Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Laptop (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/150363-vand-laptop.html)

EL-GABRY 28-10-09 15:09

Vand Laptop
 
Laptop Asus X51L-AP156 (pozele sunt de prisos,pe Google Image e plin.Este ca nou,nu am la ce sa fac poze sa se vada vreun defect.Are cateva luni,folosit acasa in loc de PC -nu intens,ca mi-a ajuns pana in gat PC-ul de la munca.S-a folosit numai cu bateria scoasa.Intel Dual Core T3200,Hdd 250Gb,2Gb DDRAM 2,Wireless,Card reader,DVD WR,etc,vezi pe Google tot despre el),bonus geanta de transport si mouse USB Genius (model mic,special de notebook).L-am achizitionat fara SO,a rulat cu Vista o scurta perioada,acum are XP SP3.Am CD-urile cu drivere originale Asus,atat de Vista cat si de XP.
Pret fix : 1700 lei.Transportul se accepta numai prin curierat rapid.

EL-GABRY 28-10-09 20:03

Re: Vand Laptop
 
Pun ceva poze sa fie anuntul complet si sa se vada ca nu vorbesc ''din filme''.Incarcatorul era in geanta,a scapat nepozat,dar e cel original-va garantez si arata tot ca nou,in caz de conteaza asta.
http://i33.tinypic.com/2z8x7jb.jpg
http://i35.tinypic.com/ebcunc.jpg
http://i36.tinypic.com/2v1q7er.jpg
http://i33.tinypic.com/2a516vo.jpg
http://i38.tinypic.com/2dubfj9.jpg
http://i36.tinypic.com/2qcqiqd.jpg
http://i35.tinypic.com/2n1hrwx.jpg
http://i34.tinypic.com/10hku1h.jpg
http://i34.tinypic.com/vovj2x.jpg
http://i36.tinypic.com/28qrk7b.jpg

EL-GABRY 30-10-09 08:35

Re: Vand Laptop
 
Impecabil.

EL-GABRY 31-10-09 11:32

Re: Vand Laptop
 
Valabil...

EL-GABRY 01-11-09 10:28

Re: Vand Laptop
 
Tel.de contact : 0745 / 675366

EL-GABRY 03-11-09 09:15

Re: Vand Laptop
 
Ca nou

EL-GABRY 04-11-09 12:30

Re: Vand Laptop
 
Ruleaza perfect Vista si XP.

EL-GABRY 05-11-09 08:44

Re: Vand Laptop
 
La bonus mai adaug o camera web,model Toshiba PX1342E-1CAM

delomelanicon 05-11-09 19:19

Re: Vand Laptop
 
un scuter?

EL-GABRY 05-11-09 20:25

Re: Vand Laptop
 
Imi pare rau,dar nu.

EL-GABRY 07-11-09 10:45

Re: Vand Laptop
 
Laptop Asus X51L-AP156.Este ca nou,nu are niciun defect.Are cateva luni,folosit acasa in loc de PC -nu intens,ca mi-a ajuns pana in gat PC-ul de la munca.S-a folosit numai cu bateria scoasa.Intel Dual Core T3200,Hdd 250Gb,2Gb DDRAM 2,Wireless,Card reader,DVD WR,etc,vezi pe Google tot despre el),bonus geanta de transport,mouse USB Genius (model mic,special de notebook) si camera web,model Toshiba PX1342E-1CAM.L-am achizitionat fara SO,a rulat cu Vista o scurta perioada,acum are XP SP3.Am CD-urile cu drivere originale Asus,atat de Vista cat si de XP.
Pun poze sa fie anuntul complet si sa se vada ca nu vorbesc ''din filme''.Incarcatorul era in geanta,a scapat nepozat,dar e cel original-va garantez si arata tot ca nou,in caz de conteaza asta.
http://i33.tinypic.com/2z8x7jb.jpg
http://i35.tinypic.com/ebcunc.jpg
http://i36.tinypic.com/2v1q7er.jpg
http://i33.tinypic.com/2a516vo.jpg
http://i38.tinypic.com/2dubfj9.jpg
http://i36.tinypic.com/2qcqiqd.jpg
http://i35.tinypic.com/2n1hrwx.jpg
http://i34.tinypic.com/10hku1h.jpg
http://i34.tinypic.com/vovj2x.jpg
http://i36.tinypic.com/28qrk7b.jpg
Pret fix : 1700 lei.La laptop,transportul se accepta numai prin curierat rapid.
Tel : 0745 / 675366

