Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Irmscher Tigra.Swiss (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/15121-irmscher-tigra-swiss.html)

RoSonic 28-03-06 01:37

Irmscher Tigra.Swiss
 
2 Attachment(s)
Irmscher prezinta un pachet complet de modificari estetice pentru Opel Tigra.
Acest pachet consta intr-un bodykit si o serie de schimbari la interior.
Jantele de 17inchi oferite sunt "Delta" sau "Sport Star design", iar anvelopele au dimensiunea de 205/40x17. Pe langa jante, pentru imbunatatirea tinutei de drum este montata si o suspensie rigidizata.

Fotografiile:

cassyus 28-03-06 01:55

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
discret si eficient ca de obicei, semnatura specifica Irmscher, nu te da pe spate dar e frumusel .

wlady 28-03-06 07:36

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
este ca un opel astra gtc ... numai ca este tigra :lol: ... arata bine ... inca putine imbunatatiri si ar fi superba

Urban_Racing 28-03-06 08:06

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Dragutza ... imi place eleronul ...finutz asha nu sare prea mult in evidentza shi jante de 17 pe mashinutza aia .... e ceva

bakal 28-03-06 10:05

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Interesant, discret, frumos......

shaid-kid 28-03-06 10:51

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Arata chiar marfa...nimik de reprosat..

zanga 28-03-06 15:18

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Se mai putea lucra la ea ca prea samana cu alte cc-uri...

Cabbano 28-03-06 16:14

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
frumusica dar cred k se poate si mai bine...

Cosmin255 28-03-06 16:42

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Frumos , stie cineva un pret? Pt ca e interesata prietena mea:)

Lucianos 28-03-06 17:16

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
E frumoasa pe extertior...seamana in fata cu astra coupe parca...niste poze cu bordul si restul interiorului pls...sa vedem si restul frumusetii...:)

bogdan C.E.T. 28-03-06 18:06

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
MIE MI SE PAR jentile cam urate . da acum depinde de fiecare
da a iesit destul de klumea

CT 22 MRO 28-03-06 22:24

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Quote:

Originally Posted by bogdan C.E.T.
MIE MI SE PAR jentile cam urate . da acum depinde de fiecare
da a iesit destul de klumea

da asa e...jantele sunt cam prea " stock " .... merge altceva... in rest arata bine :) bv

Eugen_TL 29-03-06 20:36

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
super! jentile in schimb nu se potrivesc.. nici nu-mi plac !

puercolino 30-03-06 08:10

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
e finut si frumos , masina de pi#@a

Venom 30-03-06 12:52

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
nu`i cine stie ce...finutz.. si putzin cam neobservabil!

Eugen_TL 30-03-06 15:29

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
puercolino: tu ce intelegi prin masina de pizd@? fara suparare.. e doar o intrebare ! :) ca eu sincer am vazut o groaza de femei la jeepane si masini de lux mari, asta inseamna ca sutn de femei? eu cred ca e masina potrivita pt cel care prefera o masina mica,sportiva,simpatica... mie unu imi plac astea mici,merg tunate misto :) in fine fiecare cu parerea lui :)

andrei_1402 31-03-06 08:43

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Destul de frumoasa dar se putea si mai bine. Jantele nu prea se potrivesc dar in rest e OK:???:

Spark 31-03-06 13:29

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
cu tot cu jentile alea ... frumoase sau urate ... e fain facut ... finutz si cu still .. parerea mea .. ;)

dexter_20 31-03-06 19:23

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Asa ceva e chiar binevenit pt Tigra.Chiar si stock ea reuseste sa intoarca destul de multe capete pe strada.Cu noile modificari cred ca multa lumea va avea dureri de gat...

Drako4Life 31-03-06 20:46

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Cat de cat...dragutza...da nu pot spune ca e la ce m-as astepta eu de la un Tigra...dar fatza de prima varianta....arata mai bine :D

Cosmin255 01-04-06 08:47

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Normal , au trecut mai bine de 10 ani de la prima varianta , nu era normal sa arate mai bine?:)

TSC-Us 02-04-06 15:19

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
E Tuning De Firma...e Un Tuning Clasic!
Toate Firmele De Tuning Care Au Contracte Cu Marele Firme Nu Fac Tuning Extrem Ci "finutz"!
Ce Amg-ul Este Un Tuning Extrem?

Arata F Bine!simplu Dar..eficient!
...

neXus 05-04-06 17:41

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Tigra arata f bine si in varianta stock. Acum acadeaua asta portocalie a venit, si stiti ceva? Imi place! Discret, stilat, si foarte viu colorat. Combinatie bomba.

pliktisit 06-04-06 09:48

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Stie cineva de unde as putea achizitiona acest kit.....masina o am:-) dar informatia de unde sa cumpar nu am.

pliktisit 06-04-06 11:33

Re: Irmscher Tigra.Swiss
 
Am gasit si informatia www.irmscher.de :-) si preturile si se aduc si in tara de catre orice dealer opel, verificat informati la Di-bas


All times are GMT +2. The time now is 16:02.

- Copyright 2026 4Tuning