![]() |
Rover 75
vand rover 75 2.0 full option 116 cp
nr telefon : 0729526755 |
Re: rover 75
poze/ mai multe detalii ? accepti schimburi ?
|
Re: rover 75
inmatriculat?sau....
|
2 Attachment(s)
* Inmatriculabila
* An fabricatie: 2000 * 250000 kilometri * Capacitate: 2000 cmc * Putere: 116 CP * Carburant: Diesel * Norma poluare: Euro 3 # Dotari: * Climatizare: Dublu climatronic * Airbaguri: 6 * Geamuri electrice * Oglinzi electrice * Alarma * Inchidere centralizata * ABS * Servo directie * masina e radiata si are nr rosii * silentioasa si fiabila |
Re: Rover 75
5200 de euro valabil
NUMERE ROSI SUNT LOATE DOAR ODATA---MASINA E IMPECABILA |
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...xedos-6-a.html +maxim 2600e....sau....iti dau 3000e dc o faci pe bg
|
Re: Rover 75
NU MERCI
BAFTA LA VANZARE |
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
UPPPPP!
|
Re: Rover 75
4900 euro
|
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
up !!
|
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
Sus cu ea..:arrow:
|
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
4800 euro
|
Re: Rover 75
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...xedos-6-a.html + max 2200 e....? poate te mai gandesti....
|
Re: Rover 75
Quote:
eu mai mult vreau banii valabill |
Re: Rover 75
UpPpPpPpPpPpPpPpPpPpP !!!!!!!!!!
|
Re: Rover 75
up !!!!:idea:
|
Re: Rover 75
4700 euro :P
|
Re: Rover 75
4650 euro :D
|
Re: Rover 75
Cat e taxa de inmatriculare? o dai si la schimb?
|
Re: Rover 75
Quote:
Taxa de inmatriculare chair nu stiu cate este Masina nu este a mea este a unui var :( Dar o sa iti spun cat de gurand |
Re: Rover 75
Up ! Masina este impecabila !
|
Re: Rover 75
Scenic-ul meu? dar cu masina inmatriculata.
|
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
4600 euro UPPP
|
Re: Rover 75
Taxa e undeva intre 3000 si 4000 EURO! Avand in vedere ca este Euro2!
|
Re: Rover 75
in anunt scrie ca e euro 3!
|
Re: Rover 75
Quote:
E euro 3. |
Re: Rover 75
Up !! Masina e BELEA !
|
Re: Rover 75
Ai vorbit cu varul tau?
|
Re: Rover 75
Quote:
4500 de euro. |
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
Quote:
Te astept in craiova sa vb cu varumeo . Te bagi ca musca'n lapte . |
Re: Rover 75
mai e valabil?
un fiat stilo 2002 jtd ,piele,incalzire scaune,dubluclimatronic,abs,esp,asr,obd,etc inscris |
Re: Rover 75
Quote:
|
Re: Rover 75
4400 euro :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:33. |
- Copyright 2026 4Tuning