EL-GABRY 10-11-09 17:39

Re: Vand Laptop
 
Valabil

EL-GABRY 11-11-09 20:35

Re: Vand Laptop
 
Inca de vanzare

EL-GABRY 13-11-09 07:38

Re: Vand Laptop
 
Un pic negociabil...sa zic...

EL-GABRY 15-11-09 15:34

Re: Vand Laptop
 
Pret bun pt.un laptop ca nou cu dotari bune si accesorii !

EL-GABRY 16-11-09 08:40

Re: Vand Laptop
 
Nimic?

EL-GABRY 18-11-09 07:13

Re: Vand Laptop
 
Nimic?E scump?

ins1dez 18-11-09 23:32

Re: Vand Laptop
 
tu ce zici? eu am vazut p8400 la 350 ron :)

EL-GABRY 19-11-09 07:03

Re: Vand Laptop
 
Probabil ca esti ''samsar'' de laptopuri si dreaq stie ce zici tu aici.Ori ai vazut vreun procesor la banii aia,ori ai vazut vreun laptop bun la vreun tip cu foamea in glanda sau furat.
Poate ca mai pot negocia un pic,dar te rog sa iti pastrezi opiniile tale pentru tine si nu imi strica vanzarea.Sau probabil ca ai de gand sa imi oferi 300 lei?Asa am vazut si eu Astra H 1,7cdti 2005 cu 4000 euro,asta inseamna ca asta este pretul corect?
Numai bine.
Rog un moderator sa stearga ultimele doua interventii (deci inclusiv a mea).
Multumesc.

ins1dez 19-11-09 10:57

Re: Vand Laptop
 
nene tu suferi cu capu... Ti-am dat un exemplu de procesor P8400 .. stii care e? ala cu cache 3MB si frecventa 1066 mhz.. care'i mai ieftin decat al tau.. Si te mai miri de ce nu il vinzi.. :rolleyes2

EL-GABRY 19-11-09 13:07

Re: Vand Laptop
 
Pustiule (apropo de nene) eu vand un laptop,nu un procesor.Nici nu stiu ce e ala P8400 si sincer mi se falfaie de el.Nu mai am 20 de ani ca tine sa frec menta in fata calculatorului sa ma pun la curent cu ultimile aparitii.Pretul pus este in concordanta cu ce am vazut pe internet,altele similare,nu l-am inventat eu.Si dupa pretul de achizitie.Laptopurile,PC-urile,nu sunt o pasiune de a mea deci daca ma iei cu frecvente,cache-uri,si alte tampenii,nu ma impresionezi.Dimpotriva.Interventia ta cu P-ul la 350 de lei,nu o inteleg.
Si faza cu suferitu',mai subtire,esti pe un forum unde se cere un minim de decenta,ceea ce tie vad ca iti lipseste.
Daca erai interesat,ofereai un pret.Chiar daca spuneai o suma modica nu ma suparam,era doar o oferta de pret.Dar nu fa cu mine pe atotstiutorul,ca daca nu ne cunoastem...tot un zero insemni pentru mine.
P.S.Esti off topic.Te intereseaza sa cumperi?
Din nou,rog un moderator sa stearga ultimele interventii,inclusiv asta.

