Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand anvelope iarna (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/150579-vand-anvelope-iarna.html)

Armandot 29-10-09 13:11

vand anvelope iarna
 
vand 2 anvelope iarna 185/65/15 Firestone , mai au destul profil, una din ele este oleaca zgariata dar nu scapa aer,zgarietura usoara - 200 lei

si 2 anvelope iarna 195/65/15 Nokian in V - 180 lei sau toate 4 la 330 lei

Armandot 29-10-09 15:12

Re: vand anvelope iarna
 
6 Attachment(s)
si pozele deasupra scrisului Firestone se vede oleaca zgarietura dupa cum am spus nu este nimic adanc,de la o bordura:

Armandot 31-10-09 08:33

Re: vand anvelope iarna
 
up sunt deschis la oferte ca ma incurca anvelopele in boxa...

Armandot 02-11-09 11:01

Re: vand anvelope iarna
 
up negociabil cele de 185 au foarte multa carne pe ele 6-7mm...

teateo 02-11-09 21:16

Re: vand anvelope iarna
 
ce model sunt cele Nokian? DOT ? indicele de greutate? niste poze mai clare se poate? si fara apa pe anvelope :)

Armandot 02-11-09 22:33

Re: vand anvelope iarna
 
dot 2006 parca, nush indecele de greutate o sa ma uit dar daca au rezistat pe o alfa 166 de 2t...le-am sters oleaca de praf de asta erau ude, o sa incerc maine sa le mai fac niste poze

Armandot 04-11-09 09:13

Re: vand anvelope iarna
 
up...nu mai vrea nimeni roti de iarna ieftine?

teateo 04-11-09 11:38

Re: vand anvelope iarna
 
eu inca astept pozele care le-ai promis ...

Armandot 04-11-09 12:33

Re: vand anvelope iarna
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by teateo (Post 2778860)
eu inca astept pozele care le-ai promis ...

uite si pozele, din pacate nu ma ajuta prea mult aparatul,dot is 2002,celelalte sunt 2006,una din ele am vazut ca are un snur.daca te intereseaza iti fac o oferta.

Armandot 06-11-09 17:42

Re: vand anvelope iarna
 
up 1.5 mil cele pe 185/65/15 fiind bune si cu carne multa pe ele !

Armandot 08-11-09 09:42

Re: vand anvelope iarna
 
up...2 mil toate 4...sau 1.4 cele pe 185/65/15...mai au profil mult.

Armandot 10-11-09 08:50

Re: vand anvelope iarna
 
up... 185/65/15 6-7 mm profil ! o sa cautati cand da zapada si nu o sa mai fie asa ieftine.

Armandot 12-11-09 08:52

Re: vand anvelope iarna
 
up...cele de 195 sau dat, au mai ramas 185/65/15

Armandot 15-11-09 10:43

Re: vand anvelope iarna
 
up 1 mil 2 bucati bune !

Armandot 17-11-09 10:45

Re: vand anvelope iarna
 
up !!!!

Armandot 19-11-09 10:45

Re: vand anvelope iarna
 
up !!!

Armandot 20-11-09 23:47

Re: vand anvelope iarna
 
up...

Armandot 23-11-09 07:57

Re: vand anvelope iarna
 
up...nu mai vrea nimeni cauciucuri bune de iarna?

TunerInProgres 23-11-09 22:32

Re: vand anvelope iarna
 
astea de le ai acum cu 185 sunt dot 2002?

Armandot 23-11-09 22:44

Re: vand anvelope iarna
 
dot 2006...

TunerInProgres 23-11-09 23:17

Re: vand anvelope iarna
 
ii faci o poza f aproape la zgarietura aceea te rog mult?

Armandot 23-11-09 23:20

Re: vand anvelope iarna
 
o sa ii fac maine, dar nu e nimic grav,am mers vreo 1000km cu ele asa si nu a scapat deloc aer cauciucul ala, o domnisoara ia placut mai mult bordura si a vrut sa o vada de aproape

TunerInProgres 23-11-09 23:35

Re: vand anvelope iarna
 
pai da man nu scapa aer dar e mult mai sensibila acum si se poate sparge la orice soc mai mic,de aceea vreau sa vad exact cum arata

Armandot 24-11-09 08:38

Re: vand anvelope iarna
 
3 Attachment(s)
asta e zgarietura,in poza nu se vede prea bine dar nu este adanca deloc,la ce profil au cauciucurile si la ce pret sunt...tu decizi.

Armandot 26-11-09 23:41

Re: vand anvelope iarna
 
up... 100 lei amandoua ! profil 6-7 mm

Armandot 29-11-09 11:52

Re: vand anvelope iarna
 
up 2 anvelope bune !

Armandot 03-12-09 08:44

Re: vand anvelope iarna
 
up...

Armandot 05-12-09 09:32

Re: vand anvelope iarna
 
up...

rock88rul 06-12-09 16:39

Re: vand anvelope iarna
 
sa inteleg ca sunt de vazut in iasi...?

Armandot 06-12-09 21:32

Re: vand anvelope iarna
 
da...

rock88rul 06-12-09 21:35

Re: vand anvelope iarna
 
pacat... eram interesat daca erai macar din zona si nu as vrea sa le primesc prin curier inainte de a le vedea. bafta la vanzare ;)

Armandot 06-12-09 23:49

Re: vand anvelope iarna
 
nu e nici o problema, inafara de zgarietura care se vede in poza nu au nici o problema,le dau la pretu asta pt ca vreau sa scap de ele ca ma incurca in garaj si e pacat ca niste cauciucuri cu profil de 6-7 mm sa le arunc.

rock88rul 07-12-09 09:06

Re: vand anvelope iarna
 
da`mi un nr de tel. si o adresa exacta unde esti de gasit in iasi, va veni cineva sa vada pentru mine cauciucurile :D astept un rasp

Armandot 07-12-09 09:17

Re: vand anvelope iarna
 
0747 907 987 ,pe sos.Arcu in spate la Billa. in caz ca nu raspund la telefon sunt la lucru.

rock88rul 07-12-09 09:24

Re: vand anvelope iarna
 
am uitat sa te intreb... in pret intra si transportu adica trimis pachetu sau :-?

Armandot 07-12-09 09:28

Re: vand anvelope iarna
 
nu intra transportul care e cam 30 lei

rock88rul 07-12-09 09:31

Re: vand anvelope iarna
 
ok, i`am dat nr de tel. acum nu stiu cand te va suna,posibil pe maine o sa vb el cu tn la tel. salut

Armandot 09-12-09 10:33

Re: vand anvelope iarna
 
up...

rock88rul 09-12-09 22:58

Re: vand anvelope iarna
 
mane te`o sunat cnv sa vina sa le vada? sau so bulangit un`q mio? ca nici mie nu`mi mai rasp la tel... si asa nu prea le`as lua decat sa ii faci ceva poze exacte, hai sa vb pe mess : rock88rul

Armandot 11-12-09 15:09

Re: vand anvelope iarna
 
up...


All times are GMT +2. The time now is 06:01.

- Copyright 2026 4Tuning