golf Variant dupa 2004, Golf IV GTI, etc. |
Re: Gauri de aer!
Quote:
|
Re: Gauri de aer!
Si ce diferente is?:-?...ca de skoda is mai mari? si is mai lungi? ala din poza cum sio facut oare? nu leo adaptat un pic?
|
Re: Gauri de aer!
Ce treaba are Skoda cu Golful? Nu are rost acuma sa iti povestesc ca acest model a fost mai intai pe Passat, pe urma pe Bora si mai tarziu pus si pe Golf IV.
|
Re: Gauri de aer!
Ce treaba are? CA VREAU SI EU! SI NU STIU CUM!!!!
|
Re: Gauri de aer!
Pai uita-te la linkul pe care ti l-am dat si ai sa te linistesti repede dupa ce vezi pretul.
|
Re: Gauri de aer!
Crezi ca ma doare pe mine de pretz?
|
Re: Gauri de aer!
Uşor cu limbajul, explică încet şi cu răbdare.
Şi renunţă la naţionalisme, alea sunt extrem de nelalocul lor. |
Re: Gauri de aer!
Quote:
|
Re: Gauri de aer!
@PAK
Aici nu pot sa iti dau dreptate. Nu sunt aerisiri de Bora cele din poza atasata. Cand a aparut Golful in '97 nu exista nici un model de Bora. Bora a fost business-class-ul Golfului, sau in fine, conceputa pentru alt segemt de piata. Normal ca i-au mai pus mici chitibusuri in plus, luate de pe Passat sa justifice diferenta de pret dintre Golf IV si Bora. Din moment ce au fost puse din fabrica pe cateva modele de Golf IV, inseamna ca sunt de Golf IV. El a afirmat ca sunt de Skoda, iar eu i-am spus ca sunt de Golf IV, adica ca nu sunt luate de pe alta masina si ar putea fi dotarea originala a masinii din poza. Poate nu ai citit ce s-a scris mai sus. Pe mine nu ma intereseaza de ce VAG a pus acelas model de plafoniera, aerisiri, oglinzi,etc, pe marcile si modelele lor. Daca oglinda de Golf IV o gasesti pe Skoda Felicia, Octavia, Passat, Seat, Polo, Lupo, Audi, asta nu inseamna ca nu e oglinda de Golf IV. Scurt. |
Re: Gauri de aer!
nu stiu de ce trebuie sa faci teoria chibritului in fiecare post in loc sa dai un raspuns simplu si clar ...
iar faci posturi kilometrice cand poti explica ceva in cateva randuri. sintetizez eu : - intrebarea era unde poate gasi acele aerisiri. raspunsul este simplu , se gasesc si pe cateva echipari de golf dar se gasesc pe TOATE modelele bora. deci , acolo pot fi gasite cel mai usor (cred ca mai usor gasesti o bora care sunt milioane pe la noi decat gti sau r32). |
Re: Gauri de aer!
io vreau doar sa stiu de unde pot face rost exact si cam cat costa:lo: atata tot:-P
|
Re: Gauri de aer!
@PAK:
Eu nu inteleg interventia ta si ce vrei sa imi demonstrezi. Se incheiase deja discutia, si ii dadusem si un link unde le poate gasi. @Dolce DST: daca nu iti convine pretul din linkul pe care ti l-am dat si nu tii mortis sa fie noi, cauta la dezmembrari la Bora, ca la Golf IV sansele sunt mai mici. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning