![]() |
Ştiaţi că eu in acest moment ...
Din ramura vai ce ma plictisesc si am prea mult timp liber, hai sa mai facem un thread de plictiseala la munca/acasa/in metrou pe telefon etc ... recunosc e plagiat sa zic asa de pe un alt forum gasit din greseala ... si hai sa ii dam drumul cu un exemplu :)) daca e prea stupid se poate sterge. Multumesc :P
14:48 -- am deschis acest thread minunat. |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:01 ...... ma holbez pe forum 4tuning ! :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:07 ma uit la alt thread inutil
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16.30 ma joc pe fast&furious :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:13 beau un pahar de suc:))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:16 ... Mă uit pe 4tuning şi joc 2fast 2furios şi ascult Roy Jones Jr - Yall must Have Forgot ...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:17. ma uit pe topicul asta, ascult muzica si beau cola:lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
www.andplay.net stau si ma joc aici ,incerc sa il bat pe deathrace...MUST HAVE GTR!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
8:42 PM astept sa vad cum o sa dispara un alt thread de pe 4tuning :) si pierd vremea
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23:59 ...astept sa se faca 00 : 00
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:37 A.M stau si citesc forumul 4tuning si totodata mananc:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
1:49 PM, mi-am distrus aparatul de tuns. Oh, happy day!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:27 astept sa ies dracului in oras ca nu mai pot de plictiseala, si desenez...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
7:16 datorita durerii de masea nu pot sa stau decat la calculator si sa cotrobai pe forum...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:38 il ascult pe salam
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:53 ma duc sa spal masinile:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:55 beau o cafea tare ca mie somn de imi pica ochii in gura si cotrobaiesc pe forum :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
01:16 incerc sa lucrez la un proiect, dar ajung sa intru pe topicuri aiurea pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
02.33 O ard aiurea pe forumuri...astept sa se faca destul de tarziu incat maine dimineata sa nu ma pot trezi ca sa ajung la facultate...KWELLL!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
07-59 - Beau cafelutza si verific "presa" la munca. :lol:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:19 - Imi dreg gatul dupa un uichend de munca/bautura/dans si urlete 8-|
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:59 - cotrobai pe forum si ascult radio zu... :shock:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15:37 Dorm cu capul pe tastatura....:chillpill
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:05 vb cu prietena la tel si o mint k nu ies cu baietii pe afara, cica stau in casa k sunt obosit:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
19:22 ma plictisesc , citesc despre noul seria 5 :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
19:53 chestionare,chestionare si .. chestionare :) maine am sala :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:02....fac pucte pe lockerz:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
ps: sa ne anunti si pe noi cu cat ai luat:D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:27 : mananc cartofi prajitzi si ma uite pe frum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
20:28 am varsat mancarea pe mine si injur cainele :x
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
21:51 citesc si postez;)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
9.59 rad de cel cu cainele si atat:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
00:04 ma uit la Family Guy
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Ma uit la inglourious basterds (:|. Maineeee muuuuncaaa !! weee !!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:28 : ma uit dupa niste piese si fumez :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12.00 Am ajuns la servici, incep "tabieturile" zilnice din birou :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Am luat cu 23 :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
ma intreb de ce lumea pune ora in fata mesajului cand oricum e afisata data si ora postului
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:07. |
- Copyright 2026 4Tuning