Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Logan (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/15406-logan.html)

Julyan86 05-04-06 12:31

Logan
 
Are cineva poze cu loganurile care au participat sa le vad si eu ca nu am putut sa ajung si nici nu prea am gasit pe forum
Thanks

MKE 05-04-06 16:08

Re: Logan
 
...cauta mai bine si vei gasi , sunt o gramada de poze cu Loganurile prezente la 4TD....;)

MKE 05-04-06 16:10

Re: Logan
 
apropo , nu cred ca era nevoie sa deschizi un nou topic pt asta...., puteai sa intrebi in celelalte existente deja .;)

cannavaro 05-04-06 17:10

Re: Logan
 
14 Attachment(s)
Uite aici cateva poze..Sper ca sunt poze cu toate masinile!

NC 05-04-06 18:37

Re: Logan
 
dar loganu de la pilot tuning, cel cu alb si negru? ala chiar era super tare... :)

LKS 05-04-06 22:18

Re: Logan
 
primu logan ...cel cu spatele .. are tot kitu pilot pe el

NC 06-04-06 09:57

Re: Logan
 
dar ii lipesete cate ceva... :D am analizat eu pe afara, am vazut unu alb cu negru dar se misca si nu am putut sai fac o poza... :)

BabyBlue_EVO 08-04-06 09:00

Re: Logan
 
cel mai tare e ala gri :P CEL MAI TARE .... cu jante smekere ;) NU AVETZI OCHI ? :) :) :)

Hondarul 08-04-06 12:44

Re: Logan
 
Quote:

Originally Posted by BabyBlue_EVO
cel mai tare e ala gri :P CEL MAI TARE .... cu jante smekere ;) NU AVETZI OCHI ? :) :) :)


agree ;) sunt de acord... dar nu am fost in juriu :cry:

BabyBlue_EVO 08-04-06 15:54

Re: Logan
 
eh lasa hondare :D doar sti bine... cine stie cunoaste ;)

Bmwaldo 08-04-06 16:19

Re: Logan
 
...cel gri e cel mai frumos ....are un bot agresiv... si niste jante splendide...:D :D ....e frumos .. cu stopurile din fabrica...cele pe led nu se potriveau .. nu era contrast :???:

NC 09-04-06 01:22

Re: Logan
 
nu imi plac stopurile de logan, dar angel eyes-urile sunt super tari. ;)

P.S: cea gri era marfa. ;))

aleks 14-04-06 01:29

Re: Logan
 
intr-adevar, loganul gri a fost cel mai elegant, simplu si frumos modificat logan de la salon... a aratat diferenta intre bun gust si sorcova

cls21b_EVO 14-04-06 02:49

Re: Logan
 
Si oare ...? D c a fost doar Florica_NSL la el , si atat...dintre membrii juriului ?
Si d c oare nu a castiga la Romanesti...?
Si d c concura contra firme?

Tataee_^ 24-04-06 12:58

Re: Logan
 
Ce firma sunt jentile de pe loganul gri.

real tuning 25-04-06 16:43

Re: Logan
 
seamana cu OZ Racing Antares ...nush sigur

cls21b_EVO 25-04-06 19:41

Re: Logan
 
Sunt WolfRace Eurosport Matrix Shadow Chrome .
Cam asa ceva...

pesteimputit 25-04-06 21:22

Re: Logan
 
wolfrace eurosport matrix dar nu cred ca sunt shadow chrome.
shadow chrome sunt ceva mai inchise (vorbesc in cunostiinta de cauza)

MKE 26-04-06 15:39

Re: Logan
 
mai are cineva vreo poza cu loganul gri din spate si lateral ??

sandrin 26-04-06 19:25

Re: Logan
 
3 Attachment(s)
cateva aici ->

orlando 27-04-06 22:41

Re: Logan
 
Quote:

Originally Posted by sandrin
cateva aici ->

tuning finut si foarte tare...
m-am saturat de tuning pilot sau foarte exagerat pe logan asta imi place foarte mult...am stat de vorba cu proprietarul...este si el un om de super treaba si credeti-ma ca fata de alte loganuri...da clasa ;)

aleks 01-05-06 00:47

Re: Logan
 
este cel mai frumos tocmai pt k simplitatea este cea mai eleganta...


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning