Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bucuresti - 10.07.2004 (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004.html)
-   -   cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele (https://forum.4tuning.ro/45-bucuresti-10-07-2004/1500-cursa-intrunirea-poze-ambele.html)

bog88 10-07-04 14:32

cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele
 
misto traseul, este? cel mai misto de pana acu. pacat ca cronometrarea e cam ambigua

ZoliaT:
1. fi explicit cu cronometrarea aia . care e nelamurirea ta ?

2. pozele de la etapa le gasiti la adresa
https://www.4tuning.ro/new/view_album...re-Galeriafoto

B12ZMD 10-07-04 18:10

a fost frumos ... vali, astept(am) cu nerabdare pozele si filmele :twisted:


...am ajuns prea tarziu .. vroiam sa ma inscriu si eu :cry:

alex_maxx 10-07-04 19:03

...mie mi-a placut super mult ...si cursele si ce a fost dupa in Snagov...sper sa o repetam curand!! :peace:

...si eu astept pozele si filmele de la cursa si de la Snagov! :D

BogdanCMS 10-07-04 19:16

alex_maxx, be careful what u are writing...

SpeedeR 10-07-04 19:20

a vrut sa zik ce a fost dupa in snagov, la o terasa... nu precizez nume... dk doare p cineva sa afle 8) ,nui asa garcea?! :)


cursa a fost tare.....

super show a facut trabantu!!! da!!! un Trabant!!! caterink...


las k vedeti voi poze si filme...

aicad 10-07-04 19:21

CMS la snagov a fost o super sursa, o GRAvitate de cursa de bere unii cu alcool unii fara! :) si curse de innot! :) pe gabi l-au atacat rechinii! din lac!

SpeedeR 10-07-04 19:25

rechinii si un crocodil din nil.... al3xius tot avea el ce avea cu o banana :wink: .... zip tot baga in el coca cola.... si multe alte chestii tari!!! :)

aicad.... nu prea e vreme frumoasa?! ce facem?!

gabi cu cine e?!

Ps: super ***** gabi asta :D

ZoliaT 10-07-04 19:27

sa nu uitam cursa de la petrom acolo unde am facut stanga :D trebuie sa aiba cineva poze cred .. eu nu am apucat inca sa ma uit

ZoliaT 10-07-04 19:28

Trecand peste toate de data aceasta nota 10 cu felicitari organizatorilor etapei de indemanare.

Asa sa fie de acum incolo la fiecare etapa si lucrurile or sa evolueze

Gabi 10-07-04 19:29

:lol:
SpeedeR: eu sunt... p'aici :) Ti-e dor de mine ?!:wink:

Vali: care cursa de la Petrom? Cea cu mine, Al3xius, Santos si aicad?! :lol:

SpeedeR: m-ai f**e, a?! :P

BogdanCMS 10-07-04 19:30

Imi pare sincer rau ca n-am putut ajunge deloc...azi-noapte am avut niste chestii de rezolvat si m-am si culcat pe la 4...asa ca m-am trezit pe la 12:30-1:00... :cry: :cry: :( :( Asta e, poate altadata...Bine ca v-ati distrat...

SpeedeR 10-07-04 19:32

unde sa te f*t? in pizd* aia de pe picior?! :D

ce vreme frumoasa d fotbal.... esti la aicad ,huh?! sper k foloseste gel de dus, nu sapun :P

aicad, unde stai?!

Gabi 10-07-04 19:38

Deci.. s-o luam pe rand...

Multumesc bucurestenilor (aicad, TYE, bogdan - Sierra, Vali - ZoliaT, Adi - K_gula, Ionutz - ZIP, etc.) pentru primirea pe care mi-au facut-o (atat mie, cat si celorlalti craioveni care-au venit la cursa) + prelungirea intalnirii, la Snagov.

La cursa... mi-a placut. De ce? Pentru ca nu a fost multa lume (nici participanti, nici spectatori) si nu a fost ingramadeala, nu a mai fost haos, s-a putut sta oriunde pe pista, bineinteles, in zonele permise, fara sa fii deranjat de cineva.

Masinile... tot RESPECTUL pentru Dan - aicad, dar si pentru SHA, Florica, Edi - Sierra V12, WAY-u' - Astra Coupe Bertone, Bogdan - Sierra \"FUG\", etc.

