Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

da_joint 25-10-09 11:24

BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Sambata Viitoare 31oct , BMW Grillfest -o ultima iesire pe anu asta la un gratar,la Cheia. Loc de intalnire Pentru cei din Bucuresti -Fantana Miorita -ora 8.30 ,la 9 plecarea.Veniti cu tot ce va trebuie pentru ca nu se vor face multe opriri,ca sa evitam aglomeratia.

si sa va intarat un pic,un mic filmulet pe care eu il ador:
https://www.youtube.com/watch?v=VVlLI...ilepage#at=120

K T Y 25-10-09 11:40

Re: BMW GRILLFEST
 
prezent ;) ... care nu aveti deja un e36 ... imi vin mie in ro saptamana viitoare 3 :D ..... 2 le vand cu una voi veni eu ...

antacebal 25-10-09 11:51

Re: BMW GRILLFEST
 
Prezent :D

preparatu 25-10-09 12:05

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
si eu prezent...

K T Y 25-10-09 12:09

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
deci deocamdata toate 3 masinile ... aduse de mine ... ( daca nu il confund pe antacebal cu fratele ;) ) ar trebui sa scrieti pe ele by kty_racing :) .... ca .. asha reclama mai rar ..

preparatu 25-10-09 12:11

Re: BMW GRILLFEST
 
Quote:

Originally Posted by K T Y (Post 2748828)
prezent ;) ... care nu aveti deja un e36 ... imi vin mie in ro saptamana viitoare 3 :D ..... 2 le vand cu una voi veni eu ...

bai KTY,noi suntem cei mai purii,babalacii in BMW e36...lolllllll
mai facem si noi putin haz,lol.

K T Y 25-10-09 12:16

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da frate tare ... si tu tot fabricatie 79 ???? he he ./
cand aveam la masina B-79-KTY ... ce tanar ma mai simteam . . . acuma macar nu mai am 79 ... am 69 ... tot pt intinerire ;)

xerex 25-10-09 12:17

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
:ballbounc:shock:.....

criss1977 25-10-09 12:20

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
prezent:D

da_joint 25-10-09 12:20

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Si ca sa iasa treaba buna,avem asa pentru inceput:
Din partea http://www.angel-eyes.ro si www.e30.ro o promotie:

Kit-uri Xenon H1- 6000k -330 RON -Montaj inclus in pret pentru Bucuresti

Kit-uri Angel Eyes E36/E46, angel-eyes striat 330 RON sau angel-eyes clasic fara striatii, 280 RON Ambele cu montaj inclus.

iondarie 25-10-09 12:21

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
2 Attachment(s)
sper sa pot ajunge si eu:D

318is by _ kty_racing

criss1977 25-10-09 12:22

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
PREZENT SI EU CU un superb e36 by kty_tracing

iese haossssssssssssssssss :)

https://anunturi-auto.4tuning.ro/maga...0-26230-1.html

cj56dya 25-10-09 12:23

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Sa inteleg ca intalnirea asta ii separata de bmwclub? Ca ei s-au intalnit la inceputul lui sept... Nu cred ca voi putea veni dar va spun de pe acum distractie placuta!!!

K T Y 25-10-09 12:25

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
frate, eu unul ... pe BMW club am ban pana in 29 februarie ..... 2046 :))

da_joint 25-10-09 12:28

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
inca una,tot by_kty ;) ,asta a adus juma din pisicile de pe forum lol

Stim si de intalnirea BMWClub,insa din pacate nu prea putem colabora cu dansii in ciuda faptului ca suntem uniti de aceeasi pasiune...pacat

@criss1977-Man fara suparare,da hai sa nu facem din acest Thread un topic de anunturi,vad ca ai accesorii bmw de vanzare,frumos ar fi sa ma contactezi,discutam,iti promovez marfa,in schimb tu faci un discount real-nu fictiv pentru potentialii cumparatori si asa toata lumea e multumita.



Ploiestiul,nimic? hai ,va asteptam in forta!

preparatu 25-10-09 12:47

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2748944)
inca una,tot by_kty ;) ,asta a adus juma din pisicile de pe forum lol


@criss1977-Man fara suparare,da hai sa nu facem din acest Thread un topic de anunturi,vad ca ai accesorii bmw de vanzare,frumos ar fi sa ma contactezi,discutam,iti promovez marfa,in schimb tu faci un discount real-nu fictiv pentru potentialii cumparatori si asa toata lumea e multumita.

"Stim si de intalnirea BMWClub,insa din pacate nu prea putem colabora cu dansii in ciuda faptului ca suntem uniti de aceeasi pasiune...pacat"
Da,pacat,nu am nimik cu nimeni,acolo sunt mai multi "smecherasi" cu bmw-uri "scumpe" si noi cu e36 si e30 nu prea avem loc de ei,dar asta e,nu este suparare,pasionati suntem toti,daca e cineva de acolo poate sa ni se alature,ii asteptam...

