![]() |
vand anvelope iarna
vand 2 anvelope iarna 185/65/15 Firestone , mai au destul profil, una din ele este oleaca zgariata dar nu scapa aer,zgarietura usoara - 200 lei
si 2 anvelope iarna 195/65/15 Nokian in V - 180 lei sau toate 4 la 330 lei |
Re: vand anvelope iarna
6 Attachment(s)
si pozele deasupra scrisului Firestone se vede oleaca zgarietura dupa cum am spus nu este nimic adanc,de la o bordura:
|
Re: vand anvelope iarna
up sunt deschis la oferte ca ma incurca anvelopele in boxa...
|
Re: vand anvelope iarna
up negociabil cele de 185 au foarte multa carne pe ele 6-7mm...
|
Re: vand anvelope iarna
ce model sunt cele Nokian? DOT ? indicele de greutate? niste poze mai clare se poate? si fara apa pe anvelope :)
|
Re: vand anvelope iarna
dot 2006 parca, nush indecele de greutate o sa ma uit dar daca au rezistat pe o alfa 166 de 2t...le-am sters oleaca de praf de asta erau ude, o sa incerc maine sa le mai fac niste poze
|
Re: vand anvelope iarna
up...nu mai vrea nimeni roti de iarna ieftine?
|
Re: vand anvelope iarna
eu inca astept pozele care le-ai promis ...
|
Re: vand anvelope iarna
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: vand anvelope iarna
up 1.5 mil cele pe 185/65/15 fiind bune si cu carne multa pe ele !
|
Re: vand anvelope iarna
up...2 mil toate 4...sau 1.4 cele pe 185/65/15...mai au profil mult.
|
Re: vand anvelope iarna
up... 185/65/15 6-7 mm profil ! o sa cautati cand da zapada si nu o sa mai fie asa ieftine.
|
Re: vand anvelope iarna
up...cele de 195 sau dat, au mai ramas 185/65/15
|
Re: vand anvelope iarna
up 1 mil 2 bucati bune !
|
Re: vand anvelope iarna
up !!!!
|
Re: vand anvelope iarna
up !!!
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...nu mai vrea nimeni cauciucuri bune de iarna?
|
Re: vand anvelope iarna
astea de le ai acum cu 185 sunt dot 2002?
|
Re: vand anvelope iarna
dot 2006...
|
Re: vand anvelope iarna
ii faci o poza f aproape la zgarietura aceea te rog mult?
|
Re: vand anvelope iarna
o sa ii fac maine, dar nu e nimic grav,am mers vreo 1000km cu ele asa si nu a scapat deloc aer cauciucul ala, o domnisoara ia placut mai mult bordura si a vrut sa o vada de aproape
|
Re: vand anvelope iarna
pai da man nu scapa aer dar e mult mai sensibila acum si se poate sparge la orice soc mai mic,de aceea vreau sa vad exact cum arata
|
Re: vand anvelope iarna
3 Attachment(s)
asta e zgarietura,in poza nu se vede prea bine dar nu este adanca deloc,la ce profil au cauciucurile si la ce pret sunt...tu decizi.
|
Re: vand anvelope iarna
up... 100 lei amandoua ! profil 6-7 mm
|
Re: vand anvelope iarna
up 2 anvelope bune !
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
sa inteleg ca sunt de vazut in iasi...?
|
Re: vand anvelope iarna
da...
|
Re: vand anvelope iarna
pacat... eram interesat daca erai macar din zona si nu as vrea sa le primesc prin curier inainte de a le vedea. bafta la vanzare ;)
|
Re: vand anvelope iarna
nu e nici o problema, inafara de zgarietura care se vede in poza nu au nici o problema,le dau la pretu asta pt ca vreau sa scap de ele ca ma incurca in garaj si e pacat ca niste cauciucuri cu profil de 6-7 mm sa le arunc.
|
Re: vand anvelope iarna
da`mi un nr de tel. si o adresa exacta unde esti de gasit in iasi, va veni cineva sa vada pentru mine cauciucurile :D astept un rasp
|
Re: vand anvelope iarna
0747 907 987 ,pe sos.Arcu in spate la Billa. in caz ca nu raspund la telefon sunt la lucru.
|
Re: vand anvelope iarna
am uitat sa te intreb... in pret intra si transportu adica trimis pachetu sau :-?
|
Re: vand anvelope iarna
nu intra transportul care e cam 30 lei
|
Re: vand anvelope iarna
ok, i`am dat nr de tel. acum nu stiu cand te va suna,posibil pe maine o sa vb el cu tn la tel. salut
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
Re: vand anvelope iarna
mane te`o sunat cnv sa vina sa le vada? sau so bulangit un`q mio? ca nici mie nu`mi mai rasp la tel... si asa nu prea le`as lua decat sa ii faci ceva poze exacte, hai sa vb pe mess : rock88rul
|
Re: vand anvelope iarna
up...
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:01. |
- Copyright 2026 4Tuning