Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Eclipsa Totala De Soare 29 Martie (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/14996-eclipsa-totala-soare-29-martie.html)

sil4tuning 25-03-06 09:39

Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
1 Attachment(s)
cei cu aparate foto puternice ar putea sa faca niste poze :)
http://www.nasa.gov/externalflash/ec...ont/index.html
pt mai multe detalii

Psycho 27-03-06 19:17

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
din cate am inteles ea va fii vizibila si de pe teritoriul romaniei .. aici " eclipsa " fiind de 75 %

Psycho 27-03-06 19:20

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
1 Attachment(s)
uite o shtire despre ea ...

http://www.9am.ro/revistapresei/Actu...supra-Romaniei

sil4tuning 27-03-06 19:24

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
m-au spart astia ..muhahahahhahahah :))
''Luna si Soarele se 'ciocnesc' deasupra Romaniei
Cel mai spectaculos fenomen astronomic din acest an, o eclipsa partiala de soare, vizibila si din Romania, va avea loc miercuri, pe 29 martie.
In Bucuresti va fi vizibila intre orele 12:44 si 15:06. ''

sil4tuning 29-03-06 14:03

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
o porcarie ...nu sa vazut nimic ...

Mustang 29-03-06 14:09

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
5 Attachment(s)
well...
baietii care nu au vazut...
am facut eu cateva fotografii .. am folosit o pereche de ochelari cu lentila d'aia "fumurie" k filtru...

nu's artistice, nici nu imi doream ...
da' gata cu vorbele...iata pozele

Psycho 29-03-06 14:09

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
s`a vazut dar trebuia sa t uitzi putin se veeda si cu ochiu liber

TEKIN 29-03-06 14:10

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
din arad sa vazut ceva ceva... da nu am putut sa fac poze

sil4tuning 29-03-06 14:10

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
ciudat ....eu am vazut doar un nor mare si naspa ...gri inchis ...am stat mai mult in zona unirii

Mustang 29-03-06 14:23

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
s`a vazut dar trebuia sa t uitzi putin se veeda si cu ochiu liber

da' te rupea la ochi :D
am incercat si eu ...
pretty cool :D

valib 29-03-06 14:39

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
eu ma uit la nasa... http://www.nasa.gov/145590main_Digital_Media.asx
nu e la fel...dar pe aici ploua...e tare noros

d3vilish_lips 29-03-06 20:30

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
.......a fost kam freaky k in momentul eclipsei adik knd sa intunecat era asa de frig la cta de ziceai k sta sa ninga si nimeni nu intelegea de ce asa de brusk in schimb in jur de ora 2juma era deja cald klumea.....sp00ky :rolleyes2

topser 31-03-06 08:10

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
4 Attachment(s)
am facut si eu cateva poze cu telefonu :)

sandrin 31-03-06 09:02

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
1 Attachment(s)
doar 1 :(......

Eugen_TL 31-03-06 09:03

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
da cu telefonul am facut si eu ! la fel ca la tine au iesit adica neinteresante! :)

si din tulcea s-a vazut misto... eu am rupt o discheta si m-am benoclat! s-a lasat frig,vant..plm naspa! apoi toata ziua a fost naspa! si din ct stiu ca s-a vazut misto ! a fost careva in TURCIA? :) :) :) siguuuuur totzi au fost special pt eclipsa! :)

BASU 31-03-06 21:11

Re: Eclipsa Totala De Soare 29 Martie
 
8) https://forum.4tuning.ro/showpost.php...&postcount=572


All times are GMT +2. The time now is 21:46.

- Copyright 2026 4Tuning