K T Y 25-10-09 13:43

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da .. nici eu nu generalizez BMWCLUB .... - - - - dar ... sunt frate catizva soareci de calculator care nu fac decat sa comenteze la fiecare anunt de te scot din sarite . stii .. pasionati d aia BMW care dupa ce si au luat un 316 ii mai calculeaza si consumul cu 3 zecimale ... zici ca s babele din reclama cu pateul ardeal :)))))))

in sf ... normal ca i asteptam si pe ei ... sa i dam pe brazda, nu de alta ci sa le vindem un motor de M ceva ;) si s ale aratam ca " pasiunea bate criza " ;)

No-X-Cape 25-10-09 18:25

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da, eu sunt membru si acolo, nu generalizati ca nu e chiar asa, pe toate forumurile sunt si carcotasi si rau intentionati, deci n-are rost comparatia :) acolo e o medie de varsta mai mare fata de ce e pe 4 tuning, aici e un forum auto general acolo se adreseaza doar brand-ului BMW... hai sa fim oameni in primul rand

antacebal 25-10-09 19:48

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by K T Y (Post 2748911)
deci deocamdata toate 3 masinile ... aduse de mine ... ( daca nu il confund pe antacebal cu fratele ;) ) ar trebui sa scrieti pe ele by kty_racing :) .... ca .. asha reclama mai rar ..

A lu fratimiu e luata de la tine :D

shantzu 25-10-09 19:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2748944)
Ploiestiul,nimic? hai ,va asteptam in forta!

O sa ii anunt eu pe baieti, poate se strang cateva masini si de la noi :-)

bmwowners 25-10-09 21:52

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Joint fa si un topic la sectiunea evenimente ca acolo se uita mai multi! Oricum pana acum multa vorba si putine masini. Oricum bafta!! Daca vrei sa te ajut cu siteul meu cu cea mai mare placere!

bmw_motorsport 25-10-09 22:01

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
prezent;)....o alta pisi...un alt babalac:twisted::twisted:

robert_berceni 26-10-09 08:47

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
primiti si babe in club?
vin si eu cu baba mea.
e34 m50b20
cu respect,
B 75 K E L

da_joint 26-10-09 12:29

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
primim,primim

my life 27-10-09 17:54

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
1 Attachment(s)
daca reusesc sa nu ma duc la munca vin si eu ;)

da_joint 28-10-09 10:37

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie
2.)criss1977
3.)Kty
4.)Preparatu
5.)da_joint
6.)bmw_motorsport
7.)Robert KEL
8.)e46 RRM

iondarie 28-10-09 10:54

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
hai si cu femeile dupa voi sa fim mai multi =)) a mea e oricum inclusa in pachet, ea e soferul :D

K T Y 28-10-09 11:14

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu a mea inca ma cert sa ramana acasa :)))

iondarie 28-10-09 11:19

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cu a mea ma cert sa-mi dea bani de asigurare ca sa nu scot numerele degeaba :))

K T Y 28-10-09 11:33

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
pai hai s ale punem s ase certe intre ele ... si s ane lase n pace ;)

nazca 28-10-09 18:38

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Quote:

Originally Posted by da_joint (Post 2758181)
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie
2.)criss1977
3.)Kty
4.)Preparatu
5.)da_joint
6.)bmw_motorsport
7.)Robert KEL
8.)e46 RRM

din alte orase putem veni
poate ne strangem la targoviste cativa si venim si noi

preparatu 28-10-09 21:43

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
hai fratilor,unde este spiritul de aventura?

Michidutza 28-10-09 23:03

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Jointule ....M-am anuntat si eu .....Michidutza E39 + Garcea E32 -ZAS prezenti si dornici de aventura.
Ca sa fie treaba treaba :D

antacebal 29-10-09 07:48

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Unde sunt toti BMW -isti ???

preparatu 29-10-09 09:35

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
cred ca au intrat la hibernat mai devreme...

MOUZE 29-10-09 09:51

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
daca e frumos vin si eu cu cabrioleta :p
daca nu poate cu 2.5-u...dar nu promit nimic....

road_runner 29-10-09 10:06

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
posibil sa ajung si eu! sansele sunt de 50% pt ca am de facut cumparaturi prin casa... si trebuie sa trec de consoarta! e36 nu mai am nici unu... insa am e46-le pregatit (cu jante de iarna :pistoles:)

inca negociez un 2.5 e36, daca il iau nu ma mai tine nimic acasa.... :peace:

da_joint 29-10-09 10:13

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Nu e intalnire e36,e o iesire la munte intre BMW-isti ,o plimbare(serpentinele ne asteapta:P ),un gratar,un vin fiert... (ptr ca va fi cam frigulet),avem si fotograf sa ne traga in poze...
Hai soarece,poate mai aduci si din drifteri cu tine ca am ajuns sa ii vedem numai la evenimente,pe fumacioasul ala de KNS,poate mai scoate si HAI albastra aia la plimbare si mai e si UWE,ZAX si restu baietilor

MOUZE 29-10-09 12:15

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
uwe cred k s-ar combina de restu nu bag mana in foc :)

BTH(BreakingTheHabbit) 29-10-09 12:33

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Cu putin noroc poate va facem o intampinare aici la munte


All times are GMT +2. The time now is 18:30.

- Copyright 2026 4Tuning