Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

RoByNeT 18-11-09 13:48

Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Din ramura vai ce ma plictisesc si am prea mult timp liber, hai sa mai facem un thread de plictiseala la munca/acasa/in metrou pe telefon etc ... recunosc e plagiat sa zic asa de pe un alt forum gasit din greseala ... si hai sa ii dam drumul cu un exemplu :)) daca e prea stupid se poate sterge. Multumesc :P



14:48 -- am deschis acest thread minunat.

sandor406 18-11-09 14:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:01 ...... ma holbez pe forum 4tuning ! :))

dolb 18-11-09 15:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:07 ma uit la alt thread inutil

DTH 18-11-09 15:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16.30 ma joc pe fast&furious :))

bmw_motorsport 18-11-09 15:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2818325)
16:07 ma uit la alt thread inutil

idem:rolleyes2

mafiozzo 18-11-09 17:13

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:13 beau un pahar de suc:))

GJ 64 GAB 18-11-09 17:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:16 ... Mă uit pe 4tuning şi joc 2fast 2furios şi ascult Roy Jones Jr - Yall must Have Forgot ...

Danutz Bratosin 18-11-09 17:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:17. ma uit pe topicul asta, ascult muzica si beau cola:lol:

dragos1989 18-11-09 17:50

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
www.andplay.net stau si ma joc aici ,incerc sa il bat pe deathrace...MUST HAVE GTR!!

Champion 18-11-09 19:42

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
8:42 PM astept sa vad cum o sa dispara un alt thread de pe 4tuning :) si pierd vremea

Darius DMS 18-11-09 20:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 2818804)
www.andplay.net stau si ma joc aici ,incerc sa il bat pe deathrace...MUST HAVE GTR!!

idem....21:02,astept un PM de la un urilizator ce il astept de o saptamana sa imi dea un nr de tel:lol:

VaLeX 18-11-09 23:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:59 ...astept sa se faca 00 : 00

TheFasterMan 19-11-09 10:37

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:37 A.M stau si citesc forumul 4tuning si totodata mananc:D

ionut_cluj 19-11-09 12:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
1:49 PM, mi-am distrus aparatul de tuns. Oh, happy day!

HoricutzWSR 21-11-09 17:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:27 astept sa ies dracului in oras ca nu mai pot de plictiseala, si desenez...

L4uR 21-11-09 18:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
7:16 datorita durerii de masea nu pot sa stau decat la calculator si sa cotrobai pe forum...

dobro_c 21-11-09 18:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:38 il ascult pe salam

22VIN 22-11-09 10:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:53 ma duc sa spal masinile:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Champion 22-11-09 10:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:55 beau o cafea tare ca mie somn de imi pica ochii in gura si cotrobaiesc pe forum :)

dagosh88 23-11-09 00:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
01:16 incerc sa lucrez la un proiect, dar ajung sa intru pe topicuri aiurea pe forum

morpheusmaster 23-11-09 01:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
02.33 O ard aiurea pe forumuri...astept sa se faca destul de tarziu incat maine dimineata sa nu ma pot trezi ca sa ajung la facultate...KWELLL!

RoByNeT 23-11-09 06:59

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
07-59 - Beau cafelutza si verific "presa" la munca. :lol:

Dripci 23-11-09 11:19

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:19 - Imi dreg gatul dupa un uichend de munca/bautura/dans si urlete 8-|

MZ ™ 23-11-09 14:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:59 - cotrobai pe forum si ascult radio zu... :shock:

GrigoGt 23-11-09 14:57

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:37 Dorm cu capul pe tastatura....:chillpill

deniel 23-11-09 19:08

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit:D

crysty.bobok 24-11-09 18:23

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit
:))

19:22 ma plictisesc , citesc despre noul seria 5 :D

Brian 24-11-09 18:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)

Darius DMS 24-11-09 19:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:02....fac pucte pe lockerz:D

Danutz Bratosin 24-11-09 19:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Brian (Post 2833504)
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)

20:07: ii urez bafta lui brian maine la sala:yes:
ps: sa ne anunti si pe noi cu cat ai luat:D

alexciupy 24-11-09 19:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:27 : mananc cartofi prajitzi si ma uite pe frum

alexciupy 24-11-09 19:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:28 am varsat mancarea pe mine si injur cainele :x

alzn0rbert 24-11-09 20:51

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
21:51 citesc si postez;)

TunerInProgres 24-11-09 20:59

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
9.59 rad de cel cu cainele si atat:D

bogdan100 24-11-09 23:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
00:04 ma uit la Family Guy

Dripci 24-11-09 23:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Ma uit la inglourious basterds (:|. Maineeee muuuuncaaa !! weee !!

RoByNeT 25-11-09 10:29

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:28 : ma uit dupa niste piese si fumez :)

morpheusmaster 25-11-09 11:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12.00 Am ajuns la servici, incep "tabieturile" zilnice din birou :)

Brian 25-11-09 16:21

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 2833551)
20:07: ii urez bafta lui brian maine la sala:yes:
ps: sa ne anunti si pe noi cu cat ai luat:D

17:21: ii multumesc frumos lui Danutz :)
Am luat cu 23 :D

pHlow 25-11-09 16:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
ma intreb de ce lumea pune ora in fata mesajului cand oricum e afisata data si ora postului


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning