Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1530-inchid-topicuri-precizeze-motiv.html)

B|shOp-VR6 14-07-04 10:24

De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
 
Am observat ca in ultimul timp tot se inchid topicuri fara ca moderatorul sa ne zica si noua un motiv (oricat de penibil ar fi). Cred ca ar fi frumos din partea lor k inainte sa-l inchida sa ne zica si noua motivul... chiar dak acesta ar fi: \"k asa am vrut eu\".

Multumesc!

BogdanCMS 14-07-04 21:40

Mda, si mie mi se pare dubios...eu am vb cu ZoliaT pe privat, si mi-am spus pasul...parerea mea e ca trebuie avut grija la cine se da rangul de moderator.

ZoliaT_2 15-07-04 00:28

Re: De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Am observat ca in ultimul timp tot se inchid topicuri fara ca moderatorul sa ne zica si noua un motiv (oricat de penibil ar fi). Cred ca ar fi frumos din partea lor k inainte sa-l inchida sa ne zica si noua motivul... chiar dak acesta ar fi: \"k asa am vurt eu\".

Multumesc!

vreau exemplu

B|shOp-VR6 15-07-04 08:57

Un simplu ex: Kitana - fetita atomica ...
Apoi s-au mai inchis unele dar tre sa mai stau sa le caut... k nu atunci nu dadeam atentie..

bogdan 15-07-04 11:16

scuzama dar daca tu crezi ca pe un site auto se face topic despre nu stiu ce copila dupa care balesc alti copii de pe aici cred ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda acum ganditi si voi ca doar sunteti oameni cu capul pe umeri,cred eu.....

BogdanCMS 15-07-04 12:20

Pai atunci de ce mai exista forumuri ca \"Comunitatea 4tuning\", \"Tot ce nu poate fi incadrat\" si altele de genul asta? Ideea de comunitate e sa-si spuna fiecare parerea, eu asa stiam(chiar daca nu e vb de masini, totusi e vb de o persoana din comunitate)...Daca vor sa vb de asha ceva, treaba lor, sa vorbeasca. Cel putin asta e parerea mea.

bogdan 15-07-04 12:29

dupa cum spuneam mai sus va cred oameni cu capul pe umeri ,ce ar fi sa facem toti topicuri de genul\"bogdan masculul feroce\"sau mai stiu eu ce aberatie?!?!?

BogdanCMS 15-07-04 12:48

E totusi un forum public, acum ce-o sa faci, o sa stai sa-i educi pe toti si sa le spui ce e bine si ce e rau? Eventual, si niste pedepse ca la copii mici, de genul \"daca nu sunteti cuminti va sterg topicul\"...Nush, faceti ce credeti de cuviinta, mie totusi nu mi se pare normal. Vorba lu' Ford_V6, ce-i asta, \"forumul Patriarhiei\"?

EvLSant0S 15-07-04 12:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
scuzama dar daca tu crezi ca pe un site auto se face topic despre nu stiu ce copila dupa care balesc alti copii de pe aici cred ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda acum ganditi si voi ca doar sunteti oameni cu capul pe umeri,cred eu.....

topicul cu.... kitana fetitza atomica a fost facut de Zoliat :)

bogdan 15-07-04 12:53

da si?

BogdanCMS 15-07-04 12:56

Pai...si totushi, ZoliaT e Admin...chiar nu are nici o importanta? :?

EvLSant0S 15-07-04 12:56

asta nu inseamna ca tu nu esti pe aceeasi lungime de unda cu el? + face ce vrea el.. si ce crede el ca e bine... eu m-am saturat ... am tacut.. ca iar imi pun indieni in cap... cu tot respektu`

bogdan 15-07-04 13:01

probabil ca de aceea este si inchis acum nu?

BogdanCMS 15-07-04 13:07

El nu ar fi inchis un topic fara sa spuna de ce...Cel putin asha a facut pana acum...A fost super-civilizat din punctul asta de vedere, nota 10+ pt el...

bogdan 15-07-04 13:13

probabil ca cineva, dupa cum ati spus si voi ,a facut exces de zel dar asta o sa se rezolze foarte repede

EvLSant0S 15-07-04 13:16

aha si de ce nu are curaj... sa zica ca el a facut-o si de ce? crappy ppl ...
nu-i frumos..