Dupa cursa, am mers la Snagov - cred ca am fost cam 40 de persoane - si-mi pare bine ca am facut baie in Lacul Snagov - desi m-am \"belit\" la picior destul de rau.

Multumesc inca odata tuturor care au facut ca sederea mea la Bucuresti sa fie cat mai placuta si, daca am omis pe cineva, imi cer mii de scuze.

adicad & Gabi = 10+ :twisted:

:peace:

SpeedeR 10-07-04 19:44

pai...ne mai vdm asta seara?!

aicad p unde sta?!

hai sa iti arat bucurestiu sambata noaptea.... :o :lol: :o :lol: :wink:

Gabi 10-07-04 19:46

SpeedeR: as merge cu cea mai mare placere, dar deja am promis la cineva ca merg la ea si nici bani nu mai am. Data viitoare :wink:

Alte chestii: in legatura cu cronometrarea - mie mi s-a parut corecta, pentru ca exitau celule de timp si la START si la FINISH. Traseul a fost destul de dificil, dar abordabil, cu o masina in stare buna. A fost abordabil si pentru mine si aicad, care-am mers pe Dacia, dar pentru masini cu pretentii?

PS: la Snagov au fost ZoliaT, Gratzian, zip, K_gula, bogdan (Sierra) + soatza + 2 doggi, Edi (Sierra), alexx_maxx, EvlSant0s, Nitr0 (cred), DnI, SHA + Cosmina, etc. Sunt foarte obosit acum... si mi-e greu sa scriu :P

SpeedeR 10-07-04 19:54

iai zis cuiva k te duci la ea... ce tare suna :D

np

EvLSant0S 10-07-04 20:02

3 Attachment(s)
:) cam asa a fost :)

COObra 10-07-04 20:04

super TRABANT SHOW - bravo omu cu trabantu
bravo omu cu peugeotu - ai aratat ca si la varsta aia (vro 50 +) se poate
bravo FUG ca nu ai menajat masina de loc nici la cursa nici la show
bravo MMS - dar parca era mai frumos sa vii cu honda sau citroenu :D
bravo edi V12 - super show (BMW power under the hood :D )

super toti baietii care au venit , frumos organizare cum a zis gabi nu prea au fost multi oameni si poate daia a parut asa frumos.
felicitari participantilor.
acu bag niste poze da fac topic nou :D :D
si felicitari baietilor care au venit din tara sa se bata cu crocodilii de snagov :D :D

EvLSant0S 10-07-04 20:06

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:06

2 Attachment(s)
hai ca a bagat deja santos aici bag si eu
participanti

COObra 10-07-04 20:07

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:07

1 Attachment(s)
...

EvLSant0S 10-07-04 20:08

3 Attachment(s)
...

EvLSant0S 10-07-04 20:11

3 Attachment(s)
...

ZoliaT 10-07-04 20:12

spuneti cand ati terminat pentru ca vreau sa impart topicul in 2
una este cursa si una este intalnirea noastra

EvLSant0S 10-07-04 20:14

3 Attachment(s)
...

EvLSant0S 10-07-04 20:17

done.. with the meeting...

COObra 10-07-04 20:19

3 Attachment(s)
sa dus mausu dam altu :D

COObra 10-07-04 20:21

3 Attachment(s)
next

COObra 10-07-04 20:22

3 Attachment(s)
next

COObra 10-07-04 20:23

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:24

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:25

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:26

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:27

3 Attachment(s)
....

COObra 10-07-04 20:28

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:29

3 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:29

1 Attachment(s)
...

COObra 10-07-04 20:31

3 Attachment(s)
in incheiere o masina fotografiata de toata lumea
TYE uite aici :D :D :D
mie nu-mi place dar se pare ca omu sa chinuit un pic
imi place culoarea totusi :D

zip 10-07-04 20:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aicad\"
CMS la snagov a fost o super sursa, o GRAvitate de cursa de bere unii cu alcool unii fara! :) si curse de innot! :) pe gabi l-au atacat rechinii! din lac!


mai aicad...zii shi u cu cine a fost cursa....shi cine a castigat k sa stie lumea :P :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:57.

- Copyright 2026 4Tuning