ins1dez 19-11-09 14:34

Re: Vand Laptop
 
Da, imi cer scuze, se pare ca am incurcat topic-urile, era un nene aici care cerea pe un procesor T2400 cam mult si de aceea am zis de P8400 la 350 ron, care era dublu ca performanta... Laptop-ul are o configuratie buna, daca mai lasi si la pret eu zic ca e ok. :)

Oricum daca vrei sa-l vinzi, trebuie sa il vinzi la pretul pietii, nicidecum pretul de magazin.. iar pe la banii astia poti gasii core 2 duo, intr-adevar NU SUNT noi , sunt sh. :) free up

EL-GABRY 19-11-09 15:40

Re: Vand Laptop
 
Asta e alta discutiile.Scuzele iti sunt acceptate.Am stat si m-am gandit ce vrei sa spui cu P-ul ala la 350lei,dar nu ma ducea mintea.
Nu il vand la pretul de magazin,da un ''sarci pe gugal''.Stiu cat a costat de nou,fara geanta+mouse+web,adaugate de mine.Am pus pretul dupa Asus X51L-AP156 SH,gasit pe net.
Si repet,laptopul arata ca in prima zi,adica acum 5 luni.Pot numara pe degete de la maini de cate ori a fost incarcata bateria.
Numai bine.

EL-GABRY 20-11-09 11:15

Re: Vand Laptop
 
Laptop Asus X51L-AP156.Este ca nou,nu are niciun defect.Are cateva luni,folosit acasa in loc de PC -nu intens,ca mi-a ajuns pana in gat PC-ul de la munca.S-a folosit numai cu bateria scoasa.Intel Dual Core T3200,Hdd 250Gb,2Gb DDRAM 2,Wireless,Card reader,DVD WR,etc,vezi pe Google tot despre el),bonus geanta de transport,mouse USB Genius (model mic,special de notebook) si camera web,model Toshiba PX1342E-1CAM.L-am achizitionat fara SO,a rulat cu Vista o scurta perioada,acum are XP SP3.Am CD-urile cu drivere originale Asus,atat de Vista cat si de XP.
Pun poze sa fie anuntul complet si sa se vada ca nu vorbesc ''din filme''.Incarcatorul era in geanta,a scapat nepozat,dar e cel original-va garantez si arata tot ca nou,in caz de conteaza asta.
http://i33.tinypic.com/2z8x7jb.jpg
http://i35.tinypic.com/ebcunc.jpg
http://i36.tinypic.com/2v1q7er.jpg
http://i33.tinypic.com/2a516vo.jpg
http://i38.tinypic.com/2dubfj9.jpg
http://i36.tinypic.com/2qcqiqd.jpg
http://i35.tinypic.com/2n1hrwx.jpg
http://i34.tinypic.com/10hku1h.jpg
http://i34.tinypic.com/vovj2x.jpg
http://i36.tinypic.com/28qrk7b.jpg
Pret fix : 1700 lei.La laptop,transportul se accepta numai prin curierat rapid.
Tel : 0745 / 675366

EL-GABRY 21-11-09 08:30

Re: Vand Laptop
 
Pret : 1650 lei

EL-GABRY 22-11-09 16:44

Re: Vand Laptop
 
Pret 1600 lei,relativ urgent.

EL-GABRY 23-11-09 09:25

Re: Vand Laptop
 
Valabil

EL-GABRY 25-11-09 07:36

Re: Vand Laptop
 
Pret 1599 lei pt.un laptop ca nou,dotat,cu toate accesoriile !Am toate CD-urile la el.

EL-GABRY 27-11-09 07:25

Re: Vand Laptop
 
Valabil.

EL-GABRY 28-11-09 07:27

Re: Vand Laptop
 
Valabil

EL-GABRY 29-11-09 09:56

Re: Vand Laptop
 
Valabil

EL-GABRY 01-12-09 07:36

Re: Vand Laptop
 
Valabil

EL-GABRY 01-12-09 10:42

Re: Vand Laptop
 
S-a vandut.Se poate inchide topicul.
Multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 05:43.

- Copyright 2026 4Tuning