ZoliaT_2 15-07-04 13:24

o sa aflam cine a facut asta si de ce .
frumos era sa scrie un post de final.

alte exemple ? spuneti

hai sa nu ne lansam intr-o discutie care poate sa creeze conflicte

Al3xius 15-07-04 16:05

Alte exemple : \"Rang Nou Pentru Al3xius\" :( :( :( :( :(

Gabi 16-07-04 14:14

Kitana ... - a fost inchis de mine din 2 motive: a fost creat de Vali pentru a afla toata lumea ce-i Kitana (la momentul respectiv, era nelamurit) si apoi toti au dat-o intr-un offtopic crunt.

Rang nou pentru Al3xius - tot de mine a fost inchis, initial, apoi a fost deschis de Vali, care i-a explicat de ce nu se poate face un rang special pentru un singur user.

Pentru alte nelamuriri, contactati-ma.

BogdanCMS 16-07-04 16:38

Totusi, era frumos sa fi pus si tu acolo o explicatie de ce le-ai inchis, nu? Ca doar esti moderator cu vechime...Si ce-o fi durat atat pana sa spui ca le-ai inchis tu...Stam aici ingrijorati ca nu stim cine face miscarile astea...

IS 18 BOG 16-07-04 17:17

pe forumul asta sunt o multime de topicuri puse aiurea ........ e bine ca mai sunt inchise unele din ele .

g-spott 17-07-04 12:44

BogdanCMS: Gabi are dreptate .... primul topic trebuia inchis de pe la pagina 2 .... si cel cu Al3xius ... parerea mea i sa dat o explicatie prea buna, dar se pare ca el tot nu intelege

BogdanCMS 17-07-04 14:07

Pai tocmai, ca atunci cand au fost inchise topicurile, nu s-a dat nici o explicatie... :? Eu de asta ziceam...Sunt de acord sa le inchida pe cele care sunt aiurea dupa parerea lor, dar sa puna si niste explicatii acolo,nu?

Al3xius 18-07-04 12:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"g-spott\"
BogdanCMS: Gabi are dreptate .... primul topic trebuia inchis de pe la pagina 2 .... si cel cu Al3xius ... parerea mea i sa dat o explicatie prea buna, dar se pare ca el tot nu intelege


eu am impresia ca tu esti ceva de genu : \"asa e cum spune Gabi\" ...cred ca nu mai era nevoie de postu asta....si daca nu inteleg e problema mea .. in nici un caz a ta ! :evil: :evil: :evil:

Gabi 19-07-04 11:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BogdanCMS\"
Totusi, era frumos sa fi pus si tu acolo o explicatie de ce le-ai inchis, nu? Ca doar esti moderator cu vechime...Si ce-o fi durat atat pana sa spui ca le-ai inchis tu...Stam aici ingrijorati ca nu stim cine face miscarile astea...

Mda... Sa zicem ca a fost gresala mea, ca nu am dat explicatia...

Si... a durat atat de mult pana sa spun ca eu le-am inchis pentru ca eu nu intru pe net de acasa, ci de la sala, si in ultimul timp, la sala nu prea mai ajung asa des.

PS: n-aveti de ce sa stati ingrijorati, ca nu vine vreun E.T. sa inchida topicurile.

BogdanCMS 19-07-04 13:14

Am banuit ca e vreunul din moderatori care se joaca...doar atat...peace! :D

g-spott 19-07-04 18:24

Al3xius: nu sunt deloc asa ... mai bine nu mai zic nimic... ma scoti din sarite :evil:

ZoliaT 19-07-04 22:13

cred ca am lamurit deja aceste mici neintelegeri. pana una alta aici lumea se indreapta catre un OFF-TOPIC clar. De acum incolo semnalati-mi pe pm orice inadvertenta de pe acest forum

Recomandare : CITITI REGULILE FORUMULUI


All times are GMT +2. The time now is 23:51.

- Copyright 2026 4Tuning