![]() |
BMW GRILLFEST - 31 Oct
Sambata Viitoare 31oct , BMW Grillfest -o ultima iesire pe anu asta la un gratar,la Cheia. Loc de intalnire Pentru cei din Bucuresti -Fantana Miorita -ora 8.30 ,la 9 plecarea.Veniti cu tot ce va trebuie pentru ca nu se vor face multe opriri,ca sa evitam aglomeratia.
si sa va intarat un pic,un mic filmulet pe care eu il ador: https://www.youtube.com/watch?v=VVlLI...ilepage#at=120 |
Re: BMW GRILLFEST
prezent ;) ... care nu aveti deja un e36 ... imi vin mie in ro saptamana viitoare 3 :D ..... 2 le vand cu una voi veni eu ...
|
Re: BMW GRILLFEST
Prezent :D
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
si eu prezent...
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
deci deocamdata toate 3 masinile ... aduse de mine ... ( daca nu il confund pe antacebal cu fratele ;) ) ar trebui sa scrieti pe ele by kty_racing :) .... ca .. asha reclama mai rar ..
|
Re: BMW GRILLFEST
Quote:
mai facem si noi putin haz,lol. |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
da frate tare ... si tu tot fabricatie 79 ???? he he ./
cand aveam la masina B-79-KTY ... ce tanar ma mai simteam . . . acuma macar nu mai am 79 ... am 69 ... tot pt intinerire ;) |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
:ballbounc:shock:.....
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
prezent:D
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Si ca sa iasa treaba buna,avem asa pentru inceput:
Din partea http://www.angel-eyes.ro si www.e30.ro o promotie: Kit-uri Xenon H1- 6000k -330 RON -Montaj inclus in pret pentru Bucuresti Kit-uri Angel Eyes E36/E46, angel-eyes striat 330 RON sau angel-eyes clasic fara striatii, 280 RON Ambele cu montaj inclus. |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
2 Attachment(s)
sper sa pot ajunge si eu:D
318is by _ kty_racing |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
PREZENT SI EU CU un superb e36 by kty_tracing
iese haossssssssssssssssss :) https://anunturi-auto.4tuning.ro/maga...0-26230-1.html |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Sa inteleg ca intalnirea asta ii separata de bmwclub? Ca ei s-au intalnit la inceputul lui sept... Nu cred ca voi putea veni dar va spun de pe acum distractie placuta!!!
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
frate, eu unul ... pe BMW club am ban pana in 29 februarie ..... 2046 :))
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
inca una,tot by_kty ;) ,asta a adus juma din pisicile de pe forum lol
Stim si de intalnirea BMWClub,insa din pacate nu prea putem colabora cu dansii in ciuda faptului ca suntem uniti de aceeasi pasiune...pacat @criss1977-Man fara suparare,da hai sa nu facem din acest Thread un topic de anunturi,vad ca ai accesorii bmw de vanzare,frumos ar fi sa ma contactezi,discutam,iti promovez marfa,in schimb tu faci un discount real-nu fictiv pentru potentialii cumparatori si asa toata lumea e multumita. Ploiestiul,nimic? hai ,va asteptam in forta! |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
Da,pacat,nu am nimik cu nimeni,acolo sunt mai multi "smecherasi" cu bmw-uri "scumpe" si noi cu e36 si e30 nu prea avem loc de ei,dar asta e,nu este suparare,pasionati suntem toti,daca e cineva de acolo poate sa ni se alature,ii asteptam... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
da .. nici eu nu generalizez BMWCLUB .... - - - - dar ... sunt frate catizva soareci de calculator care nu fac decat sa comenteze la fiecare anunt de te scot din sarite . stii .. pasionati d aia BMW care dupa ce si au luat un 316 ii mai calculeaza si consumul cu 3 zecimale ... zici ca s babele din reclama cu pateul ardeal :)))))))
in sf ... normal ca i asteptam si pe ei ... sa i dam pe brazda, nu de alta ci sa le vindem un motor de M ceva ;) si s ale aratam ca " pasiunea bate criza " ;) |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
da, eu sunt membru si acolo, nu generalizati ca nu e chiar asa, pe toate forumurile sunt si carcotasi si rau intentionati, deci n-are rost comparatia :) acolo e o medie de varsta mai mare fata de ce e pe 4 tuning, aici e un forum auto general acolo se adreseaza doar brand-ului BMW... hai sa fim oameni in primul rand
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Joint fa si un topic la sectiunea evenimente ca acolo se uita mai multi! Oricum pana acum multa vorba si putine masini. Oricum bafta!! Daca vrei sa te ajut cu siteul meu cu cea mai mare placere!
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
prezent;)....o alta pisi...un alt babalac:twisted::twisted:
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
primiti si babe in club?
vin si eu cu baba mea. e34 m50b20 cu respect, B 75 K E L |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
primim,primim
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
1 Attachment(s)
daca reusesc sa nu ma duc la munca vin si eu ;)
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Pana acum ar fi cam asa:
1.)Iondarie 2.)criss1977 3.)Kty 4.)Preparatu 5.)da_joint 6.)bmw_motorsport 7.)Robert KEL 8.)e46 RRM |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
hai si cu femeile dupa voi sa fim mai multi =)) a mea e oricum inclusa in pachet, ea e soferul :D
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cu a mea inca ma cert sa ramana acasa :)))
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cu a mea ma cert sa-mi dea bani de asigurare ca sa nu scot numerele degeaba :))
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
pai hai s ale punem s ase certe intre ele ... si s ane lase n pace ;)
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Quote:
poate ne strangem la targoviste cativa si venim si noi |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
hai fratilor,unde este spiritul de aventura?
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Jointule ....M-am anuntat si eu .....Michidutza E39 + Garcea E32 -ZAS prezenti si dornici de aventura.
Ca sa fie treaba treaba :D |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Unde sunt toti BMW -isti ???
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
cred ca au intrat la hibernat mai devreme...
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
daca e frumos vin si eu cu cabrioleta :p
daca nu poate cu 2.5-u...dar nu promit nimic.... |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
posibil sa ajung si eu! sansele sunt de 50% pt ca am de facut cumparaturi prin casa... si trebuie sa trec de consoarta! e36 nu mai am nici unu... insa am e46-le pregatit (cu jante de iarna :pistoles:)
inca negociez un 2.5 e36, daca il iau nu ma mai tine nimic acasa.... :peace: |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Nu e intalnire e36,e o iesire la munte intre BMW-isti ,o plimbare(serpentinele ne asteapta:P ),un gratar,un vin fiert... (ptr ca va fi cam frigulet),avem si fotograf sa ne traga in poze...
Hai soarece,poate mai aduci si din drifteri cu tine ca am ajuns sa ii vedem numai la evenimente,pe fumacioasul ala de KNS,poate mai scoate si HAI albastra aia la plimbare si mai e si UWE,ZAX si restu baietilor |
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
uwe cred k s-ar combina de restu nu bag mana in foc :)
|
Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
Cu putin noroc poate va facem o intampinare aici la munte
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:30. |
- Copyright 2026 4Tuning