![]() |
Logan
Are cineva poze cu loganurile care au participat sa le vad si eu ca nu am putut sa ajung si nici nu prea am gasit pe forum
Thanks |
Re: Logan
...cauta mai bine si vei gasi , sunt o gramada de poze cu Loganurile prezente la 4TD....;)
|
Re: Logan
apropo , nu cred ca era nevoie sa deschizi un nou topic pt asta...., puteai sa intrebi in celelalte existente deja .;)
|
Re: Logan
14 Attachment(s)
Uite aici cateva poze..Sper ca sunt poze cu toate masinile!
|
Re: Logan
dar loganu de la pilot tuning, cel cu alb si negru? ala chiar era super tare... :)
|
Re: Logan
primu logan ...cel cu spatele .. are tot kitu pilot pe el
|
Re: Logan
dar ii lipesete cate ceva... :D am analizat eu pe afara, am vazut unu alb cu negru dar se misca si nu am putut sai fac o poza... :)
|
Re: Logan
cel mai tare e ala gri :P CEL MAI TARE .... cu jante smekere ;) NU AVETZI OCHI ? :) :) :)
|
Re: Logan
Quote:
agree ;) sunt de acord... dar nu am fost in juriu :cry: |
Re: Logan
eh lasa hondare :D doar sti bine... cine stie cunoaste ;)
|
Re: Logan
...cel gri e cel mai frumos ....are un bot agresiv... si niste jante splendide...:D :D ....e frumos .. cu stopurile din fabrica...cele pe led nu se potriveau .. nu era contrast :???:
|
Re: Logan
nu imi plac stopurile de logan, dar angel eyes-urile sunt super tari. ;)
P.S: cea gri era marfa. ;)) |
Re: Logan
intr-adevar, loganul gri a fost cel mai elegant, simplu si frumos modificat logan de la salon... a aratat diferenta intre bun gust si sorcova
|
Re: Logan
Si oare ...? D c a fost doar Florica_NSL la el , si atat...dintre membrii juriului ?
Si d c oare nu a castiga la Romanesti...? Si d c concura contra firme? |
Re: Logan
Ce firma sunt jentile de pe loganul gri.
|
Re: Logan
seamana cu OZ Racing Antares ...nush sigur
|
Re: Logan
Sunt WolfRace Eurosport Matrix Shadow Chrome .
Cam asa ceva... |
Re: Logan
wolfrace eurosport matrix dar nu cred ca sunt shadow chrome.
shadow chrome sunt ceva mai inchise (vorbesc in cunostiinta de cauza) |
Re: Logan
mai are cineva vreo poza cu loganul gri din spate si lateral ??
|
Re: Logan
3 Attachment(s)
cateva aici ->
|
Re: Logan
Quote:
m-am saturat de tuning pilot sau foarte exagerat pe logan asta imi place foarte mult...am stat de vorba cu proprietarul...este si el un om de super treaba si credeti-ma ca fata de alte loganuri...da clasa ;) |
Re: Logan
este cel mai frumos tocmai pt k simplitatea este cea mai eleganta...
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:12. |
- Copyright 2026 4Tuning